Написати листа адміністратору сайта

Головна »2008 » Жовтень » 24 » Впевнена перемога «Колоса»

Впевнена перемога «Колоса»
    11:52
    18 жовтня відбулися матчі 1/4 фіналу розіграшу „Осіннього кубка” Кобеляцького району з футболу. В с.Павлівка грали команди: Орлик – Дашківка - 1:2, с.Бутенки – с.Іванівка - 1:2. В с.Шенгури зустрічалися команди: „Дніпро” (с.Світлогірське) – „Мрія” (Кобеляки) - 0:1, „Лан” (с.Шенгури) – „Динамо” (Кобеляки) - 0:1.
    19 жовтня в ХХІV турі чемпіонату Полтавської області з футболу команда „Колос” (Кобеляки) на виїзді зустрічалася з командою „Імпульс” (Кременчук). Спочатку на футбольне поле вийшли грати юнаки. Початок зустрічі був невдалим, вже на 10–й хв. зустрічі після помилки захисників господарі вийшли в перед 1:0. Відразу після пропущеного голу молоді кобеляцькі футболісти активізувалися і почали створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. Після розіграшу кутового Калитка Олександр зрівняв рахунок в матчі. Потім наші земляки повністю заволоділи ігровою та територіальною перевагою. В одній із атак гості повинні були виходити вперед, спочатку Пивовар Владислав влучив у поперечину, а потім Галаган Олег влучив туди ж, а після третього удару м’яч влучив захисникові в руку, і арбітр призначив одинадцятиметровий удар, який реалізував Постольник Ярослав, 2:1. В середині другого тайму кобеляцькі футболісти повинні були збільшувати рахунок у матчі, голкіпер на виході помилився і ворота залишилися порожніми, але Мунько Олексій з 12 метрів не влучав по м’ячу. Після цього стовідсоткових моментів не було. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу наших юних земляків з рахунком 2:1. Дорослі розпочали зустріч у такому складі: Миронов П., Ломаков Я., Онищенко М., Міщенко А. (Колінько Ю., 75хв.), Савченко В., Бажан О., Пищита В. (Христинко Е., 78 хв.), Лупінос С., Волочай Є. (Зінченко С., 65 хв.), Борзовець О. (Михайлик О. 70 хв.), Кононенко І. (Ломаков В. 80). В першому таймі гості мали більше можливостей вийти вперед. Спочатку Волочай Євген, втікши від захисників і вийшовши віч-на-віч з голкіпером, перекинув м’яч через голкіпера та ворота. Чудову нагоду відзначитись мав Кононенко Ігор, після помилки кременчуцьких футболістів м’яч відскочив до нього, і він пробив з-за меж штрафного майданчика, але голкіпер у падінні врятував свої ворота. На 35-й хвилині зустрічі господарі здобули право на небезпечний штрафний удар, але реалізувати його не вдалося, м’яч пролетів в декількох метрах від воріт. Другий тайм розпочався з масованих атак кременчуцьких футболістів, але небезпечних ударів по воротах суперника не було. В одній із контратак наші земляки повинні були забивати свій перший гол, тільки удача цього разу була на стороні господарів, бо Кононенко з 10 метрів не влучив у порожні ворота, запустивши шкіряну кулю вище воріт. Коли йшла 58 хвилина зустрічі, кобеляцькі футболісти забили свій перший гол у цій зустрічі. Після навісу Волочая з правого флангу вдало на випередження зіграв Кононенко, який ударом головою відкрив рахунок у матчі 1:0. Після пропущеного голу господарі намагалися відігратися, але їхні атаки були безнадійними. На 65-й хв. зустрічі на футбольне поле замість Волочая вийшов Зінченко Сергій, який забив другий гол у матчі. Захисники помилились, роблячи офсайд, і після пасу Лупіноса на 73 хв. матчу Зінченко вийшов віч-на-віч з голкіпером і перекинув м’яч через нього в дальній кут воріт, 2:0. На 83 хвилині матчу рахунок повинен бути 3:0, після подачі Михайлика Олександра з лівого флангу Бажан Олег влучив у поперечину, а Зінченку не вистачило декількох сантиметрів, щоб переправити м’яч у порожні ворота. Двох м’ячів вистачило, щоб здобути першу перемогу в останніх семи матчах.
    Нашим футболістам у цьогорічному чемпіонаті Полтавської області з футболу залишилося зіграти лише два матчі, вдома та на виїзді.
    Інші результати туру:
    ФК „Лубни» – „Зеніт” (Полтава) - (3:0) 0:0, ФК „Велика Багачка» – „Гірник” (Кременчук) - (2:3) 2:1, „Зоря” (Гоголево) – „Локомотив” (Гребінка) - (1:0) 5:0, „Колос” (Зіньків) – ФК «Пирятин» - (7:0) 1:2, ДЮФШ ФК „Ворскла” – „Колос” (Дмитрівка) - (2:1) 1:3, „Молодь Педуніверситет” (Полтава) – ФК „Миргород» - (1:0) 2:3, в дужках вказані результати юнацьких складів команд.

Анонс
    25 жовтня відбудуться півфінальні матчі розіграшу „Осіннього кубка” Кобеляцького району з футболу. Зустрічатимуться команди: с.Дашківка – с.Іванівка, „Мрія” (Кобеляки) – „Динамо” (Кобеляки).
    Свою останню домашню зустріч у цьогорічному розіграші чемпіонату Полтавської області з футболу, команда „Колос” (Кобеляки) проведе 26 жовтня. На футбольному полі районного стадіону „Колос” кобелячани прийматимуть ФК „Миргород”. Юнаки розпочнуть свою зустріч о 13 годині, а дорослі - о 15 год.

Категорія: Новини Кобеляччини | Переглядів: 824 | Додав: Admin