Написати листа адміністратору сайта

Головна »2009 » Березень » 5 » "Динамо" впевнено переграло "Металіст" в Харкові

"Динамо" впевнено переграло "Металіст" в Харкові
    11:41

В заключному матчі 18-го туру Прем'єр-ліги київське "Динамо" переграло "Металіст" в Харкові.

ФК "Металіст"

В Харкові перемагають гості

Прем'єр-ліга. 18-й тур

18:00 Харків. ОСК "Металіст"
    Арбітр: Віталій Годулян (Одеса)

МЕТАЛІСТ (Харків) 0 - 2 ДИНАМО (Київ)

Металіст:  29.Горяїнов - кап, 6.Ганцарчік, 30.Папа Гуйє, 22.Обрадовіч, 27.Майдана, 9.Слюсар, 7.Валяев, 37.Бордіян, 8.Едмар, 50.Джексон, 25.Рикун
    Динамо: 31.Богуш, 26.Несмачний - кап, 30.Ель Каддурі, 3.Бетао, 17.Михалик, 7.Корреа, 5.Вукоєвіч, 11.Єрьоменко, 8.Аліев, 25.Мілевський, 22.Кравець

0:1 Тарас Михалик, 16
    0:2 Артем Кравець, 68

КИЇВСЬКЕ ДИНАМО ПЕРЕГРАЛО ГОЛОВНОГО КОНКУРЕНТА В БОРОТЬБІ ЗА ЗОЛОТІ МЕДАЛІ ЧЕМПІОНАТУ І ВІДІРВАЛОСЬ ВІД ХАРКІВ'ЯН НА 9 ОЧОК.

90+3 хв:фінальний свисток
    88 хв: остання заміна у складі "Динамо": Олег Гусєв з'явився на полі, а відпочивати пішов Карлос Корреа
    87 хв: метрів з 15-ти пробивав у  ближній кут Ганцарчик. Богуш відбив перед собою, а захисники винесли м'яч
    86 хв: після подачі кутового м'яч відскочив до Майдана. Аргентинець з лінії воротарської не влучив в ворота, пробивши значно вище
    84 хв: заміна у складі киян: замість Мілевського вийшов Горан Сабліч
    82 хв: чергове попередження у складі господарів. Жотву картку отримав Андрій Березовчук - за грубий фол прити Мілевського

Глядачі поступово покидають трибуни, а футболісти, на відміну від уболівальників, зобов'язані грати до фінального свистка

77 хв: остання заміна у складі "Металіста": замість Валентина Слюсара вийшов Андрій Конюшенко
    74 хв: заміна у складі "Динамо". Сергій Кравченко вийшов замість Олександра Алієва
    73 хв: в центрі поля Слюсар грубо фолить на Ель Каддурі. Попередження: Валентин Слюсар
    68 хв:Кравець вийшов на ударну позицію і з 14-ти метів переграв Горяїнова - 0:2
    66 хв: друга заміна у складі "Металіста": Вальтер Асеведо вийшов замість Віталія Бордіяна
    61 хв: штрафний пробивав Коельо. Подача, рикошет і захисник "Динамо", на мить випередивши атакуючого гравця, вибив м'яч в поле
    60 хв: Каддурі сфолив на Валяєві на підступах до карного майданчика справа. Попередження Барду Ель Каддурі
    57 хв:  Валяев завдав удару з 30-ти метрів, м'яч полетів точно в руки Богушу
    53 хв: Маркевич проводить першу заміну. Замість Олександра Рикуна вийшов Андрій Березовчук
    52 хв: до воріт метрів 25. Б'є Алієв і влучає в стінку
    52 хв: Папа Гуйє збиває Кравця, який міг виходити на побачення з Горяїновим. Годулян вилучив гравця "Металісту"
    50 хв: Рикун навісив з правого флангу. Захисники вибили м'яч
    46 хв: розпочався другий тайм

45+1 хв:перерва
    44 хв: після подачі кутового Едмар прокинв м'яч повз захисника і впав, зачепившись за ногу. Тут же Слюсара збив Ель Каддурі. Арбітр нагородив Едмара "гірчичником" за симуляцію
    38 хв: Коельо подав штрафний з правого флангу. Подача на ближню стійку, захисник "Динамо" переправляє м'яч в напрямку власних воріт, проте Богуш врятував киян. Ударом "ножицями" пробиває Майдана. Вище воріт
    31 хв:попередження Хонатану Майдана
    31 хв: Майдана збив Кравця на лівому фланзі. Алієв навісив в карний майданчик, звідки пробивав Вукоєвич. Горяїнов перевів на кутовий. Кияни розіграли кутовий - безуспішно
    28 хв: Обрадович на підступах до карного майданчику збив Кравця. Аліев розіграв штрафний і кияни втратили момент
    24 хв: Коельо на швидкості намагався увійти в карний майданчик і як тільки зустрів на своєму шляху гравця суперника, картинно впав, дивлячись на суддю. Рефері залишив епізод без уваги, хоча нападаючий заслуговував на "гірчичник" за симуляцію
    20 хв:  Алієв низом направив м'яч зі стандарту на ближній кут воротарської, в рядах оборони господарів поля знову паніка. М'яч вибито на кутовий.
    16 хв:  Алієв виконав подачу з кутового на ближню штангу і Михайлик "проштовхнув" м'яч у сітку воріт із близької відстані - 0:1
    13 хв:  Кравець намагався перекинути м'яч вийшовшого з воріт Горїянова, але в не влучив в ворота
    12 хв: Алієв вривається в карний майданчик по лівому флангу, і Майдана, буквально ЗРУБИВ футболіста "Динамо", та арбітр, який знаходився поруч, порушення правил в цьому не побачив!
    5 хв: Рикун пробив з лінії карного майданчику, Богуш без особливої праці спочатку перервав політ м'яча, а другим дотиком зафіксував його в руках
    1 хв: розпочався перший тайм

Категорія: Новини України | Переглядів: 714 | Додав: Admin