Всього: 3488 Нових сьогодні: 0 Нових учора: 0 Нових за тиждень: 0 Нових за місяць: 1 Із них: Новачків: 1113 Продвинутих: 2363 Журналістів: 5 Модераторів: 3 Адмінів: 4 Із них: Чоловіків: 2735 Жінок: 753
Футбольний клуб "Шахтар" (Донецьк) проведе два товариські матчі в Туреччині.
Як
повідомили УНІАН у прес-службі клубу, головний тренер "Шахтаря" Мірча
ЛУЧЕСКУ вирішив задіяти в цих матчах футболістів, не заявлених за свої
національні збірні.
Клубом досягнуті домовленості про ігри з
командами «Денізліспор» і «Сивасспор», які виступають у турецькій
Суперлізі. Матчі заплановані на 28 і 30 березня.
30 березня "Шахтар" повернеться в Донецьк.
Як
повідомляв УНІАН, 1 квітня в Лондоні збірна України проведе відбірковий
матч Чемпіонату світу з футболу 2010 року проти збірної Англії. На
тренувальні збори напередодні матчу викликані 7 гравців "Шахтаря".