Понеділок, 25.09.2023, 04:38
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Розділи новин
Новини Кобеляччини [1620]
Твоє рідне місто, в якому ти живеш, навчаєшся, працюєш... Гадаєш, тут нічого цікавого не стається? Помиляєшся!
Новини Новосанжарщини [246]
Є таке чудове і чисте місто на Полтавщині - Нові Санжари. І живуть в ньому чудові люди. Але от казуси і там бувають цікаві
Новини України [9826]
Новини з Батьківщини
Новини світу [4403]
Тут усі найважливіші світові новини! Будь у курсі того, що відбуваються далеко, але все-таки навколо тебе!
Відео-новини [119]
Відео-новини зняті нашими кореспонентами. І не тільки нашими...
Новини Царичанки [0]
Наше місто
 • Кобеляцька міська рада
 • Місто Кобеляки
 • Історія міста
 • Розклад руху автобусів Кобеляк
 • Телефони міста (частина 1)
 • Телефони міста (частина 2)
 • Хто на сайті
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Наші користувачі
  Всього: 3475
  Нових сьогодні: 0
  Нових учора: 0
  Нових за тиждень: 0
  Нових за місяць: 1
  Із них:
  Новачків: 1100
  Продвинутих: 2363
  Журналістів: 5
  Модераторів: 3
  Адмінів: 4
  Із них:
  Чоловіків: 2723
  Жінок: 752
  Наш сайт
  Новини: 16229
  Файли: 8769
  Цікавинки: 3279
  Картинки: 1814
  Анекдоти: 922
  Оголошення: 91
  Тести: 75
  Коментарі: 5403
  Форум: 553/31785
  Новини Полтавщини
  Зв'язок з адміном
  Написати листа адміністратору сайта

  Головна »2009 » Квітень » 7 » Зовнішнє незалежне оцінювання  Зовнішнє незалежне оцінювання
  11:05
  На завершенні навчальний рік для одинадцятикласників, адже у цьому році навчання для них завершується 30 квітня. Потім, як відомо, розпочнуться індивідуальні консультації, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання і державної підсумкової атестації. У випускників та їхніх батьків виникає чимало запитань щодо цього.
  Отож, сьогодні ведемо мову про ЗНО з начальником відділу освіти райдержадміністрації П.Ф. ДЗЯВОРУКОМ.

  — Отож, Петре Францовичу, що нового цього року в ЗНО?
  — Для тих, хто виявив бажання вступати до вищих навчальних закладів (а у районі таких дітей понад 80 відсотків) у травні–червні необхідно пройти тестування (ЗНО) з таких восьми предметів: української мови та літератури (один тест), історії України, математики, біології, фізики, хімії, географії, однієї з іноземних мов (за вибором) – англійської, німецької, французької, іспанської.
  Результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть зараховуватись як державна підсумкова атестація за курс повної загальної середньої освіти для учасників ЗНО з числа випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти 2009 року; а також як вступні випробування до вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації України.
  — Як будуть оцінюватись результати учасників ЗНО?
  — Результати тестування учасників ЗНО будуть оцінюватися за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Результати будуть зазначені у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), який абітурієнт подаватиме до приймальних комісій вищих навчальних закладів.
  Кожний учасник зовнішнього оцінювання до 29 червня 2009 року отримає іменний сертифікат з результатами тестувань. Сертифікати будуть надіслані УЦОЯО рекомендованим листом. На сайті УЦОЯО буде створено окрему сторінку для перевірки достовірності інформації, внесеної до сертифікатів ЗНО.
  У сертифікатах буде зазначено PIN-код. Оцінка за тест за 100–200-бальною шкалою обов’язково буде зараховуватись як вступний іспит при вступі до ВНЗ I–IV рівнів акредитації за умови, що вона становитиме 124 і більше балів. Вищий навчальний заклад має право встановлювати на окремі спеціальності більшу кількість балів з профільного предмета.
  За результатами, зазначеними у сертифікатах, проводитиметься конкурсний відбір серед бажаючих стати студентами конкретного вищого навчального закладу. Кожний вищий навчальний заклад проводитиме конкурс сертифікатів у середньому з 2-3 навчальних дисциплін.
  — Чи є уже графік проведення ЗНО?
  — Так, наказом МОН № 898 від 02.10.2008 року затверджено графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання, яке триватиме з 6 травня по 5 червня 2009 року:
  історія України – 6 травня,
  біологія – 8 травня,
  фізика – 12 травня,
  географія – 15 травня,
  українська мова та література – 19 травня,
  математика – 26 травня,
  іноземна мова (англійська) – 2 червня,
  іноземна мова (німецька, французька, іспанська) – 3 червня,
  хімія – 5 червня.
  — Скажіть, будь ласка, де буде проходити ЗНО для випускників шкіл району?
  — Зовнішнє незалежне оцінювання випускники шкіл району будуть проходити на базі навчальних закладів м. Шепетівки. Адреса пункту тестування буде вказана у запрошенні.
  Довіз учасників ЗНО до пункту тестування буде організовано шкільними транспортними засобами у супроводі працівників ДАІ, відповідно до угоди управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та УМВС України у Хмельницькій області. Відповідна угода укладена і з управлінням охорони здоров’я щодо чергування лікаря «швидкої допомоги» під час проведення основної сесії.
  — Петре Францовичу, чи передбачено перескладання результатів, отриманих під час тестування?
  — Перескладання результатів, отриманих на тестуванні, не передбачено.
  — Які результати (за кількістю балів) будуть зараховуватись під час вступу до вищого навчального закладу?
  — Згідно з Умовами прийому до вищих навчальних закладів України для конкурсного відбору вступників зараховуються результати, підтверджені сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти (за шкалами оцінювання не нижче 124 балів). Сертифікати зобов’язані приймати усі ВНЗ України.
  Перелік предметів, з яких будуть прийматися сертифікати для участі у конкурсі, визначає кожен ВНЗ самостійно, але до цього списку не можуть бути включені інші предмети, ніж ті, що зазначені.
  Вищі навчальні заклади, що здійснюють підготовку фахівців з мистецтва, архітектури, фізичної культури, журналістики, мають право проводити творчі конкурси.
  Чинними нормативно-правовими документами, які врегульовують порядок вступу до ВНЗ, обмежень не передбачено у виборі кількості ВНЗ, до яких можна подавати документи для вступу.
  Певні категорії вступників на власний вибір можуть взяти участь у конкурсі щодо зарахування на навчання у ВНЗ за результатами тестування (виставленими у сертифікатах УЦОЯО) або за результатами, отриманими на вступних випробуваннях у ВНЗ:
  — особи з числа громадян України, які здобули повну загальну середню освіту за межами України, військовослужбовців Збройних Сил України, а також правоохоронних органів спеціального призначення та державної спеціальної служби транспорту, звільнених з військової служби в рік вступу до ВНЗ, військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом;
  — особи з обмеженими фізичними можливостями (інваліди 1-ї та 2-ї груп, діти-інваліди).
  Зарахування учасників міжнародних олімпіад, призерів ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів фахової майстерності та ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України на певний напрям підготовки (спеціальність) за рішенням приймальної комісії буде проводитись за сумою балів сертифікатів УЦОЯО, якщо число поданих заяв перевищуватиме 50 відсотків від обсягу державного замовлення.
  — Які категорії осіб можуть зараховуватись поза конкурсом?
  — Поза конкурсом при поданні сертифікатів УЦОЯО будуть зараховуватись:
  — особи, яким Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надане таке право;
  — діти-сироти та діти, які залишилися без піклування батьків, а також особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років;
  — інваліди 1-ї та 2-ї груп та діти-інваліди віком до 18 років;
  — особи, яким Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право;
  — діти, чиї батьки загинули або стали інвалідами на вугледобувних підприємствах, при вступі на навчання за гірничими спеціальностями;
  — діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків;
  — члени сімей шахтарів та гірничорятувальників, що загинули внаслідок аварії на орендному підприємстві «Шахта імені О.Ф.Засядька».
  За рекомендацією органів охорони здоров’я та соціального захисту населення приймальна комісія розглядає питання про можливість зарахування до ВНЗ понад державне замовлення за результатами співбесіди з правом навчання за місцем проживання інвалідів, які не спроможні відвідувати навчальний заклад, а також створює умови для проходження ними курсу навчання за екстернатною формою.
  За інших рівних умов переважне право на зарахування до ВНЗ мають випускники старшої школи (повна загальна середня освіта), нагороджені золотою або срібною медаллю.
  — І насамкінець, чи має право учасник ЗНО подати апеляцію?
  — Так, кожен учасник ЗНО має право подати апеляцію:
  щодо порушення процедури тестування:
  — технологічні порушення;
  — неправильні, на думку учасників тестування, дії персоналу пункту тестування;
  — природні та техногенні катастрофи;
  — групове запізнення учасників на тестування.
  У зазначених випадках учасник, не покидаючи пункту тестування, подає апеляцію щодо результатів тестування.
  Підставою для подання апеляції є сумніви щодо об’єктивності визначення результатів. Зразок апеляційної заяви розміщено на сайті УЦОЯО. Заява подається до 15 липня 2009 року особисто або надсилається рекомендованим поштовим відправленням. Розгляд апеляційної заяви здійснюється упродовж 15 днів з часу її надходження.

  http://www.shepetivka.org.ua
  Категорія: Новини України | Переглядів: 928 | Додав: Admin


  Всього коментарів: 0

  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Форма входу
  Логін:
  Пароль:
  Календар новин
  Пошук по сайту

  Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

  Корисне


  Опитування
  Останнє на форумі
 • БЕЗДЕПОЗИТНЫЕ БОНУ... >>
 • Наука и смысл жизн... >>
 • Сочиняем Историю >>
 • Скины в Роблоксе. >>
 • Материалы для мани... >>
 • Випадкове фото з галереї
  Погода
  Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
  Курси валют
  Курсы валют на PROext
  Корисні посилання


  Статистика


                  

  Copyright EXO © 2023, created by KING © 2007 Всі права захищені.
  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net