Форум: 555/31819
    Новини Полтавщини
    Зв'язок з адміном
    Написати листа адміністратору сайта

Головна »2009 » Квітень » 15 » Україна вийшла на друге місце на чемпіонаті світу з хокею

Україна вийшла на друге місце на чемпіонаті світу з хокею
    14:04

Збірна України лише в серії булітів переграла Польщу і вийшла на друге місце у групі В першого дивізіону чемпіонату світу.

Збірна України з хокею провела третій матч на чемпіонаті світу. Суперниками нашої команди була міцна збірна Польщі. Господарів турніру, як і нас, вважають одним з фаворитів у боротьбі за путівку в еліту.

Уже на 7-й хвилині рахунок був не на користь "жовто-синіх". Адам Боржецкі потужним кидком з середньої дистанції відправив шайбу в ворота Кості Симчука.

Відігралися українці досить швидко. Після пострілу Андрія Срюбко шайба порвала сітку воріт господарів і вдарилася в борт. Арбітр Скотт Бокал з США довго дивився відеоповтор, і зафіксував взятя воріт.

У другому і третьому періодах рахунок не змінювався. Зазначу, що наприкінці третьої 20-хвилинки спочатку чисельну більшість 5 на 3 мали українці, а згодом - поляки. Однак захист зумів вистояти у боротьбі з переважаючою атакою.

Овертайм пройшов за переваги господарів, які більшу половину 5-хвилинки провели у більшості. Однак дружині Сеуканда вдалося вистояти і перевести гру у серію булітів.

В хокейних пенальті гості переграли господарів по всім статтям. На голи Цируля, Шахрайчука і Варламова поляки відповіли лише влучним пострілом Гжегоша Пєкарскі. А ось кидок Дам'яна Слабона Костянтин Симчук відбив. Третій булліт полякам не знадобився.

У підсумку, перемога збірної України з разунком 2:1 (3:1) і друге місце у турнірній таблиці. Від команди Італії ми відстаємо на одне очко.

Зазначу, що вперше підопічні Сеуканда грали при заповнених трибунах "Арени Торунь".