Написати листа адміністратору сайта

Головна »2009 » Травень » 11 » "Динамо" повторює власний рекорд

"Динамо" повторює власний рекорд
    09:42
    Київське "Динамо" втринадцяте стало чемпіоном України, повторивши власний рекорд часів СРСР, який так і залишився неподоланим.

Київське "Динамо" втринадцяте стало чемпіоном України та встановило новий рекорд для національної першості, водночас повторивши своє досягнення радянських часів.

За чотири тури до завершення чемпіонату команді Юрія Сьоміна треба було набрати лише одне очко, щоб стати чемпіоном України у сезоні 2008/2009. Першим із суперників для півфіналістів Кубку УЄФА була сімферопольська "Таврія", яка мало не пробилася у цей же європейський турнір ще торік влітку, але потім із тріском провалилася у чемпіонаті.

Після зміни тренера справи у кримчан пішли краще, і вже навесні сімферопольці піднялися у верхню половину турнірної таблиці. Але як би там не було, саме команда, якою зараз керує Сергій Пучков, вважається найбільшим розчаруванням сезону. Що, зрештою, не завадило кримчанам до останньої хвилини матчу псувати нерви маститим суперникам.

Юрій Сьомін виставив на матч відверто другий склад, який від гри із луганською "Зорею" у минулому турі відрізнявся лише відсутністю Гусєва (опинився на карантині) та наявністю Корреа. Як у матчі із підопічними Волобуєва, без провідних гравців усіх ланок "Динамо" не було схоже на себе - неакуратна гра у захисті та абсолютна відсутність думки попереду.

За такої гри, цілком справедливо рахунок першими відкрили гості. Уже на 3 хвилині Ідахов виявився найхуткішим на добиванні після удару Любеновіча (якого усі захисники "забули"). За три хвилини рахунок міг збільшити Ковпак, але пробачив киян невлучним ударом. До слова, Олександр мав ще один момент у першому таймі - на 42 хвилині він трішки промахнувся по воротам Шовковського після подачі з правого флангу.

Не можна сказати, що до появи на полі Алієва та Мілевського "Динамо" не пробувало відігратися. Часом кримчани захищалися усім складом, але факт лишається фактом - у якості "розпасовника" Кравченко виглядає наче бліда тінь уродженця Хабаровська, а Зозулі чи то не вдається впоратися із нервами, чи то вписатися у тактичні схеми. За весь перший тайм господарі поля мали один момент - це Зозуля головою пробив у Старцева.

Після виходу "солодкої парочки" Мілевського та Алієва гра біля воріт гостей пожвавилася - і вже на 53 хвилині Юссуф після подачі з правого флангу на ліву стійку скинув головою Гіоане, який через себе замкнув передачу. Прямо таки гол-близнюк рятівника киян у Луганську. "Таврія" за хвилину відповіла блискуче -після подачі з лівого флангу зі штрафного Антон Моханов злегка підкоригував політ м'яча та знову вивів гостей вперед.

"Динамо" кинулося відіграватися і ледь не пропустило - гравець "Таврії" небезпечно пробивав з льоту, але м'яч звалився із ноги.

Дякувати за чемпіонство у цьому турі "Динамо" має Андрію Несмачному, який наче справжній форвард замкнув простріл Гіоане зліва. А гол-красень із 35 метрів у дальню дев'ятку від Алієва став прикрасою матчу.

"Динамо" - "Таврія" - 3:2 (0:1)

Голи: 0:1 - Ідахор (3), 1:1 - Гіоане (55), 1:2 - Монахов (57), 2:2 - Несмачний (75), 3:2 - Алієв (90+2)

"Динамо": Шовковський, Мандзюк, Асатіані, Несмачний, Юссуф, Єрьоменко, Гіоане, Корреа (Нінковіч, 65), Кравченко (Алієв, 46), Бангура, Зозуля (Мілевський, 46)

"Таврія": Старцев, Корнєв, Монахов, Джурічіч, Карамушка (Казанюк, 77), Марковіч, Галюза, Любеновіч, Голайдо, Ідахор, Ковпак

Попередження: Монахов (9), Єрьоменко (18), Ідахор (36), Голайдо (45+2), Галюза (76)

Категорія: Новини України | Переглядів: 584 | Додав: Admin