Субота, 16.01.2021, 19:57
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Розділи новин
Новини Кобеляччини [1620]
Твоє рідне місто, в якому ти живеш, навчаєшся, працюєш... Гадаєш, тут нічого цікавого не стається? Помиляєшся!
Новини Новосанжарщини [246]
Є таке чудове і чисте місто на Полтавщині - Нові Санжари. І живуть в ньому чудові люди. Але от казуси і там бувають цікаві
Новини України [9826]
Новини з Батьківщини
Новини світу [4403]
Тут усі найважливіші світові новини! Будь у курсі того, що відбуваються далеко, але все-таки навколо тебе!
Відео-новини [119]
Відео-новини зняті нашими кореспонентами. І не тільки нашими...
Новини Царичанки [0]
Наше місто
 • Кобеляцька міська рада
 • Місто Кобеляки
 • Історія міста
 • Розклад руху автобусів Кобеляк
 • Телефони міста (частина 1)
 • Телефони міста (частина 2)
 • Хто на сайті
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Наші користувачі
  Всього: 3318
  Нових сьогодні: 0
  Нових учора: 0
  Нових за тиждень: 0
  Нових за місяць: 3
  Із них:
  Новачків: 943
  Продвинутих: 2363
  Журналістів: 5
  Модераторів: 3
  Адмінів: 4
  Із них:
  Чоловіків: 2597
  Жінок: 721
  Наш сайт
  Новини: 16229
  Файли: 8769
  Цікавинки: 3279
  Картинки: 1814
  Анекдоти: 922
  Оголошення: 91
  Тести: 75
  Коментарі: 5081
  Форум: 543/31666
  Новини Полтавщини
  Зв'язок з адміном
  Написати листа адміністратору сайта

  Головна »2010 » Січень » 4 » Про роботу управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради  Про роботу управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради
  13:45
  Головною метою у сфері архітектури та будівництва у 2009 році була подальша реалізація Генерального плану розвитку м. Чернігова, проекту детального планування центральної частини міста та схеми перспективного розвитку туризму.
  Про це інформувала на розширеній міській нараді начальник управління архітектури та містобудування міської ради, головний архітектор міста Людмила Павлінська.
  Вона зазначила, що в умовах напруженої екологічної ситуації в місті постає питання формування просторово-територіальних можливостей несуперечливого розвитку природної та техногенно-урбанізованої систем. Той факт, що ріка Десна є важливим джерелом водопостачання і в зону її санітарної охорони входить вся територія міста, потребує організації додаткового територіального утворення, яке б зрівноважувало взаємодію урбанізованої і природної підсистем. Отже, необхідно формування комплексної зеленої зони міста.
  Вирішення цього питання можливе шляхом формування екологічного каркасу як в межах міста, так і в приміській зоні, та екологоорієнтованого упорядкування господарського комплексу міста. Структурними елементами екологічного каркасу є акваторії та заплавні екосистеми Десни, Стрижня і Білоуса з прибережними смугами, рекреаційні і зелені міста та приміські зони.
  У рамках реалізації положень Генерального плану міста у сфері охорони навколишнього природного середовища виконаний проект "Детальний план території. Функціонально-планувальна організація території лісопарку "Ялівщина”.
  На замовлення Міністерства регіонального розвитку та будівництва України спеціалістами Науково-дослідного інституту пам’яткоохоронних досліджень Міністерства культури і туризму України виконано проект "Генеральний план розвитку Національного архітектурно-історичного заповідника "Чернігів стародавній” у м. Чернігові з визначенням меж та зон охорони пам’яток заповідника”.
  З метою забезпечення збереження та доцільного використання пам’яток та об’єктів культурної спадщини Національного архітектурно-історичного заповідника "Чернігів стародавній” проведено значний обсяг історико-містобудівних досліджень і зроблено теоретичні висновки, проаналізована вся археологічна спадщина міста за результатами новітніх досліджень, визначено межі й режими використання території заповідника та його зон охорони. Відповідно до чинного законодавства України проведені громадські слухання зазначеного проекту.
  У поточному році найважливішими завданнями у сфері містобудування та архітектури залишалися завершення виконання робіт по проекту "Детальний план території. Функціонально-планувальна організація лісопарку "Кордівка” з міським парком” та забудова 2-го і 3-го мікрорайонів житлового масиву "Масани”.
  У зв’язку зі змінами у законодавстві України виникла нагальна потреба виділення з міського бюджету коштів на проведення державної експертизи та процедури громадського обговорення містобудівної документації: "Детальний план території району П’яти кутів”; "Детальний план території. Функціонально-планувальна організація лісопарку "Ялівщина” та "Детальний план території. Функціонально-планувальна організація лісопарку "Кордівка” з міським парком”, а також для проведення археологічного обстеження території лісопарку "Кордівка”. На цей час виконуються роботи по 1-й черзі археологічної експертизи з шурфуванням території лісопарку "Кордівка” з міським парком з метою визначення меж території археологічних пам’яток.
  Першочерговим завданням управління є приведення існуючих місцевих правил забудови у відповідність до діючого законодавства України, які викликані змінами, що відбулися в нормативно-правовій базі України в галузі містобудування і землекористування у період з жовтня 2008 року по цей час.
  Л.Павлінська зауважила, що через економічну кризу в країні за звітний період не далося виконати передбачені Генеральним планом міста щорічні показники стосовно житлового будівництва. Міською владою продовжувалася робота по залученню коштів інвесторів у розвиток соціально-побутової та туристичної інфраструктури міста. У звітному періоді 2009 року прийнято в експлуатацію магазини непродовольчих товарів, зростала інтенсивність розвитку об’єктів виробничої сфери. Велику увагу міська влада приділяє розвитку інженерної інфраструктури міста: побудовано або реконструйовано котельні ВАТ "Облтеплокомуненерго” по вул. Беспалова,12; вул. Корольова,16 та просп. Миру, 190-б; індивідуальну котельню для дошкільного закладу № 66 по вул. Ленінградській, 2-а та інші.
  Станом на 29 грудня 2009 року введено в експлуатацію 238 об’єктів різного призначення, в тому числі житла – загальною площею 31672,0 кв.м. серед них: 6 багатоквартирних житлових будинків загальною площею 27965,3 кв.м, 4 житлові будинки реконструйовано: по вул. Текстильників,18; вул. Комсомольській, 53 і вул. Преображенській, 14-а та 16; 16 приватних житлових будинків загальною площею 3706,7 кв.м.
  Впродовж року проведено 5 засідань архітектурно-містобудівної ради. Управлінням архітектури та містобудування міської ради за звітний період опрацьовано 4709 звернень, на особистих прийомах прийнято 176 громадян. З метою забезпечення реалізації програмних містобудівних документів підготовлено 6 рішень міської ради, 37 рішень виконавчого комітет міської ради.
  Службами управління підготовлено та видано 493 архітектурно-планувальних завдання на розробку проектної документації та містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок, 36 паспортів забудовника, 49 дозволів на розміщення малих архітектурних форма, здійснено понад 500 виїздів на майданчики, де ведеться нове будівництво або реконструкція існуючих будівель та приміщень, опрацьовано та погоджено 297 проектів по реконструкції та будівництву об’єктів різного призначення.
  На виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 17 лютого поточного року проведений відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію щодо спорудження дитячого майданчика з фонтаном по проспекту Миру. За рішенням журі конкурсу перша премія не присуджувалася, другу премію отримала архітектор Олена Загреба (проектний інститут "Архпроект”), а третю – архітектор Сергій Сирбу ("Майстерня архітектора Травки В.А.”).
  Спеціалісти управління брали участь у святковому оформленні міста до відзначення 66-річчя визволення Чернігова від німецько-фашистських загарбників, до Дня Державного прапору України, Новорічних та Різдвяних свят.


  http://naiz1.pp.net.ua
  Категорія: Новини України | Переглядів: 563 | Додав: Admin


  Всього коментарів: 0

  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Форма входу
  Логін:
  Пароль:
  Календар новин
  Пошук по сайту

  Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

  Корисне


  Опитування
  Останнє на форумі
 • Сантехника >>
 • Косметика >>
 • Защитите свой теле... >>
 • Алюминий >>
 • Магазины детской о... >>
 • Випадкове фото з галереї
  Погода
  Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
  Курси валют
  Курсы валют на PROext
  Корисні посилання


  Статистика


                  

  Copyright EXO © 2021, created by KING © 2007 Всі права захищені.
  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net