Субота, 20.07.2024, 08:55
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Розділи новин
Новини Кобеляччини [1620]
Твоє рідне місто, в якому ти живеш, навчаєшся, працюєш... Гадаєш, тут нічого цікавого не стається? Помиляєшся!
Новини Новосанжарщини [246]
Є таке чудове і чисте місто на Полтавщині - Нові Санжари. І живуть в ньому чудові люди. Але от казуси і там бувають цікаві
Новини України [9826]
Новини з Батьківщини
Новини світу [4403]
Тут усі найважливіші світові новини! Будь у курсі того, що відбуваються далеко, але все-таки навколо тебе!
Відео-новини [119]
Відео-новини зняті нашими кореспонентами. І не тільки нашими...
Новини Царичанки [0]
Наше місто
 • Кобеляцька міська рада
 • Місто Кобеляки
 • Історія міста
 • Розклад руху автобусів Кобеляк
 • Телефони міста (частина 1)
 • Телефони міста (частина 2)
 • Хто на сайті
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Наші користувачі
  Всього: 3485
  Нових сьогодні: 0
  Нових учора: 0
  Нових за тиждень: 0
  Нових за місяць: 0
  Із них:
  Новачків: 1110
  Продвинутих: 2363
  Журналістів: 5
  Модераторів: 3
  Адмінів: 4
  Із них:
  Чоловіків: 2733
  Жінок: 752
  Наш сайт
  Новини: 16229
  Файли: 8769
  Цікавинки: 3279
  Картинки: 1814
  Анекдоти: 922
  Оголошення: 91
  Тести: 75
  Коментарі: 5802
  Форум: 555/31846
  Новини Полтавщини
  Зв'язок з адміном
  Написати листа адміністратору сайта

  Головна »2010 » Березень » 4 » Юлія Тимошенко відправилася, куди відправили  Юлія Тимошенко відправилася, куди відправили
  12:27
  Вчора Верховна Рада України винесла вотум недовіри Кабінету Міністрів на чолі з прем'єром Юлією Тимошенко. Рада прислухалася до аргументів Партії регіонів про те, що уряд вів провальну економічну політику. У відповідь Юлія Тимошенко назвала свій уряд одним з найефективніших в історії і пообіцяла негайно звільнити свій кабінет, незважаючи на те що до приходу нового уряду вона повинна виконувати обов'язки прем'єра. З подробицями з Києва - кореспондент Ъ Валерій Калниш.
  Вчора вранці в 450-місцевому українському парламенті зареєструвалося понад 400 депутатів - випадок якщо не рідкісний, то цілком симптоматичний. На засідання Ради, яке мало б стати доленосним для Юлії Тимошенко, прийшли навіть ті депутати, хто, згідно з оприлюдненими спікером Володимиром Литвином даними, значився на лікарняному і проходив курс лікування в номенклатурній лікарні Феофанія.
  Сама ж пані Тимошенко у сесійній залі з'являтися не поспішала, і розгляд проекту постанови N 6098, в якому Партія регіонів пропонувала висловити недовіру уряду, почався без неї.
  У ролі головного обвинувача виступив виконуючий обов'язки голови фракції Микола Азаров, якого минулого тижня Президент Віктор Янукович назвав серед бажаних кандидатур на посаду нового прем'єр-міністра. Пан Азаров підійшов до свого завдання відповідально: аналізуючи роботу уряду, він підкріплював свої висновки діаграмами, які виводилися на інформаційне табло в залі Ради.
  Почав пан Азаров свій виступ з того, що нагадав, як називалася програма діяльності уряду Юлії Тимошенко - Український прорив. З його слів, замість прориву стався провал.
  "Роки прем'єрства пані Тимошенко увійдуть в історію України за абсолютно всіх сфер нашого життя як роки унікального провалу. Держава опинилася в дуже глибокій соціально-економічній кризі, якої Україна не знала останні 20 років", - констатував пан Азаров. Як докази доповідач близько години наводив статистичні дані, з яких випливало, що в 2009 році порівняно з 2008 роком в Україні у півтора рази зменшилось виробництво яловичини, в два рази - свинини. "Навіть вітчизняним вершковим маслом Україна не може забезпечити своїх громадян. Українців почала годувати Білорусь, - обурювався Микола Азаров .- Підтримка хімічної промисловості залишилася на папері. У машинобудуванні падіння теж вимірюється разами. Замість обіцяного будівельного буму країна отримала рецесію. Країна з найбагатшими чорноземами перетворилася на імпортера сільгосптоварів. Дефіцит цукру в цьому році становить 50 тис. тонн. Ми дожилися до того, що ввозимо картоплю!"
  У цей час урядова ложа поступово почала заповнюватися міністрами. Найбільш високопоставленим членом Кабінету виявився перший віце-прем'єр, найближчий соратник Юлії Тимошенко Олександр Турчинов. Він мовчки слухав доповідь пана Азарова, який в підсумку перевищив відведені йому для виступу 45 хвилин. Парламенту довелося навіть перерватися на півгодинну перерву, щоб депутати змогли трохи відпочити. Виступивши, пан Азаров не поспішав покидати трибуну: згідно з регламентом він мав відповідати на запитання депутатів.
  - Ви не вважаєте, що настав час притягати (членів уряду .- Ъ) до конкретної кримінальної відповідальності за ті порушення, які були допущені? - Поцікавився у доповідача комуніст Сергій Гордієнко.
  - Я себе поставлю на їхнє місце. Якби у мене були хоча б у десять разів менше найгірші показники, та я б не чекав нікого, сам написав заяву і пішов. Але ж вони чіпляються за владу. Ви боїтеся відповідальності - ось і все. А відповідальність для вас обов'язково настане! - пообіцяв Микола Азаров, дивлячись на тих, хто сидить в урядовій ложі.
  Проте в якийсь момент цього викривального виступу зал вибухнув оплесками депутатів Блоку Юлії Тимошенко (БЮТ). Адресувалися вони не трохи втомленому Миколі Азарову, а Юлії Тимошенко, що увійшла до зали. Вона була в світлій сукні і чомусь іронічно посміхалася. Спікер Володимир Литвин продемонстрував дипломатичність: побачивши голову уряду, він заявив, що час, відведений для запитань депутатам, закінчився, і тепер потрібно почути думку уряду з обговорюваного питання.

  Пані Тимошенко була підготовлена не так ґрунтовно, як пан Азаров: ні діаграм, ні товстої доповіді при ній не було. Вона повністю покладалася на свій ораторський талант. "Наша команда в розпал кризи виявилася на чолі уряду і робила все, щоб захистити країну, - почала свій виступ прем'єр-міністр .- Коли криза розривала світ, ми захистили країну від фінансового колапсу, розпаду фінансово-економічного сектору. Ми зберегли соцстандарти, незважаючи на те, що весь світ їх зменшував. Все виплачувалася вчасно. Ми зберегли і зміцнили незалежність нашої держави, зберегли і примножили все, що є нашою ідентичністю, все, що є суттю роботи держави".

  Кілька разів виступ Юлії Тимошенко переривали оплески. Прем'єр розповіла, що всю роботу з виведення країни з кризи її уряд проводив самостійно, без підтримки з боку Президента чи Верховної Ради. "Всі інші органи блокували роботу уряду, і робили, щоб було чим гірше, тим краще. Але це нам не завадило!" - все більше розпалювався пані Тимошенко.

  Як випливало з виступу, її головним ворогом був і залишається Віктор Янукович. Юлія Тимошенко впевнена, що більш антиукраїнського політика в країні немає. Саме закликами зберегти країну вона намагалася переконати депутатів не голосувати за постанову про відставку. "Від цієї людини, пана Януковича, йде загроза. По-перше, ослаблення незалежності нашої держави. По-друге, пряма загроза територіальної цілісності нашої країни, пряма загроза нашій демократії, свободі слова і стратегічній власності нашої держави", - заявила вона.
  Втім, з виступу Юлії Тимошенко випливало, що вона була морально готова до вотуму недовіри. Зі слів пані Тимошенко, якщо таке рішення буде ухвалено, вона і інші міністри "в ту ж мить залишать свої кабінети". "У ту ж хвилину наша політична сила перейде в опозицію і буде чітко в опозиції формувати об'єднану демократичну команду", - резюмувала вона.
  Завзяття і ораторського таланту Юлії Тимошенко на цей раз не вистачило, щоб переконати депутатів у правильності своєї політики. Питання про недовіру уряду підтримали 243 депутати при необхідних 226. Серед тих, хто підтримав відставку, виявилися навіть сім депутатів фракції БЮТ, 15 голосів дала фракція Наша Україна - Народна самооборона, 172 - Партія регіонів, 27 - комуністи, 19 - Блок Литвина (не голосував сам спікер Володимир Литвин) і три позафракційних депутати.
  Таким чином, Юлії Тимошенко не вдалося побити загальнонаціональний рекорд перебування на посаді прем'єр-міністра – на цій посаді вона пропрацювала 1022 дні. Більше за неї прем'єром пробув лише Віктор Янукович - 1277 днів.
  Сам момент голосування Юлія Тимошенко проігнорувала. Після свого виступу вона залишила зал засідань. Останніми її словами депутатам були: "Слава Україні!" Хтось із депутатів БЮТ відгукнувся: "Героям слава!"


  http://vidgolos.com/
  Категорія: Новини України | Переглядів: 594 | Додав: Admin


  Всього коментарів: 0

  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Форма входу
  Календар новин
  Пошук по сайту

  Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

  Корисне


  Опитування
  Останнє на форумі
 • Наука и смысл жизн... >>
 • Гомосексуалізм: ІМ... >>
 • Якими видами спорт... >>
 • Новітні технології... >>
 • Генетика. >>
 • Випадкове фото з галереї
  Погода
  Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
  Курси валют
  Курсы валют на PROext
  Корисні посилання


  Статистика


                  

  Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net