Середа, 27.01.2021, 03:31
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Розділи новин
Новини Кобеляччини [1620]
Твоє рідне місто, в якому ти живеш, навчаєшся, працюєш... Гадаєш, тут нічого цікавого не стається? Помиляєшся!
Новини Новосанжарщини [246]
Є таке чудове і чисте місто на Полтавщині - Нові Санжари. І живуть в ньому чудові люди. Але от казуси і там бувають цікаві
Новини України [9826]
Новини з Батьківщини
Новини світу [4403]
Тут усі найважливіші світові новини! Будь у курсі того, що відбуваються далеко, але все-таки навколо тебе!
Відео-новини [119]
Відео-новини зняті нашими кореспонентами. І не тільки нашими...
Новини Царичанки [0]
Наше місто
 • Кобеляцька міська рада
 • Місто Кобеляки
 • Історія міста
 • Розклад руху автобусів Кобеляк
 • Телефони міста (частина 1)
 • Телефони міста (частина 2)
 • Хто на сайті
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Наші користувачі
  Всього: 3321
  Нових сьогодні: 0
  Нових учора: 0
  Нових за тиждень: 2
  Нових за місяць: 5
  Із них:
  Новачків: 946
  Продвинутих: 2363
  Журналістів: 5
  Модераторів: 3
  Адмінів: 4
  Із них:
  Чоловіків: 2600
  Жінок: 721
  Наш сайт
  Новини: 16229
  Файли: 8769
  Цікавинки: 3279
  Картинки: 1814
  Анекдоти: 922
  Оголошення: 91
  Тести: 75
  Коментарі: 5083
  Форум: 545/31672
  Новини Полтавщини
  Зв'язок з адміном
  Написати листа адміністратору сайта

  Головна »2010 » Травень » 5 » На Березнянщині говорили про створення дозвільного центру  На Березнянщині говорили про створення дозвільного центру
  12:21
  Більше чотирьох років минуло з часу набуття чинності Законом України « Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності». Під час його прийняття ставилася мета – впровадити європейські принципи видачі документів дозвільного характеру, але її так і не вдалося досягти за немалий проміжок часу.
  11 лютого 2010 року було прийнято зміни до діючого Закону, які мають істотно поліпшити ситуацію у дозвільній сиситемі України і вплинути на активізацію підприємництва та кеноміки загалом. Про це йшлося і на нараді під головуванням першого заступника голови РДА Юрія Костика, на якій визначено завдання районної дозвільної сиситеми у світлі останніх законодавчих документів.
  Відкрив нараду перший заступник голови РДА Юрій Костик, який наголосив на акутальності прийняття змін до Закону України «Про дозвільну сиситему у сфері господарської діяльності». Виступаючий зазначив, що ці зміни настільки суттєві і масштабні, що фактично йдеться про нову редакцію вищезгаданого закону. Передусім вони стосуються об’єкта, на який видається дозвільний документ. Тепер до таких об’єктів належать також природні ресурси, грунтовий покрив земельних ділянок і докумнети, які використовує суб’єкт господарювання в процесі узгоджувальної процедури.
  Детальніше із змінами у вищезгаданому Законі України ознайомила учасників наради державний адміністратор району Мар’яна Микульця. Виступаюча звернула увагу на те, що документ побудований на трьох основних принципах – організаційної єдності, мовчазної згоди та декларативному.
  Принцип організаційної єдності , який передбачає створення в регіонах дозвільних центрів і створення посади адмінстратора, основним завданням якого є організація видачі документів дозвільного харакетру, оскільки завдяки цьому впорядковується вся існуюча процедура. Після затвердження змін до назви посади додано слово «державний». До речі, видача дозвільних документів згідно з останньою постановою може відбуватися виключно у приміщенні дозвільних центрів. Замість копії свідоцтва про державну реєстрацію до заяви додється витаг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців. Змінено також строки: розгляду заяви та документів до неї – збільшено з 5 до 10 робочих днів, а передачі рішення місцевого дозвільного органу держадміністратору – скорочено з 2 до 1 робочого дня.
  Принцип мовчазної згоди, встановлений у змінах до Закону про дозвільну систему, не новий, раніше його було введено Законом України «Про внесення змін до деяких Законів України відносно спрощення ведення бізнесу в Україні». Отже, передбачається, що термін видачі дозвільних документів становить 10 робочих днів. Тобто, якщо у згаданий строк не видано або не направлено документ чи рішення про відмову у його ивдачі, то суб’єкт господарювання може провадити певні дії щодо здійснення свєї господарської діяльності тільки через 10 робочих днів з дня закінчення вставноленого для видачі терміну. При цьому зазначається, що копія опису прийнятих документів з відміткою про дату їх прийняття є підтвердженням подання заяви та документів адміністратору або дозвільному органу.
  Згідно з декларативним принципом суб’єкт господарювання набуває права на вчинення певних дій щодо здійснення господарської діяльності без отримання докумнета дозвільного характеру шляхом повідомлення держадміністратора або дозвільного органу про відповідність його маетріально-технічної бази вимогам законодавства з дати реєстрації декларації в журналі обліку суб’єктів господарювання відповідного дозвліьного органу. Згадана декларація – новація Кобінету Міністрів. Законом вона передбачена не була, як і наявність договору страхування цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди. Щоправда, лише у стадії розробки перелік видів господарської діяльності , які можуть провадитится згідно з вищезгаданою декларацією.
  Мар’яна Микульця відзначила і інші зміни у оновленому Законі про дозвільну систему. Зоеркма, тепер платити за видачу дозвільного документа, якщо це пердабчено, потрібно не до зверення із заявою, а безпосередьно перед його отриманням.
  Наприкінці виступаюча підкреслила, що довіра до дозівльної системи у нашому районі зростає. Якщо у першому кварталі минулого року було видано 26 дозвільних документів, то за цей же період 2010 – 41.
  Учасники наради поставили низку запитань держадміністратору, які стосуються нюансів застосування змін до Закону Укарїни про дозвільну систему.


  www.mukachevo.net
  Категорія: Новини України | Переглядів: 532 | Додав: Admin


  Всього коментарів: 0

  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Форма входу
  Логін:
  Пароль:
  Календар новин
  Пошук по сайту

  Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

  Корисне


  Опитування
  Останнє на форумі
 • Наука и смысл жизн... >>
 • Найкращі серіали, ... >>
 • Яку книгу Ви зараз... >>
 • Хто слуха яку музи... >>
 • Полное расслаблени... >>
 • Випадкове фото з галереї
  Погода
  Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
  Курси валют
  Курсы валют на PROext
  Корисні посилання


  Статистика


                  

  Copyright EXO © 2021, created by KING © 2007 Всі права захищені.
  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net