Середа, 19.01.2022, 16:36
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Наше місто
 • Кобеляцька міська рада
 • Місто Кобеляки
 • Історія міста
 • Розклад руху автобусів Кобеляк
 • Телефони міста (частина 1)
 • Телефони міста (частина 2)
 • Хто на сайті
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Наші користувачі
  Всього: 3456
  Нових сьогодні: 0
  Нових учора: 0
  Нових за тиждень: 0
  Нових за місяць: 3
  Із них:
  Новачків: 1081
  Продвинутих: 2363
  Журналістів: 5
  Модераторів: 3
  Адмінів: 4
  Із них:
  Чоловіків: 2709
  Жінок: 747
  Наш сайт
  Новини: 16229
  Файли: 8769
  Цікавинки: 3279
  Картинки: 1814
  Анекдоти: 922
  Оголошення: 91
  Тести: 75
  Коментарі: 5251
  Форум: 554/31738
  Новини Полтавщини
  Зв'язок з адміном
  Написати листа адміністратору сайта

  Всі статті » Інформація » Політика [ ]

  Категорії каталога
  Педагогіка [0]
  Правознавство [0]
  Етика [0]
  Соціологія, суспільство [23]
  Філософія [0]
  Політика [10]
  Історія України та Світу [10]
  Зміни в законодавстві по призначенню допомоги сім’ям з дітьми
  згідно постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2008 р. № 57
  „Питаним призначення і виплати допомоги сім’ям з дітьми”
  З метою своєчасного призначення та виплати Допомоги при Народженні дитини Урядом 22 лютого поточного року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Питання призначення і виплати допомоги сім’ям з дітьми”, яка передбачає порядок надання у 2008 році допомоги при народженні дитини.
  Допомога при народженні дитини, яка народилася після 31 грудня 2007 р., надається у розмірі 12 240 гривень на першу дитину, 25 000 гривень - на другу дитину, 50 000 гривень - на третю і наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово при народженні першої дитини в сумі 4 800 гривень, другої дитини - 4 840 гривень, третьої та наступної дитини — 5 000 гривень, решта суми на першу дитину виплачується протягом наступних 12 місяців (по 620 гривень щомісяця), на другу дитину - 24 місяці (по 840 гривень щомісяця), на третю і наступну дитину — 36 місяців (по 1250 гривень щомісяця) рівними частинами.
  Розмір за строк виплати допомоги, яка призначається одному з батьків дитини, визначається з урахуванням кількості дітей, які до народження дитини перебували на утриманні особи, якій призначається допомога.
  Якщо дитина народжується у сім’ї, в якій немає дітей, допомога при народженні буде призначена в розмірі 12 240 гривень.
  Якщо дитина народжується у сім’ї, в якій вже є одна старша дитина (рідна чи усиновлена), допомога буде призначена в розмірі 25 000 гривень.
  У випадку, коли у жінки померла перша дитина, а народжується друга, розмір допомоги при народженні складе 25 000 гривень.
  Якщо жінка, перебуваючи у другому шлюбі, народжує дитину, яка у цьому шлюбі є першою, але в цій сім’ї виховуються двоє старших рідних дітей чоловіка, допомога буде призначена в розмірі 50 000 гривень, як на третю дитину.
  Якщо жінка, яка народжує третю дитину, перших двох передала на виховання до дитячого будинку, допомога при народженні дитини буде надана в розмірі 12 240 гривень, як на першу дитину.
  Коли дитина народжується у матері, у якої, крім неї, є повнолітня дочка (син), яка проживає окремо (або разом з матір’ю), допомога буде призначена як на другу дитину в розмірі 25 000 гривень.
  У разі народження двійні або більшої кількості дітей допомога виплачується на кожну дитину, при цьому кожна дитина з їх числа вважається наступною.
  Якщо в сім’ї, у якої нема дітей, народжується двійня, допомога буде призначена на одну дитину к розмірі 12 240 гривень, на другу - 25 000 гривень.
  Коли двійня народилася в сім’ї, в якій вже виховується двоє старших дітей, допомога надається на кожну дитину з числа народжених в розмірі 50 000 гривень.
  Допомога при народженні дитини призначається усиновителю, опікуну на кожну усиновлену (взяту під опіку) дитину у розмірі, установленому при народженні першої дитини.
  Якщо допомога при народженні дитини вже була призначена до моменту встановлення опіки, усиновлення, виплата допомоги опікуну, усиновителю продовжується у такому самому розмірі.
  Для призначення допомоги при народженні дитини органу праці та соціального захисту населення за умови пред’явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подаються такі документи;
  1) заява одною з батьків (усиновителя, опікуна);
  2) копія свідоцтва про народження дитини;
  3) оригінал довідки, виданої державним органом реєстрації актів цивільного стану для призначення допомоги при народженні дитини.
  Особи, які звертаються за призначенням допомоги при народженні другої дитини або наступних дітей, подають також довідку про склад сім’ї та копію свідоцтва про народження кожної дитини, яка враховується при визначенні розміру допомоги.
  Усиновителі та опікуни подають, крім зазначених документів, копію рішення про усиновлення чи встановлення опіки.
  Допомога при народженні дитини призначається за умови, якщо звернення за її призначенням надійшло не пізніше ніж через дванадцять календарних місяців з дня народження дитини, а у разі усиновлення дитини віком до одного року - не пізніше ніж через дванадцять календарних місяців з дня набрання чинності рішенням суду про усиновлення».
  Постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2008 р. № 57 внесено також деякі інші зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми.
  Зокрема, конкретизовано заходи щодо посилення контролю за цільовим використанням коштів допомоги при народженні дитини та випадки припинення виплати такої допомоги.
  До контролю за цільовим використанням допомоги та створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей, що здійснюється державними соціальними інспекторами органів праці та соціального захисту населення разом з органами у справах сім’ї та молоді, службами у справах дітей і органами опіки та піклування шляхом вибіркового обстеження окремих сімей, будуть залучені лікувально-профілактичні заклади. У разі невідвідування матір’ю дільничного лікаря-педіатра (сімейного лікаря), під спостереженням якого перебуває дитина віком до 1 року, адміністрація лікувально-профілактичного закладу повідомляє про це орган праці та соціального захисту населення за місцем проживання дитини. Така інформація буде сигналом дня проведення уповноваженими органами додаткового обстеження сім’ї щодо створення в ній належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини.
  Крім того, відповідно до урядового рішення втратив чинність Порядок призначення і виплати допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку особам, застрахованим в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2007 р. № 1З.
  У зв’язку з цим норми щодо надання застрахованим особам допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку внесено до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми. Зокрема, упорядковано документи, які надаються для її призначення як застрахованим, так і незастрахованими особами, конкретизовано випадки припинення надання допомоги та поновлення її виплати.
  Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з 1 січня 2008 року непрацюючим особам та особам, застрахованим у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, надається у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше як 130 гривень (гарантований мінімальний розмір).
  Крім того, вдосконалено порядок виплати допомоги па дитину одинокій матері та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з урахуванням доходів.
  Для призначення цих видів допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, подається в установленому порядку довідка про склад сім’ї та декларація про доходи та майновий етап (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї).
  Виплата допомоги в розмірі, що перевищує мінімальний, здійснюється протягом шести календарних місяців. Якщо особа, якій призначена допомога, після закінчення зазначеного строку не підтвердила право на призначення допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, виплата допомоги продовжується у мінімальному розмірі.
  Ірина Божко, начальник відділу грошових виплат і компенсацій УПСЗН
  Категорія: Політика | Додав: Admin (13.03.2008)
  Переглядів: 1591 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Система Orphus


  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Форма входу
  Логін:
  Пароль:
  Пошук по сайту

  Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

  Корисне


  Опитування
  Останнє на форумі
 • Наука и смысл жизн... >>
 • Найкращі серіали, ... >>
 • Наш рідний імуніте... >>
 • Яку пісню(виконавц... >>
 • Хто слуха яку музи... >>
 • Випадкове фото з галереї
  Погода
  Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
  Курси валют
  Курсы валют на PROext
  Корисні посилання


  Статистика


                  

  Copyright EXO © 2022, created by KING © 2007 Всі права захищені.
  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net