Пятниця, 26.04.2024, 23:33
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама, paliy  
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » СЕКС У ТРЬОХ (Два хлопця, одна дівчина? Дві дівчини. один хлопець?)
СЕКС У ТРЬОХ
perekosДата: Середа, 09.01.2008, 13:37 | Повідомлення # 76
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (sashko)
А я мрію про те, що скоро прийде Христос і вся ця маячня та збочення завершаться!

Це Ви Христоса третім покличете? wink biggrin biggrin biggrin



 
sashkoДата: Середа, 09.01.2008, 14:38 | Повідомлення # 77
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Це Ви Христоса третім покличете?

І це теж завершиться! angry



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Середа, 09.01.2008, 14:39
 
perekosДата: Середа, 09.01.2008, 14:56 | Повідомлення # 78
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
sashko, Ви тему хоч інколи читаєте? Там написано "Секс у трьох". А якщо ви і надалі лізетете із своїм богом куди потрібно чи не потрібно - тоді і будете отримувати такі відповіді. cool
І взагалі - нема на форумі злого модера (сплошний офтоп).



 
sashkoДата: Середа, 09.01.2008, 16:15 | Повідомлення # 79
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
sashko, Ви тему хоч інколи читаєте? Там написано "Секс у трьох".

Перекосе, вибачте за різкість.
Я вам пропоную не тільки теми читати, а ще і уважно замислюватись над тим, що читаєте, після цього пропоную добре замислитись над тим, що говорити і лише після цього вже починайте щось говорити, тим більше писати.
Потренуйтесь, перевірте запропоновану мною методику на постах №76,77,78. Декілька разів.
Може вона для вас підійде. cry



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
perekosДата: Середа, 09.01.2008, 16:47 | Повідомлення # 80
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
sashko, Вибачте і мене за різкість. Але вже начинає дратувати релігійний фанатизм деяких наших форумчан (я думаю самі здогадаєтесь про кого я) в місцях де він зовсім неумісний. evil
PS. пост 77 був провокативний - поздоровляю. В подальшому буду намагатись Вас ігнорувати, надіюсь і Ви мене.
Прошу у всіх вибачення за офтоп.



 
paliyДата: Середа, 09.01.2008, 17:57 | Повідомлення # 81
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (perekos)
Прошу у всіх вибачення за офтоп.

А що таке "офтоп"?



Сім-сім
 
sashkoДата: Середа, 09.01.2008, 19:30 | Повідомлення # 82
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
А що таке "офтоп"?

В рамках даної теми це означає наступне:
Уявіть собі двох дівчат і хлопця (або двох хлопців та дівчину), які разом займаються сексом прямо посеред Кобеляк.
Уявили?
Люди, звичайні перехожі, які бачать таке, починають їм говорити:
-Що ви робите? Припиніть, це ж збочення, срам, мерзота!
На що ті троє відповідають:
- Відійдіть від нас, релігійні фанатики! Не заважайте, нам подобається саме так!
Так от, те що сказали ці троє і є офтоп. Причому повний офтоп!
Ну, а якщо вийти за рамки цієї теми, то "офтоп" з англійської перекладається як - "поза темою"



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Середа, 09.01.2008, 21:50 | Повідомлення # 83
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
Уявіть собі двох дівчат і хлопця (або двох хлопців та дівчину), які разом займаються сексом прямо посеред Кобеляк.

По аналогії:
А якщо це будуть чоловік і жінка і біля них на підставочці стоятиме "свідоцтво про шлюб", то всі кричатимуть: "Браво! Молодці!"?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Середа, 09.01.2008, 23:12 | Повідомлення # 84
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
По аналогії:
А якщо це будуть чоловік і жінка і біля них на підставочці стоятиме "свідоцтво про шлюб", то всі кричатимуть: "Браво! Молодці!"?

Грей, я ж навів приклад в рамках теми "секс у трьох", а не якоїсь іншої! %). Прошу уважніше слідкувати за моєю думкою. Якщо ви вже її цитуєте.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PsevdoNimBДата: Четвер, 10.01.2008, 00:15 | Повідомлення # 85
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Друзі! Щось слабенько ви тут дискутуєте на цікаву тему! )))
Зараз я спробую додати ще цікавості.
ось тут я прочитав "СЕКС У ТРЬОХ (Два хлопця, одна дівчина? Дві дівчини. один хлопець?)"
і в мене виникло цілком природнє математичне запитання:
Два хлопця - одна дівчина і Дві дівчини - один хлопець - це не повний перелік можливих варіантів!
іще є Три дівчини!!! smile ... і Три хлопці sad (не доведи Боже!)

)))))


 
sashkoДата: Четвер, 10.01.2008, 09:42 | Повідомлення # 86
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
іще є Три дівчини!!! smile ... і Три хлопці sad (не доведи Боже!)

Дійсно, ПсевдоНімБ, збоченню не має меж, якщо його не зупинити.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PsevdoNimBДата: Четвер, 10.01.2008, 10:16 | Повідомлення # 87
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
sashko, Насправді, чим більше Ви намагаєтесь щось зупинити, тим більше тим самим Ви йому надаєте сили, і виходить ефект зовсім протилежний вашим намаганням. Будь яка боротьба безглузда і веде лише до втрат. Тому потрібно не надавати важливого значення тому, що Вам не подобається (або спокійно ігнорувати) - це найліпший спосіб його позбавитися. wink А критикувати когось чи щось - це бути ворогом самому собі. На Сході кажуть: "стріли вашого гніву стріляють по вам самим"... Та і Ісус казав: "Не суди!" коротко і ясно... і не потрібно тут намагатись робити якісь виключення. "Не суди" - це для всіх! Бо всі перед Богом рівні. І коли людина когось осуджує, то вона стає енергетично такою ж самою, як і предмет осудження, тому її також почитаюсь судити smile

Найкращий наш союзник - це гумор! smile


 
sashkoДата: Четвер, 10.01.2008, 11:41 | Повідомлення # 88
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Дякую, ПсевдоНімВе, що зачепили цікаві питання.
пропоную розібратися в суті речей.
Тільки, давайте домовимось, ніхто з поля бою не тікає.
Я задаю питання - ви відповідаєте! ОК?
1 ПсевдоНімВ, скажіть відверто, якщо ви побачите, наприклад, свою матір, або сестру, чи іншу близьку для вас людину на площі Кобеляк в тому, що обговорюється в цій темі ви почнете застосовувати гумор? Чи ви просто пройдете мимо не придавши цьому уваги? Чи все ж згорите від сорому і болю сердечного?
2 Якщо вашій дитині, якийсь збоченець, буде пропонувати займатися сексом в трьох, або розповідати їй як це добре. Що ви зробите, будетене
Quote
не надавати важливого значення тому, що Вам не подобається (або спокійно ігнорувати)
, чи всеж надаєте збоченцю по пиці і відгоните його від своєї дитини. А з нею почнете проводити роз'яснювальні бесіди?
3 ПсевдоНімВ, ви казали про осудження, про "не суди", а що це таке - осуджувати, можете дати пояснення?
Я буду чекати відповідей від вас.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PsevdoNimBДата: Четвер, 10.01.2008, 14:54 | Повідомлення # 89
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
sashko, залюбки дам пояснення smile
Я ніколи не підписуюсь під чужі ситуації. Я знаю, як потрібно вести себе і мислити, щоб в такі ситуації не потрапити (мабуть вищесказане буде не зовсім зрозуміло, але це дуже довго розшифровувати)
Давайте спочатку розберемося, що таке збочення. ..
І мені не дуже зрозуміло: до чого тут ситуація прямо на площі? Ви хоч самі вірите в можливість такого.. та ще й з вашою ріднею? Не занадто багато екстремальних збігів? wink Давайте не будемо впадати в крайнощі, щоб любою ціною оправдати свою думку. Особисто мені зовсім не хочеться оправдувати свою думку і тим більше я не хочу Вам її нав'язувати, бо я до цього не ставлюся з важністю. Але таки відповім, якщо цікаво...
Збочення - це якась дія, в результаті якої виникають жертви, або люди, яким це не подобається. Тобто в цій рубриці не йшлася мова про публічно-демонстративний секс, а про інтимні стосунки, коли будуть ВСІ задоволені. Якщо когось силою хтось примусить, то вже звичайно дії маньяка. Але навіть дії маньяка я не берусь судити, бо знаю, що ніяких жертв і випадковостей не буває. А бувають ті люди, які "чіпляють" на себе ярлик "жертва" і тим самим намагаються зняти з себе відповідальність за ситуацію, яка трапилася. Але якщо немає ніяких жертв, то яке ж це збочення? Дуже схожі ситуаціі можуть бути збоченням, а можуть і не бути, в залежності від того: хто, коли і де... smile
У кожного своя голова має бути на плечах. І можливо навіть треба людині хоч раз обпектися, щоб справді ЗРОЗУМІТИ щось. Людина - істота парадоксальна. Інколи їй допомагають розвинутися самі неочікувані речі з точки зору здорового глузду (здоровий глузд - це часто тюрма для розума і душі)
Далі.. можливо я Вас шокую, але відповім відверто. Якщо я дізнаюсь, що хтось силою пригнічує моїх близкьких, то спробую їх захистити (як - не скажу wink це вже моя справа в залежності від ситуації), але якщо ті дії будуть проходити з їхнього бажання - я втручатися і переживати не стану. Для європейських людей моя поведінка може виглядіти аморальною, а для східних - духовною! (бо вони, наприклад, знають що таке "мораль"). хм... мабуть не зовсім зрозуміло висловлююсь, але хай буде так... аби коротко))
Осуджувати - це проявляти незадоволеність світом та його проявами. Світ - Божий! Бути незадоволеним чимось або кимось - це кидати виклик Богу, це бути незадоволеним Його творчістю і вважати себе розумнішим за Нього. Як би ж то ми вміли мислити на багато кроків у перед, як професійні шахматисти... Ми судимо людину, чи ситуацію і не розуміємо, що саме ті "неприємності" можуть колись привести до позитивних наслідків smile Все, що робиться - на краще! Більшість духовних людей колись буди бандюками... це був необхідний етап у їх житті.
Наприклад, я Вас зовсім не осуджую за те, що на мій погляд не дуже розумно smile І мені не треба, щоб Ви погодилися з моїми словами.. Тим більше, що дуже ймовірно, що для Вас Ваші слова - дійсно правда. Як це не парадоксально, але правда для кожного своя (а не одна на всіх). Кожному воздасться по його вірі! Те, в що людина вірить, через думки матеріалізується в особисту правду для ції людини. Одже, краще думати лише про хороше і нікого не осуджувати, бо осудження - це прояв негативних емоцій, це примноження негативу. Осуджуючи, людина думає про погані речі і тим самим себе й забруднює та притягує до себе те саме... і згодом потрапляє сама в ту ситуацію, яку осуджувала. Тим більше, що під час негативних емоцій в організмі людини виділяється отрута - імперіл, яка отруює організм (від чого і погане стає почуття) і портить структуру води в людині.
А тепер, будь ласка, прочитайте ще раз спочатку мій текст, щоб трохи більше він став зрозумілим... Якщо для вас важливо зрозуміти wink
Дякую за увагу smile



Повідомлення відредагував PsevdoNimB - Четвер, 10.01.2008, 14:58
 
PePeL-soNДата: Четвер, 10.01.2008, 15:25 | Повідомлення # 90
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
PsevdoNimB, thumb thumb


Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » СЕКС У ТРЬОХ (Два хлопця, одна дівчина? Дві дівчини. один хлопець?)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net