Субота, 27.04.2024, 05:40
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Все про все » Про життя-буття... » БРЕХНЯ (Правда чи не правда...)
БРЕХНЯ
sashkoДата: Понеділок, 14.04.2008, 18:08 | Повідомлення # 61
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
Сашко якщо я правильно вас зрозумів ви говорите що коли людина з богом то бог теж з нею і він може її захистити від загроз які можуть їй спричинити інші люди, так якщо я не помиляюся???? Якщо це так то поясніть мені чому бог не спас Авеля від загибелі адже він теж був з богом він в усьому його слухав і все ж загинув чому бог його не врятував??? (чи я не так зрозумів біблію?) Чи може його загибель була теж вищим задумом???

Дякую, Олексий11 за питання.
Все що я хотів сказати, все що я хотів донести до вух форумчан це те, що в любій ситуації нашого життя нам варто слухатись Бога. А що там буде, це вже Його справа.
Врешті решт, всі хто навчилися в цьому житті довіряти Богові, слухатись Його, зможуть бути воскреслими для життя вічного. В тому числі і Авель ,який був невинно вбитий.
Всі інші - в прольоті. Самі так забажали. І вони загинуть не тому, що Бог злий, а тому, що коли Він прийде в повній славі Своїй, то всі хто не зміг прийняти образ Його Слави в цьому житті, просто загинуть, бо не витримають сили видіння, сяйва Того, Кого побачать. Так би мовити, слабко тренувалися.
А Біблія вчить тому, що:

19 Близок Господь к сокрушенным сердцем и смиренных духом спасет. 20 Много скорбей у праведного, и от всех их избавит его Господь. 21 Он хранит все кости его; ни одна из них не сокрушится. 22 Убьет грешника зло, и ненавидящие праведного погибнут. 23 Избавит Господь душу рабов Своих, и никто из уповающих на Него не погибнет.
Иним словом, все, кто доверяет Богу, надеется на Него, не погибнут навечно, но оживут в последний день для жизни вечной с Господом. Хоча й можливо, що за віру доведеться і загинути в цьому житті. Як загинули Авель, Христос, Стефан, апостол Яків і багато хто ще.
Ви вірите цьому? Я так.

Добавлено (14.04.2008, 18:08)
---------------------------------------------

Quote (Нереклама)
По-перше. То ви читаєте тільки свої пости (не виривайте мою фразу з контексту): Heartless, думаю, що Сашко це мав на увазі.... Він ніколи не дає чіткої відповіді на питання. Все лише загальні фрази. Цікаво чи це не є "специфічна" брехня?

По-друге,


РОзумію, Нерекламо, буває що визнавати свої помилки стає важким ділом для людей!



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Понеділок, 14.04.2008, 18:04
 
НерекламаДата: Понеділок, 14.04.2008, 18:13 | Повідомлення # 62
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (sashko)
РОзумію, Нерекламо, буває що визнавати свої помилки стає важким ділом для людей!

Особливо для Вас yes




"Життя - це шанс на щастя."

 
oleksiy11Дата: Понеділок, 14.04.2008, 18:49 | Повідомлення # 63
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Отже сашко ви вважаєте що невсі люди перед богом рівні одних він спасає а інших ні???? shok



Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
HeartlessДата: Понеділок, 14.04.2008, 21:24 | Повідомлення # 64
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (Нереклама)
з Вами немає сенсу дискутувати. На мою думку (знову ж таки) Вам однаково довести нічого неможливо, а мені набридає одностороннє спілкування. Тому намагатимусь не вступати з Вами в дискусії подібного плану. Так як немає ані часу, ані бажання

ПІДТРИМУЮ НА ВСІ 100% yes




... with the frozen heart and soul on fire...
 
ОксанаДата: Понеділок, 14.04.2008, 21:40 | Повідомлення # 65
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Heartless, Вітаю! Ви не перша пройшла через дискусію з Сашком і зробили ті ж самі висновки що й інші! :D Стосовно простих, життєвих, в чомусь прозаїчних, але практичних питань - він промовчав (перевів тему), якщо взяти до уваги тему, в якій ми зараз знаходимось - не збрехав! Якщо по суті - немає чого сказати або ж правда зруйнує його форумний образ.. Можливо й правильно, але смішно :)
 
HeartlessДата: Понеділок, 14.04.2008, 22:36 | Повідомлення # 66
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (Оксана)
Якщо по суті - немає чого сказати або ж правда зруйнує його форумний образ..

на жаль мені здається, це не форумний образ, а стиль життя :(




... with the frozen heart and soul on fire...
 
GreyДата: Понеділок, 14.04.2008, 22:58 | Повідомлення # 67
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Heartless)
Quote (Оксана) Якщо по суті - немає чого сказати або ж правда зруйнує його форумний образ..

на жаль мені здається, це не форумний образ, а стиль життя

+ намагання розхитати і зруйнувати стиль життя інших!

Добавлено (14.04.2008, 22:58)
---------------------------------------------
Кожна нормальна людина прагне щирості і взаємності. На жаль, дехто цим ігнорує!





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
HeartlessДата: Понеділок, 14.04.2008, 23:43 | Повідомлення # 68
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (Grey)
Кожна нормальна людина прагне щирості і взаємності. На жаль, дехто цим ігнорує!

Золоті слова, докторе! yes




... with the frozen heart and soul on fire...
 
GreyДата: Вівторок, 15.04.2008, 00:21 | Повідомлення # 69
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Правда і брехня ( 2 історії з життя )
Хочу поділитися своїми знаннями про село Нові Обіходи Вінницької області, яке так рекламує Sashko.

Село збудоване у 1993 році для переселенців-чорнобильців з с. Обіходи Житомирської області.

Далі 2 історії про село Нові Обіходи.

Історія перша - адвентиська:

У селі Нові Обіходи Немирівського району Вінницької області знаходиться благословенний куточок — адвентистський санаторій «Наш Дім».
Одну з історій пов'язано з купівлею землі для «Нашого Дому». Коштів не було, але Господь почув палкі молитви: послав добродія, що виписав чек з певною сумою грошей, яку, однак, можна було зняти тільки у конкретний момент. Коли земельну ділянку було знайдено й узгоджено ціну, з'ясувалося, що грошей на рахунку рівно стільки, скільки потрібно для купівлі.
Далі ще цікавіше. Попередньо на цій території були лише занедбані «кістяки»-стіни кинутих напризволяще будинків, що колись призначалися до евакуйованих із зони відчуження «чорнобильців». Не маючи необхідної освіти, організатори санаторія наймали будівельників із села, проте робота просувалася дуже повільно. І коли одного дощового дня будівничі не з'явились на роботу, брати та сестри, не гаючи часу й спитавши Божого благословення, попрацювали самі. Результат був приголомшливий: за день вони зробили більше, ніж будівельники — за декілька. Стало ясно, що майбутній санаторій — особливе місце, де повинні трудитись посвячені люди, а Господь виповнить будь-яку нестачу вміння. І виповнює: кожен, хто працює тут, відчуває особливу відповідальність перед Господом за виконання свої х обов'язків.
Метою роботи цієї установи є комплексне — фізичне й духовне — оздоровлення людини. Сюди приїздять люди з різними захворюваннями, й усі вони отримують полегшення.

Історія друга - розказана жителями села Нові Обіходи:

Від Нових Обіходів до Немирова — 25 кілометрів. Відремонтувати взуття чи підстригтись — у район. Туди із села їздить автобус тричі на тиждень. Як можуть, миряться і звикають, але влада зачепила й найболючіше для чорнобильців — здоров’я. «Як ми сюди переїжджали, нам обіцяли, що тут буде лікарня з номерною аптекою. Але досьогодні нічого немає. Ми навіть медпункт розмістили у житловому будинку, — розповідає Юрій Терещук, сімейний лікар Новообіходівської амбулаторії. — Крім того, дуже мало виділяється коштів для лікування і діагностики хвороб. Через те, що амбулаторію досі не забезпечили елементарним, я не можу діагностувати захворювання на ранніх стадіях, а до району не всі мають змогу та не всі й хочуть їхати, особливо старші.
Чорнобильці в Нових Обіходах хворіють переважно на серцево-судинні захворювання, хвороби органів дихання, суглобів та хребта. Юрій Терещук сам також переселенець. Говорить, що такі, як він, частіше від інших хворіють на простудні захворювання. А в їхній амбулаторії немає не лише транспорту для надання швидкої допомоги, а й можливості для стерилізації медичних інструментів. На всі запити перед чорнобильцями розводять руками і кажуть вже сакраментальну фразу нашого часу: «Немає грошей».

Висновки робіть самі!





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Вівторок, 15.04.2008, 14:55 | Повідомлення # 70
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
Отже Сашко ви вважаєте що невсі люди перед богом рівні одних він спасає а інших ні????

Олексию11, я вважаю, що ВСІ люди перед Богом рівні, і Він всіх любить і хоче кожному добра. І зробив все необхідне для нашого з вами спасіння
ТОму і каже, що їм варто робити аби бути щасливими і показує через Христа і свій народ, як це жити по Слову Божому.
Тільки от люди не хочуть цього. Вони думають, що жити щасливо та спастися можна і без Бога, не слухаючись Його. А бажають закраще, робити своє. Іншими словами втікають від Бога. Далеко, далеко. Поки остаточно не гинуть в безбожжі.
Бог каже - не перелюбствуй, а вони перелюбствують (потім і випливає, сімейний розлад. болячки, нерви і таке інше)
Бог каже - не вбивай, а люди вбивають
Бог каже - не бреши, а люди вважають, що нічого страшного, що брешемо. А потім коли їм продають біляш в якому замість яловичини пацюки, чомусь збурюються.
Бог каже, що немає інших богів, а люди створюють собі ідолів та кумирів, а коли до них приходять наступні чингісхани чи сталіни, чи ще якась нечисть аби бошки повідрубувати, то запитують чому це Бог їх не рятує.
Бог каже, що Христос воскрес. А люди кричать, та ні ж то ж брехня, казочки. І творять своє
Бог каже, що Христос прийде в остаточне, а люди продовжують робити своє.
Ну що з ними поробишь. Ну не хочуть вони спасатися, ну ніяк.
НУ раз не хочуть, то насильно милий не будеш.
Якщо людина тоне і їй пропонують рятувальне коло, чи якусь ще допомогу, а вона кричить не треба мені і так добре. То чим ще цій людині можна допомогти? І що її чекає врешті решт?

Всіх інших добродіїв вирішив запросити до себе в кімнатку на співбесіду. Щиро радий вас там вітати нормальні ви мої люди, що шукають щирості та взаємності




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Вівторок, 15.04.2008, 15:32
 
SamoswalДата: Понеділок, 12.05.2008, 14:00 | Повідомлення # 71
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (Нереклама)
НЕБО БЛАКИТНЕ - ЦЕ ПРАВДА ЧИ БРЕХНЯ?

Насправді небо випромінює (вірніше, розсіює) промені всіх видимих кольорів, але ступінь розсіювання обернено пропорційна довжині хвилі в 4-му ступені, тобто у видимому діапазоні максимальна для фіолетових, синіх і блакитних променів. Для ока така суміш здається блакитною, саме тому Польською цей колір називається niebieski (нєбєскі).
yes




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen


Повідомлення відредагував Samoswal - Понеділок, 12.05.2008, 14:02
 
НерекламаДата: Середа, 14.05.2008, 18:35 | Повідомлення # 72
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (Samoswal)
Насправді небо випромінює (вірніше, розсіює) промені всіх видимих кольорів, але ступінь розсіювання обернено пропорційна довжині хвилі в 4-му ступені, тобто у видимому діапазоні максимальна для фіолетових, синіх і блакитних променів. Для ока така суміш здається блакитною, саме тому Польською цей колір називається niebieski (нєбєскі).

ВАУ! Дякую :) give_rose



"Життя - це шанс на щастя."

 
SamoswalДата: Середа, 14.05.2008, 18:36 | Повідомлення # 73
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (Нереклама)
ВАУ! Дякую

Та нізашо. Вікіпедія :)




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen
 
RosTstaffДата: Середа, 21.05.2008, 15:28 | Повідомлення # 74
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 171
Репутація: 12
Статус: Offline
Лжот только тот у кого нету смелости сказать правду.
 
AvrorAДата: Субота, 24.05.2008, 22:10 | Повідомлення # 75
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 621
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (RosTstaff)
Лжот только тот у кого нету смелости сказать правду

Цілком згодна !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ХОЧА ІНОДІ Я ТЕЖ МОЖУ БРЕХАТИ,але потім все випливає назовні. :'( :'( :'(



Я живу навпроти кладовища і якщо ти мені не сподобаєшся, ЖИТИМЕШ НАВПРОТИ!!!
 
Форум » Все про все » Про життя-буття... » БРЕХНЯ (Правда чи не правда...)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net