Мобільний телефон - „за” і „проти” Телефонним зв`язком людство користується вже більше століття. Ще в 1876 році американець Александр Белл отримав патент на свій винахід. А от перший мобільний телефон з`явився у 1983 році. Саме тоді у продажу вийшов Motorola Dyna TAC 800 X. У всьому світі налічується близько 3,3 міліардів функціонуючих стільникових. Тільки задумайтесь над цією величезною цифрою!!! Телефонних апаратів всього в два рази менше, ніж населення земної кулі. Якщо врахувати те, що мобільними користується не все людство , а тільки доросла і найбільш активна частина , то на 100 людей приходиться 158 працюючих телефонів!
За статистикою, корейський підліток посилає близько 20000 СМС в рік (близько 60 СМС в день) зі свого сотового. Згідно інших даних, близько 30% цієї країни (Кореї) відправляють десь 100 повідомлень в день! Можна, звичайно, писати і говорити про цікаві факти пов`язані з мобільними дуже довго, але зараз ми підрахуємо всі „за” і „проти” користування цим апаратом.
На самперед, сотовий - це майже постійний зв`язок з рідними, знайомими , колегами та іншими людьми. За допомогою нього можна сповістити про різні події. Також, є можливість зберігати різні файли (зображення, музика, відео), пересилати та отримувати їх, є диктофон, будильник та багато інших цікавих функцій. А ще, згідно досліджень, половина власників мобільних використовують підсвітку апарату в якості ліхтарика. Це все і є основними позитивними моментами користування мобільними телефонами.
Водночас є багато негативних якостей телефону. Дослідження, які проводили у провідних країнах світу, показали, що використання сотового впливає на когнітивні здібності людини, випромінювання від нього руйнівно діє на клітини організму, збільшується ризик занедужати на рак. За словами професора Стюарта, всі ці дослідження потрібно перевірити, але не можна нехтувати навіть такими результатами. За його словами, в кожному разі ризикові насамперед піддаються люди молодого віку.
За допомогою мобільного можна добре залякати його власника. Наприклад, в Англії дуже швидко росте кількість загроз за допомогою текстових повідомлень.
Психологи вже починають бити на сполох через залежність від телефонів
Але життя кожного-це осибиста справа кожного))
Удачі
АнгеляткО Юльчик