Середа, 24.04.2024, 03:52
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Культура та мистецтво » Музикайф » Стаття в газеті "Колос" . . (Обурливий "наїзд" на музичний стиль рок)
Стаття в газеті "Колос" . .
ДмитроДата: Пятниця, 18.01.2008, 18:52 | Повідомлення # 31
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 44
Репутація: 9
Статус: Offline
Рок-це стан душі(так само як блюз,реггі та ін.).Якщо від цієї музики кров в жилах стає гарячою-значить ти "освячений" цими мотивами.sashko,кинь цей снобський тон.Чудово розумієш,в цій темі зібрались не профі,які все рівно своїми відповідями(чомусь так здається тебе б не задовольнили),а любителі того чи іншого стилю музики.Багато що залежить від виховання,темпераменту.Мені в цьому плані дуже подобається вислів-" блюз-це коли добрим людям погано,а попса-це коли злим-добре"


Если Ваш друг верен Вам не взирая на обстоятельства то ставлю 100 против одного что это Ваша собака.

Повідомлення відредагував Дмитро - Пятниця, 18.01.2008, 18:54
 
PsevdoNimBДата: Пятниця, 18.01.2008, 20:05 | Повідомлення # 32
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
+1
Гріх не підтримати таку промову ;)

 
sashkoДата: Середа, 23.01.2008, 13:05 | Повідомлення # 33
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Мышиный эксперимент

В 1988 году Герваси Шрекенберг и Харли Бирд, учёные из Принстонского университета, поместили три группы мышей в разную окружающую среду. Опыты над первой группой, контрольной, находившейся в лаборатории, сопровождались спокойной музыкой. Вторая группа была помещена в звуковую камеру, где играла классическая музыка на 80—85 процентах максимальной мощности. Третью группу поместили также в звуковую камеру, где звучал рок на 80—85 процентах мощности, как и классическая музыка во второй группе. Эти опыты проводились с целью выяснения реакции мышей на ритм, а не на шум. Контрольная группа мышей и вторая (“классическая”) делали то, что и все лабораторные мыши, у них был спокойный характер, хороший аппетит и лоснящаяся шкурка. Они научились различным „фокусам“, которым их обучали лаборанты. Напротив, мыши, которые слушали рок-музыку, не смогли освоить то, что постигли их сородичи в первой и второй группах. Их шкурка потускнела, некоторые стали чрезвычайно агрессивны. Зафиксировали даже случай каннибализма, в то время как другие оставались сонными и невнимательными… По завершении эксперимента, во время заключительной проверки, учёные выяснили, что нервные окончания в мозгу мышей, находившихся в камере с рок-музыкой, сильно изношены, неестественно удлинены и расщеплены, что было видно и без микроскопа” [Gervasia M. Schreckenberg and Harley H. Bird, „Neural Plasticity of MUS musculus in response to Disharmonic Sound; New Jersey Academy of Science, 32:2 (Fall 1987), p. 81.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
ДмитроДата: Середа, 23.01.2008, 15:28 | Повідомлення # 34
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 44
Репутація: 9
Статус: Offline
Якщо навіть довіряти сумнівним дослідам над тваринами,то як можна порівнювати фізіологію,та інші особитсті характеристики мишей і Homo sapiens?(мій аватар ні до чого! :) )


Если Ваш друг верен Вам не взирая на обстоятельства то ставлю 100 против одного что это Ваша собака.
 
sashkoДата: Середа, 23.01.2008, 16:38 | Повідомлення # 35
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Якщо навіть довіряти сумнівним дослідам над тваринами

В чому саме ці досліди викликали у вас сумнів?
Quote
як можна порівнювати фізіологію,та інші особитсті характеристики мишей і Homo sapiens?

Так і порівнюйте, і в тих і в інших є мозок, є нервова система. І в тих і в інших ця система здебільшого підкоряється одним і тим же законам функціонування. Хоча, звичайно у людини нервова система значно складніша.
Так, наприклад, якщо ви приставите палаючу цигарку до мишиної лапи і до людської руки, то реакція буде однакова.
Таким же чином відбуваються справи і з сприйняттям музики цими двома істотами. Хоч, знову ж таки, у людини реакція на звуки більш різноманітна, в усіх відношеннях. Та наслідки на організм, психіку думаю будуть однаково пагубні (або корисні) по суті своїй.

Добавлено (23.01.2008, 16:38)
---------------------------------------------
Я тут задавав якось питання про особливості ритму рок-музики див пост №25, може хтось знає відповідь, музиканти?




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Середа, 23.01.2008, 16:55
 
GreyДата: Середа, 23.01.2008, 17:01 | Повідомлення # 36
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
sashko, особисто для Вас. Ви чули коли-небудь про церкву HillSong?



"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Середа, 23.01.2008, 17:13 | Повідомлення # 37
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Добрий день, Грей! Радий вас чути! yes
Я обов'язково спробую надати вам відповідь після того, як ви відповісте мені на моє запитання, яке я вам задав в пості №17 по вашій репліці про існування християнських рок-групп.
З повагою, Сашко



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Середа, 23.01.2008, 17:31 | Повідомлення # 38
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
sashko, відповідь міститься у постах 28 і 36!



"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Середа, 23.01.2008, 18:04 | Повідомлення # 39
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Нехай я здамся вам не дуже інтелектуально розвиненою особою, та всеж прошу дати пряму відповідь на моє запитання: Що ви хотіли сказати тією фразою про існування тисяч християнських рок-груп?
З повагою, Сашко



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Середа, 23.01.2008, 19:35 | Повідомлення # 40
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
Що ви хотіли сказати тією фразою

Музика ( мелодія ) сама по собі не може бути шкідливою.
Який із двох варіантів Ви обрали б для себе слухати:
1) псалми у супроводі рок-групи
2) хор сатаністів у супроводі симфонічного оркестру?
Зробіть вибір, оголосіть його публічно і прокоментуйте. Подивимося тоді на Ваше відношення до рок-музики! yes




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ДмитроДата: Середа, 23.01.2008, 19:36 | Повідомлення # 41
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 44
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (sashko)
В чому саме ці досліди викликали у вас сумнів?

Досліди над тваринами,мій набожний друг,нормальній людині завжди здаватимуться сумнівними,особливо коли вони шкодять їхньому здоров"ю

Quote (sashko)
звичайно у людини нервова система значно складніша

Ви самі відповіли на своє запитання.



Если Ваш друг верен Вам не взирая на обстоятельства то ставлю 100 против одного что это Ваша собака.

Повідомлення відредагував Дмитро - Середа, 23.01.2008, 19:37
 
B@SSMANДата: Четвер, 24.01.2008, 08:18 | Повідомлення # 42
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 368
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (sashko)
В чому саме ці досліди викликали у вас сумнів?

Quote (sashko)
І в тих і в інших ця система здебільшого підкоряється одним і тим же законам функціонування.

Фізіологічно - може й одним і тим же. А на рівні сприйняття - ні. У мишей мозок працює тільки рефлексами. Думати і осмислювати як людина розумна вони не можуть.



. .или что-то случилось, или одно из двух. .

 
sashkoДата: Четвер, 24.01.2008, 11:01 | Повідомлення # 43
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Дякую, Грей, за вашу пряму відповідь!
Quote
Музика ( мелодія ) сама по собі не може бути шкідливою.

З цією тезою спробуємо розібратися в подальших постах.
Вона є ключовою

Quote
Який із двох варіантів Ви обрали б для себе слухати:
1) псалми у супроводі рок-групи
2) хор сатаністів у супроводі симфонічного оркестру?

1) Якщо мелодія буде у рок-виконанні, то ні.
2)Якщо сатанисти будуть співати псалми Сіону, то да!
:)
Дмитро
Quote
Досліди над тваринами,мій набожний друг,нормальній людині завжди здаватимуться сумнівними,особливо коли вони шкодять їхньому здоров"ю

Так, хто б суперечив!
Та суть наших роздумів не в розумінні шкідливості дослідів на здоров'я мишей (для цього пропоную вам відкрити окрему тему), а в розумінні правдивості результатів цих дослідів!
А саме, чи дійсно рок-музика руйнує психіку як мишей так і людей?
Ви б хотіли дізнатися правди?

B@SSMAN
Quote
Фізіологічно - може й одним і тим же. А на рівні сприйняття - ні. У мишей мозок працює тільки рефлексами. Думати і осмислювати як людина розумна вони не можуть.

Воно то, в деякій мірі, так!
Та в досліді не намагались довести чи думають миші як люди чи ні. В досліді було показано вплив тої чи іншої музики на стан нервової системи, яка якраз і відповідає в тому числі і за рефлекси, як і в мишей так і в людей. І було показано, що рок-музика руйнує нервову систему мишей! Аз цього можна зробити висновок, що рок-музика також руйнівна і для людської нервової системи. Чому саме так я пояснив в попередньому пості.
Це ж так просто, дія нервової системи як в людей так і в мишей на тіж самі подразники в багатьох випадках однакова.
Прикладіть, наприклад, палаючу цигарку, до лапи миші(руки людини), реакція буде однаковою, відчуття болю і рефлекторне віддьоргування лапи(руки) від подразника.
Включить звук з гучністю порівнюваною з гучністю реактивного літака, так, що миша, що людина відчують больовий шок. І так в багатьох випадках. Хоча знову ж, реакція людини дійсно більш багатшою може бути. окрім болю і віддергування руки вона може матюкнутись
:), чи заплакати, чи ще щось, та напрямок реакції на подразник буде однаковий.
люди, цеж прості життеві речи. Ви, що з мишами, котами і собаками та іншою живністю ніколи не стикались у своєму житті?

Але зараз я хочу аби ви уважно прочитали наступне питання:
чи впевнені ви, що будь який вплив на фізіологічний стан нашого, людського організму, в тому числі вплив на стан нервової системи (наприклад музика, звуки різного характеру інше) не веде до зміни характеру наших думок в тому чи іншому напрямі




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Четвер, 24.01.2008, 11:13
 
PsevdoNimBДата: Четвер, 24.01.2008, 11:36 | Повідомлення # 44
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Звичайно ж агресивна музика, звуки та вібрації агресивно впливають на оточення.
Просто річ у тім, що не вся рок-музика агресивна. Рок-напрямків дуууууже багато.
Також дуже часто до рок-музики відносять просто неформатну та непопулярну музику.
Я вже більше 20 років музикант. Мабуть таки саме рок-музикант, бо граю в рок-гуртах.
При цьому маю добрі нерви, здоров'я та психіку (тьфу-тьфу-тьфу, щоб не наврочити)
А всіляку там сатанінщину сам не люблю в виді дезу та трешу. Хіба що в дитинстві трохи подуркував та й перестав)



Повідомлення відредагував PsevdoNimB - Четвер, 24.01.2008, 11:38
 
sashkoДата: Четвер, 24.01.2008, 12:43 | Повідомлення # 45
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Так, в принципі думаю, що на цьому форумі дійсно не має таких людей які будуть сперечатися, що важкі форми року мають руйнівну силу для людської психики та розуму. Питання стоїть чи є рок як музика взагалі руйнівним явищем чи ні.
Для мене це питання досі відкрито. просто в силу моєї недостатньої ерудованості саме в теорії музики.
Та всеж я схиляюсь до думки, що рок він є руйнівний по своїй природі.
Коли люди говорять, що важкий рок, то є погано, а сам рок взагалі то є нормальне явище. То для мене ця репліка схожа по своїй суті на наступну: " Звичайно, випити два літри горілки, то шкідливо для організму, та випити на вечірці 100 грам не є так вже і погано, навіть деякі кажуть, що корисно для здоровья".

Та в моєму життевому сприйнятті, що 2 л, що 100 грам всеодно горілка, всеодно шкідливо, бо споживання горілки по суті своїй для мене є шкідливим. Чому так, завітайте до теми "Горілка..." Тобто від того чи зла багато чи його мало і як нам здається воно майже не помітне, воно, те зло не стане добром.
Моя думка така, що і музика, а не тільки слова здатна сильно впливати на психіку і на розум людини і навіть на її фізичний стан. Тобто я висловлюю ту думку, що музика (як поєднання мелодії, ритму, гармонії) буває чи злою чи доброю по своїй суті.
Тут звучала наступна думка
Quote
Музика ( мелодія ) сама по собі не може бути шкідливою.

Так хіба ж саме життя не протирічить цій думці, хіба, коли ми слухаємо ту чи іншу інструмментальну музику ми не можемо плакати, чи радіти, тривожитись, замислюватись, проявляти агресію, сексуально збуджуватись, тощо.
Стосовно ж конкретно року, висвітлю загальні моменти до цієї думки:
1 Я не випадково затронув тему про ритм музики (див посилання на вікі вмоїх постах).
Я підняв це питання для себе чим же ритм року відрізняєтся від ритму класики?
Далі буде.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Четвер, 24.01.2008, 12:49
 
Форум » Культура та мистецтво » Музикайф » Стаття в газеті "Колос" . . (Обурливий "наїзд" на музичний стиль рок)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net