Пятниця, 19.04.2024, 23:06
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Нереклама, paliy  
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » НУДИСТЫ (Это плохо?)
НУДИСТЫ
СЕРЕНУШКАДата: Четвер, 10.04.2008, 18:46 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 34
Репутація: 5
Статус: Offline
Прикріплення: 2178304.jpeg (57.9 Kb)



Грех, если женщина выглядит менее красивой, чем могла бы быть...
 
HeartlessДата: Четвер, 10.04.2008, 20:51 | Повідомлення # 2
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Привіт, СЕРЕНУШКА! :)

Я вважаю, що нічого поганого у нидистах не має. Тільки вони мають дотримуватися певних правил. Не бігати голяка по місту) а ходити оголеними вдома чи у відведених місцях.

І ще. Виставляти напоказ свої принади потрібно, якщо вони в тебе є)))
А не так, що на пляжах тіточки років по 50 з грудями, обвислими до колін, та шарами жиру та целюліту на стегнах загоряють оголені %)

Але це суто моє бачення цього, нікому його не нав'язую
:)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
GreyДата: Четвер, 10.04.2008, 21:04 | Повідомлення # 3
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
1. Стосовно жінок - нудисток:
опромінення сосків та геніталій ультрафіолетовими променями значно підвищує ризик розвитку раку шкіри у вказаних місцях - не думаю, що це корисно і приємно.
2. Стосовно нудизму як явища взагалі - публічна демонстрація статевих органів є нормою для приматів і дикунів. Якщо Ви відносите себе до однієї з вказаних категорій - в руки вам прапор, 7 метрів транспоранту і попутний вітер у спину.
3. Для інших людей демонстрація статевих органів є звичайним проявом розпусти і моральної деградації!
Крім, звичайно, громадських бань і саун, хай навіть пляжів, де жінки і чоловіки миються окремо.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
HeartlessДата: Четвер, 10.04.2008, 21:14 | Повідомлення # 4
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (Grey)
опромінення сосків та геніталій ультрафіолетовими променями значно підвищує ризик розвитку раку шкіри


Підтримую, докторе. І на скільки я знаю, не тільки раку шкіри, але і раку грудей.



... with the frozen heart and soul on fire...
 
PePeL-soNДата: Пятниця, 11.04.2008, 08:18 | Повідомлення # 5
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Чьоооооо)))НудистИ це ноРмалЬне явИще)))Я так вважаю)))Самі Літом в ночІ купаЄмосЬ в ріЧці....ТАка тема)) :D


Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
MuravkaДата: Пятниця, 11.04.2008, 19:04 | Повідомлення # 6
Бувалий
Група: Продвинуті
Повідомлень: 239
Репутація: 13
Статус: Offline
Вночі можу а от вдень .....................
в нас мабуть таких місць на Ворскрі мена, що б можна було покупатися голяка та позасмагати, а при людях я соромлюсь. blush

А взагалі можу сказати: в кожного свої таракани в голові.




Я люблю людей.



Повідомлення відредагував Muravka - Пятниця, 11.04.2008, 19:05
 
GreyДата: Пятниця, 11.04.2008, 19:15 | Повідомлення # 7
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Muravka, який % Вашого тіла прикриває купальник?
Невже так багато, щоб його знімати?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
MuravkaДата: Пятниця, 11.04.2008, 19:19 | Повідомлення # 8
Бувалий
Група: Продвинуті
Повідомлень: 239
Репутація: 13
Статус: Offline
Quote (Grey)
Muravka, який % Вашого тіла прикриває купальник?Невже так багато, щоб його знімати?

та ні, не бегато, і знімати не дуже хочу, можу з милим у ночі на природі і то іноді. Але ж кожному своє.



Я люблю людей.

 
GreyДата: Пятниця, 11.04.2008, 19:22 | Повідомлення # 9
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Для довідки: площа долоні = 1% площі тіла.



"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
KINGДата: Понеділок, 14.04.2008, 10:03 | Повідомлення # 10
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 142
Репутація: 22
Статус: Offline
Quote (Grey)
1. Стосовно жінок - нудисток: опромінення сосків та геніталій ультрафіолетовими променями значно підвищує ризик розвитку раку шкіри у вказаних місцях - не думаю, що це корисно і приємно. 2. Стосовно нудизму як явища взагалі - публічна демонстрація статевих органів є нормою для приматів і дикунів. Якщо Ви відносите себе до однієї з вказаних категорій - в руки вам прапор, 7 метрів транспоранту і попутний вітер у спину. 3. Для інших людей демонстрація статевих органів є звичайним проявом розпусти і моральної деградації! Крім, звичайно, громадських бань і саун, хай навіть пляжів, де жінки і чоловіки миються окремо.

Грей, а як же що до того, коли Адам і Єва згрішили, засоромившись свого тіла? Адже одяг і називання стетвих органів "місцями сраму" - це наслідки цівілізації. Нашої цивілізації. В деяких народів це зовсім не вважається стидливим місцем - це просто людські органі як і палець, чи ніс, чи вуха. Бог нас зробив прекрасними, то чому соромитися того, чим нас наділив Бог? Виходить, що цивілізація суперечить історіям Біблії?
Що до вашого виказування "Стосовно нудизму як явища взагалі - публічна демонстрація статевих органів є нормою для приматів і дикунів", так вибачте, ми теж примати :) А хто такі дикуни? Це такі ж самі люди як і ми, просто у них своя цивілізація. І для них ми - дикуни.

 
sashkoДата: Понеділок, 14.04.2008, 10:56 | Повідомлення # 11
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Погоджуюсь з Греєм в його ставленні до нудизму.

Quote (KING)
рей, а як же що до того, коли Адам і Єва згрішили, засоромившись свого тіла?

НАсправді вони спочатку согрішили (ослухались Бога), а потім вже, як одним із наслідків гріхопадіння був сором за наготу. ПРочитайте Буття, 3 глава.

Quote (KING)
Адже одяг і називання стетвих органів "місцями сраму" - це наслідки цівілізації. Нашої цивілізації.

Так, ви праві.
Але питання, чому саме статеві органи називаються людьми "срамними"? Замислимось над цим.

Quote (KING)
В деяких народів це зовсім не вважається стидливим місцем - це просто людські органі як і палець, чи ніс, чи вуха.

Ці народи можна поділити на дві групи:
1 Дикі народи. Які окрім того, що бігають голі, можуть дозволяти собі їсти сире м'ясо, людей. Живуть в розпусті. Також мають слабко розвинену мову і погрязли в забобонах та ідолопоклонстві. Тому не думаю, що нам варто брати їх за взірець.
2 Це цивілізації на єтапі свого занепаду, розкладу.
Помічено, що в таких державах, як Рим, Греція, деякі цивілізації Індії, занепад суспільства супроводжувався великим рівнем розпусти в суспільстві і массовою демонстрацією голого тіла. Врешті решт вони були або знищені або виродились самі собою в результаті міжусобних війн, епідемій, тощо. Так що коли в суспільстві спостерігається тенденція, тяга до нудизму, то це можна вважати одним з проявів вимирання цього суспільства. Христос гряде!

Quote (KING)
Бог нас зробив прекрасними,

Це точно!
Quote (KING)
то чому соромитися того, чим нас наділив Бог?

Тому, що оголене тіло (я не кажу про випадок подружнього життя) є значно більшим соблазном для нас, грішних людей ніж скажимо теж тіло, тільки в пристойній одежі. Погляд на оголені тіла є приводом до зародження в наших головах розпустних думок (перелюб, блуд, різні збочення), це те що є диструктивом і веде людей до духовного, психічного, фізичного знищення. І це факт. Нажаль така наша зла природа. І вона сильніша за нас.
Але Бог сильніший за неї. Пам'ятаймо про це.

Quote (KING)
Виходить, що цивілізація суперечить і сторіям Біблії?

В принципі так, хоча, думаю, що в цю фразу ми з вами вкладаємо різне розуміння.
Але цивілізація, як я намагався це показати, в плані наявності сорому, як раз і підтверджує Біблію.

Quote (KING)
Що до вашого виказування "Стосовно нудизму як явища взагалі - публічна демонстрація статевих органів є нормою для приматів і дикунів", так вибачте, ми теж примати

Вибачте, я не примат, я - людина. :)

Добавлено (14.04.2008, 10:56)
---------------------------------------------
Хотів би ще зауважити, що напевне всі погодяться з тим фактом, що якщо людина на бігборді баче оголену дівку, то це веде її до появи зовсім інших почуттів та думок, ніж якби вона побачила там зодягнену монашку. Погодьтеся з цим.
Тому ставлення (позитивне чи негативне) кожного з нас до такого явища як публічний нудизм випливає лише з нашого ставлення до таких явищ як перелюб, блуд, розпуста, тощо. Тобто до явищ які можуть бути спровоковані спогляданням на чиєсь оголене тіло.
Якщо ми ЩИРО вважаємо, що перелюб, і блуд, то є нормально, класно, то і ставлення наше до нудизму буде позитивне.
Якщо ж ми вважаємо перелюб і блуд - ганьбою, срамом, то і відношення наше до публічного нудизму буде відповідним.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Понеділок, 14.04.2008, 10:46
 
HeartlessДата: Понеділок, 14.04.2008, 13:46 | Повідомлення # 12
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (sashko)
Погляд на оголені тіла є приводом до зародження в наших головах розпустних думок (перелюб, блуд, різні збочення), це те що є диструктивом і веде людей до духовного, психічного, фізичного знищення. І це факт. Нажаль така наша зла природа. І вона сильніша за нас.
Але Бог сильніший за неї.

Так якщо Бог сильніше за природу, то і боятися нічого, Сашко!
Він захистить він непристойних думок при спогляданні на красиве оголене тіло) Чи не так?
;)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
sashkoДата: Понеділок, 14.04.2008, 14:00 | Повідомлення # 13
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Heartless)
Так якщо Бог сильніше за природу, то і боятися нічого, Сашко! Він захистить він непристойних думок при спогляданні на красиве оголене тіло) Чи не так?

Саме так, Хартлесс! Бог прекрасно знає, що нам треба робити, аби не впадати в спокуси і збочення.
Та лише в одному випадку Його сила проти нашої гріховної природи може діяти в нас, якщо ми з вами слухаємось Його в цій ситуації. Якщо будемо робити те, що Він нам радить робити, аби не впасти у спокусу.В кожній конктретній ситуації Бог може пропонувати різне, ну наприклад:
1 Взагалі обходити місця перебуваня нудистів, якщо ви вже натрапили на них.
2 Не дивитись на таких.
2 Прислухатись Його порад не йти якоюсь дорогою на якій, ви в майбутньому зтикнетесь з розпустою про яку ви ще не знаєте.
3 Щось ще. Це треба безпосередньо спілкуватись з Ним у кожній конкретній життєвій ситуації.
Та нажаль, більшість з людей не навчені слухатись Божого Слова, тому і впадають у різні спокуси, в тому числі і в перелюб і в блуд і в нудизм.
Адже Бог, створив людину вільною у виборі. У виборі того, кого слухати: свій егоїзм чи Бога.
Тому коли Бог каже: "не роби так, не ходи голою по людях, бо це лихо для тебе і інших людей",
а людина каже: "ні, я не вірю Тобі, а тому хочу робити саме так, як я хочу", то Бог дозволяє людині чинити як вона хоче, адже вона вільна істота в своєму виборі. Лише треба пам'ятати, що й наслідки своїх дій людина теж пожне сама. Деякі з цих наслідків нудизму Грей вже перерахував у своєму пості.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Понеділок, 14.04.2008, 14:01
 
HeartlessДата: Понеділок, 14.04.2008, 14:40 | Повідомлення # 14
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Отож і воно! :)
Коли немає спокуси, то і "правильний", як ви кажете, вибір легко зробити. ;)

А ви спробуйте силою вашої віри не піддатися спокусі при спогляданні жіночого красивого сексуально збуджуючого тіла :)

Спробуйте, для експерименту) Тільки тоді ви зрозумієте, чи насправді ви такий праведник, яким хочете здаватися)




... with the frozen heart and soul on fire...
 
sashkoДата: Понеділок, 14.04.2008, 14:57 | Повідомлення # 15
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (Heartless)
Коли немає спокуси, то і "правильний", як ви кажете, вибір легко зробити.

Так, звичайно легше. Тому і варто, нам людям, істотам зі збоченою натурою, триматися по можливості подалі від спокус.
Quote (Heartless)
А ви спробуйте силою вашої віри не піддатися спокусі при спогляданні жіночого красивого сексуально збуджуючого тіла

Хартлесс, у на може виникнути ситуація як і в темі "БРЕХНЯ". Спробуйте ще раз перечитати моє повідомлення.
Сила моєї, чи будь чиєї ще віри полягає не в вірі самій по собі, а в Господі, Бозі усього Всесвіту.
Віра тоді сильна, коли вона є вірою в Живе Слово Боже. Моя віра має силу тому, що вона дозволяє Богові ПРОЯВЛЯТИ ЙОГО СИЛУ в моєму житті. Зрозумійте це. В тому числі і силу проти оголених жіночих тіл.
Тому, от ця ваша пропозиція:

Quote (Heartless)
Спробуйте, для експерименту) Тільки тоді ви зрозумієте, чи насправді ви такий праведник, яким хочете здаватися)

є неактуальною. Адже я, вже майже тридцять років живу в реальному світі, тому моя віра постійно випробовується ось цим та подібними до нього експериментами кожного дня. Коли я йду по вулиці, коли їду в транспорті, коли сиджу на лавочці чи лізу купатися в море чи ще десь. І якщо я прислухаюсь до Бога, довіряю Йому (чого і вам раджу), то я завжди виходжу переможцем з любого експерименту. Це моє життя сповнене досвідами.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Понеділок, 14.04.2008, 14:59
 
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » НУДИСТЫ (Это плохо?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net