Пятниця, 26.04.2024, 05:15
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: KING  
Форум » Флудерський Рай! » Просто Флуд » Кредити. Чи варто їх брати?
Кредити. Чи варто їх брати?
GreyДата: Субота, 29.12.2007, 06:57 | Повідомлення # 16
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Іван)
Та не розуміємо ми цього.

Все ми прекрасно розуміємо і знаємо, просто декому легше жити у світі ілюзій.
Quote (Іван)
Тому простіше ЗАБОРОНИТИ

Ніхто нікому нічого не забороняє. Тільки попереджує - якщо робитимеш оце - чекай цього.
А насправді обирай сам і живи як хочеш.
До часу до пори.
За борги платять з процентами.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ЛтаваДата: Субота, 29.12.2007, 09:03 | Повідомлення # 17
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 97
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Grey)
брати кредит для негайного задоволення своїх прихотей - гріх!

Друже, отримувати грошову винагороду , в тому числі і заробітню плату, за надання медичної допомоги людям, теж , по великому рахунку, ГРІХ.

 
perekosДата: Субота, 29.12.2007, 10:13 | Повідомлення # 18
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Тема називається "Кредити", а не "Гріх і його прояви". angry


 
sashkoДата: Субота, 29.12.2007, 14:27 | Повідомлення # 19
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
vik писав(ла)
Quote
Дитина збирається в перший клас. За місяць до першого вересня взяли кредит, зробили ремонт в дитячій кімнатці і купили туди нові меблі. Дитина пішла в школу, має гарне місце для занять та ігор, батьки виплачують кредит... Якби не кредити, я б не знав, що таке інтернет і хто такий Grey . А скільки грішників їздить на автомобілях, взятих в кредит? Не кажучи про квартири. За відсотки згоден. Але ж ідем в Європу. Може колись і прийдем.

Людина, з тієї чи іншої ситуації може бачити один вихід, або два, або більше. Але вона не може бачити усе, бо вона по природі своїй обмежена істота. І не завжди той вибір який ми робимо є вірний.
Можливо є більш прийнятні рішення, окрім кредиту, для того щоб купити нові меблі в дитячу кімнату або зробити там ремонт, або ще щось.
Наприклад як робиться у моїй родині.
1 Спочатку я звертаюсь до Бога, аби Він допоміг мені мудро розпорядитися з фінансами. І вірю що Він буде керувати ходом моїх думок на благо мені, якщо я, звичайно, буду прислухатися до Його порад.
2 Потім я замислююсь, що на мою думку мені може знадобитись в хозяйстві скажемо через місяць, півроку, рік.
Так наприклад, (це реальні історії, про те як я планую бюджет сім'ї) я планую,що в мене десь через рік-1,5 може з'явитися дитина. Я вирішую,щоб полегшити собі та своїй дружині життя, придбати пральну машину. Тоді я починаю з своєї зарплатні відкладати якусь сумму (наприклад 100 грн, так щоб не сильно било по бюджету), кожного місяця. Я розумію, що моя зарплата не дозволить мені в один прийом купити стиральну машину коли народиться дитина. Розумієте? Тому я заздалегідь відкладаю не дуже велику сумму кожен місяць з розрахунку,що через деякий час я накопичу достатню кількість грошей.
Результат: коли моя дружина була на третьому місяці вагітності ми придбали пральну машину Индезит. Без кредитів і без відчутного урону для сімейного бюджету. Таким же чином ми назбирали на ремонт дитячої кімнати. Таким же чином ми збираємо на відпустку і кожен рік можемо дозволити собі їздити на море, чи ще кудись. Також моя сім'я завжди гарно, якісно харчується, одягається. Я можу дозволити собі речі з натуральних тканей та шкіри. І, повірте, я далеко не Рокфеллер. До того ж, як це не дивно ми можемо давати в борг тим людям які в нас просять про це. При чому ці люди можуть заробляти в декілька разів більше ніж я. Розумієте, Бог дав людині розум, аби вона могла з його допомогою правильно розпоряджатися фінансами, правильно планувати бюджет.
Згоден, що можуть бути непередбачувані ситуації: хвороба, похорони, ще якась біда. В цьому випадку, я звертаюсь до Бога за допомогою. Він живий.
Згоден, що я - людина і можу помилятись. В тому числі і в фінансовій сфері. Та я знаю до Кого звернутись. Головне зрозуміти свої помилки і слухатись Того, хто може дати чудову пораду, а не бігти брати кредит чи ще щось.
Згоден, що є речи які мають велику ціну, наприклад теж житло. І, наприклад, аби я почав відкладати на квартиру, чи будинок з своєї зарплатні, то я б в кращому випадку вселився б в нього років через 500. Та знову ж є Бог. Він сильніший за все і хоче нам блага. Він ніколи не залишить нас, якщо ми маємо надію на Нього. Я не буду розповідати весь свій досвід, він займе занадто багато місця і є досить драматичним. Та скажу, що були часи, коли ми з дружиною не знали, де будемо взагалі ночувати. Ми не мали житла. Коли моя дружина завагітніла, я не знав як бути. Ми не бачили звідкіля воно, те житло, могло до нас прийти. Та я вірив, що Господь нас не залишить. Я молився. Постійно. Було дуже тяжко. За десять днів до народження мого сина ми отримали трехкімнатну квартиру. Без кредитів. Взагалі без грошей. Багатьом таке тільки снитися може. Бог живий.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Субота, 29.12.2007, 14:27
 
GreyДата: Субота, 29.12.2007, 18:09 | Повідомлення # 20
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
кожен рік можемо дозволити собі їздити на море

Quote (sashko)
моя сім'я завжди гарно, якісно харчується

Quote (sashko)
можу дозволити собі речі з натуральних тканей та шкіри

Скажіть чесно - ким Ви працюєте і який місячний доход Вашої сім'ї?
Чекаю коротку і конкретну відповідь.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ОксанаДата: Субота, 29.12.2007, 18:14 | Повідомлення # 21
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Grey, Ви опереджаєте мої думки! дійсно цікаво, який доход має сім"я Сашка. І кому в теперішній час роздають з Божою допомогою квартири, коли для багатьох власне житло залишається нездійсненною мрією!!!
Може слід покинути роботу і почати несамовито молитись???? surprised

 
GreyДата: Субота, 29.12.2007, 18:27 | Повідомлення # 22
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Оксана)
Може слід покинути роботу і почати несамовито молитись

Цим Ви порушите 4-у заповідь!




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ОксанаДата: Субота, 29.12.2007, 18:28 | Повідомлення # 23
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
нагадайте
 
sashkoДата: Субота, 29.12.2007, 23:57 | Повідомлення # 24
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Хоч і не мене просили (вибачте Grey), та від нетерплячки відповім.
Книга Исход, 20 глава, 8-11 вірші (IV заповідь Закону Божого), цитую з оригіналу:
8 Помни день субботний, чтобы святить его;
9 шесть дней работай и делай всякие дела твои,
10 а день седьмой - субботаГосподу, Богу твоему: не делай в оный никакого дела ни ты, ни сын твой, ни дочь твоя, ни раб твой, ни рабыня твоя, ни скот твой, ни пришлец, который в жилищах твоих;
11 ибо в шесть дней создал Господь небо и землю, море и все, что в них, а в день седьмой почил; посему благословил Господь день субботний и освятил его.
Бог чітко говорить, що працювати треба кожен день окрім одного дня, сьомого, суботи.

Добавлено (29.12.2007, 23:57)
---------------------------------------------

Quote
Скажіть чесно - ким Ви працюєте і який місячний доход Вашої сім'ї?
Чекаю коротку і конкретну відповідь.

Коротку не обіцяю, а конкретну - будь-ласка. Загляніть в ЛС.
Тепер розкажу як ми з дружиною їх розподілюємо. Хто хоче, може зкористатися моєю системою розподілу бюджету.
Для кожної статті витрат я завів окремий конверт на якому написав назву статті витрат. І кожний місяць розкладаємо певні суми коштів по відповідним конвертам. Це - психологічний прийом. Такий підхід, по-перше, дисциплінує і обмежує хаотичні витрати грошей.
По-друге, я чітко знаю куди і скільки в мене іде грошей.
Тепер статті моїх витрат:
1 Десятина
2 Пожертвування
3 Їжа
4 Комунальні послуги
5 Одяг
6 Різні витрати (мило, посуд, шампуні, зубні пасти, тощо)
7 Відпустка
8 Витрати безпосередньо на дитину
9 На похід до стоматолога
10 На подарунки
11 Крупні витрати (наприклад купівля мебелі)
Статті витрат і їх розміри можуть змінюватись від потреб родини та її фінансового становища. Так наприклад, зараз в сім'ї я працюю один, тому приходиться деякі статті або урізати, або взагалі відмовлятися від них. Та це все таке. Мудрості вам.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Неділя, 30.12.2007, 00:32
 
GreyДата: Неділя, 30.12.2007, 08:24 | Повідомлення # 25
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
sashko, Ви любите аналізувати - почитайте.
Проведемо порівняння Ваших розрахунків з офіційною статистикою:
Цитата: Рада затвердила прожитковий мінімум для дітей віком до 6 років: з 1 січня - 434 гривні, з 1 квітня - 442 гривні, з 1 жовтня - 450 гривень, віком від 6 до 18 років - відповідно 558, 568 і 579 гривень, працездатних громадян - 525, 535 і 548 гривень.
Навіть, якщо вважати ці цифри реальними, а не заниженими, то для забезпечення мінімальних потреб Ви повинні класти до своїх "конвертів" - 1546 гривень.
Тепер порівняйте із сумою своїх доходів.

Добавлено (30.12.2007, 08:24)
---------------------------------------------

Quote (sashko)
Бог чітко говорить, що працювати треба кожен день окрім одного дня, сьомого, суботи.

Хоча сам у суботу працював.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ОксанаДата: Неділя, 30.12.2007, 10:01 | Повідомлення # 26
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Quote (sashko)
Тепер статті моїх витрат:1 Десятина2 Пожертвування3 Їжа4 Комунальні послуги5 Одяг6 Різні витрати (мило, посуд, шампуні, зубні пасти, тощо)7 Відпустка8 Витрати безпосередньо на дитину9 На похід до стоматолога10 На подарунки11 Крупні витрати (наприклад купівля мебелі)

Шановний Сашко, якщо соромитесь в гривнях, вкажіть у відсотках, яким чином Ви розклали по конвертам гроші у грудні місяці?

 
sashkoДата: Неділя, 30.12.2007, 22:11 | Повідомлення # 27
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Grey, в цьому випадку в моєму житті вже все давно проаналізовано і без паперовіх цифер ВР.
В принципі, можете до того, що я вам сказав, додати ще горіхів з медом від моєї тещі раз в півроку, та картоплю, буряки та моркву від моєї матері.
Я вдячний Господеві за те що маю.
Взагалі одна розумна людина сказала мені перед тим як я збирався одружитись: "Живіть не на кошти, а по коштам". Це що стосуєтьстья кредитів і не тільки.
Quote
Шановний Сашко, якщо соромитесь в гривнях, вкажіть у відсотках, яким чином Ви розклали по конвертам гроші у грудні місяці?

Оксана, якщо вам дійсно потрібна моя порада в тому, за яким принципом розподіляти свій бюджет, то я можу надати вам відповідь в ЛС.
Взагалі, я б не хотів аби тема "Кредити. Чи варто їх брати?" перетворилася на тему "Якого кольору білизна у sashko?".

Quote
Хоча сам у суботу працював.

А звідкіля ви це взяли, Grey? І яку роботу Він міг виконувати в суботу на вашу думку?
Я вважаю цю тему, про суботу, досить цікавою і корисною. Тому пропоную зробити з неї окрему тему в розділі "Наука і релігія".
Хто за?



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
ОксанаДата: Неділя, 30.12.2007, 23:07 | Повідомлення # 28
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Quote (sashko)
Оксана, якщо вам дійсно потрібна моя порада в тому, за яким принципом розподіляти свій бюджет, то я можу надати вам відповідь в ЛС.

Не очікувала від Вас такої таємничості.. Чому в ЛС? Ви так гарно розписали свої фінансові можливості (моя сім'я завжди гарно, якісно харчується, одягається. Я можу дозволити собі речі з натуральних тканей та шкіри..........", що не тільки мені буде цікаво дізнатись про Вашу пропорцію розподілу коштів. Досить конкретне запитання з мого боку. Ви завжди даєте обширні відповіді, чому тоді не відповіли зараз?
Щоб скоротити Ваш час на відповідь, зауважу, що колір Вашої білизни мене абсолютно не цікавить.
І ще б хотіла уточнити: скільки у Вас дітей?

 
GreyДата: Понеділок, 31.12.2007, 07:24 | Повідомлення # 29
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
І яку роботу Він міг виконувати в суботу на вашу думку?

Персонально, для Вас.
Луки 6:5 "И сказал им: Сын Человеческий есть господин и субботы."
Луки 6:7-8 "Книжники и фарисеи наблюдали за Ним, не исцелит ли в субботу, чтобы найти обвинение против Него. ( дальше по тексту ).
Луки 14:3-4 "По сему случаю Иисус спросил законников и фарисеев: позволительно ли врачевать в субботу? Они промолчали. И прикоснувшись исцелил его и отпустил."

Ви так і не відповіли на 2 питання:
1. Ким Ви працюєте?
2. Як називається Ваша церква?

Добавлено (31.12.2007, 07:24)
---------------------------------------------

Quote (Оксана)
Не очікувала від Вас такої таємничості

Цілком згоден і підтримую Оксану. Ми ж не податкові інспектори ( я по крайній мірі ).




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).


Повідомлення відредагував Grey - Понеділок, 31.12.2007, 07:22
 
sashkoДата: Понеділок, 31.12.2007, 22:32 | Повідомлення # 30
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Не очікувала від Вас такої таємничості..

Quote
Цілком згоден і підтримую Оксану. Ми ж не податкові інспектори ( я по крайній мірі ).

Справа не в таємничості. В принципі я вже дав досить конкретну відповідь. На мій погляд ця відповідь здатна допомогти людям краще організувати свій бюджет. Особисто вам, Оксана, я згоден надати більш детальну відповідь в ЛС. Я навіть можу вам розповісти як саме я харчуюсь, як саме я одягаюсь. І чому саме так.
В мене зараз одна дитина. Дружина зараз вже другий рік не працює.

Quote
Персонально, для Вас...

Обов'язково представлю свою точку зору. Трохи пізніше.[соlor]
Quote
1. Ким Ви працюєте?

[color=green]Я працюю на інженерній посаді. По спеціальності я електронщик.
Quote
2. Як називається Ваша церква?

В данний момент я не відчуваю,що про це варто мені розповідати. Вважаю, що тоді у моїх співрозмовників на цьому форумі почнуть спрацьовувати певні стереотипи при осмисленні моїх відповідей. А я хотів би аби ви сприймали мене більш менш не заангажовано.
Я віруюча людина, християнин. Вчуся слухатись Христа в своєму житті, в кожну його мить. Чого і всім бажаю. Всіх з наступаючим новим роком!



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
Форум » Флудерський Рай! » Просто Флуд » Кредити. Чи варто їх брати?
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net