Пятниця, 19.04.2024, 05:06
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: KING  
Форум » Флудерський Рай! » Просто Флуд » Кредити. Чи варто їх брати?
Кредити. Чи варто їх брати?
sashkoДата: Четвер, 27.12.2007, 12:09 | Повідомлення # 1
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Не знайшовши на цьому форумі кращого місця, вирішив помістити цю тему сюди.
Зараз, в нашій країні з'явилося багато установ (банки, ломбарди та інші) які пропонують нам взяти щось у кредит (тобто в борг). Знаю, що багато людей роблять це. Як ви ставитеся до взяття кредитів?
Взагалі, в мене є власна думка з цього приводу, та хотілося б почути спершу, що ви думаєте про це.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Четвер, 27.12.2007, 15:13 | Повідомлення # 2
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Моя особиста точка зору - брати кредит для негайного задоволення своїх прихотей - гріх!
Хоча, у випадку хвороби, я б мабуть задумався.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
НерекламаДата: Четвер, 27.12.2007, 21:41 | Повідомлення # 3
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (sashko)
Як ви ставитеся до взяття кредитів?

Негативно. Стоїть тоді над головою як гім..о з неба.
Але нажаль в нашій країні без кредита іноді не обійтися....




"Життя - це шанс на щастя."

 
ОксанаДата: Четвер, 27.12.2007, 22:11 | Повідомлення # 4
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Позитивно, якась частина залученого капіталу не зашкодить. Якщо в людини не виходить відкладати гроші на певну покупку, як вихід - кредит ( при умові фінансової можливості його повернення в обумовлений термін + нормальні відсотки). І негативно, коли в декого не вистачає коштів на продукти, але потрібно щомісяця виплачувати, як приклад, за музичний центр.
 
GreyДата: Четвер, 27.12.2007, 23:17 | Повідомлення # 5
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Оксана)
нормальні відсотки

А де Ви їх у нас бачили? Підкажіть. wink




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
vikДата: Пятниця, 28.12.2007, 01:14 | Повідомлення # 6
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 65
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Grey)
брати кредит для негайного задоволення своїх прихотей - гріх!

Чому зразу "гріх". Або що таке "задоволення своїх прихотей "? Дитина збирається в перший клас. За місяць до першого вересня взяли кредит, зробили ремонт в дитячій кімнатці і купили туди нові меблі. Дитина пішла в школу, має гарне місце для занять та ігор, батьки виплачують кредит. Де гріх? Для чого тягнути все до хвороби? Якби не кредити, я б не знав, що таке інтернет і хто такий Grey biggrin . А скільки грішників їздить на автомобілях, взятих в кредит? Не кажучи про квартири. За відсотки згоден. Але ж ідем в Європу. Може колись і прийдем dry




 
ЛтаваДата: Пятниця, 28.12.2007, 05:08 | Повідомлення # 7
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 97
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Grey)
брати кредит для негайного задоволення своїх прихотей - гріх!

Ви своїм "гріхом" уже задовбали. А кредит? Це як в штани накласти на морозі - спочатку навіть тепло.

 
GreyДата: Пятниця, 28.12.2007, 07:00 | Повідомлення # 8
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Не коментуючи нічиїх висловів висловлюю свою думку.
Чому кредит гріх? Якщо людина здатна виплатити кредит з відсотками значить вона, тим паче, може зібрати цю суму і без кредиту. Просто не хоче чекати. У відсутності терпіння і полягає у даному випадку гріх.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Пятниця, 28.12.2007, 11:10 | Повідомлення # 9
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Дякую участникам теми за цікаві думки. Думаю, що у кобелятчан, в загальному, непогане майбутне.
Особисто я ставлюсь до кредитів повністю негативно. В любому випадку. І ось чому.
Почну приводити свої аргументи. Як людина віруюча почну з того,що говорить Біблія, Слово Боже про борги, кредити. Думаю, що для багатьох з нас це авторитетне джерело. І данні аргументи будуть в пригоді. Потім перейду до того,що говорять економісти про кредити.
Апостол Павло в посланні до Римлян в 13 главі, 8 вірш каже:
"Не оставайтесь должными никому ничем, кроме взаимной любви".
Наведу ще один відривок, пропоную кожному особисто переглянути його в своїх Бібліях, бо тут я наведу його не весь, з метою економії місця.
Второзаконие 28 глава.
" 1 Если ты... будешь слушать гласа Господа Бога твоего, тщательно исполнять все заповеди Его...
12 ... и будешь давать взаймы многим народам, а сам не будешь брать взаймы...
15 если же не будешь слушать гласа Господа Бога твоего и не будешь стараться исполнять все заповеди Его... то...
44 ... будет давать тебе в займы, а ты не будешь давать ему взаймы...".
Далі по російські.
Брать в долг не есть грех, но есть проклятие, следствие греха. Точно также как переломанная нога не есть нарушение правил перехода через дорогу на зеленый свет, но есть следствие этого нарушения нами.
Если мы берем в долг (кредит), или хотим взять в долг, то нам следует проверить состояние своих отношений с Господом.
Потому что Слово Божье говорит, что если человек берет в долг, то это означает, что между Ним и человеком существует разрыв в отношениях. Это означает, что человек в чем то не повинуется Богу и это непослушание привело его или ведет в долги. Таким непослушанием, может быть и не умение или нежелание правильно, грамотно распределять доходы в семье, планировать бюджет, и гордыня (у меня есть автомобиль, дом, мобилка, я тогда крутой и другие считают меня крутым и прочее), жадность, желание иметь многие вещи (потребительство), зависть (у него есть, а у меня нет, что я хуже его, я тоже хочу) и разное другое, у каждого свое.
Не обольщаемся. Не стоит смотреть на других людей, которые живут в долгах как в шелках и ездят на шикарных машинах имеют виллы и т. д., не стоит тешить себя мыслью, что "я беру кредит для того, чтобы развить свой бизнес и тем самым смогу процветать в жизни" и тд. и т.п. Кредит - есть рабство (об этом говорит писание и сама жизнь), а Господь не хочет чтобы люди были рабами. Не стоит оправдывать свои желания (думаю взять в кредит), или свои поступки (взял в кредит) благими (на первый взгляд) намерениями или историями о благополучном возвращении кредита кем то и о дальнейшем его успехе в жизни. Рабство - оно всегда рабство, кабала, ярмо, топор над шеей. В этой теме люди хорошо и метко охарактеризовывали, что это такое. На мой взгляд Библия дает по поводу кредитов однозначный совет - "не надо". И если мы хотим быть действительно благополучными в жизни, то предлагаю прислушаться к тому что говорит нам просто и понятно Слово Божье.
Теперь о том, что говорят умные люди по поводу кредитов, что это такое, и к чему они приводят.
Предлагаю очень интересный материал, фильм - для любителей дензнаков (или "как я помогаю мировому правительству"). Скажу сразу, при просмотре фильма стоит напрячь
мозги. Прийдется думать.
rutube.ru/tracks/303219.html?v=1c48cd0d7f3aa6db30b485564e7222c2
А вот еще.. тоже для любителей
worldcrisis.ru/crisis/357488.
Кому покажется, что аргументов недостаточно, могу подбросить еще.
С уважением, sashko
P. S. Взагалі, скажу, що життя в кредит в нашій країні, слава Богу, ще не дуже розповсюджене. Та на западі все суспільство живе в кредит вже декілька десятків років.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Пятниця, 28.12.2007, 11:25
 
perekosДата: Пятниця, 28.12.2007, 11:31 | Повідомлення # 10
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Ні, ну ви даєте - вже і в таку сугубо матеріальну тему як і кредити влізли з гріхами і теологією surprised
Кредити ніколи принципово не брав - дуже вже кабальні умови в банків, допоки якось викручувався, але це не значить що ніколи брати не буду. Правила гри можуть колись і змінитися cool
І ще - взяти легко, але інколи нічим віддавати і приходиться на всьому економити і перезаймати (суджу по багатьох своїх знайоми). Так що нехай кожен сам вирішує - чи сунути голову до банків в кабалу з їх здирницькими відсотками і різними прихованими поборами, чи потерпіти і підсобирати.



 
sashkoДата: Пятниця, 28.12.2007, 14:27 | Повідомлення # 11
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Ні, ну ви даєте - вже і в таку сугубо матеріальну тему як і кредити влізли з гріхами і теологією surprised


Не варто Бога заганяти під церковний дах. Насправді він більший та різноманітніший за все в світі. В тому числі і кредити. Вони хоч і матеріальні, та народжуються спочатку в чиїхось головах.
Дивіться, наведу простий приклад. Бог каже, "не вкради". Це теологія? Так. Це ж записане в Біблії. Красти - це гріх? Так. Цеж забороняється в Біблії. Якщо я вкраду, що зі мною станеться? Скоріше за все сяду в тюрьму. Тюрьма матеріальна? Думаю, що дуже матеріальна. А "зеки" в ній матеріальні? Доволі матеріальні. А місце біля "параші", або фінка під горлом?
А де Бог? А Бог під церковним дахом! Це ж я його в свій час туди загнав з Його, так сказати теологією "не вкради". Ну, щоб не заважав жити, творити, міркувати, вільно дихати. От і виходить, Бога з його волею, тобто як ви виразились "теологію" в бік, і тюрьма (в кращому випадку) стає матеріальною, тобто реальною. Ви праві.
Або, Бог говорить: "май одну дружину, не розпутствуй, не бігай по жінках". Це "теологія"? Так. Цеж написане в Біблії. Це гріх? Так.
Відкинемо і цю "теологію" в сторону. Дивишся, а там, наприклад, і венеричне захворювання (трипер, сіфіліс, тощо) підчипив. Ось і стають походи до лікаря (в кращому випадку) матеріальними. І, вибачте, коли чухається, або ніс відвалюється, теж вельми фізичне явище. Розумієте мене?
Так і з усим в цьому житті. І з кредитами теж.

Quote
І ще - взяти легко, але інколи нічим віддавати і приходиться на всьому економити і перезаймати (суджу по багатьох своїх знайоми).

А от тут, на мою думку, ви дійсно праві.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Пятниця, 28.12.2007, 16:53
 
GreyДата: Пятниця, 28.12.2007, 21:46 | Повідомлення # 12
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
Особисто я ставлюсь до кредитів повністю негативно. В любому випадку.

Опишу ситуацію, а Ви дайте відповідь одним словом - Так або Ні.
Гострий апендицит у дитини. Потрібна операція. Грошей у батьків не вистачає. Брати гроші у борг?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Пятниця, 28.12.2007, 22:06 | Повідомлення # 13
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Ні.
Я звернусь за допомогою до Бога, адже Він є той хто сцілює. А також, може дати гроші, якщо треба і на операцію. Але без кредиту, бо на те немає Його волі. Він є живий, всемогутній і Він любить мене. Ви вірите в це? Я да! І мої життєві досвіди, та життя інших людей підтверджують це.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
vikДата: Пятниця, 28.12.2007, 23:50 | Повідомлення # 14
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 65
Репутація: 3
Статус: Offline
Скажіть, будь-ласка, яка причина апендициту? Це філософський аспект. Ніхто з батьків роздумувати і ждати не буде, це факт. Слідуюче питання - ми прийшли в цей світ голі, голі і підемо. Все що є - це у нас в користуванні, з волі Бога, а не у власності. Матеріального багатства світу хватить на всіх з лихвою. Всі гріхи, вся віра - все тільки в голові людини. Атомну енергію можна в бомбу, можна в реактор. Кредит можна для похоті, можна для лікування. Все тільки в голові.


 
ІванДата: Субота, 29.12.2007, 00:39 | Повідомлення # 15
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 46
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (sashko)
Не варто Бога заганяти під церковний дах.

навіть більше;
якщо- припустимо- Ви зможете уявити собі ЗАГАЛЬНИЙ дах, що прикриває ВСЕ, то ніякі припущення не дозволять збагнути, наскільки Бог вище цього та будь якого з уявних дахів. А про заборони... 10 заповідей- це спрощено Ним для нас, що звикли й чекають обмежень. Насправді ж можна все, але треба розуміти, що за кожну дію колись відповіси. Та ще й як! Та не розуміємо ми цього. Тому простіше ЗАБОРОНИТИ. Від гріха подалі.



 
Форум » Флудерський Рай! » Просто Флуд » Кредити. Чи варто їх брати?
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net