Понеділок, 30.01.2023, 23:12
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
 • Сторінка 1 з 2
 • 1
 • 2
 • »
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Все про все » Про життя-буття... » Біле і Чорне
Біле і Чорне
sashkoДата: Вівторок, 22.01.2008, 10:06 | Повідомлення # 1
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Часто можна почути, чи прочитати, як люди кажуть: "не варто бачити у житті лише черне чи біле" життя значно різноманітніше.
Я думаю, учасники форуму розуміють про що йдеться мова в таких виразах. Про розуміння доброго і поганого, про ставлення до різних моментів життя.
Як хто важає, чи правильна така думка, чи корисна вона для кожного з нас, чи всеж у житті є лише Біле і Чорне і поза ними нічого не має.
Тема передбачає дискусію!

Тільки прохання, якщо хтось не розуміє, або не згоден з чужою думкою, то прошу аргументовано показувати хибність думки, а не висловлювати злі безпідставні емоції в адрес людини з якою ви не згодні. Будемо картати один одного, а не осуджувати! Згодні?Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Вівторок, 22.01.2008, 10:11
 
sashkoДата: Четвер, 24.01.2008, 14:10 | Повідомлення # 2
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Я здається розумію твою думку, Нерекламо.
Ти розглядаєшь факт людського ставлення до життєвих негараздів чи до щасливих періодів нашого життя. Наше суб'єктивне сприйняття тих чи інших подій звичайно має місце в цьому житті. І в цьому його об'єктивність.
Та я, відкриваючи цю тему, пропонував подивитися на чорне і біле в нашому житті як на існування доброго та злого, як об'єктивних явищ в житті.
Чи дійсно наше життя і всі явища в ньому, а також і смерть можна розділити лише на дві складові: білу (добре, корисне, що веде до життя, щастя) і чорну (зло, смуток, гниття, смерть, нещастя).
Я не дарма вибрав саме кольорові аналогії для цієї теми, дасть Бог, це в подальшому буде видно.

Добавлено (24.01.2008, 14:10)
---------------------------------------------
Пропоную цікавинку! ;)
Беруся показати, що в світі немає нічого окрім білого і чорного. shok
Що світ чорно-білий!!! (оце нагльош!) shok
Що добро то біле, а що зло то чорне! %)
Кому цікаво, заходьте в гості! :)
Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PsevdoNimBДата: Четвер, 24.01.2008, 16:59 | Повідомлення # 3
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
sashko, мені здається, що правильна відповідь завжди буде поміж екстремальних значень. Як не посередині, то трохи зміщена в бік.
Тобто відповіді "так" або "ні" на любе запитання - брехливі. Просто можна сказати що ось тут відповідь ближче до "так", а тут ближче до "ні". Але критичні точки в природі зустрічаються так рідко, що в нас немає шансу їх побачити.
Наприклад, якщо я вам покажу білий аркуш паперу і запитаю це: білий колір? Ви відповісте: так! Але якщо поряд того аркушу поставити фізичний еталон білого кольору (який в природі не зустрічається), то ви помітите, що то різні кольори.

 
sashkoДата: Четвер, 24.01.2008, 17:17 | Повідомлення # 4
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
ПсевдоНімБе, дякую, що завітали на цю тему!

ПРопоную вам запитання: Що ви знаєте про білий колір?
З повагою, Сашко
Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PsevdoNimBДата: Пятниця, 25.01.2008, 08:28 | Повідомлення # 5
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
sashko, з фізичної точки зору, білий колір (або біле світло ) - це колір , що включає в себе всю решту кольорів, всю гамму веселки. Тобто через призму веселку можна "скласти" в біле світло. Чорний - це відсутність кольору. Як художник, скажу, що білий колір навпаки - самий чистий та світлий з відтінків, без ніяких домішок. А чорний - це змішані всі фарби, крім білої (дуже грубо кажучи).
Але в природі в звичайних умовах неможливо побачити чисто білий або чисто чорний кольори. Бо навіть саме повітря (що розділяє наші очі та предмет споглядання) має свою масу та питому вагу, переломлює світло і має свій колір. Тобто за допомогою того ж повітря хоч і дуже в незначній мірі, але забарвлення предметів змінюється. Найкраще це видно, якщо дивитися на предмети, що знаходяться далеко. Іх обриси стають розмитіші та холодно-блакитного відтінку.
Отже любий білий колір в природі буде мати домішки інших кольорів. в тім числі і чорного. А чорний - обов'язково буде мати домішки білого, хоч і в незначній мірі.

 
MuravkaДата: Пятниця, 25.01.2008, 10:12 | Повідомлення # 6
Бувалий
Група: Продвинуті
Повідомлень: 239
Репутація: 13
Статус: Offline
Привіт. Зацікавила і мене ця тема. Скажу про себе, і не братимусь судити інших. Кожен сам собі коваль свого життя. Я вважаю що мене по життю супроводжує лише біла полоса, а ті негаразди, які бувають, то просто мої помилки, тобто різні відтінки які я добавляю до білого, але якщо вміти вчасно зупинитися бавитися з фарбами, то повинно бути все гаразд, і так можна ніколи не дійти до чорного кольору. ПЕРЕВІРЕНО. (все что не случается, все к лучшему).


Я люблю людей.Повідомлення відредагував Muravka - Пятниця, 25.01.2008, 10:14
 
sashkoДата: Пятниця, 25.01.2008, 11:46 | Повідомлення # 7
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
ПсевдоНімбе, я, як фізик та художник приймаю дані які ви представили. Дякую вам за них.
Перш ніж я перейду до розкриття мого світогляду за допомогою кольорових аналогій прощу вас уважно прочитати наступні три пункти з тезами і визначитись чи згодні ви з ними чи ні.
Ще раз хочу звернути нашу увагу на фізичну суть кольорів.

1 Колір є явище абсолютне. Тобто колір не залежить від нашого, людського сприйняття кольору, адже, як фізичне явище від є інформацією про певну частоту електромагнітної хвилі (ЕМ-хвилі). А вона, частота, не залежить від нашого її сприйняття (принаймні поки ЕМ-хвиля, ще не попадає на сітківку ока).

2 Всі кольори окрім чорного є складовими білого кольору. Чорний - це відсутність будь якого кольору (інакше кажучи, це кольорове ніщо, відсутність будь-якої ЕМ хвилі). Тобто в білому ми не знайдемо ніколи чорного і навпаки. Між ними нема нічого спільного. Аби не було непорозумінь з цим пунктом, звертаю, ще раз увагу на те, що я розглядаю кольори не через призму нашого суб'єктивного сприйняття їх, а як чисто фізичне явище (уявіть, що кольори є, а людини нема). Це об'єктивно.
Спробую ще так поясниту думку про відсутність спільного між білим та чорним: різні кольори мають спільне з білим, хоча б тому, що вони є його складовими. Та жодний колір не має нічого спільного з чорним, по визначенню. Адже, як зазначалося вище чорний - це відсутність всякого кольору.

3 Також, варто відмітити, що ми ніколи не зможемо з якогось одного кольору видобути інші кольори. Лише в білому кольорі ми можемо знайти будь-який колір. Він є об'єднанням всіх кольорів.

Я в цьому пості не піднімаю питання, чи є взагалі абсолютно біле, чи абсолютно чорне? Про це піде мова далі, Якщо дасть Бог.
З повагою, Сашко.
Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PsevdoNimBДата: Пятниця, 25.01.2008, 13:25 | Повідомлення # 8
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
sashko, З фізичної точки зору все правильно Ви сказали, тим більш, що я перед цим казав те саме.
Але розкладання білого на спектр кольорів - це може відноситися лише до променів світла.
А що стосується саме фарб, то хотів би я подивитися на художника, який малює без чорного кольору, а пробує забирати з білої фарби інші кольори ))) Це навіть продвинутим хімікам складно. Щоб отримати сірий колір обов'язково білий змішується з чорним. І щоб картина мала натуральні приземлені кольори (як в природі) обов'язково фарби потрібно "гасити" додаванням чорного, бо буде картина з неприємних кольорів, наче мальована фломайстером.
Але насправді хочеться скзати зовісім не це. Хочеться сказати про абсурдність порівняння, що білий - це добро, а чорний - це зло. Що це за маячня? Та не доведи Боже, якщо не стане чорного кольору, або якщо світло заполонить все скрізь! По-перше ми всі осліпнемо, бо око влаштоване так, щоб регулювати кількість світла. Почніть дивитися на Сонце і зрозумієте (Хоча, краще не треба yes ). Чи може Вам би жилося, краще, якби не було ночі і з усих боків планети сяяли світила? Будь яке живе створіння чи рослина кидає тінь (відсутність світла - чорний колір), так що все винищити, щоб не було тіней і пітьми? Так себе тоді теж доведеться знищити ))) Хоча, труп також буде залишати тінь. ))
Хоча й про добро і зло можна сказати те саме, що це поняття суб'єктивні. Що для одного добро - іншому це може здаватися злом, хоча б якійсь рослині... Все перемішується і живе в гармонії. Абсолютного добра і зла не буває.

 
sashkoДата: Пятниця, 25.01.2008, 15:14 | Повідомлення # 9
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
А що стосується саме фарб, то хотів би я подивитися на художника, який малює без чорного кольору, а пробує забирати з білої фарби інші кольори ))) Це навіть продвинутим хімікам складно.

Я з вами не сперечаюсь. це дійсно так. Та в своїх міркуваннях ви пропонуєте з одного явища - фарби видобувати інше явище - колір. А я пропоную з кольору видобувати колір.
Тому, що остаточним носієм інформації про колір є не фарба як хімічна сполука якихось речовин, а саме ЕМ-хвиля.

Фарба(по рос. - краска), хімічна речовина. Коли на неї падає набір ЕМ-хвиль (світло, наприклад сонячне), то ця хімічна речовина частину хвиль з певними частотами поглинає, а якусь одну (наприклад з частотою якій відповідає зелений колір), чи декілька ( наприклад: синій, зелений, жовтий) відбиває. І коли відбиті цією речовиною ЕМ-хвилі потрапляють в наше око то ми й бачимо, що фарба має зелений колір, адже від неї до нас потрапили тільки ЕМ-хвилі з частотою зеленого кольору.
В принципі, до певної міри, можна казати, що будь-який предмет (в нашому випадку це фарба) є носієм інформації про свій колір, адже саме від предмету залежить які хвилі він відіб'є а які поглине. Та якби була тільки фарба(предмет) і людське око, то була б одна чорнота і ніякого кольору.
А от якби не було фарби, а була ЕМ-хвиля (світло) та око, то ми б всеодно бачили розмаїття кольорів. Навіть якщо забрати око, а залишити лише одні ЕМ-хвилі, то колір всеодно залишиться (по своїй фізичній суті як певна частота хвилі), просто не для нас.
Тому я пропоную надалі розмірковувати саме в рамках розуміння фізичної природи кольору.

Quote
Хочеться сказати про абсурдність порівняння, що білий - це добро, а чорний - це зло. Що це за маячня?........
И далі.
ПРопоную ще раз уважно прочитати мій останній піст і не поспішати з висновками, адже ви ще не вислухали суть цієї фрази!
Та покі що скажу так. Я зовсім не кажу і не думав казати, що чорний колір (будь то в фарбі, будь то в тіні, чи в землі, чи ще десь є зло. Боже упаси мене від цієї думки.
Зверніть увагу на формулювання тези:

Quote
Що добро то біле, а що зло то чорне!

Тепер порівняйте з вашою інтерпретацією цієї тези:
Quote
що білий - це добро, а чорний - це зло.

Відчуйте різницю в акцентах цих двох тезисів саме в рамках аналогій побудованих на фізичній природі кольорів.
Якщо у вас нема більше заперечень щодо змісту тез, то пропоную перейти до розкриття мого розуміння кольорових аналогій світу.
Як ви дивитесь на це?Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PsevdoNimBДата: Пятниця, 25.01.2008, 15:32 | Повідомлення # 10
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
sashko, розкривайте, звичайно ж yes
це - форум )

Quote (sashko)
Що добро то біле, а що зло то чорне!

різниця й справді є, але не дуже значна.
Бо ось запитання для тії тези: тобто відсутність зла, то відсутність чорного?

Взагалі то, я гадаю, що я зрозумів уже, що Ви хочете мені сказати, та занадто це все у Вас категорично.
На планеті в нашому фізичному світі все настільки тісно переплетено, що один і той же предмет з різних боків виглядає по різному та несе різні функції навколишньому середовищу. Комусь дає затишок, комусь заступає світло...

Добавлено (25.01.2008, 15:32)
---------------------------------------------

Quote (Muravka)
ПЕРЕВІРЕНО. (все что не случается, все к лучшему).

Muravka, цілком підтримую такий позитив )


 
GreyДата: Пятниця, 25.01.2008, 17:46 | Повідомлення # 11
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
Також, варто відмітити, що ми ніколи не зможемо з якогось одного кольору видобути інші кольори

Хибна і фізіологічно необгрунтована теорія.
Кольори формуються з трьох основних - червоного, зеленого і блакитного ( бо око людини має тільки три типи кольорочутливих рецепторів - чули про RGB ), тому з інших кольорів їх можна й добути у різних співвідношеннях.
Наприклад - 1) коричневий колір не є монохромним, тому його фізично запросто розкласти на складові;
2) ми не бачимо кольорів, які виходять за межі чутливості наших рецепторів, а бджоли, наприклад, бачать і т.д.
"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).


Повідомлення відредагував Grey - Пятниця, 25.01.2008, 17:53
 
sashkoДата: Понеділок, 28.01.2008, 15:05 | Повідомлення # 12
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Якщо комусь важко читати великий текст в рамках форуму, можу вислати вам текст в форматі Rtf.
Почнемо!
«И вот благовестие,
которое мы слышали от Него (Иисуса) и
возвещаем вам: Бог есть свет, и нет
в Нем никакой тьмы.»
1Ин 1:5

Ви замислювались колись над тим чому в різних народах, в різних епохах різні люди вбачали в білому кольорі символ добра, щастя, чистоти, життя, а в чорному кольорі символ зла, горя, смерті. Чому так? Звідкіля це? Яка природа такої символіки? Аби це зрозуміти, звернемось до суті кольорів.

Білий колір то є колір віддачі, колір самопожертви.

Коли ми бачимо білий предмет, то це означає, що цей предмет не поглинає жодної ЕМ-хвилі, жодного кольору, а все повертає назовні. Говорячи термінами моралі він нічого не залишає собі.
Білий колір це сонячне світло в повному своєму обсязі. Ми бачимо нескінченну гамму кольорів тому, що світить сонце, яке випромінює з себе всі ці кольори разом з ЕМ-хвилями. Тому це колір самопожертви, самовіддачі, а значить колір добра.
Адже самопожертва є добро, абсолютне добро.
Я живу, аби іншим було добре. Я віддаю, сили, час, кусок хліба, чи місце в автобусі, здоров’я, врешті решт життя, аби комусь стало краще, легше, щасливіше.
Я міг би наводити багато прикладів самопожертви в житті людей.
Та я наведу лише один, приклад абсолютної самопожертви.
Ісус Христос. Він будучи Сином Божим, Правителем Всесвіту, перебуваючи в нескінченній радості і хвалі небес, і гідний вічної слави і життя вирішив ще до закладин світу втілитися в просте немовля, сина теслі і віддати заради людей на маленькій планеті загубленій в нескінченному космосі своє вічне життя. Коли Він помирав на хресті, Він помирав за те зло, яке коїть кожен з нас і ви і я, він помирав навічно, аби ми мали можливість не вмерти, а жити вічно.
Чому Він це зробив? Тому що любив нас, сильніше за своє життя? Це важко вмістити! Це важко збагнути! Та це так!
В Біблії, білий колір, це колір правди, чистоти Божої. Це колір добра.
Сонце випромінює на цю землю білий колір тому ми можемо бачити цей безмежний, прекрасний, кольоровий світ.
Бог дарує життя усьому, тому існує цей світ.

Білий колір це символ справжньої свободи

Всі кольори збираючись до купи утворюють біле світло, білий колір. Та що саме цікаве, жодний з цих кольорів не зникає, не перестає існувати. Якби нам вдалося подивились під мікроскопом на біле світло, то ми б побачили величезну кількість ЕМ-хвиль (або фотонів) кожна з яких має притаманну лише їй, унікальну частоту. Причому кожен з цих фотонів існує окремо від інших, та в той же час всі вони прямують в одному напрямку, організовано, в купі створюючи саме те біле. Якби вони почали зникати, чи змішуватись то не було б ні одного з цих кольорів ні самого білого. Не було б життя. Чому так?
Ви коли небудь замислювались над тим, що таке справжня свобода, свободна людина, свобода в житті, свобода від чого?
Колись голандський вчений Бенедикт Спіноза виклав таку тезу, що є свобода. Скільки я не мислив, скільки розумних книжок не читав, та кращого визначення не знайшов для людини. Свобода – то усвідомлена необхідність (Свобода – осознанная необходимость). Замислитесь над змістом цих слів.
Дехто вважає, що свобода це коли я роблю, що заманеться. Та це не є справжня свобода. Це є один з проявів рабства, гріха. Наслідком якого є розруха, горе, смерть.
Справжня свобода це коли я роблю саме так а не інакше, тому що я розумію, що саме так буде краще для мене, для інших. Що саме такі мої дії ведуть до збереження життя як мого так і інших людей, а не до смерті, горя, нещасть. Що я роблю саме так, а не інакше не тому, що мені сказав якийсь авторитет у костюмі, не тому, що мені так хочеться, бо свербить, вибачте, між ногами, не тому, що воно смачно для мого рота чи привабливо для моїх очей, а тому що я розумію, якщо я буду робити інакше, то я просто зашкоджу собі та іншим. Якщо я не буду робити саме так, то я посію смерть та горе в собі та в інших. Розумієте?
- Здоров Петро!
- Здоров куме!
- Ти куди?
- На демонстрацію!
- А чого ти там забув?
- Та хто його знає.
- А чого ж тоді йдеш туди раз не знаєш?
- Так всі ж ідуть, той я іду!
Свобода передбачає розумний вибір. Саме завдяки такій свободі в кожному з нас може бути збережена притаманна лише нам індивідуальність. Як в білому не зникають кольори, які утворюють це біле, так і кожен з нас створений Богом аби маючи свій розум, свою індивідуальність направляти свої зусилля на підтримку загальної мети збереження життя, всякого життя.
Лише розумний вибір доброї волі дозволить нам уникнути небезпеки стати гвинтиками в чиїхось злих іграх в цьому житті і не дозволить бути тупими інструментами смерті, горя та розрухи.
Та ви напевне скажете: розумний вибір? Аби робити розумний вибір в усьому, треба, принаймні, мати знання про це все. Та хто ж може знати все? Окрім Бога ніхто! Тому Він є абсолютно вільний. І знає напевне, як краще для мене та для вас. Тому і звертаємось до Нього. І в цьому, наш найрозумніший вибір.


Білий колір це колір повноти всесвіту, колір розмаїття, колір життя.

Білий колір є сукупністю усіх кольорів. Скільки всього кольорів. Хто знає?
Їх нескінченна кількість! Їх ніхто не може підрахувати, бо ще не придумали такого числа. Та звичайна людина може бачити лише близько 160 з них. Уявіть наскільки ми обмежені і наскільки розмаїтий світ.
Є люди, які вважають, що білий колір, то один з цих багатьох кольорів, а інші кольори його доповнюють. Та як ми бачили, то не так. Білий колір є сукупність усіх кольорів. Усіх, навіть тих які ми не бачимо. Навіть тих які ми по природі своїй не спроможні побачити. Адже ви напевне знаєте, що є видиме для людського ока ЕМ-випромінювання (це те що ми називаємо кольорами) і є незрівнянно більша кількість ЕМ-хвиль яких людське око не здатне побачити.
Людина може бачити від червоного до фіолетового. Гедзь, наприклад, може бачити ще й інфрачервону частину спектру. Яка для нас, людей є чорним, ми його не бачимо. Бджоли дуже добре бачать ультрафіолет, який для нас, людей теж є чорним, а для них то частина білого.
Так і життя і та й його частина, яку ми бачимо і та, яку ми не спроможні бачити, воно нескінченно розмаїте, нескінченно кольорове і це є добро. Добро є зелений сад біля нашої оселі. Добро є сине море, блакитне небо, кольорові пташки, що співають в лісі, жовто гаряче сонце що світить на землю, сміх дитини, друг що поруч, радість взаємодопомоги, яблуко на яблуні, та безліч усього, що створив Бог, усього, що зветься справжнє, щасливе життя. Навіть те, чого ми не бачимо, що є для нас незрозумілим, і нам не належить, як наприклад, для нашого ока ультрафіолет і інфрачервоне випромінювання і гамма-випромінювання і рентгенівські промені і радіохвилі, то теж є частиною життя частиною нескінченно білого.

Згадайте, як люди досліджували Землю. Колись серед європейців вважалось, що якщо плисти на південь, то врешті решт ми допливемо до такого місця де від жари почне кипіти вода і тому там людина просто звариться разом з кораблем. Люди населяли південні моря різними кровожерливими чудовиськами і іншими страхіттями. Цей страх перед невідомим, перед тим чого ми не бачимо, перед тим ультрафіолетом змушує людину вважати це невідоме, цей ультрафіолет – чорним. Та коли все ж знайшлись люди які осмілились поплисти на південь до екватора те чорне виявилось лише ще одною частиною білого.
У Бога немає чорного, від Його ока нічого не скрито. Кажучи кольоровими аналогіями. Боже око бачить увесь спектр випромінювання і ту її частини про яку ми знаємо і ту про яку ми навіть уяви не маємо.

Білий колір, то колір правди.
Хочу звернути вашу увагу ще на один дуже важливий момент. Спектр кольорів – він безперервний. Тобто, між двома кольорами спектру немає чорного. Існують усі кольори. Нема такого кольору якого нема. Наприклад між такими сусідніми кольорами для нашого ока як жовтий та оранжевий є ще нескінченна кількість кольорових відтінків. Ви ніде не знайдете розриву між двома кольорами в спектрі. Що це означає? В світлі нема пустоти, абсолютно чорного. Є абсолютно біле світло. Абсолютно біле світло, то є абсолютна дійсність. Коли ми зберемо усі кольори у Всесвіті, то ми отримаємо саме таке світло. В житті яке створив Бог немає смерті, в житті немає зла.
Ми побачили в попередніх текстах, що існує абсолютно білий колір (як сукупність нескінченної кількості реальних кольорів). Існує абсолютне добро, абсолютна правда. Коли я кажу абсолютне я розумію, що воно по-перше є, існує. По-друге, абсолютне, це значить, що воно існує безвідносно від будь-якого розуміння чи погляду на нього. Тобто від того, що хтось з людей скаже, що білого, або зеленого, або синього кольорів немає, то вони не перестануть від цього існувати. Погодьтесь, що це саме так. Така дійсність! Бог є! Є абсолютне добро.
Є люди, які вважають, що сонце може бути поганим, чи що миші то зло. Та вибачте, хіба зелене то зло, хіба жовте то погано. Ні воно є просто частиною білого. Того що створив Бог, того що від Бога. А в Бозі немає вади!

Та мабуть, ви спитаєте. Якщо воно все так добре, що створив Бог, то чому ж так багато страждань в світі, чому стільки горя, чому сонце призводить до опіків, а миші розносять чуму, а каміння падає комусь на голову? Чому ми постійно стикаємось зі смертю в житті, з горем, якщо в житті створеному Богом немає зла та смерті? Питання слушне! Та відповідь на нього треба шукати не в білому, не в кольорах, а в зовсім іншому напрямі?
Ось про це і піде мова далі.

Добавлено (28.01.2008, 15:05)
---------------------------------------------
Найбільша проблема, майже кожної людини, яка з’являється в цей світ, найбільше архізло від якого йдуть смерть, страждання, біль в нашому житті полягає в тому, що майже кожен з нас думає, що абсолютний чорний колір існує! Ми думаємо неправду. Адже неправда це визнання того, чого немає, як те що існує.
Майже кожен з нас вважає, що окрім білого (як сукупності усіх кольорів) існує, ще якийсь колір. Що окрім Бога існує ще якась альтернатива для людини, для її щастя, життя, радості. Та це брехня. Адже окрім Бога нічого немає! Чуєте. Справжня реальність в Бозі, а все інше - ніщо, чорнота, його не існує.
В якийсь момент ми повірили чийсь брехні і с того часу почали самі брехати і розмножувати неправду. Ніби є абсолютно чорний колір, ніби існує те, чого немає, так це ж абсурд. А наслідок брехні, то є зло. Наслідком зла є тільки зло, смерть. Зрозуміли?
Якщо ми вважаємо, що є чорний колір, то ми тим самим прирівнюємо його до білого і до інших кольорів. Та правда в тому, що чорний колір, то відсутність будь якого кольору.
Єдине місце де існує абсолютний чорний колір, абсолютне зло це наші неправдиві думки.
Зрозуміймо це! Сонце не є злом, миші не є злом, дерева не є поганими, сусід наш не є поганим, поганою лише є неправда яка живе в наших головах.

Розглянемо такий приклад. Камінь, це добре чи погано?
Люди починають так розмірковувати, що в камні поєднані дві природи добра та зла, або ж, що камінь взагалі не варто пов’язувати з такими поняттями як добро чи зло: Якщо їм заїхати комусь в голову, то він прояве злу сторону свого єства, якщож з нього зробити жернов, то добру.
Та ні ж. Те що є камінь, то добре, в любому випадку. Хоча б подумайте, якби не було б скелястих гір. Еге ж в світі б вже чогось не вистачало, чогось корисного та прекрасного?
А те, що каменем запустили комусь в голову, то це проблема не в камені, а в іншому явищі в злій натурі, в егоїзмі якоїсь людини, в тій брехні якою живе ця людина.
А якщо камінь сам відірветься від скелі і впаде на голову якомусь перехожому туристу. Що тоді ви скажете?
Скажу так, нема чого лазити де не треба і коли не треба!
У Бога для всього свій час і своє місце. Є час і місце для падіння каменя. Є час і місце для проходження повз скелі перехожого. А якщо перехожий вважає себе спроможнім самотужки зберегти своє життя (що є неправдою), вважає себе дуже розумним, та досвідченим, задирає носа і не хоче не тільки звертатися до Бога, аби той допоміг йому прокласти маршрут слідування, та ще й не хоче слухати, що йому Господь радить чи то особисто чи то через якісь обставини, знаки чи людей, то це вже проблема не в камені і не в Бозі, а в егоїстичності, дурості, брехні які присутні в голові туриста. Треба з голови забрати брехню, про те, що людина сама собі бог, тоді на неї і камені не будуть падати!
Ви зрозуміли? Єдиним злом в обох випадках, була лише хибна думка в людській голові. І так кругом в нашому житті. Починаючи від Хіросіми, закінчуючи землетрусом з тисячами жертв, та ураганом десь в Луїзіані.

Ми думаємо, що людині краще тоді, коли вона живе для себе. І це брехня. А тому існує смерть, страждання. Ми думаємо, ніби людині аби бути щасливою, потрібні великі гроші. І це брехня. Ми думаємо, що Бог може казати неправду, чи що Його взагалі нема (наче нема Білого світла і сонця яке його створює) або ж ми думаємо, що смерть сильніша за Любов. І то є брехня. Ми думаємо, ніби добро не може перемогти зло та то брехня. Ми думаємо ніби ми знаємо, що по воді ходити не можна. Колись ми думали, ніби ми знаємо, що Земля плоська. Чуєте, яка думка! А чому б не визнати правду: Я не знаю чи можна ходити по воді чи ні. Я не знаю чи кругла земля чи плоська. Та ні ж ми продовжуємо брехати і собі і іншим: Якщо я цього не бачу (не чую, не відчуваю), то цього немає. Ні, аби правдиво сказати, я не знаю, чи є воно, чи нема його, бо я не бачу його. А ти хотів би знати чи є воно. Так, я хочу. Тоді ти обов’язково дізнаєшся.
Неправда в наших головах, тому ми її і бачимо в житті, тому ми її і сіємо в житті. Саме тому, що в нас живе неправда ми робимо всіляке зло у світі і самі ж його пожинаємо.
Якщо ми позбавимось брехні в нас, якщо ми очистимось самі від зла, то тоді і весь світ навколо нас почне ставати добрішим, кращім. Тоді ми будемо знати як і іншим допомогти позбавитись зла, брехні. Я вірю, що врешті решт настане той час коли кожна людина позбавиться неправди в собі. І тоді зникне зло в світі, смерть, усіляке лихо. А ті хто не захочуть цього зробити (позбавитись неправди в собі) ті самі стануть як їх неправда, тобто нічим.

Та як же позбавитись цієї брехні в наших головах? Це важливе питання!

Прикріплення: 8536711.jpg(6.3 Kb) · 8699978.jpg(11.3 Kb)Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Понеділок, 28.01.2008, 17:51
 
GreyДата: Понеділок, 28.01.2008, 15:56 | Повідомлення # 13
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
люди вбачали в білому кольорі символ добра, щастя, чистоти, життя

Понад мільярд китайців вважають білий кольором смерті, жалоби за померлими! Ну і що?
"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Понеділок, 28.01.2008, 16:03 | Повідомлення # 14
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Ну і що?

Аби зникло у вас це запитання назавжди, прочитайте будь-ласка мій текст до кінця і уважно.Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Понеділок, 28.01.2008, 16:17 | Повідомлення # 15
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
sashko, у Вас технічна освіта, прочитайте пост 12 і прокоментуйте з точки зору оптики."Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
Форум » Все про все » Про життя-буття... » Біле і Чорне
 • Сторінка 1 з 2
 • 1
 • 2
 • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
 • Samoswal
  Повідомлень - 2318
 • Професор

 • Яночка
  Повідомлень - 1676
 • Майстер

 • Маринка
  Повідомлень - 1610
 • Майстер

 • PePeL-soN
  Повідомлень - 1434
 • Кандидат в майстри

 • Нереклама
  Повідомлень - 1205
 • Кандидат в майстри

 • Grey
  Повідомлень - 874
 • Професіонал

  Spark1
  Зареєстрований - 16:55

  Nagato
  Зареєстрований - 10:56

  ticknick
  Зареєстрований - 18:06

  Сакура25
  Зареєстрований - 21:39

  Смазливая
  Зареєстрований - 21:36

  Jessy777
  Зареєстрований - 17:59

 • Нереклама
  Репутація - 47
 • Кандидат в майстри

 • Samoswal
  Репутація - 36
 • Професор

 • Маринка
  Репутація - 36
 • Майстер

 • EVA
  Репутація - 33
 • Досвідчений

 • PePeL-soN
  Репутація - 32
 • Кандидат в майстри

 • Яночка
  Репутація - 31
 • Майстер

  Популярні теми
  Корисні посилання
  Міні-чат
 • Рахуємо до мільйона!>>

 • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

 • ЩОДЕННИК>>

 • Асоціації>>

 • Кіноман>>

 • Я ХОЧУ!!!!!!>>

 • Повторялка>>

 • Казка в три слова - гра>>


 •                 

  Copyright EXO © 2023, created by KING © 2007 Всі права захищені.
  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net