Пятниця, 26.04.2024, 00:30
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Наш край » Кобеляччина » ПРО МІЛІЦІЮ "без прикрас" (Все що стосується людей у погонах (від А до Я))
ПРО МІЛІЦІЮ "без прикрас"
ДжиннДата: Четвер, 29.01.2009, 10:48 | Повідомлення # 61
Головний Трах-ті-бі-дох-альщик
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 19
Статус: Offline
mazepas2008, "Оце тобі й НА як наївно і просто." - це сказано з сарказмом і в черговий раз з підтвердженням що так дійсно у нас таке дуже часто буває. Але постраждалі так і не відстоюють свої права, а ТУПО погоджуються на умови.
От наприклад розглянемо цю ситуацію. Якщо йому дійсно підкинули то що ви думаєте його легко посадити???
Зовсім не легко. У нього є і характеристика його перебування на службі, і знайомі, і кому як не йому знати що робити в таких випадках коли хочуть тебе підставити.
Якщо він на це погодився то тут тільки його вина бо це його вибір. І жодної краплини жалю до нього невиникає. як то кажуть "кесарю кесареве"
У нас у районі майже немає людей які намагаються боротися з системою, їх можна перерахувати на пальцях однієї руки. І це якраз показник чому у нас все так. Вкотре повторюся "Ми маємо владу рівно таку на яку заслуговуємо" "Влада відображає більшість"



трах-ті-бі-дох
 
mazepas2008Дата: Четвер, 29.01.2009, 21:29 | Повідомлення # 62
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Напевно, в нього і самого рильце в пушку, якщо здався і не боровся. А може, знаючи систему із середини, вирішив не втрачати часу і здоров я.

Quote (Джинн)
"Ми маємо владу рівно таку на яку заслуговуємо" "Влада відображає більшість"

Це майже істина. Влада краде, розтягує, жирує, а ми мовчки споглядаємо і віримо їх локшинам. Через те ,що врайоні немає борців,Кобеляки і є ласим шматком для варягів.

 
ДжиннДата: Пятниця, 30.01.2009, 01:20 | Повідомлення # 63
Головний Трах-ті-бі-дох-альщик
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 19
Статус: Offline
mazepas2008, 1000% yes


трах-ті-бі-дох
 
mazepas2008Дата: Пятниця, 30.01.2009, 20:09 | Повідомлення # 64
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Прочитав сьогодні в "ЕХО" про сесію в Санжарах, і приємно здивувався принциповістю їх депутатського корпусу. Скількох начальників місцевих поставили на місце! Катаєшся на службовому авто в особистих цілях, украв бюджетні гроші, - відповідай, А у нас роками викатують бюджетний бензин на себе та своїх родаків- ніхто й брешеш не скаже. Коваль вже 10 років катає кожен день на роботу та додому по 80км. Невже в Кобеляках немає достойного заврайоно. Є Даценко,Грінько,Постольник, Чуніхіна та інші.Поставилиб начальником освіти місцевого- економія коштів значна. А Жуков із Канав .Кожен день по 60-90 км тільки на дорогу.А який ефект для виборців від цього Жукова. Сесію може вести Мірошніченко, Ясинська,Омельяненко , Маник,та й багато інших депутатів керували б сесією не гірше від Жукова. Якщо Ісип відповідає за Місто, то Жуков практично не відповідає ні за що!!!
 
ШкарбанДата: Субота, 31.01.2009, 13:15 | Повідомлення # 65
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
Жуков практично не відповідає

Типова помилка виборців стосовно зон відповідальності у владі. Голова ради ( районної чи обласної) повинен відповідати за організацією діяльності відповідної ради (депутатів) , і керувати апаратом ради. Нажаль, чомусь усі вважають себе керівниками району чи області. Тому і постійні конфлікти у владі бо кожен перебере на себе більше влади чим це передбачено законодавством.

 
mazepas2008Дата: Середа, 11.02.2009, 20:32 | Повідомлення # 66
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Якщо він (Жукрв) керує лише апаратом і веде сесії та не відповідає за стан справ у районі, то чого ми (платники податків) тоді платимо йому таку високу зарплату?????? В газеті було що за місяць він одержує 7 тис.грн. Думаю, що на порядок вище, бо влада в більшості випадків бреше. (Шановні форумчани, вибачте, що рахую чужі гроші,але боляче споглядати на "ефективне" використання деяких статтей райбюджету)

.

Quote (Шкарбан)
Голова ради ( районної чи обласної) повинен відповідати за організацією діяльності відповідної ради (депутатів) , і керувати апаратом ради


Шановний А.І.,Головою райради можна призначити І Вашу дружину- вона місцева, не треба бензин палити на довезення на роботу із села. Тай інших переваг у неї досить (судячи із її виступів у газетах та громадської роботи).

Добавлено (11.02.2009, 20:32)
---------------------------------------------
Районна міліція викрила в Озерах підпільний цех з пошиву кросовок, які постачалися на міські ринки, де й продавалися по 250грн пара. Новий начмент заробив першу личку на теренах діяльності в районі.


 
ДжиннДата: Середа, 11.02.2009, 22:35 | Повідомлення # 67
Головний Трах-ті-бі-дох-альщик
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 19
Статус: Offline
mazepas2008, внатурі????? shok І що там за фірма АДІБАС :)


трах-ті-бі-дох
 
ataskumДата: Четвер, 12.02.2009, 15:05 | Повідомлення # 68
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 125
Репутація: 5
Статус: Offline
Замість підримати малий бізнес , який дає робочі місця платить податки насичує ринок товаром, помаранчева влада давить бізнесменів як тільки може.
 
mazepas2008Дата: Неділя, 15.02.2009, 11:30 | Повідомлення # 69
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Джинн)
І що там за фірма АДІБАС

Зайдіть на сайт УМВС Укрвїни в Полтавській області- почитаєте.

 
PROSPEROДата: Четвер, 19.02.2009, 14:23 | Повідомлення # 70
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 55
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
Районна міліція викрила в Озерах підпільний цех з пошиву кросовок

А то раніше не знали...а тільки з приходом нового начальника.. dash

А взагалі...скоро всі хто хоч щось робить ( я маю на увазі з товарів) підуть в підпілля з такими податками..
а так наша міліція нас береже...від товарів - цехи українські закривають, від зайвих грошей - ДАІ " з великого шляху"...


 
ataskumДата: Четвер, 19.02.2009, 14:34 | Повідомлення # 71
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 125
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (PROSPERO)
підуть в підпілля з такими податками

Невже вони такі податки великі платять? У районі 2517 підприємців заплатили в районний бюджет в минулому році 1100000гривень, або по 47 гривень у місяць з кожного. Я із зарплати кожен місяць віддаю 160-230 гривень подоходного. Взагалі із 11 мільйонів власних надходжень райбюджет в минулому році мав 9,5 млн за чот подоходнього із зарплат. так що нехрен підприємцям плакатися- машини купляють, кожен вечір феєрверки в небі Кобеляк, їх діти в кабаках гроші пропивають. Аяк вони ціни піднімають на свої товари- кожен день.


 
mazepas2008Дата: Понеділок, 23.02.2009, 15:56 | Повідомлення # 72
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (ataskum)
У районі 2517 підприємців заплатили в районний бюджет в минулому році 1100000гривень

Звідки такі дані?


 
PePeL-soNДата: Вівторок, 10.03.2009, 08:10 | Повідомлення # 73
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Шановні форумчани!!!Звертаюсь до всіх з таким попередженням: міліціонери - ПІДАРАСИ!!!!Вибачте, але в мене нема інших слів...Учора ввечері я культурно вийшов на прогулянку....Іду по обочині дороги і говорю з другом(Басменом)..Тут раптово підїзжає ззаду машина, насвічує на мене фарами і виходить молодик, як пізніше він представився міліціпіянт..Запихають мене в машину і починають "шманати"...Так як я перед законом чистий їм не вдалося у мене нічого знайти...Але побачивши мій пропуск на ЗАТ "Білицький МКК" і моє звання на роботі вони нависли щоб я їм давав прінтер...Записали мої дані(дату народження, моб. тел. і т. п.) сказали, що сьогодні ввечері будуть мені телефонувати за принтер....Пригрозили, що я від них нікуди не дінусь...Що робити я заню...Добре що в мене є гарні друзі, які мені сьогодні допоможуть і буду я сьогодні опізнавати цих виродків, які з мене в наглу збивали прінтер...одне точно скажу МІЛІЦІЯ - СВОЛОТА, яку потрібно стріляти, колоти, убивати одним словом викорінювати з лиця Українського народу!!!!!Геть цих виродків....


Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
LubavaДата: Вівторок, 10.03.2009, 18:58 | Повідомлення # 74
Журналіст
Група: Модератори
Повідомлень: 46
Репутація: 7
Статус: Offline
PePeL-soN, терміново зв"яжись з редакцією "ЕХО". Номер телефону в ОП. Спробуємо допомогти.


Найбільша помилка вважати, що ти ніколи не помиляєшся.
 
mazepas2008Дата: Вівторок, 10.03.2009, 20:35 | Повідомлення # 75
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
PePeL-soN, тримайся!!!
 
Форум » Наш край » Кобеляччина » ПРО МІЛІЦІЮ "без прикрас" (Все що стосується людей у погонах (від А до Я))
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net