Четвер, 25.04.2024, 23:10
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Наш край » Кобеляччина » У Кобеляках невідомі особи вкрали бюст Володимира Леніна.
У Кобеляках невідомі особи вкрали бюст Володимира Леніна.
МаринкаДата: Четвер, 19.06.2008, 01:53 | Повідомлення # 61
Міс Емоція
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1610
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (Яночка)
та й навряд його хтось вкраде!

Це точно!!!Не подужають) :D



Життя потрібно прожити так,щоб було не соромно за марно прожиті роки...
 
paliyДата: Четвер, 19.06.2008, 08:39 | Повідомлення # 62
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (Яночка)
paliy, ті роки були давно.А Ленін нічого не зробив корисного для нашого народу!

Яночко, ті роки були зовсім недавно, просто Ви ще дуже молоденька. Я теж молодий чоловік, але мені випало бути піонером (а комсомолу вже тоді не стало) і щиро поважати Володю Ульянова/Великого Леніна. Не розцініть за грубість, але Вам, дівчинко, не варто судити про користь від Леніна для 300-мільйонного радянського народу. То історія... Хто не пам’ятає минулого, у того не буде майбутнього!



Сім-сім

Повідомлення відредагував paliy - Четвер, 19.06.2008, 08:40
 
ЯночкаДата: Четвер, 19.06.2008, 12:19 | Повідомлення # 63
Леді стиль
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1676
Репутація: 31
Статус: Offline
paliy, Я не ображаюся!Історію я знаю!Може в мене такі погляди на цю тему,тому що я вже народилася в незалежній Україні,і піонером я не була!Але я маю свою точку зору!!!


Тільки той вільний, хто самостійно мислить і не повторює чужих слів, змісту яких він не розуміє.

 
premiumДата: Четвер, 19.06.2008, 15:51 | Повідомлення # 64
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
Доведіть це мільйонам пенсіонерів атакож меніВін створив велетенську державу в якій люди нормально жили певний час, якби не він ми б немали цілісно такої України як зараз, можливо ми б мали яку небуть про німецьку Нову Европу, чи ви важаєте що німці нам дали б волю??? я особисто невпевнений

Яночка в 100 разів правіша.

Гітлер також збудував велетенську державу і його також обожнювали. А станом на 1941 рік рейх був ангельським створінням в порівнянні із союзом.
Ленін видавав накази на знищення української держави в 1918-1920рр. і організовував голодомор в 1921р., ви мабуть вже зовсім з глузду з'їхали, якщо Леніна захищаєте.

Добавлено (19.06.2008, 15:51)
---------------------------------------------

Quote (oleksiy11)
premium, мені шкода що залишилися такі нелюди як вине всіх НКВД забрало
Я був про вас кращої думки. Тепер бачу, що помилявся. Одна справа, коли я паскуджу комуняків і фашистів, на чиїй совісті мільйони безневинно замордованих, а інша - коли ви обзиваєте за це мене. Надіюсь вам соромно за своє хамство.
Дійсно українці є різні, є й такі як ви SNG



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
oleksiy11Дата: Четвер, 19.06.2008, 16:45 | Повідомлення # 65
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
shok
Quote (premium)
Одна справа, коли я паскуджу комуняків і фашистів, на чиїй совісті мільйони безневинно замордованих, а інша - коли ви обзиваєте за це мене. Надіюсь вам соромно за своє хамство.

Ви доречі висловили жаль що мої рідні і знайомі ще не померли я вам у відповідь побажав тогож самого ви гадаєте мені за це повинно бути соромно??? %) НІКОЛИ!!!!!

Ви premium мабуть забули що не тільки комуняки мордували а і їх теж мордували(наприклад ваші земляки)





Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
RosTstaffДата: Четвер, 19.06.2008, 17:00 | Повідомлення # 66
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 171
Репутація: 12
Статус: Offline
Ленин должен быть на своём месте!!!
Кто украл - верните!!!
))))))))))))))))))))))))))))))))

 
premiumДата: Четвер, 19.06.2008, 22:42 | Повідомлення # 67
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
Ви доречі висловили жаль що мої рідні і знайомі ще не померли я вам у відповідь побажав тогож самого ви гадаєте мені за це повинно бути соромно??? НІКОЛИ!!!!!
Ви premium мабуть забули що не тільки комуняки мордували а і їх теж мордували(наприклад ваші земляки)

Мені шкода, що серед ваших рідних і знайомих є комуністи. Будь-ласка самостійно піднімінь данні про кількість знищених комуністами людей в Кобеляцькому районі під час окупації в 1918 році, голодоморів 1921, 1931-1933 років і зробіть логічні висновки. Якщо хтось досі називає себе комуністом чи фашистом, то хай відповідає за злочини комуно-фашизму і не дивується, що до них так ставляться.




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
НерекламаДата: Пятниця, 20.06.2008, 07:56 | Повідомлення # 68
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (paliy)
Яночко, ті роки були зовсім недавно, просто Ви ще дуже молоденька. Я теж молодий чоловік, але мені випало бути піонером (а комсомолу вже тоді не стало) і щиро поважати Володю Ульянова/Великого Леніна. Не розцініть за грубість, але Вам, дівчинко, не варто судити про користь від Леніна для 300-мільйонного радянського народу. То історія... Хто не пам’ятає минулого, у того не буде майбутнього!

Їх вчили іншої історії ніж Вас, тієї, де Ленін бандит, а Петлюра - герой. Це шкільна програма. Всі претензії до тих, хто її складав. Все нове покоління знає іншу історію і відповідно до неї судить. А от чи правильно це чи ні, навряд хтось 100% зможе довести. Інакше тут би не виникло такої дискусії.




"Життя - це шанс на щастя."

 
paliyДата: Пятниця, 20.06.2008, 08:30 | Повідомлення # 69
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (Нереклама)
Їх вчили іншої історії ніж Вас, тієї, де Ленін бандит, а Петлюра - герой. Це шкільна програма.

Нерекламко, я добре знаю шкільний курс Історії України та Всесвітньої історії ХХ ст.: там не вчать такого. Інша річ, що більш альтернативно все викладено, то це так.Та мова йде не про те, хто більший герой чи бандит для українського народу, а про пам’ятки історії,... історії, яка була і яку треба пам’ятати.



Сім-сім
 
paliyДата: Пятниця, 20.06.2008, 11:41 | Повідомлення # 70
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (RosTstaff)
Ленин должен быть на своём месте!!! Кто украл - верните!!! ))))))))))))))))))))))))))))))))

Та його то відновили, щоправда бюст істотно менший, але сьогодні вночі знову над ним познущалися...



Сім-сім
 
premiumДата: Пятниця, 20.06.2008, 12:42 | Повідомлення # 71
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
В мого друга мабуть щей досі голова леніна на горищі валяється. Якщо влада не розуміє, що пам'ятники злочинцям не повинні стояти на площах міст, то народ сам допоможе їх позбавитись.


"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
oleksiy11Дата: Пятниця, 20.06.2008, 13:56 | Повідомлення # 72
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (premium)
Якщо влада не розуміє, що пам'ятники злочинцям не повинні стояти на площах міст, то народ сам допоможе їх позбавитись.

Це зробе не народ це зроблять окремі радикально настроєні його елементи




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

Повідомлення відредагував oleksiy11 - Пятниця, 20.06.2008, 13:57
 
НерекламаДата: Пятниця, 20.06.2008, 14:01 | Повідомлення # 73
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (paliy)
я добре знаю шкільний курс Історії України та Всесвітньої історії ХХ ст.: там не вчать такого.

Ну не знаю... мене вчили. Правда багато чого залежить від методики викладання педагога та його власних поглядів.




"Життя - це шанс на щастя."

 
premiumДата: Пятниця, 20.06.2008, 16:52 | Повідомлення # 74
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
Це зробе не народ це зроблять окремі радикально настроєні його елементи
Це лише вам так здається. Якраз вони є українським народом, на відміну від комуняків, які себе вважають часткою неіснуючого савєцкава народа. Випадкове насєлєніє, не більше.



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
PROSPEROДата: Пятниця, 20.06.2008, 23:51 | Повідомлення # 75
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 55
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
Це зробе не народ це зроблять окремі радикально настроєні його елементи

Дай Бог щоб їх побільше було... може більше народу у нас буде, не населення території...


 
Форум » Наш край » Кобеляччина » У Кобеляках невідомі особи вкрали бюст Володимира Леніна.
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net