Четвер, 28.03.2024, 14:28
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Наш край » Кобеляччина » Закупівлі з місцевих бюджетів (Дітям хворим на гемофілію бракує ліків.)
Закупівлі з місцевих бюджетів
AdminДата: Вівторок, 25.11.2008, 09:47 | Повідомлення # 1
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Запитання задав initium2:

На підставі Закону України “Про державні цільові програми”, Постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 106, Наказу МОЗ України № 86 від 27.02.2006 р., з місцевих бюджетів мають виділятися кошти на закупівлю медичних препаратів для хворих на гемофілію. Підскажіть будласка яким чином стимулювати виділення відповідних коштів з бюджету м. Кобеляки для лікування дітей з вищевказаним діагнозом. Дякую.




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
Alex_VIDДата: Вівторок, 25.11.2008, 15:22 | Повідомлення # 2
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 550
Репутація: 21
Статус: Offline
как бы точно не знаю ... но по схеме скорее всего заявление писать ссылкой на закон и обязательно ставить печать подпись и себе копию.. что бы не потерялось (как это всегда бывает)


 
paliyДата: Середа, 26.11.2008, 10:06 | Повідомлення # 3
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
У законах та постановах багато чого написано. Але де ж ті кошти в місцевих бюджетах?! В Кобеляцькому районі тільки з районного бюджету можуть виділятися кошти на охорону здоров’я, в т.ч. на закупівлю медпрепаратів. Розпорядником коштів є районна державна адміністрація.


Сім-сім
 
ШкарбанДата: Середа, 26.11.2008, 22:12 | Повідомлення # 4
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (paliy)
Розпорядником коштів є районна державна адміністрація.

А затверджують бюджет депутати!

 
initium2Дата: Четвер, 27.11.2008, 09:30 | Повідомлення # 5
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Бюджетні кошти закладені на охорону здоров'я не можуть обійти жодного виду захворювання, в тому числі і гемофілію.


Лишь та - ошибка, что не исправляется.
 
AdminДата: Четвер, 27.11.2008, 12:41 | Повідомлення # 6
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (initium2)
Бюджетні кошти закладені на охорону здоров'я не можуть обійти жодного виду захворювання, в тому числі і гемофілію.

Інфінум, а у Вас була проблема з цього приводу? То може поділитеся нею, розповісте, так сказати " на суд народу". Ти мпаче що у нас на форумі присутня людина яка має безпосереднє відношення до медицини в районі. В крайньому разі ця людина хоча б спілкується тут з народом, в порівнянні з іншими політиками, які регулярно відвідують форум (чи мені б це не знати :) ), але мовчать і не показуються.



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
ШкарбанДата: Четвер, 27.11.2008, 22:22 | Повідомлення # 7
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Admin)
В крайньому разі ця людина хоча б спілкується тут з народом,

Дякую за підтримку. Хоча саме твердження про "вихід Шкарбана в люди" це для мене щось новеньке.
Quote (initium2)
Бюджетні кошти закладені на охорону здоров'я не можуть обійти жодного виду захворювання, в тому числі і гемофілію.

Кошти плануються по формульній системі з розрахунку на одного жителя, а потім уже розподіляються і затверджуються депутатами по кодам класифікації. Можна добавити із бюджету згідно програм чи то на медикаменти. чи то на басейни. я зрозумів що басейн Вам більше подобаеться чим ліки хворим.

 
AdminДата: Пятниця, 28.11.2008, 11:57 | Повідомлення # 8
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (Шкарбан)

Дякую за підтримку. Хоча саме твердження про "вихід Шкарбана в люди" це для мене щось новеньке.

Ну, семінарів і відкритих зустрічей ви не влаштовуєте, але, в крайньому разі, не боїтеся спілкуватися на рівни на форумі.. Хоча Бог його зна як би ви вели себе, якщо були б мером міста, чи десь в "цьому районі" :) Таким посадовцям вже на рівних спілкуватися небезпечніше.



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
ШкарбанДата: Пятниця, 28.11.2008, 12:18 | Повідомлення # 9
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Нажаль у нас не практикують круглі столи з обговоренням проблем міста чи району. так як і вирішення питань шляхом місцевих референдумів. Та проблема тут не тільки у владі. це наша з вами байдужість. Критикувати навчились а на публічну відкриту дискусію єнергії і бажання не має.

Добавлено (28.11.2008, 12:18)
---------------------------------------------

Quote (Admin)
Хоча Бог його зна як би ви вели себе, якщо були б мером міста, чи десь в "цьому районі"

"Место сидения определяет точку зрения." Дійсно, посада часто радикально змінюе людей. але для цього потрібно зайняти посади. тож давайте спілкуватися без "аби".
Наприклад тема безробіття. На рівні області не використано 2міл. грв. на "громадські роботи". В той же час усі говорять про проблему працевлаштування.

 
ОксанаДата: Пятниця, 28.11.2008, 19:22 | Повідомлення # 10
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Quote (Шкарбан)
я зрозумів що басейн Вам більше подобаеться чим ліки хворим.

Можливо, інвестиції в басейн, спортивні споруди і масова агітація через 30 років скоротять видатки на ліки хворим..

P.S я дещо уявляю скільки це коштуватиме, тим паче в такий складний період


 
ШкарбанДата: Субота, 29.11.2008, 08:26 | Повідомлення # 11
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Оксана)
інвестиції в басейн, спортивні споруди і масова агітація через 30 років скоротять видатки на ліки хворим..

Згоден з Вами на 100%. Але ! Давайте не будемо зловживати агітацією за світле майбутнє через сьогоднішні трудності. Заклики « тугіше затягнути ремні » ми чуємо останні 80 років, а нормально жити хочеться і сьогодні. Крім того, плануючи будівництва потрібно розуміти джерела фінансування. Коли кошти ( Державного Бюджету !!) замість будівництва міні топкових при сільських школах і ФАПах ідуть на ремонт спортивної споруди в Кобеляках у мене питання. Чому хтось займається спортом за рахунок теплих класів і здоров»я інших ? 450тис. гр. направлялися для села. Чи там дітки не такі як в місті?

 
initium2Дата: Четвер, 04.12.2008, 20:51 | Повідомлення # 12
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Admin)
Інфінум, а у Вас була проблема з цього приводу? То може поділитеся нею, розповісте, так сказати " на суд народу".

Проблема існує і ось в чому. Для встановлення дитині діагнозу "гемофілія", місцева лікарня дає направлення на обласну дитячу лікарню, обласна лікарня направляє дитину на обстеження до Києва. Після того, як приголомшені діагнозом батьки повертаються до Кобеляк їх чекає ще більший "сюрприз" - повна відсутність препарату, який необхідний для життя хворого на гемофілію. І що нам кажуть в місцевій лікарні - "Їдьте в Полтаву, можливо там чимось допоможуть. Ми не отримуємо таких лікарських засобів, і т.д." І все, а що робити дитині, яка страждає від крововиливів? А де місцеві закупівлі, на підставі раніше мною вказаних нормативних актів? А де моральна допомога батькам, які просто в шоковому стані від останніх подій? А як щодо розяснень про захворювання та надання рекомендацій по специфікі захворювання? Відповідь одна - незнаємо, неотримуємо і взагалі чого ви тут заважаєте працювати. І після всього цього, я відчуваю, що насправді я мешканець "Європейської" країни і ще більше "люблю" свою Батьківщину.

Добавлено (04.12.2008, 20:51)
---------------------------------------------
Всім дуже дякую за увагу до проблеми та надану допомогу. На більше я і не сподівався. Ми, як нація дійсно заслуговуємо на те що маємо. Щасти Вам, бажаю не мати тих проблем, з якими живуть інваліди.




Лишь та - ошибка, что не исправляется.
 
Форум » Наш край » Кобеляччина » Закупівлі з місцевих бюджетів (Дітям хворим на гемофілію бракує ліків.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

    oldorcsinc
    Зареєстрований - 11:22

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net