Пятниця, 29.03.2024, 13:04
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Lubava  
Форум » Все про все » Пресогляд » В 2010 году США нанесет удар... по России? (істинна ціль затягування країн бувшого СССР до НАТО)
В 2010 году США нанесет удар... по России?
SamoswalДата: Вівторок, 02.09.2008, 20:47 | Повідомлення # 16
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (STALKER)
От я і кажу що треба в ажиотаж кидатись і верещати що на нас скоро нападуть,а продивившись декілька різних каналів І тоді стае зрозуміло ХУ ИЗ ХУ,а також кому це нада.

Секретаріту вигідно, щоб народ думав. що ми зараз у небезпеці. Замість того щоб налагодити зв"язки з Росією, чи хоча б виступити посредником у конфілкті Росія-Грузія, вони кричать, що ми в небезпеці і треба йти в НАТО, щоб спокійніше жилося. А хто мені скаже, чи їде Ющенко на скачки до Мєдвєдєва?




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen
 
ArchangelДата: Вівторок, 16.09.2008, 12:54 | Повідомлення # 17
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 74
Репутація: 9
Статус: Offline
А я вважаю, що не потрібне нам те НАТО та ЄС, нам добре живеться і без них, тим паче що більшість народу проти. А то, влада вже підняла ціни до рівня Європи, а заробітна платня залишилася українською. Нам потрібно підтримувати тісні стосунки з Росією, вона нам і газом допоможе і в скрутну хвилину виручить.А якщо так відноситися до Росії, як наша влада, то Росія нам покаже де раки зимують в найближчий час.
 
SamoswalДата: Середа, 17.09.2008, 16:01 | Повідомлення # 18
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (Archangel)
нам добре живеться

shok shok shok
Quote (Archangel)
влада вже підняла ціни до рівня Європи

Це інфляцыя підніла ціни і та сама Росія зі своїм газом. І де в чому ми прив"язані до світової економіки(нафта, долар).
Quote (Archangel)
тісні стосунки з Росією

Такі як в Білорусії?




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen
 
premiumДата: Середа, 17.09.2008, 22:16 | Повідомлення # 19
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
В автора матеріалу хвора уява. Давно не читав такої маячні.
Не підуть штати на ядерну війну. Розімнутись на країні третього світу - так, а на знищення мільйонів людей може піти лише російська дич, не дивно, що саме в Росії постійно пророкуються такі сценарії. Це ж треба додуматись - поставити запуск всього ядерного арсеналу на автоматику shok і це в нас такі сусіди... Боже, за що?

Добавлено (17.09.2008, 22:16)
---------------------------------------------

Quote (Archangel)
А я вважаю, що не потрібне нам те НАТО та ЄС, нам добре живеться і без них, тим паче що більшість народу проти. А то, влада вже підняла ціни до рівня Європи, а заробітна платня залишилася українською. Нам потрібно підтримувати тісні стосунки з Росією, вона нам і газом допоможе і в скрутну хвилину виручить. А якщо так відноситися до Росії, як наша влада, то Росія нам покаже де раки зимують в найближчий час.
Оце Росія нам висуває територіальні претензії, окуповує наші землі, храми, монастирі, не хоче виводити війська, роздає свої паспорти, спонсорує антиукраїнські ЗМІ, партії, нав'язує свою мову, культуру, бачення історії, провокує сепаратизм, "допомагає газом girl_werewolf ", "допомагає в скрутну хвилину (добити)"... а ми маємо до них добре ставитись?



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)

Повідомлення відредагував premium - Середа, 17.09.2008, 22:17
 
SamoswalДата: Четвер, 18.09.2008, 05:11 | Повідомлення # 20
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (premium)
лише російська дич

А чому Ви так вирішили? Як по мені, то росіни не такі страшні, як Ви їх собі уявляєте.
Quote (premium)
а ми маємо до них добре ставитись?

А що нам їх повбивати(я не кажу, що нам потрібно до них підлизуватись)? За що?




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen
 
premiumДата: Четвер, 18.09.2008, 11:05 | Повідомлення # 21
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Я ж написав чому дич. І я не уявляю, а бачу конкретні їхні вчинки, можу перелік продовжити, якщо мало.


"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
STALKERДата: Неділя, 21.09.2008, 13:58 | Повідомлення # 22
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 96
Репутація: 13
Статус: Offline
Quote (premium)
Я ж написав чому дич. І я не уявляю, а бачу конкретні їхні вчинки, можу перелік продовжити, якщо мало

ДИч :D Та ми такі самі дикуни як і росіяни ,я не можу зрозуміти одну річ-Ви так зло настроені проти російського народу чи проти тамтешньої влади.Виж уточнюйте,а то таке чувство що Ви вважаете себе Вінцем цивілізації,а усіх навкруги дикунами.Слідуючи Вашій логіці потрібно США і Европу в сраку цілувати та хлібом сілью зустрічати,бо ми такі беззахисні і нас хоче загарбати Росія :D .Я багато спілкуюсь в основному в неті з кримськими жителями І от що я Вам скажу -якщо вони захотять вийти з складу України (до речі це Автономна республіка і згідно міжнародного права якщо її щось не влаштовуе в складі основної держави,Вона може вийти з її складу з признанням хоч одніеї держави її повної незалежності),то бутьте певні вона вийде з складу нашої держави,і завадити цьому не зможе ні Америка, ні Европа.А якщо і будуть якісь попитки,то тільки силові,а це громадянська війна-ЯКА НІ КОМУ ЗНАС НЕ ПОТРІБНА.
До речі Наша Влада На чолі з Ющенком не краща за російську,от тільки Російська влада на відміну від нашої не вилизуе так ЗАД заходу,на відміну від нашої так званої "політичної еліти"
А взагалі якщо подивитись на нашу "НЕЗАЛЕЖНУ УКРАЇНУ" зі стороні ,то вона на мій погляд не наче повія яка мають усі і усюди.Аж соромно стае що у нас нема свого Я.Це не Росія дич,а МИ як стадо слухняних овець бредемо куди заманеться нашим владолюбивим керманичам...



Имею Мнение Хрен Оспориш
 
mazepas2008Дата: Середа, 01.10.2008, 20:57 | Повідомлення # 23
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Цікаво було прочитати різні думки по цій темі. Скажу й свою.
США на Росію в найближче десятиліття не нападе. Росія вже не та що була після розвалу Союзу, навіть, не та що була чотири роки тому. Економічний потенціал, новітнє озброєння, солідні союзники ( БРІК-Угода між Бразилією,Росією,Індією,Китаєм),зростаючі в геометричній прогресії золотовалютні резерви, залежна від російських енергоносіїв Європа, та російський Іван,що вміє воювати--ці та багато інших факторів тверезо діють на Білий Дім. Росія повернула собі статус супердержави, солідного геополітичного гравця. З таким відкрито не повоюєш. Останні події в Грузіїї це підтверджують. Штати могли оголосити Росії бойкот,як робили це у 80-х за введення радянських військ у Афганістан,ввести торгові ембарго,тощо. Навіть,можна було ввести миротворчі війська НАТО (маріонетка Саака попрохав би про це неодмінно). Але нічого такого не було. Бо дядечко Сем розуміє, що російський ВМФ не просто так проводить свої навчання біля берегів Латинської Америки. Венесуела це не Грузія.
Сильні світу цього грають по-крупному.А де ж Україна? На превиликий жаль, там де їй вказують із Вашингтону.Не даремно ж наш головнокомандувач протягом десяти днів двічі мотався до Буша. " Україна не Росія"-говорив колись Кучма. А сьгодні, на превиликай жаль, можна сказати, Україна вже й не Білорусь. Але це тема іншої розмови.

 
oleksiy11Дата: Четвер, 02.10.2008, 19:09 | Повідомлення # 24
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
А де ж Україна? На превиликий жаль, там де їй вказують із Вашингтону.

А повинна бути там де вказує Москва??? %)




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
SamoswalДата: Пятниця, 03.10.2008, 02:24 | Повідомлення # 25
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
А повинна бути там де вказує Москва??? %)

Ні, повинна бути там де вказує народ! Нікому, ніого не треба лизати(ІМХО).




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen
 
mazepas2008Дата: Пятниця, 03.10.2008, 22:24 | Повідомлення # 26
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
yes
 
STALKERДата: Неділя, 05.10.2008, 20:13 | Повідомлення # 27
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 96
Репутація: 13
Статус: Offline
Quote (Samoswal)
Ні, повинна бути там де вказує народ! Нікому, ніого не треба лизати(ІМХО).

100% згоден

Ні європа ні америка навіть по складу нашого мислення не підходять,та наших шуток не розуміе-зато щита нас варварами,та дешевою робочою силою.
Спитайте наших старбайтерів в Італії та Ізраілі,зато неграм там лафа




Имею Мнение Хрен Оспориш
 
Форум » Все про все » Пресогляд » В 2010 году США нанесет удар... по России? (істинна ціль затягування країн бувшого СССР до НАТО)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net