Пятниця, 19.04.2024, 22:59
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Lubava  
Форум » Все про все » Пресогляд » В 2010 году США нанесет удар... по России? (істинна ціль затягування країн бувшого СССР до НАТО)
В 2010 году США нанесет удар... по России?
STALKERДата: Четвер, 28.08.2008, 17:04 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 96
Репутація: 13
Статус: Offline
Рекомендую усім почитати цей матеріал http://www.x-libri.ru/elib/innet109/index.htm
І Ви зрозуміете істинну ціль Нато і Америки,можливо кожен зрозуміе по своему,і у кожного буде своя думка.
Та моя думка така:
Для западу Росія як і бувший СССР -це імперія зла,таку думку вони культивують і серед нас,настроюючи проти Росії.А на справді їм просто потрібне світове панування І ресурси які скоро кінчаться.
Достатьне провести деякі паралелі за останні роки:
Війна в Іраку-навіть якщо і повірити що отой теракт в Нью Йорку був спланований Садамом та Бен Ладеном,а не Бушем,то навіщо бомбити Мирне населення СКАЗАВШИ ЩО ТО УСІ ТЕРОРИСТИ-відповідь НАФТА.Не можу зрозуміти що там робить Україна і за що гинуть наші земляки(18 чоловік загиблих на 7червня)
Чому Америка коли Україна продала Пакистану Протиракетні установки -так бурно відреагувала і навіть санкції ввела,а з обранням Ющенка все стало на свої міста.А САМА в наглу продае ТАЙВАНЮ крилаті ракети,знаючи що там територіальні проблеми з КИТАЕМ.
Америка так печеться територіальною цілісністю Відстоюючи Грузію,а сама Признала незалежність Косово,хоча це територія Сербії.І зробила це першою ,апотім давила на Европу щоб та теж признала Косово-що врешті і сталось.В той же час Росія не признавала такого повороту дій-Значить усе робилось на противагу.
Атепер повернемось до України .Всі скандують Треба до Нато ,ну вступимо ми до Нато І що далі.НАТО потрібен Крим,а Точнійше кримські бухти І мощні фортифікаційні споруди залишені з радянських часів.
А тепер саме головне при опитуванні зроблені незалежними інституціями-кримське населення проти НАТО і зклоняеться до дружніх братьських відносин з РОСІЕЮ,а значить будуть недовольства ,демонстрації і як наслідок КРИМ теж захоче стати незалежним,а значить війна за свою незалежність в яку втягнеться і Росія
А більше УКРАЇНА ні НАТО ні АМЕРИЦІ не потрібна -лише КРИМ,а також східні райони які до речі також проти.
Західна Україна теж не потрібна ,бо е ПОЛЬША в якій НАТО до речі уже починають негласно встановлювати системи ПРО.Так що УКРАЇНА це так звана буферна зона між НАТО та РОСІЕЮ.Для мирного вирішення проблеми треба або визнати Крим незалежним-тоді там точно НАТО не буде,або мирно співіснувати з Росіею
Бо якщо третя світова почнеться,то в неї втягнеться весь ЕВРАЗІЙСЬКИЙ континент-що і потрібно АМЕРИЦІ,бо хоче щоб перший крок зробила саме РОСІЯ.А після війни -нові землі,колонізація.....
ЦЕ ЛИШЕ МОЯ ДУМКА І НЕ ПОТРІБНО В ЦІЙ ТЕМІ УСТРОЮВАТИ ДИСКУСІЇ І ОБГОВОРЮВАТИ МОЕ МИСЛЕННЯ
У КОЖНОГО ПОВИННО БУТИ СВОЕ,А ЧИ ЗБІГАЕТЬСЯ ВОНО З МОЇМ ЧИ НІ ТО ВЖЕ ПИТАННЯ ДРУГЕ-СВОГО УМА ЯК КАЖУТЬ ЧУЖИМ НЕ ЗАМІНИШ .ПРОСТО ВИСЛОВЛЮЙТЕ СВОЇ ДУМКИ І ВСЕ yes



Имею Мнение Хрен Оспориш
 
ДжиннДата: Четвер, 28.08.2008, 19:59 | Повідомлення # 2
Головний Трах-ті-бі-дох-альщик
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 19
Статус: Offline
STALKER,
Quote (STALKER)
ЦЕ ЛИШЕ МОЯ ДУМКА І НЕ ПОТРІБНО В ЦІЙ ТЕМІ УСТРОЮВАТИ ДИСКУСІЇ І ОБГОВОРЮВАТИ МОЕ МИСЛЕННЯ

Quote (STALKER)
ПРОСТО ВИСЛОВЛЮЙТЕ СВОЇ ДУМКИ І ВСЕ

Цікаво звучить.
Я скажу коротко МОЖЛИВО ЦЕ І ПРАВДА бо є логіка, але ще більше можливо що це чергова чиясь бурхлива ФАНТАЗІЯ.

Перевірити дуже просто. Доживемо ПОБАЧИМО. B)

Щодо теракту 11 вересня я вже давно впевнений що це діло рук самих американців, тобто їхніх спецслужб.

Quote (STALKER)
Атепер повернемось до України .Всі скандують Треба до Нато ,ну вступимо ми до Нато І що далі.НАТО потрібен Крим,а Точнійше кримські бухти І мощні фортифікаційні споруди залишені з радянських часів.

100%




трах-ті-бі-дох
 
RosTstaffДата: Пятниця, 29.08.2008, 00:13 | Повідомлення # 3
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 171
Репутація: 12
Статус: Offline
Мне кажеться что нападения Америки будет, но прикол с 2010 г. не понял)
Как зовут пророка? ))))

 
SamoswalДата: Пятниця, 29.08.2008, 00:59 | Повідомлення # 4
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (STALKER)
Рекомендую усім почитати цей матеріал http://www.x-libri.ru/elib/innet109/index.htm

Весь матеріал поки не осилив! Але мені цікаво звідки така інформація про воєнні можливості США та Росії та точна інформація про кількість?????? Жодна країна не видасть на публіку свої стратегічні можливості!
Quote (STALKER)
І ресурси які скоро кінчаться.

Які скінчаться в Росії!!!! І потім вона не диктуватиме свої правила на нашому континенті, майбутнє за технологіями. Для чого США ресурси, які скоро кінчаться? Їм потрібна цілковита безпека для себе і думка, що вони наймогутніша держава.
Quote (STALKER)
Війна в Іраку-навіть якщо і повірити що отой теракт в Нью Йорку був спланований Садамом та Бен Ладеном,а не Бушем,то навіщо бомбити Мирне населення СКАЗАВШИ ЩО ТО УСІ ТЕРОРИСТИ-відповідь НАФТА.Не можу зрозуміти що там робить Україна і за що гинуть наші земляки(18 чоловік загиблих на 7червня)

Я так зрозумів, що Ви також дивилися документальний фільм - "Кто управляет человечеством", де дійсно наводять факти того, що до цього теракту причетні Американські чиновники(якщо їх так можна назвати). Я в це сам вірю на 60%. А про наш контингент у Іраку. можу сказати тільки те, що держава вважає, що якщо армія воює, то вона в бойовому стані і плюс для нас підтримка США, на яку так розраховують, глави нашої країни. Чесно кажучи я зараз вагаюся, чи нам потрібне НАТО??? Після подій у Грузії, наше МЗС заявило, що нам потрібно НАТО, як гарант безпеки!!!!!!! З кожною такою заявою ми змінюємо відношення Росії до нас. Я вважаю, що основною нашою цілею треба зробити Євросоюз, а не НАТО. Я дискусую з Російськими громадянами і вони усі кажуть одне, що ми підлизуємося до США і вони нас не поважають за це! Я не хочу, щоб Ми до когось підлизувались! Я за Україну, як за незалежну і розвиваючу країну.
Quote (STALKER)
В той же час Росія не признавала такого повороту дій-Значить усе робилось на противагу.

А Росія усе робе напротивагу США, приклад - це той самий Іран.
Quote (STALKER)
Треба до Нато ,ну вступимо ми до Нато І що далі.НАТО потрібен Крим,а Точнійше кримські бухти І мощні фортифікаційні споруди залишені з радянських часів.

Я трішки поправлю, що потрібен не тільки Крим, а і могутній сусід(член НАТО) Росії. Бо в нас і ПРо побудувати можна буде, і Росії свої правила диктувати. Україна - це гарне стратегічне розташування.
Quote (STALKER)
А тепер саме головне при опитуванні зроблені незалежними інституціями-кримське населення проти НАТО і зклоняеться до дружніх братьських відносин з РОСІЕЮ,а значить будуть недовольства ,демонстрації і як наслідок КРИМ теж захоче стати незалежним,а значить війна за свою незалежність в яку втягнеться і Росія

Крим це весела тема для обговорення! Я як відпочивав у друзів в Криму, то по телебаченню вони дивляться тільки російські канали і у багатьох, як не подвійне громадянство, так російське. Робіть висновки.
STALKER, вибач що твою думку коментую.




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen


Повідомлення відредагував Samoswal - Пятниця, 29.08.2008, 01:03
 
STALKERДата: Пятниця, 29.08.2008, 10:15 | Повідомлення # 5
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 96
Репутація: 13
Статус: Offline
Quote (RosTstaff)
Как зовут пророка? ))))

там е автор
Quote (Samoswal)
STALKER, вибач що твою думку коментую.

Та нічого ,дискусії все одно не уникнути
Quote (Samoswal)
Які скінчаться в Росії!!!! І потім вона не диктуватиме свої правила на нашому континенті, майбутнє за технологіями. Для чого США ресурси, які скоро кінчаться? Їм потрібна цілковита безпека для себе і думка, що вони наймогутніша держава.

А яка безпека може бути без економіки,а економіка це насам перед ресурси-чим заправляти техніку отоплювати приміщення,можна використовувати альтернативні носії та нажаль це дорого і час потрібен на переобладнання.ПРИМІРОМ завтра збільшаться ціни на ГАЗ ,а за ним по цепочці на усе інше,а зарплата як завжди практично на місці-то якаж тут стабільність.А без стабільності нема ні нормальної безпеки ні економіки.Правда можливо антиросійскі настої нужні США для виборів,щоб обеднати електорат навколо МАК КЕЙНА наприклад.
Quote (Samoswal)
Я вважаю, що основною нашою цілею треба зробити Євросоюз, а не НАТО.

Отут правильно- інтеграція в ЕС повинна бути прорегативою УКРАЇНИ ,а не НАТО.
Quote (Samoswal)
А Росія усе робе напротивагу США, приклад - це той самий Іран.

ОТ ту я хотів би пояснити свою думку більш детально
Перед признанням КОСОВА незалежним,РОСІЯ попереджала АМЕРИКУ що таким чином вона відкрие ящик пандори.Бо тоді усим малим етнічним чи автономним групам захочеться незалежності .ЧОМУ КОСОВО МОЖНА ,А НАМ НІ?і будуть шукати підтримки чи у США чи у РОСІЇ.До речі зараз США заявляе про надання ЧЕЧНІ незалежності.Ачи не е це роздмухуванням конфлікту?Тепер про КРИМ-це велика автономна (наголошую автономна)республіка,яка може підтримувати свій край сама.
ПИТАННЯ :Чому КРИМ не може Захотіти стати незалежною республікою???І як втакому разі буде діяти УКРАЇНА-силою чи дипломатіею???Крим до НАТО не хоче -тоді ж як КРИМУ те НАТО мирно навьязати,без конфлікту???

Quote (Samoswal)
Я трішки поправлю, що потрібен не тільки Крим, а і могутній сусід(член НАТО) Росії. Бо в нас і ПРо побудувати можна буде, і Росії свої правила диктувати. Україна - це гарне стратегічне розташування.

Ракет які будуть встановлені у ПОЛЬШІ достатьньо щоб накрити частину РОСІЇ,НАТО потрібні бухти для легального розташування свого флоту поближче до РОСІЇ.
До речі Чому ми до сих пір не в НАТО, референдум нашим політикам підробити не важко?
Я думаю,це правда лише припущення що ЕС знае дуже багато про роскол в українському суспільстві(бо у всіх поважаючих себе держав е розвідслужби)щодо вступу в НАТО ,і боїться щоб в УКРАЇНІ не почався збройний конфлікт який може вплинути на транзит газу та нафти через нашу державу,що спричинить нестабільність у самій ЕВРОПІ,тай Росія думаю незважаючи на свої заяви не використовувати економічні санкції проти ЕС-все таки може їх використати.
До речі про прийняття ГРУЗІЇ до НАТО вже негативно ВИРАЗИЛАСЬ ІТАЛІЯ.
Quote (Samoswal)
Крим це весела тема для обговорення! Я як відпочивав у друзів в Криму, то по телебаченню вони дивляться тільки російські канали і у багатьох, як не подвійне громадянство, так російське. Робіть висновки.

Мені здаеться що зараз треба дивитись усі канали І ТОДІ РОБИТИ якісь висновки,БО Я БАЧУ ЛИШЕ ОДНЕ-подача інформації давно вже не демократична ,а ОДНОПОЛЯРНА(та яка потрібна керівництву країни)
Про це навіть свідчить той факт коли в США на одному поширеному каналі давала інтервью осетинська сімья, яка вже довгий час прожива в АМЕРИЦІ ,і приїздила до своїх родичив в ОСЕТІЮ і попала під Обстріл.
Коли вони почали розказувати що ГРУЗІЯ першою почала напад ,то їх почали перебивати і требувапли змінити думку.ЯКАЖ ЦЕ ДЕМОКРАТІЯ І СВОБОДА СЛОВА????
Samoswal ВИБАЧ і ти мене за дискусію ,та мабуть вона таки потрібна.Як сказав один філософ В СПРОРАХ РОЖДАЕТСЯ ІСТИНА



Имею Мнение Хрен Оспориш
 
SamoswalДата: Пятниця, 29.08.2008, 11:56 | Повідомлення # 6
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (STALKER)
Правда можливо антиросійскі настої нужні США для виборів,щоб обеднати електорат навколо МАК КЕЙНА наприклад.

Там не тільки республіканці анти налаштовані, а й демократи, вони разом використовуватимуть таку позицію.
Quote (STALKER)
інтеграція в ЕС повинна бути прорегативою УКРАЇНИ ,а не НАТО.

yes yes
Quote (STALKER)
До речі зараз США заявляе про надання ЧЕЧНІ незалежності.

shok Цього я не чув.
ї
Quote (STALKER)
референдум нашим політикам підробити не важко?

У них зараз агітація по 1 національному іде ,типа НАТО друг, він нам допомагав після повені і т.д. Бред, і без вступу НАТО допомагатиме, бо ми їм конче як потрібні. А населення то агітується :(
Quote (STALKER)
Чому КРИМ не може Захотіти стати незалежною республікою???

У нас дещо інша ситуація з Кримом,а ніж з Осетією і Абхазією. Знайду стенограму інтерв"ю Кравчука і ви кладу, він пояснював, що при розпаді СССР, по документам Крим - це територія Ураїни!!! Я сподіваюся ніяки х зброєнних конфліктів , там не буде.
Quote (STALKER)
усі канали І ТОДІ РОБИТИ

Я просто хочу сказати ,що в Криму свою думку диктує Росія.




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen
 
STALKERДата: Пятниця, 29.08.2008, 12:39 | Повідомлення # 7
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 96
Репутація: 13
Статус: Offline
Quote (Samoswal)
Цього я не чув.

По каналу Вести ДЖ Буш заявив про можливість визнання незалежності Чечні
Quote (Samoswal)
по документам Крим - це територія Ураїни!!!

Осетія Та Абхазія теж по документах Частина Грузії.До речі Грузинський парламент заявив Що Осетія і Абхазія окуповані Росіею І вони Цього так не залишать

Ще один цікавий факт :Учора по ВЕСТЯХ Путін давав інтервью СНН в якому сказав Я ПРИПУСКАЮ ЩО В ПЕРШИХ РЯДАХ ПРИ НАПАДІ НА ОСЕТІЮ БУЛИ АМЕРИКАНСЬКІ ГРОМАДЯНИ при цьому Путін ще раз наголосив що це ПРИПУЩЕННЯ і не треба його слів перекручувати
Соьгодні на 5 канали з насмішкою сказали що ПУТІН СКАЗАВ(замітьте не припустив) і обвинувачуе Америку -ну і так далі .Хіба це не предвзяте викладення інформації і навіщо перекручювати факти і вводити в оману? Кому це потрібно?




Имею Мнение Хрен Оспориш
 
SamoswalДата: Пятниця, 29.08.2008, 12:58 | Повідомлення # 8
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (STALKER)
Соьгодні на 5 канали з насмішкою сказали що ПУТІН СКАЗАВ(замітьте не припустив) і обвинувачуе Америку -ну і так далі .Хіба це не предвзяте викладення інформації і навіщо перекручювати факти і вводити в оману? Кому це потрібно?

Щось мені 5 канал все більше перестає подобатися. Це вже не той 5! Чекатиму на Слісаренка ,він хоч може щось толкове розповість. В мене просто Вісті не працюють.




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen
 
STALKERДата: Неділя, 31.08.2008, 11:43 | Повідомлення # 9
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 96
Репутація: 13
Статус: Offline
Quote (Samoswal)
Чекатиму на Слісаренка ,він хоч може щось толкове розповість. В мене просто Вісті не працюють.

Подивився учера передачу на 5 каналі яку веде Слісаренко,і чесно кажучи мене пройняла гордість за такого журналіста на теренах нашої держави.НЕупереджена думка і чітка позиція ,Він чітко без перебільшень
послідовно і аргументовано розклав усю ситуацію ніби зі сторони ,не схиляючись до жодної з конфліктуючих держав ,а також про роль яку відіграе секритаріат президента в усьому цьому(замітьте не Українське суспільство,а секритаріат при чому без повної підтримки уряду-ніби під чиюсь диктовку...)Він також наголосив що краще б Україна ,якщо вже так хочеться якої небудь участі в ситуації-виконувала роль посередника в врегулюванні ситуації,а не колотила і так напружений нестабільністю народ.



Имею Мнение Хрен Оспориш
 
ДжиннДата: Неділя, 31.08.2008, 13:23 | Повідомлення # 10
Головний Трах-ті-бі-дох-альщик
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 19
Статус: Offline
STALKER, 100%


трах-ті-бі-дох
 
SamoswalДата: Понеділок, 01.09.2008, 13:30 | Повідомлення # 11
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (STALKER)
Подивився учера передачу на 5 каналі яку веде Слісаренко,і чесно кажучи мене пройняла гордість за такого журналіста на теренах нашої держави.НЕупереджена думка і чітка позиція ,Він чітко без перебільшень
послідовно і аргументовано розклав усю ситуацію ніби зі сторони ,не схиляючись до жодної з конфліктуючих держав ,а також про роль яку відіграе секритаріат президента в усьому цьому(замітьте не Українське суспільство,а секритаріат при чому без повної підтримки уряду-ніби під чиюсь диктовку...)Він також наголосив що краще б Україна ,якщо вже так хочеться якої небудь участі в ситуації-виконувала роль посередника в врегулюванні ситуації,а не колотила і так напружений нестабільністю народ.

Згоден з Вами.
Мені цікаво одне, чи поїде Ющенко до Мєдвєдєва? І якщо так, то як на це відреагує його кум??? А якщо він відмовиться, то він в моїх очах(і гадаю, в очах народу) упаде далі нікуди! Я довгий час вірив Віктору Андрійовичу, але після останніх подій, вже НІ. Мені 19 років і я представляю молодь, яка не зрозуміє Ющеновську політику по відношенню до Росії. І скажу чесно, що на наступних виборах(якщо все буде так як зараз) я не голосуватиму за нього.




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen


Повідомлення відредагував Samoswal - Понеділок, 01.09.2008, 13:35
 
oleksiy11Дата: Понеділок, 01.09.2008, 13:50 | Повідомлення # 12
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Саме цікаво що він(Ющенко) ще й збираеться балотуватися в президенти, не розумію на що він надіеться dash



Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
SamoswalДата: Понеділок, 01.09.2008, 13:58 | Повідомлення # 13
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
не розумію на що він надіеться dash

Він надіється на підтримку Юлії Тимошенко і на підтримку її виборців. Як на мене, то вибори наступного року будуть веселими. Більшість за нього не проголосує. Я тепер боюся, що можуть на виборах перемогти блакитні, чого я б дуже не хотів. Хотілося б нових політиків з новими ідеями.




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen
 
KINGДата: Вівторок, 02.09.2008, 10:23 | Повідомлення # 14
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 142
Репутація: 22
Статус: Offline
Quote (Samoswal)
Які скінчаться в Росії!!!! І потім вона не диктуватиме свої правила на нашому континенті, майбутнє за технологіями. Для чого США ресурси, які скоро кінчаться? Їм потрібна цілковита безпека для себе і думка, що вони наймогутніша держава.

Так само як і для Росії. Два гіганти боряться за свою перевагу. А між ними ми чомусь опинилися:(
Quote (Samoswal)
Я вважаю, що основною нашою цілею треба зробити Євросоюз, а не НАТО.

+ стопитсот!
Quote (Samoswal)
Я дискусую з Російськими громадянами і вони усі кажуть одне, що ми підлизуємося до США і вони нас не поважають за це!

Так. вони, бачу, мріють щоб ми до них підлизувалися. Я все розумію, їхні політичні настрої, направленні і мотиви агітацій в Росії серед народу, але мене бісить лише одне - постійні намагання нами маніпулювати.в казувати і командувати. а потім на тому ж форумі казати "Та ніхто вас не чіпає, нікому ви не потрібні" - стикався з таким і не раз :)
Quote (STALKER)
Отут правильно- інтеграція в ЕС повинна бути прорегативою УКРАЇНИ ,а не НАТО.

Між двома гігантами потрібно вибирати де краще. Або втекти до третього, який більш лояльний. Так, в ЄС вступити було б непогано - проти Європи дуже то не попре ні Америка ні Росія, але дна проблема - в НАТо легше вступити ніж в ЄС, а поки ми доб'ємося цього вступу, чи не розвернеться прямий конфлікт в нашій країні?
Quote (STALKER)
Ще один цікавий факт :Учора по ВЕСТЯХ Путін давав інтервью СНН в якому сказав Я ПРИПУСКАЮ ЩО В ПЕРШИХ РЯДАХ ПРИ НАПАДІ НА ОСЕТІЮ БУЛИ АМЕРИКАНСЬКІ ГРОМАДЯНИ при цьому Путін ще раз наголосив що це ПРИПУЩЕННЯ і не треба його слів перекручувати

Quote (STALKER)
Хіба це не предвзяте викладення інформації і навіщо перекручювати факти і вводити в оману? Кому це потрібно?

Перекручують всі на свій манер. В Грузії показують, що потрібно для Саакашвіллі, в Росії показують, що потрібно для Медведа, в Україні - те що потрібно для Ющенка. Перекручуються факти тут і там постійно і, при чому, обома сторонами, пора б до цього звикати і якось намагатися виловити там щось середнє - то і буде найбільш наближене до правди :)
Quote (Samoswal)
Хотілося б нових політиків з новими ідеями.

На разі народ обирає лише своїх олігархів, які потім його оббирають. Вітя + Вітя + Юля = демократія України :) Як на мене, то ні одного Вітька не хочу бачити "на троні", та і Юлю не дуже... Але не Вітьків точно!
А нових політиків буде не густо - хто міг в 90-х той став олігархом, іншої можливості нема, а отже і пробитися до верхів шанси мізерні.

 
STALKERДата: Вівторок, 02.09.2008, 20:23 | Повідомлення # 15
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 96
Репутація: 13
Статус: Offline
Quote (KING)
Перекручують всі на свій манер. В Грузії показують, що потрібно для Саакашвіллі, в Росії показують, що потрібно для Медведа, в Україні - те що потрібно для Ющенка. Перекручуються факти тут і там постійно і, при чому, обома сторонами, пора б до цього звикати і якось намагатися виловити там щось середнє - то і буде найбільш наближене до правди

От я і кажу що треба в ажиотаж кидатись і верещати що на нас скоро нападуть,а продивившись декілька різних каналів І тоді стае зрозуміло ХУ ИЗ ХУ,а також кому це нада.



Имею Мнение Хрен Оспориш
 
Форум » Все про все » Пресогляд » В 2010 году США нанесет удар... по России? (істинна ціль затягування країн бувшого СССР до НАТО)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net