Четвер, 28.03.2024, 19:25
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: ivan  
Форум » Все про все » Політика » Розпад коаліції (подальші дії секретаріта і каб. міна?)
Розпад коаліції
SamoswalДата: Середа, 17.09.2008, 16:13 | Повідомлення # 1
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Всім вже відомо що в понеділок спікер парламенту Арсеній Яценюк оголосив про розпад демократичної коаліції. А сьогодні написав заяву про відставку.
Як на вашу думку за ці 30 днів буде створена нова коаліція? В форматі БЮТ і ПР. По всім даним екзитполів, то половина людей проти такої коаліції(я також). Але переговори ведуться і це факт і ведуть їх не тільки бютівці, а й нунсівці за для створення широкої коаліції. Всі партії зараз діють обережно(вибори президента не за горами) і не поспішають з гучними заявами.
Якщо за 30 днів не створять коаліцію, то нас чекають перевибори, а це кругленька сума для нашого бюджету. Можливий варіант, що БЮТ і ПР проголосують закон, який підніме прохідний відсоток в парламент до 10 відсотків за для того, щоб пропрезидентські сили не пройшли і далі між собою домовляться і поділять владу. Досі згадую передвиборччі обіцянки Юлії, що "КОАЛІЦІЇ З ПР НЕ БУДЕ НІ В ЯКОМУ ВИПАДКУ"




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen
 
premiumДата: Середа, 17.09.2008, 22:22 | Повідомлення # 2
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Я переконаний, що БЮТ коаліцію з ПР не робитиме.


"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
SamoswalДата: Четвер, 18.09.2008, 05:07 | Повідомлення # 3
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (premium)
БЮТ коаліцію з ПР не робитиме.

Чому?Навіть, якщо будуть перевибори і БЮТ з регіоналами 100% більшість отримають.




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen
 
AdminДата: Четвер, 18.09.2008, 09:32 | Повідомлення # 4
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (Samoswal)
Досі згадую передвиборччі обіцянки Юлії, що "КОАЛІЦІЇ З ПР НЕ БУДЕ НІ В ЯКОМУ ВИПАДКУ"

З ким тоді?.. Немає більше в парламенті в такій кількості нікого. Хіба що НУ-НС, але ж з ними БЮТ також робити не буде більшасть. А Блок Литвина занадто маленький...



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
premiumДата: Четвер, 18.09.2008, 12:28 | Повідомлення # 5
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (Samoswal)
Чому?Навіть, якщо будуть перевибори і БЮТ з регіоналами 100% більшість отримають.
Вони ж не самогубці. Ющенко вже пробував з ригіонами - отримав пшик і двократне падіння рейтингу.

Перевибори вигідні БОТ і ПР, вони можуть покращити результат, а НУ чекає повний провал, тому Ющенко Раду не розпустить. Будуть залякування, шантажі, скандали, позови в КС... ну як завжди, але це все не для парламентських, а для президентських виборів.
ВР буде працювати без коаліції і результат буде кращий.




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
НерекламаДата: Четвер, 18.09.2008, 15:52 | Повідомлення # 6
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (premium)
ВР буде працювати без коаліції і результат буде кращий.

Ви вірете в кращий результат?




"Життя - це шанс на щастя."

 
premiumДата: Четвер, 18.09.2008, 21:54 | Повідомлення # 7
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (Нереклама)
Quote (premium)
ВР буде працювати без коаліції і результат буде кращий.
Ви вірете в кращий результат?

Результат вже кращий, зараз голосують по декілька законів у день, а при коаліції місяцями нульовий результат був. Коаліція своє зробила - обрала голову і уряд. З перевагою в один голос ефективно працювати неможливо.

Мене бісять агресивні звинувачення з боку НУ на адресу БЮТ в створені коаліції з ПР. І це при тому, що саме НУ вийшла з коаліції.




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
НерекламаДата: Четвер, 18.09.2008, 22:50 | Повідомлення # 8
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Quote (premium)
Мене бісять агресивні звинувачення з боку НУ на адресу БЮТ в створені коаліції з ПР

Найкращий захист - напад.




"Життя - це шанс на щастя."

 
premiumДата: Пятниця, 19.09.2008, 10:50 | Повідомлення # 9
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Захист від чого?

В президента вже залишилось 30 депутатів, від них відвертаються останні виборці, а вони наче спеціально продовжують самознищення.




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
mazepas2008Дата: Середа, 01.10.2008, 22:07 | Повідомлення # 10
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Лише така "багатюща" держава як Україна може дозволити собі проводити вибори щороку. Вже нікуди дівати бюджетні гроші (А ЦЕ Ж НАШІ ПОДАТКИ, що ми їх платимо). Вже всі обіцянки виконано: всі бандити в тюрмах, створено не 5 а 6 мільйонів робочих місць, пенсіонери мають гідні пенсії а працівники -зарплати. Що таке "інфляція" забули ще у 2004 році, коли літра 95-го бензину коштувала 2грн.30коп. Економіка розвивається бурхливими темпами, у рік "села" всі аграрії поставали мільйонерами. Побороли наркоманію, туберкульоз, алкоголізм. Про СНІД взагалі забули. Корупціонери всі полякалися міцної влади та й потікали собі у Білорусію допомагати Бацьке розбудовувати країну сябрів. Мовчу вже про інші здобутки
Іронія долі українського народу. Що колись керманичі владу не могли поділити, що й тепер уроків для себе ніяких не зробили. Хочеться вірити, що за ці два дні , які залишилися як термін для формування коаліції, домовляться наші гетьмани і Верховна Рада продовжить працювати. Байдуже якого кольору буде більшість- помаранчі, зелені,червоні, блакитні, головне, щоб знову не кинули народ у вир передвиборчих баталій та зекономили мільярд людських грошей. Замість виборів хай ці кошти направлять у сільську медицину. Це кожен би район одержав по одному мільйону гривень, а не так як у цьому році дали на кожен сільський ФАП по 100 грн на медикаменти. Що на ці гроші купиш. Хіба ща презервативи для спілкування з нашими політиками. А по іншому з ними і не можна, бо заразишся.

 
СаруманДата: Четвер, 02.10.2008, 09:02 | Повідомлення # 11
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 80
Репутація: 3
Статус: Offline
Товаріщі разсуждающі! Вам, як нормально мислячим гостям планети Земля, срать должно хотітись на кааліції та на парлямент в українкі.
І ваші оці НУ, БЮТ, ПР не раз доводили правильність такої позиції. Вони на вас забили болт і роблять собі своє нехитре дєло, а вас, як сіренькі маси, знову стараються зіштовхнути лобами "За Правду!" dash
Ваш парламент - це ваш дім, сім’я, діти, ваша робота і все те, шо СПРАВДІ ВАШЕ! І саме цим повинні бути зайняті ваші думки, а не хернею про яку ви тут говорите.
Вабачайте за відвертість.

Цитата: Ф. Ницше "Так говорил Заратустра"
"Надо быть вдалике от государства, ибо оно всегда лживое."




Весна будет когда-нибудь завтра...
 
mazepas2008Дата: Пятниця, 03.10.2008, 23:14 | Повідомлення # 12
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Дім, сім'я, діти- це головне в житті. Друзі, хоббі, робота -це теж наше. А на політиків можна й болт було б забити якби вони були як в цивілізованому світі. Согрішив Клінтон з Монікою - американські виборці відвернулися від свого президента; використав данський міністр службове авто для поїздки своєї дружини на шопінг- зняли міністра з роботи, щось украв китайський чиновник - йому зразу голову відкрутили. А для порівняння: днями в Україну завітав шведський король, прилетів у Київ на скромному літачку , до своїх соплемінників у Херсон поїхав із свитою на автобусі. А наш керманич летить у Львів на ТУ-134, де 180 посадочних місць, при цьому забирає літак у прем'р-міністра, що призводить до чергового падіння рейтингу керівництва України в очах міжнародної спільноти. Колосальні кошти витрачаються на утримання депутатів, міністрів та інших керманичів, кількість яких невпинно зростає. Он секретаріат Президента, зі слів ЮВ зріс із 200 до 1200чоловік. І кожному дай зарплату , теплий кабінет, службове авто і ще багато чого. Апетити зростатимуть і чхатимуть вони на народ, дбаючи про свій добробут, доти доки ми житимемо по принципу "моя хата скраю- нічого не знаю".
Віками українці потурали владі: в Європі народ 500 років тому скинув кріпосне право і ганяв своїх панів, добиваючись для себе нових прав і свобод, а у нас лише 140 років тому закінчилась кріпосницька епоха; і то не народ добився а цар відмінив бо йому було стидно перед своїми колегами. В Европі ще три століття тому владу б розтерзали якби докирувалися до голоду. Українці у 20-му столітті пережили не один голод, але проти влади й не пирхнули. А зараз розікрали, розвалили, задавили ( нас уже не 52 мільйони ) -і я буду мовчати ?
Я не закликаю да насилля. Боронь боже, постраждають такі ж сіряки як і я. Але боротися із негідниками у владі, як у Києві так і нижче, я буду.

 
premiumДата: Вівторок, 30.12.2008, 11:05 | Повідомлення # 13
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (mazepas2008)
а у нас лише 140 років тому закінчилась кріпосницька епоха
а остаточно лише 17 років тому, колгосп - це та ж самісінька панщиина...



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
mazepas2008Дата: Четвер, 01.01.2009, 19:27 | Повідомлення # 14
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (premium)
а остаточно лише 17 років тому, колгосп - це та ж самісінька панщиина...

Думаю, що остаточно кріпосницька епоха не закінчилася і до цього часу. Експлуатація робсили продовжується. А в душах багатьох залишилося навіть рабство.

 
premiumДата: Четвер, 01.01.2009, 22:49 | Повідомлення # 15
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
тільки зараз панщина і рабство добровільні ...


"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
Форум » Все про все » Політика » Розпад коаліції (подальші дії секретаріта і каб. міна?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net