Написати листа адміністратору сайта

Головна »2008 » Червень » 11 » Іспанія-Росія – 4:1. Швеція-Греція – 2:0

Іспанія-Росія – 4:1. Швеція-Греція – 2:0
    15:59
    Команда Іспанії почала результативне бомбардування вже з 20-ої хвилини, у пусті ворота м’яч після чіткої передачі Торреса забив Вілья. Наприкінці першого тайму той же Вілья зробив дубль пробивши під воротарем росіян Акінфєєвим. А на 74-ій хвилині іспанці потроїли перевагу, російського голкіпера розстріляв все той же Вілья, який вчора став справжнім героєм. Росіяни один-єдиний м’яч відіграли на 85-ій хвилині, коли після подачі кутового відзначився Павлюченко.

Але підопічним Луїса Арагонеса такої кількості забитих м’ячів було замало. На заключних секундах гри атаку закрутив все той же Вілья, Хаві не вдалося влучно пробити, все виправив Фабрегас, який і встановив рахунок у матчі 4:1 на користь Іспанії. Що ж, вдалим старт Євро для росіян аж ніяк не назвеш.

В іншому матчі вечора зустрілися ще дві команди групи Д, Швеція та чинний чемпіон Європи Греція. Ця гра вбила вболівальників обох команд занудністю і безколірністю...безадресні передачі, нехитрі атаки, які розбивалися об захист суперника. Глядачі аж почали освистувати і швецьку, і грецьку збірну. І аж на 67-ій хвилині жовто-сині прорвалися до воріт греків, Ібрагімовіч фантастичним ударом з 18-и метрів виводить шведів уперед. Минає 5 хвилин і збірна Швеції забиває вдруге, Ханнсон поборовшись з воротарем і захисником греків заштовхує м’яч у ворота 2:0. До кінця матчу яскравих моментів в жодної із сторін не було, і хотілося б щоб наступні матчі євротурніру були хоч трохи цікавішими.

До речі, на матч Росія-Іспанія прибув і мер Москви Юрій Лужков. На відстані 50 метрів від трибуни для почесних гостей арени Тіволі-Ной у Інсбруку приземлився гелікоптер, з якого гордо вийшов Лужков з дружиною і попрямував вітатися з принцом та принцесою Іспанії. Але навіть таке пафосне прибуття столичного мера не допомогло росіянам настроїтися на боротьбу проти збірної Іспанії.
    Категорія: Новини світу | Переглядів: 752 | Додав: Admin