Всього: 3488 Нових сьогодні: 0 Нових учора: 0 Нових за тиждень: 0 Нових за місяць: 1 Із них: Новачків: 1113 Продвинутих: 2363 Журналістів: 5 Модераторів: 3 Адмінів: 4 Із них: Чоловіків: 2735 Жінок: 753
Донецький "Шахтар" став володарем Суперкубка України
10:55
Вчора донецький "Шахтар" завоював Суперкубок України, перемігши київське "Динамо" з рахунком 6:4.
На початку гри кияни були активніші - вже на шостій хвилині матчу Артем
Мілевський точним ударом вразив ворота "Шахтаря". Проте на 38 хвилині
Дмитро Чигиринський зрівняв рахунок - 1:1.
Після цього поєдинок
проходив в рівній боротьбі. Все вирішилось в серії пенальті. Тут гравці
"Шахтаря" зуміли успішно реалізувати всі п'ять ударів по воротах. У
свою чергу кияни зуміли забити лише три голи.
Матч проходив у
Полтаві на стадіоні "Ворскла" ім. Бутовського. Зустріч "Динамо" з
"Шахтарем" обслуговувала німецька бригада арбітрів на чолі з
Вольфгангом Штарком.