Написати листа адміністратору сайта

Головна »2009 » Квітень » 10 » «Колос» виходить на «Жоржівку»

«Колос» виходить на «Жоржівку»
    11:14
    4 квітня 2009 року відбулися матчі попереднього етапу розіграшу «Весняного кубка» району з футболу сезону 2009 року. В селі Котовське зустрічалися команди «Здобуток» (Бутенки) – «Оріль» (Канави), 2:2 (пен.2:3), Озера – «Спарта» (Лутовинівка), 0:5, Котовське – «Чапаєве – ОПТ», 6:1. В с. Павлівка зустрічалися команди «Нива» (Бродщина) – Вільховатка, 3:4, «Спартак» (Рибалки) – Красна, 8:0, «Колос» (Павлівка) – Бутенки, 3:1. В селі Дашківка зустрічалися «Динамо» (Кобеляки) – Орлик, 2:1, Кірове – Дашківка, 1:2, «Спарта» (Білики) – «Дніпро» (Світлогірське), 1:1 (пен.2:3). В селі Сухинівка зустрічалися «Лан» (Шенгури) – «Мрія» (Кобеляки), 5:2, Сухинівка – Радянське, 0:1.
    5 квітня команда „Колос” (Кобеляки) в матчі-відповіді кубку Полтавської області з футболу на виїзді зустрічалася з командою ФК „Решетилівка”. Наші земляки розпочали зустріч у такому складі: Миронов П. (Нестеренко В., 82 хв.), Ломаков Я. (Онищенко М., 78 хв.), Пищита В., Савченко В. (Смірнов Р., 72 хв.), Бажан О., Борзовець О. (Ісаєнко С., 82 хв.), Волочай Є. (Постольник Я., 65 хв.), Лупінос С., Михайлик О. (Ломаков В., 68 хв.), Кононенко І. (Няйко Ю., 68 хв.). Вже на 4-й хвилині зустрічі після навісу з правого флангу м’яч потрапив нашому захисникові в руку і арбітр назначив 11-метровий удар. Але господарі не скористалися цим моментом, голкіпер вгадав напрямок м’яча, і той від його руки полетів у поперечину, а потім наші гравці встигли на добивання і вибили шкіряну кулю за межі поля. 10 хвилин зустрічі були за господарями. В одній з атак вони повинні були забивати перший гол. Після помилки захисників нападник вийшов віч-на-віч з голкіпером, але переграти його не зумів. Спрацювало старе правило: «Не забиваєш ти - забивають тобі». На 15-й хвилині зустрічі гості повели в рахунку, гол у свій актив записав Волочай Є. На 35-й хвилині після проходу по лівому флангу м’яч у штрафній одержав Кононенко І. Він обіграв двох гравців і віддав пас на Михайлика, а той з 8 метрів пробив прямо в нижній кут воріт. Рахунок в матчі став 2:0, а в серії - 2:1 на користь кобеляцьких футболістів. Решетилівським футболістам потрібно було забивати тепер 2 голи, щоб пройти в ¼ фіналу. Початок другого тайму виявився вдалим для кобеляцьких футболістів, Кононенко віддав пас на Михайлика, і той влучно пробив з-за меж штрафного майданчика прямо в кут воріт. Господарі продовжували йти вперед, але їхні атаки були безнадійними. На 63-й хвилині матчу рашетилівчани залишилися в меншості, за другу жовту картку арбітр вилучив гравця з поля. В останні десять хвилин зустрічі гості повинні були забивати ще два голи. Постольник двічі тікав від захисників на побачення з голкіпером, але забити бодай гол йому не вдалося. У першому випадку захисник вибив м’яч з порожніх воріт, а в другому м’яч полетів вище. Таким чином фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу гостей з рахунком 3:0 і вихід Кобеляцької команди в ¼ фіналу кубка області, де вона зустрінеться з ФК «Жоржівка».

Категорія: Новини Кобеляччини | Переглядів: 743 | Додав: Admin