Понеділок, 25.09.2023, 04:56
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Розділи новин
Новини Кобеляччини [1620]
Твоє рідне місто, в якому ти живеш, навчаєшся, працюєш... Гадаєш, тут нічого цікавого не стається? Помиляєшся!
Новини Новосанжарщини [246]
Є таке чудове і чисте місто на Полтавщині - Нові Санжари. І живуть в ньому чудові люди. Але от казуси і там бувають цікаві
Новини України [9826]
Новини з Батьківщини
Новини світу [4403]
Тут усі найважливіші світові новини! Будь у курсі того, що відбуваються далеко, але все-таки навколо тебе!
Відео-новини [119]
Відео-новини зняті нашими кореспонентами. І не тільки нашими...
Новини Царичанки [0]
Наше місто
 • Кобеляцька міська рада
 • Місто Кобеляки
 • Історія міста
 • Розклад руху автобусів Кобеляк
 • Телефони міста (частина 1)
 • Телефони міста (частина 2)
 • Хто на сайті
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Наші користувачі
  Всього: 3475
  Нових сьогодні: 0
  Нових учора: 0
  Нових за тиждень: 0
  Нових за місяць: 1
  Із них:
  Новачків: 1100
  Продвинутих: 2363
  Журналістів: 5
  Модераторів: 3
  Адмінів: 4
  Із них:
  Чоловіків: 2723
  Жінок: 752
  Наш сайт
  Новини: 16229
  Файли: 8769
  Цікавинки: 3279
  Картинки: 1814
  Анекдоти: 922
  Оголошення: 91
  Тести: 75
  Коментарі: 5403
  Форум: 553/31785
  Новини Полтавщини
  Зв'язок з адміном
  Написати листа адміністратору сайта

  Головна »2009 » Серпень » 14 » Про державну дотацію за вирощений і проданий молодняк великої рогатої худоби в 2009 році  Про державну дотацію за вирощений і проданий молодняк великої рогатої худоби в 2009 році
  11:55
  Постановою від 1 липня 2009 року № 650 Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2009 року № 283 «Про затвердження розмірів бюджетної дотації на 2009 рік», що дає змогу сільськогосподарським підприємствам та фізичним особам здавати відповідні документи для нарахування державної дотації за вирощений та проданий на забій і переробку суб’єктами господарювання, які мають власні (орендовані) переробні потужності, або забитий та перероблений у власних (орендованих) переробних цехах молодняк великої рогатої худоби – 1 гривня за кілограм живої ваги.
  Дотації за вирощену і продану худобу надається на підставі приймальних квитанцій (форма № ПК-1 і № ПК-2), виданих сільськогосподарським підприємствам та фізичним особам у двох примірниках суб’єктами господарювання, які мають власні (орендовані) переробні потужності, на продані їм на забій худобу, облікових листів (форма № 100 (100а) худоба, яка забита та перероблена у власних (орендованих) переробних цехах сільськогосподарських підприємств.
  Приймання та реєстрацію приймальних квитанцій відповідно до наказу Мінагрополітики покладено на інспекцію якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції. Її представляють в районах головні державні інспектори, які подають у встановлені терміни відомості управлінню агропромислового розвитку районної держ­адміністрації.
  Для отримання дотацій за вирощену і продану худобу першого числа місяця, що настає за звітним періодом, подаються такі документи:
  сільськогосподарськими підприємствами – реєстр приймальних квитанцій (облікових листів) за встановленою формою, по одному примірнику таких квитанцій (облікових листів), копія про стан тваринництва (форма № 24-сг) стосовно реалізованої на забій худоби на перше число відповідного місяця поточного року, завірена органами державної статистики, копія довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України, завірена в установленому порядку, витяг з Реєстру тварин, виданий організацією, яка веде зазначений Реєстр, що підтверджує ідентифікацію та реєстрацію в установленому порядку вирощеної та проданої великої рогатої худоби, а також письмове зобов’язання сільськогосподарського підприємства повернути у місячний строк до бюджету кошти дотації за вирощену і продану худобу та птицю у разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного отримання або нецільового використання (у разі неповернення коштів у зазначений строк нараховується пеня у розмірі 120% річних облікової ставки Національного банку за кожний день прострочення). При цьому в разі виявлення зазначеного факту припиняється надання будь-якої державної підтримки такому сільськогосподарському підприємству протягом поточного та трьох наступних бюджетних періодів;
  фізичними особами – по одному примірнику приймальних квитанцій, довідка про вирощене ними поголів’я великої рогатої худоби видана сільською, селищною, міською чи районною в місті радою, в якій зазначається ідентифікаційний номер, серія і номер паспорта проданої великої рогатої худоби та ветеринарної картки до паспорта, а також представляється паспорт і довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичній особі та про відкриття рахунку в установі банку.
  Сільськогосподарські підприємства, що проводять господарську діяльність з вирощування і відгодівлі худоби не за місцем їх реєстрації, подають зазначені документи за місцем провадження діяльності.
  Документи, що подаються для отримання дотацій за вирощену і продану худобу та птицю до 30 листопада поточного року, приймаються в порядку черговості їх подання з урахуванням минулих місяців поточного року.
  Документи, що подаються для отримання дотацій за вирощену і продану худобу та птицю з 1 грудня по 31 грудня поточного року, приймаються з 1 січня наступного року в межах доведеного помісячного обсягу асигнувань на відповідні цілі.
  Дотація за молодняк великої рогатої худоби надається у разі вирощування тварин на сільськогосподарських підприємствах та у фізичних осіб не менш як протягом трьох місяців до моменту продажу на забій.
  Для надання дотації за вирощену і продану худобу встановлюється така мінімальна прийнята жива маса однієї тварини:
  – молодняка великої рогатої худоби – для сільськогосподарських підприємств – 390 кг, для фізичних осіб – 330 кг.
  Дотація приймається в управлінні агропромислового розвитку за адресою: вулиця Жовтнева, 1а, на першому поверсі в інспекції якості та формування сільськогосподарської продукції кожного вівторка з 8-00 до 17-00 та кожної п’ятниці з 8-00 до 16-00, перерва з 12-00 до 13-00. Довідки по телефону 3-45-62.

  Завідувач сектору організації виробництва продукції рослинництва і тваринництва управління агропромислового розвитку Микола Горбач
  http://exo.at.ua
  Категорія: Новини України | Переглядів: 1624 | Додав: Admin


  Всього коментарів: 0

  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Форма входу
  Логін:
  Пароль:
  Календар новин
  Пошук по сайту

  Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

  Корисне


  Опитування
  Останнє на форумі
 • БЕЗДЕПОЗИТНЫЕ БОНУ... >>
 • Наука и смысл жизн... >>
 • Сочиняем Историю >>
 • Скины в Роблоксе. >>
 • Материалы для мани... >>
 • Випадкове фото з галереї
  Погода
  Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
  Курси валют
  Курсы валют на PROext
  Корисні посилання


  Статистика


                  

  Copyright EXO © 2023, created by KING © 2007 Всі права захищені.
  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net