Написати листа адміністратору сайта

Головна »2009 » Жовтень » 2 » «Стандарт» добре починає, але знову програє

«Стандарт» добре починає, але знову програє
    12:12
    У черговому турі обласної першості новосанжарський «Стандарт» приймав вдома середняка чемпіонату «Космос» із Воскобійників.
    Наші юніори у грі зі своїми однолітками одержали мінімальну перемогу з рахунком 1:0. Переможний м’яч ударом зі штрафного забив Едуард Дубина.
    Глядачі, які не пошкодували свого часу і прийшли на стадіон, очікували трьох очок і від старшого «Стандарту». Підстави для цього були, на перший погляд, достатніми — команда, нарешті, почала грати у видовищну і цікаву гру, у минулому турі на виїзді здобула довгоочікувану перемогу і тепер приймала не найгрізнішого суперника. На поле центрального новосанжарського стадіону «Стандарт» вийшов у наступному складі: Козловський — Мокрий, Крушний (к), Маковка, Корнієнко — Максимов, Кислий, Калюжний, Нікітенко — Баранович, Білокінь. На заміну в другому таймі виходили Чередниченко, Стрюк та Козаченко.
    Перший тайм почався атаками гостей. У їхнього півзахисника пройшов пас у розріз і форвард «Космосу» вийшов сам на сам із голкіпером. А так, як Тарас Козловський вийшов занадто далеко з воріт, то вийшло, що гравець суперників за якусь мить опинився віч-на-віч із порожньою рамкою. Але, напевно, зарано розслабився і у порожні ворота не потрапив. Наступний удар гості завдавали з-за меж штрафного майданчика — м’яч пішов вище. Поступово гравці «Стандарту» почали перебирати ініціативу у власні руки, тобто ноги, і створювати свої моменти. Ось вже наш нападник Михайло Білокінь випереджає голкіпера гостей і переправляє м’яч у сторону воріт — біля стійки, але мимо. За якусь хвилину Віталій Баранович робить зручну скидку на Юрія Крушного, але той пробиває повз ближній кут воріт. У наступній атаці Баранович вже сам пробиває головою, але м’яч рикошетом від захисника перелітає ворота. Суддя чомусь не призначає кутовий удар. Невдовзі чудовий прохід по самій лицьовій лінії вдається Михайлу Білоконю. Він виманює на себе воротаря і віддає пас назад, до лінії штрафного. Звідти удар наносить Максимов — мимо воріт. Знову момент у Віталія Барановича, удар — вище воріт. Нарешті Віталій виборює м’яч у трьох захисників в центрі штрафного і невідпорно б’є у кут воріт. І це — гол!!! 1:0! Глядачі діляться враженнями: «Ну все — прорвало! Тепер должно піти!». І справді, моменти біля воріт «Космосу» продовжують виникати із завидною постійністю. Той-таки Віталій Баранович б’є здалеку, але м’яч буквально на сантиметри розминається із дальнім кутом воріт. Не потрапляє у рамку круглий і після потужного пострілу Максима Калюжного. Атакуючий порив футболістів «Стандарту» спинив лише свисток арбітра на перерву.
    Після п’ятнадцятихвилинного антракту глядачі очікували на продовження банкету. Хотілося ще голів, та побільше. Але в другому таймі все перевернулося з ніг на голову і в такій дивній позі і лишилося до кінця гри. «Космос» створив дві нагоди для взяття наших воріт і… відмінно їх реалізував. Один гол був забитий після виходу сам на сам, а інший… В епізоді, коли м’яч вилітав до лицьової лінії наших воріт у голкіпера Тараса Козловського було два варіанти дій: 1. Випустити його за лицьову. 2. Вибити подалі від воріт. Тарас вибрав третій варіант — він лишив м’яч у грі, вибивши просто на гравця суперника, який не схибив по порожніх воротах… Замість голів у чужі ворота ми знову «привезли» у свої.
    Нашій команді знову чогось не вистачило — тепер вже реалізації та концентрації. Переломити гру не допомогли ні заміни, ні суперечки із арбітром, ні, навіть, легка штовханина із суперниками. Гравці «Стандарту» вкотре цього сезону покидають поле власного стадіону в якості переможених, знову-таки з мінімальним рахунком — 1:2.
    Якби там не було, будемо сподіватися на перемогу у наступній грі і — зустрінемось на футболі.