Форум: 555/31812
    Новини Полтавщини
    Зв'язок з адміном
    Написати листа адміністратору сайта

Головна »2009 » Жовтень » 15 » ВІДЕО - ЧС-2010. Шлях на плей-офф відкрито (6 відео голів)

ВІДЕО - ЧС-2010. Шлях на плей-офф відкрито (6 відео голів)
    10:01
    Обігравши з рахунком 6:0 команду Андорру збірна України посіла в групі 6 друге місце і буде виборювати право на поїздку на чемпіонат світу до ПАР у матчах плей-офф.
    Іншого результату від збірної України, мабуть, ніхто й не очікував, можливо, окрім Срни чи Біліча.

Тим не менш, збірна України хоча й продемонструвала надто спокійну гру, але здобула таку важливу для себе перемогу, залишивши "з носом" команду Хорватів.
    Михайличенко у грі з андоррцями не став видумати велосипед. У стартовому складі були лише дві зміни та одна вимушена у порівнянні з матчем з Англією. Замість Тимощука вийшов Михалик, а Ротаня з Гаєм замінили Ярмоленко та Гусєв.
    У першому таймі українці не форсували події й інколи, їх гра виглядала авантюрною, а особливо відзначився П`ятов. Після одного з навсів воротар ледь не перекинув м`яч у власні ворота, а трохи пізніше непорозуміння з Кобіним, і знову небезпека біля воріт українців.
    Для команди Андорри вже ці моменти могли вважатися подвигом у цій грі. Гол Шевченка в першому таймі замустив всі чоловік 200 уболівальників збірної Андорри.
    Друга половина гра давала якийсь невеликий шанс господарям лише в перші 15 хвилин. Далі голи у ворота Андорри посипалися, як дощ на Покрову.
    Гусєв, красивий автогол андоррців, супергол Ракицького з метрів 24, Селезньов та Ярмоленко. Ось саме ці хлопці добили Андорру, що змусила нас нервувавати лише в перші 20 хвилин гри.
    На завершення гри уболівальники збірної України в Андоррі заспівали "Червону руту" і це стало завершальним та прекрасним акордом розгромної перемоги синьо-жовтих.
    Отже, Україна буде чекати жеребкування плей-офф до ЧС.

Оцінки гравцям збірної України за 5-бальною шкалою:
    П`ятов - 2,5
    При всій повазі до суперника, два "ляпи" П`ятова могли закінчитися голами

Хачеріді - 3,5
    Багато нервував і ледь не заробив на початку гри попередження, що могло позбавити його гри в матчах плей-офф

Кучер - 3,5

На своєму рівні, тим більше, що суперник Андорра...