Всього: 3486 Нових сьогодні: 0 Нових учора: 0 Нових за тиждень: 0 Нових за місяць: 1 Із них: Новачків: 1111 Продвинутих: 2363 Журналістів: 5 Модераторів: 3 Адмінів: 4 Із них: Чоловіків: 2733 Жінок: 753
З 1 січня 2010 року набирає чинності угода про реадмісію між Україною та ЄС. За прогнозами Держприкордонслужби України, держава прийме цього року до 8 –10 тисяч нелегальних мігрантів, які потрапили на територію ЄС з України. Це означає, що іноземці (переважно жителі Бангладеш, Пакистану, Індіїї) проживатимуть на території нашої держави, доки спеціальні служби не втсановлять їхні особи і не відправлять на батьківщину. Наразі в Україні діють два пункти тимчасового утриманні мігрантів – у Чернігові та на Волині. Найближчим часом за підтримки Євросоюзу заплановане будівництво ще трьох. Зауважимо, що в таких пунктах нелегалам живеться доволі комфортно: є всі зручності, спілкуватися допомагають перекладачі, а кухарі готують їжу, відповідно до віросповідання утриманих. Про це журналістів поінформували під час круглого столу на тему «Угоди між Україною і ЄС про спрощення візового режиму і реадмісію: здобутки і наслідки». Обласні чиновники з питань євроінтеграції в один голос запевняють, що угода про реадмісію нічим не загрожує Україні. Мовляв, наша сусідка – Польща – успішно подолала цей етап на шляху до членства в ЄС. Представники Луцького прикордонного загону теж заспокоїли журналістів, що наразі не йдеться про масове повернення нелегалів в Україну з країн Шенгенської зони. Адже угода про реадмісію не зобов'язує приймати нелегалів лише на основі підозри, а виключно на підставі доказів.
"Зауважимо, що в таких пунктах нелегалам живеться доволі комфортно: є всі зручності, спілкуватися допомагають перекладачі, а кухарі готують їжу, відповідно до віросповідання утриманих". За какие шиши мы будем кормить экономических перебежчиков? От пенсий наших бабушек и их некупленных лекарств отрывать?