Всього: 3485 Нових сьогодні: 0 Нових учора: 0 Нових за тиждень: 0 Нових за місяць: 0 Із них: Новачків: 1110 Продвинутих: 2363 Журналістів: 5 Модераторів: 3 Адмінів: 4 Із них: Чоловіків: 2733 Жінок: 752
Театр «ГаРмИдЕр» на «Шевченко–Фесті» зайняв третє місце
15:13
Луцький аматорський театр-студія «ГаРмИдЕр» на III Молодіжному фестивалі-конкурсі «Шевченко–Фест», який проходив з 21 по 23 травня у Львові, посів третє місце у номінації «Театральна постановка на шевченківську тематику». Про це пише сайт «Луцьк неформатний». За умовами фестивалю у театральній номінації можна було презентувати одну роботу тривалістю п’ять-десять хвилин. «ГаРмИдЕр» підготував уривок з містерії Кобзаря «Великий льох», а саме її частину «Три ворони». Постановка - керівника студії Руслани Порицької. У музичному оформленні було використано музику учасника студії Сергія Федорова і колискову у виконанні Алли Опейди. Після попереднього перегляду заявок від учасників до відбіркового туру допустили вісім театральних колективів, серед яких і «ГаРмИдЕр». Конкурсанти змагалися 22 травня, і вже ввечері стали відомі результати конкурсу: перше місце — Зразкова театральна студія «Світанок» (Севастополь), друге місце — Зразковий театр масових видовищ «Полтавські балаболки» (Полтава), третє місце театр-студія «Гармидер» (Луцьк). Цього року у фестивалі взяло участь більше 100 осіб з різних куточків України – Волинської, Донецької, Запорізької, Київської, Львівської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Черкаської, Чернівецької, Сумської областей та з Автономної республіки Крим. Конкурсна програма фестивалю складалася з п’яти номінацій: «Сучасна пісня на слова Тараса Шевченка або на шевченківську тематику», «Малюнок на шевченківську тематику», «Фотографія на шевченківську тематику», «Авторська поезія та проза на шевченківську тематику», «Театральна постановка на шевченківську тематику». У кожній із них журі визначило три призових місця.
Довідково: Фестиваль «Шевченко–Фест» присвячений Тарасу Шевченку. Його учасниками є молодь віком від 14 до 35 років. Метою «Шевченко–Фесту» є привернення уваги до нових інтерпретацій творчості Шевченка сучасниками, та приурочується до річниць перевезення тіла Шевченка в Україну.