Середа, 19.01.2022, 15:49
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Наше місто
 • Кобеляцька міська рада
 • Місто Кобеляки
 • Історія міста
 • Розклад руху автобусів Кобеляк
 • Телефони міста (частина 1)
 • Телефони міста (частина 2)
 • Хто на сайті
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Наші користувачі
  Всього: 3456
  Нових сьогодні: 0
  Нових учора: 0
  Нових за тиждень: 0
  Нових за місяць: 3
  Із них:
  Новачків: 1081
  Продвинутих: 2363
  Журналістів: 5
  Модераторів: 3
  Адмінів: 4
  Із них:
  Чоловіків: 2709
  Жінок: 747
  Наш сайт
  Новини: 16229
  Файли: 8769
  Цікавинки: 3279
  Картинки: 1814
  Анекдоти: 922
  Оголошення: 91
  Тести: 75
  Коментарі: 5251
  Форум: 554/31738
  Новини Полтавщини
  Зв'язок з адміном
  Написати листа адміністратору сайта

  Всі статті » Інформація » Політика [ ]

  Категорії каталога
  Педагогіка [0]
  Правознавство [0]
  Етика [0]
  Соціологія, суспільство [23]
  Філософія [0]
  Політика [10]
  Історія України та Світу [10]
  ПРЕЗИДЕНТЕ, НЕ ЗРАДЬ МАЙДАН! (ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРЕЗИДЕНТУ ЮЩЕНКО В.А.)
  Шановний Вікторе Андрійовичу! Цього листа мене змусив написати Ваш публічний виступ 3 жовтня, в якому ви закликали новообраних депутатів до створення широкої коаліції з Партією Регіонів. І нехай це буде моєю відповіддю на Ваш лист, адресований безпосередньо мені і на мою адресу, за Вашим особистим підписом, якого я отримав незадовго до перевиборів.
  У ньому ви пишете, цитую: "Сьогодні ціни і тарифи ростуть. Люди не живуть, а виживають на свої зарплати. Пенсії несправедливі, а мати дитину стало для українців розкішшю". Цілком був згодний з Вами, пане Президент. В мене є ця "розкіш", на яку дружина, перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною отримувала щомісячно "аж" 112 гривень. Моя заробітна плата не задовольняла елементарних потреб. Зараз я взагалі безробітний, працює лише дружина. І коли до нас у місто приїхав пересувний цирк-шапіто, бабуся запитала внука: "Артемчик, ти йтимеш в цирк?", він відповів досить серйозно, як для дитини трьох з половиною років: "Ні, бабусю, ми БІДНІ". Ну як тут не заплакати?
  Цитую далі: "Джерело наших проблем  - подвійні стандарти, один закон діє для того, хто має владу, інший для звичайної людини. Сп'янілі від влади політики забули про людей. Розквітла корупція, в країні запанував хаос". Вважаючи, що в той час при владі була сумнозвісна Партія Регіонів, я гадаю, що цьому хаосу ми повинні завдячувати насамперед їм.
  Далі ви пишете: "Я розпустив Верховну Раду і зупинив це, щоб повернути владу народу". Якому саме народу? Незаконно збагаченому, самодовільному, пихатому? Чи Ви в той час думали про простих українців? Що ж трапилось? Широку коаліцію очолить Партія Регіонів, до якої, як шакал до Шерхана (тигра з книги Кіплінга про Мауглі) горнутимуться, випльовуючи залишки кісток) комуністи. "Наша Україна - НС" залишаються бідними родичами  на весіллі. Хоча багато хто вважатиме їх і Вас зрадниками (чомусь згадався сумнозвісний Мороз, якого ви в свій час саме так і називали). Януковича, в якого тепер є вибір, і природжена залізна хватка, зовсім не потрібне прем'єрське крісло. Його цікавить, впевнений, пост спікера парламенту, завдяки якому, враховуючи його неоціненні можливості, він за короткий час переробить Україну в президентсько-парламентську республіку замість парламентсько-президентської. Звісно, не без підстав, враховуючи його надії на результати президентських виборів 2009 року. Розумію, що це зараз вигідно і Вам, але, на жаль, на короткий термін.
  В листі ж до мене Ви тоді писали про нього: "Зі страху перед виборами Уряд Януковича кинувся піднімати зарплати і пенсії. Політичні партії та блоки влаштовували змагання - хто більше пообіцяє".
  А що ж безпосередньо Ви обіцяли мені в своєму листі! Дозвольте я перерахую їх саме з Вашого листа.
  1. Збільшимо допомогу при народженні першої дитини до 12000 гривень, та більше при народженні кожної наступної.
  Коментар автора: Один мій товариш говорив так: "Краще я все життя буду голитися, ніж один раз народжувати. Вибачте за гумор, хоча очікувана широка коаліція, на мою думку - суцільний гумор.
  2. Забезпечимо мінімальну зарплату 600 гривень та зростання середньої зарплати до 2100 гривень.
  Коментар автора: По містах вона дійсно зросте, а в селах та маленьких містечках, вона буде мінімальною, як і раніше. От якби ці цифри були у валюті Євросоюзу, тоді я згодний і на мінімальну.
  3. Піднімемо трудові пенсії на 35%.
  Коментар автора: Без коментарів. До речі, а яка пенсія у Кучми?
  4. На селі збільшимо на 20% оклади вчителів, лікарів та працівників закладів культури і забезпечимо кожний сільський медичний пункт автомобілем.
  Коментар автора: Мені знову хочеться в село повернутися. Хоча про автомобілі для ФАПів колись вже говорили. О, згадав! У 2004 році після помаранчевої революції. Хоча "віз і нині там".
  5. Знімемо депутатську недоторканість
  Коментар автора: Цей пункт взагалі "до лампочки". Я не вірю в доторканість до "всевишніх". Для простих українців вони й надалі залишаться недоступними і недоторканими.
  Тепер про БЮТ, який і надалі відстоює свої чіткі попередні позиції. Вибачте за тавтологію, гадаю, що в такому разі він буде в опозиції. Хоча не важко зрозуміти, що люди голосували не за знамена та програми, а за конкретні імена. Отже, перше місце посів Януковича, друге - Тимошенко, третє - Ющенко (а не Луценко, Кириленко енд компані). Четверте посів Литвин, якому ми всі повинні завдячувати за результати помаранчевої революції.
  Гадаю, Литвин та його блок теж, в такому разі, піде в опозицію. Та це не головне. Головне те, що це "розклад" на майбутні президентські вибори, зважаючи на впевнені посмішки Януковича з телеекрану. Але він помиляється. Його 34% залишаться безсумнівно. А за Тимошенко проголосує 14% прихильників "НУ-НС", які зрозуміють за наступні два роки, до чого нас приведе "широка коаліція". Отож, Юлія Володимирівна просто "нехай зачекає і за вікном пронесуть трупи її ворогів". Так говорить мій товариш. Відомий журналіст. Тоді він ще не знав, що стане депутатом саме від блоку Тимошенко. Гадаю, влучно сказано.
  Я не політолог. Я простий безробітний українець, якому не байдужа доля України та її громадян. Гадаю, Ви робите величезну помилку "заграючи" з такими "запрошеннями". Прохаю, не зраджуйте ідею та ідеали Майдану.

  З повагою Наший В.В., м. Кобеляки
  Категорія: Політика | Додав: Admin (21.11.2007)
  Переглядів: 1665 | Коментарії: 5 | Рейтинг: 5.0/1 |
  Система Orphus


  Всього коментарів: 5
  18.09.2011
  5. Слава [Матеріал]
  Шановний Президент .
  Я задам тільки одне питання?
  Чому не підняти зарплату ВВ якшо вони кожен день їздять на варту а вам все рівно.
  те шо ми охороняем засуджених вам пофіг хоча БЕРКУТАм ви підняли зарплату

  01.01.2010
  4. Валерій Залізний [Матеріал]
  Чужолюби

  Чужім вклоняємося Богу,
  Чужім вождям,
  Чужій землі,
  Чужу вшановуємо мову,
  Чужі співаємо пісні,
  Чужих звеличуєм героїв,
  Самі живем в біді й нужді,
  І помираєи за ідеї,
  Не за свої,а за чужі!


  01.01.2010
  3. Валерій Залізний [Матеріал]
  Кандидату у Президенти України
  Віктору Андрійовичу Ющенку присвячується:
  Одна надія
  Збережемо нації свободу.
  Віддамо для матері серця.
  Ми сини вкраїнського народу
  Вірними їй будемо до кінця.
  Приспів:
  Хай міцніє наша Україна,
  Нас веде до кращого життя.
  Лідер Ющенко-одна надія
  Тідьки з ним здобудем майбуття!

  Ми пройшли крізь війни і розрухи,
  Крізь негоди,голод і терор.
  Наш народ пізнав насилля й муки
  І зазнав жорстокий людомор.
  Приспів.
  Не дамо чужинцям-яничарям
  Грабувати спільнеє добро.
  Сіять розбрат і ядучі чвари
  Повертать народові ярмо.
  Приспів.
  Наші землі сонячні,квітучі.
  Наші ниви-золоте руно.
  Наші люди-щедрі і співучі
  На добро засіюють зерно.
  Приспів.
  Тож гуртуйся вільная родино
  І усьому світу зголоси:
  Українцям-наша Україна
  Не здолають правду вороги!

  Пісня "Одна надія" була написана і виконана у жовтні 2004р. на театральному
  майдані м.Тернополя, автором Залізним В.О. на підтримку кандидата у Президенти
  Віктора Андрійовича Ющенка.


  06.12.2009
  2. KING (KING) [Матеріал]
  Що то було? О_о

  06.12.2009
  1. Оксана [Матеріал]
  Дорогий мій презедент!!
  Мене звати Оксана мені 17 років і я дуже хосу щоб ти проситав цей лист.Пробас будь ласка що пишу з граматичними помилками. Ми з тобою вже зустрісалися у Відні.Я сказала що хосу додому а ти відповів : Їдь детино,їдь!!!І ось я приїхала.Моя земля є для мене дуже дорога.Але вона бідна і тут дуже тяшко жити.Я закінсую дисятий клас,і мушу готуватися до зовнішнього тестування.Це добре що воно є бо воно допомагає поступити іншим дітям які не мають грошей але мають знання.Нажаль після того як я провчилася два роки у Відні мені стала тяжко вситися НА Україні і я маю погані оцінки.Але я хосу стати лікарем тому я добре розумію що потрібно вситися тому я змушина наймати репетиторів з біології,хімії а ще потрібно з укр-мови щоб здати зовнішнє тестування.Нажаль це дуже дорого обходиться моїй мамі.Тому я дуже проше на ввотьте ще як обвясковий придмет математику або історяю.Я розумію що історія є дуже дорогою на сьогоднішній час бо молодь нічого не знає про наших претків.Я вчора диваилася дуже гарну передасу.Але нажаль вона йшла аж о півносі,в ній росповідалося як серес тих клятих МАСКАЛІВ гинули наші люди наша мова.Нажаль в мене померли два мої дідуся які також були патріотами і мене нема кому підромати.Я є жуже велика націоналістка!!!!!і дуже люблю свою замлю. Звертаюся з проханням пои ще не пізно не позволь знову взати Росії нас в руки.Бо вони поділяти нашу державу але хіба за це боролися наші предки?? І ще прохання:заборини в Криму вішати Російські прапора!!ЦЕ УКРАЇНА А НЕ Росія!!!!! І я не боюся обзивати росіян МАСКАЛЯМИ (в мене є для цього присини)
  дякую!!!! за то що дочитав мій лист. з повагою патріотка Оксана!!!

  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Форма входу
  Логін:
  Пароль:
  Пошук по сайту

  Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

  Корисне


  Опитування
  Останнє на форумі
 • Наука и смысл жизн... >>
 • Найкращі серіали, ... >>
 • Наш рідний імуніте... >>
 • Яку пісню(виконавц... >>
 • Хто слуха яку музи... >>
 • Випадкове фото з галереї
  Погода
  Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
  Курси валют
  Курсы валют на PROext
  Корисні посилання


  Статистика


                  

  Copyright EXO © 2022, created by KING © 2007 Всі права захищені.
  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net