Неділя, 20.10.2019, 22:34
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Наше місто
 • Кобеляцька міська рада
 • Місто Кобеляки
 • Історія міста
 • Розклад руху автобусів Кобеляк
 • Телефони міста (частина 1)
 • Телефони міста (частина 2)
 • Хто на сайті
  Онлайн всього: 3
  Гостей: 3
  Користувачів: 0
  Наші користувачі
  Всього: 3262
  Нових сьогодні: 0
  Нових учора: 0
  Нових за тиждень: 0
  Нових за місяць: 0
  Із них:
  Новачків: 887
  Продвинутих: 2363
  Журналістів: 5
  Модераторів: 3
  Адмінів: 4
  Із них:
  Чоловіків: 2550
  Жінок: 712
  Наш сайт
  Новини: 16229
  Файли: 8769
  Цікавинки: 3279
  Картинки: 1814
  Анекдоти: 922
  Оголошення: 91
  Тести: 75
  Коментарі: 5036
  Форум: 513/31562
  Новини Полтавщини
  Зв'язок з адміном
  Написати листа адміністратору сайта

  Всі статті » Інформація » Політика [ ]

  Категорії каталога
  Педагогіка [0]
  Правознавство [0]
  Етика [0]
  Соціологія, суспільство [23]
  Філософія [0]
  Політика [10]
  Історія України та Світу [10]
  ПРЕЗИДЕНТЕ, НЕ ЗРАДЬ МАЙДАН! (ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРЕЗИДЕНТУ ЮЩЕНКО В.А.)
  Шановний Вікторе Андрійовичу! Цього листа мене змусив написати Ваш публічний виступ 3 жовтня, в якому ви закликали новообраних депутатів до створення широкої коаліції з Партією Регіонів. І нехай це буде моєю відповіддю на Ваш лист, адресований безпосередньо мені і на мою адресу, за Вашим особистим підписом, якого я отримав незадовго до перевиборів.
  У ньому ви пишете, цитую: "Сьогодні ціни і тарифи ростуть. Люди не живуть, а виживають на свої зарплати. Пенсії несправедливі, а мати дитину стало для українців розкішшю". Цілком був згодний з Вами, пане Президент. В мене є ця "розкіш", на яку дружина, перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною отримувала щомісячно "аж" 112 гривень. Моя заробітна плата не задовольняла елементарних потреб. Зараз я взагалі безробітний, працює лише дружина. І коли до нас у місто приїхав пересувний цирк-шапіто, бабуся запитала внука: "Артемчик, ти йтимеш в цирк?", він відповів досить серйозно, як для дитини трьох з половиною років: "Ні, бабусю, ми БІДНІ". Ну як тут не заплакати?
  Цитую далі: "Джерело наших проблем  - подвійні стандарти, один закон діє для того, хто має владу, інший для звичайної людини. Сп'янілі від влади політики забули про людей. Розквітла корупція, в країні запанував хаос". Вважаючи, що в той час при владі була сумнозвісна Партія Регіонів, я гадаю, що цьому хаосу ми повинні завдячувати насамперед їм.
  Далі ви пишете: "Я розпустив Верховну Раду і зупинив це, щоб повернути владу народу". Якому саме народу? Незаконно збагаченому, самодовільному, пихатому? Чи Ви в той час думали про простих українців? Що ж трапилось? Широку коаліцію очолить Партія Регіонів, до якої, як шакал до Шерхана (тигра з книги Кіплінга про Мауглі) горнутимуться, випльовуючи залишки кісток) комуністи. "Наша Україна - НС" залишаються бідними родичами  на весіллі. Хоча багато хто вважатиме їх і Вас зрадниками (чомусь згадався сумнозвісний Мороз, якого ви в свій час саме так і називали). Януковича, в якого тепер є вибір, і природжена залізна хватка, зовсім не потрібне прем'єрське крісло. Його цікавить, впевнений, пост спікера парламенту, завдяки якому, враховуючи його неоціненні можливості, він за короткий час переробить Україну в президентсько-парламентську республіку замість парламентсько-президентської. Звісно, не без підстав, враховуючи його надії на результати президентських виборів 2009 року. Розумію, що це зараз вигідно і Вам, але, на жаль, на короткий термін.
  В листі ж до мене Ви тоді писали про нього: "Зі страху перед виборами Уряд Януковича кинувся піднімати зарплати і пенсії. Політичні партії та блоки влаштовували змагання - хто більше пообіцяє".
  А що ж безпосередньо Ви обіцяли мені в своєму листі! Дозвольте я перерахую їх саме з Вашого листа.
  1. Збільшимо допомогу при народженні першої дитини до 12000 гривень, та більше при народженні кожної наступної.
  Коментар автора: Один мій товариш говорив так: "Краще я все життя буду голитися, ніж один раз народжувати. Вибачте за гумор, хоча очікувана широка коаліція, на мою думку - суцільний гумор.
  2. Забезпечимо мінімальну зарплату 600 гривень та зростання середньої зарплати до 2100 гривень.
  Коментар автора: По містах вона дійсно зросте, а в селах та маленьких містечках, вона буде мінімальною, як і раніше. От якби ці цифри були у валюті Євросоюзу, тоді я згодний і на мінімальну.
  3. Піднімемо трудові пенсії на 35%.
  Коментар автора: Без коментарів. До речі, а яка пенсія у Кучми?
  4. На селі збільшимо на 20% оклади вчителів, лікарів та працівників закладів культури і забезпечимо кожний сільський медичний пункт автомобілем.
  Коментар автора: Мені знову хочеться в село повернутися. Хоча про автомобілі для ФАПів колись вже говорили. О, згадав! У 2004 році після помаранчевої революції. Хоча "віз і нині там".
  5. Знімемо депутатську недоторканість
  Коментар автора: Цей пункт взагалі "до лампочки". Я не вірю в доторканість до "всевишніх". Для простих українців вони й надалі залишаться недоступними і недоторканими.
  Тепер про БЮТ, який і надалі відстоює свої чіткі попередні позиції. Вибачте за тавтологію, гадаю, що в такому разі він буде в опозиції. Хоча не важко зрозуміти, що люди голосували не за знамена та програми, а за конкретні імена. Отже, перше місце посів Януковича, друге - Тимошенко, третє - Ющенко (а не Луценко, Кириленко енд компані). Четверте посів Литвин, якому ми всі повинні завдячувати за результати помаранчевої революції.
  Гадаю, Литвин та його блок теж, в такому разі, піде в опозицію. Та це не головне. Головне те, що це "розклад" на майбутні президентські вибори, зважаючи на впевнені посмішки Януковича з телеекрану. Але він помиляється. Його 34% залишаться безсумнівно. А за Тимошенко проголосує 14% прихильників "НУ-НС", які зрозуміють за наступні два роки, до чого нас приведе "широка коаліція". Отож, Юлія Володимирівна просто "нехай зачекає і за вікном пронесуть трупи її ворогів". Так говорить мій товариш. Відомий журналіст. Тоді він ще не знав, що стане депутатом саме від блоку Тимошенко. Гадаю, влучно сказано.
  Я не політолог. Я простий безробітний українець, якому не байдужа доля України та її громадян. Гадаю, Ви робите величезну помилку "заграючи" з такими "запрошеннями". Прохаю, не зраджуйте ідею та ідеали Майдану.

  З повагою Наший В.В., м. Кобеляки
  Категорія: Політика | Додав: Admin (21.11.2007)
  Переглядів: 1565 | Коментарії: 5 | Рейтинг: 5.0/1 |
  Система Orphus


  Всього коментарів: 5
  18.09.2011 Спам
  5. Слава
  Шановний Президент .
  Я задам тільки одне питання?
  Чому не підняти зарплату ВВ якшо вони кожен день їздять на варту а вам все рівно.
  те шо ми охороняем засуджених вам пофіг хоча БЕРКУТАм ви підняли зарплату

  01.01.2010 Спам
  4. Валерій Залізний
  Чужолюби

  Чужім вклоняємося Богу,
  Чужім вождям,
  Чужій землі,
  Чужу вшановуємо мову,
  Чужі співаємо пісні,
  Чужих звеличуєм героїв,
  Самі живем в біді й нужді,
  І помираєи за ідеї,
  Не за свої,а за чужі!


  01.01.2010 Спам
  3. Валерій Залізний
  Кандидату у Президенти України
  Віктору Андрійовичу Ющенку присвячується:
  Одна надія
  Збережемо нації свободу.
  Віддамо для матері серця.
  Ми сини вкраїнського народу
  Вірними їй будемо до кінця.
  Приспів:
  Хай міцніє наша Україна,
  Нас веде до кращого життя.
  Лідер Ющенко-одна надія
  Тідьки з ним здобудем майбуття!

  Ми пройшли крізь війни і розрухи,
  Крізь негоди,голод і терор.
  Наш народ пізнав насилля й муки
  І зазнав жорстокий людомор.
  Приспів.
  Не дамо чужинцям-яничарям
  Грабувати спільнеє добро.
  Сіять розбрат і ядучі чвари
  Повертать народові ярмо.
  Приспів.
  Наші землі сонячні,квітучі.
  Наші ниви-золоте руно.
  Наші люди-щедрі і співучі
  На добро засіюють зерно.
  Приспів.
  Тож гуртуйся вільная родино
  І усьому світу зголоси:
  Українцям-наша Україна
  Не здолають правду вороги!

  Пісня "Одна надія" була написана і виконана у жовтні 2004р. на театральному
  майдані м.Тернополя, автором Залізним В.О. на підтримку кандидата у Президенти
  Віктора Андрійовича Ющенка.


  06.12.2009 Спам
  2. KING (KING)
  Що то було? О_о

  06.12.2009 Спам
  1. Оксана
  Дорогий мій презедент!!
  Мене звати Оксана мені 17 років і я дуже хосу щоб ти проситав цей лист.Пробас будь ласка що пишу з граматичними помилками. Ми з тобою вже зустрісалися у Відні.Я сказала що хосу додому а ти відповів : Їдь детино,їдь!!!І ось я приїхала.Моя земля є для мене дуже дорога.Але вона бідна і тут дуже тяшко жити.Я закінсую дисятий клас,і мушу готуватися до зовнішнього тестування.Це добре що воно є бо воно допомагає поступити іншим дітям які не мають грошей але мають знання.Нажаль після того як я провчилася два роки у Відні мені стала тяжко вситися НА Україні і я маю погані оцінки.Але я хосу стати лікарем тому я добре розумію що потрібно вситися тому я змушина наймати репетиторів з біології,хімії а ще потрібно з укр-мови щоб здати зовнішнє тестування.Нажаль це дуже дорого обходиться моїй мамі.Тому я дуже проше на ввотьте ще як обвясковий придмет математику або історяю.Я розумію що історія є дуже дорогою на сьогоднішній час бо молодь нічого не знає про наших претків.Я вчора диваилася дуже гарну передасу.Але нажаль вона йшла аж о півносі,в ній росповідалося як серес тих клятих МАСКАЛІВ гинули наші люди наша мова.Нажаль в мене померли два мої дідуся які також були патріотами і мене нема кому підромати.Я є жуже велика націоналістка!!!!!і дуже люблю свою замлю. Звертаюся з проханням пои ще не пізно не позволь знову взати Росії нас в руки.Бо вони поділяти нашу державу але хіба за це боролися наші предки?? І ще прохання:заборини в Криму вішати Російські прапора!!ЦЕ УКРАЇНА А НЕ Росія!!!!! І я не боюся обзивати росіян МАСКАЛЯМИ (в мене є для цього присини)
  дякую!!!! за то що дочитав мій лист. з повагою патріотка Оксана!!!

  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Форма входу
  Логін:
  Пароль:
  Пошук по сайту

  Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

  Корисне


  Опитування
  Останнє на форумі
 • Роблю будь-які кре... >>
 • Натуральная космет... >>
 • Яку пісню(виконавц... >>
 • Я ХОЧУ!!!!!! >>
 • Органическая косме... >>
 • Випадкове фото з галереї
  Погода
  Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
  Курси валют
  Курсы валют на PROext
  Корисні посилання


  Статистика


                  

  Copyright EXO © 2019, created by KING © 2007 Всі права захищені.
  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net