Неділя, 21.04.2024, 13:28
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Наше місто
  • Кобеляцька міська рада
  • Місто Кобеляки
  • Історія міста
  • Розклад руху автобусів Кобеляк
  • Телефони міста (частина 1)
  • Телефони міста (частина 2)
  • Хто на сайті
    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Наші користувачі
    Всього: 3484
    Нових сьогодні: 0
    Нових учора: 0
    Нових за тиждень: 0
    Нових за місяць: 1
    Із них:
    Новачків: 1109
    Продвинутих: 2363
    Журналістів: 5
    Модераторів: 3
    Адмінів: 4
    Із них:
    Чоловіків: 2732
    Жінок: 752
    Наш сайт
    Новини: 16229
    Файли: 8769
    Цікавинки: 3279
    Картинки: 1814
    Анекдоти: 922
    Оголошення: 91
    Тести: 75
    Коментарі: 5557
    Форум: 555/31819
    Новини Полтавщини
    Зв'язок з адміном
    Написати листа адміністратору сайта

    Всі статті » Порада спеціаліста » Юридична консультація [ ]

    Категорії каталога
    Юридична консультація [34]
    Дитячий майданчик [14]
    Здоров'я [106]
    Підказка від Єви [14]
    Хочемо бути гарними і завжди молодо виглядати... Всі хочуть, але не всі знають як це зробити
    На що має право заповідач при складанні заповіту?
    На що має право заповідач при складанні заповіту?
    Нотаріус перед посвідченням заповіту зобо­в’язаний роз’яснити заповідачеві його права.
    Заповідач має право:
    - залишити за заповітом усе своє майно або частку майна, в тому числі предмети домашньої обстановки та вжитку;
    - заповісти майно одній або кільком особам – тим, які входять, і тим, які не входять до кола спадкоємців за законом, юридичним особам, а також державі;
    - у разі складення заповіту на користь кількох осіб зазначити в ньому, в яких частинах заповідається майно кожному зі спадкоємців;
    - позбавити в заповіті права спадкоємства одного, кількох або всіх спадкоємців за законом;
    - будь-коли змінити чи скасувати зроблений ним заповіт, склавши новий;
    У заповіті громадянин викладає розпорядження майнового характеру. Нотаріус перед посвідченням заповіту не вимагає від заповідача доказів, що підтверджували б його право на заповідне майно, адже сам заповіт набере сили тільки зі смертю заповідача, і спадкова маса визначатиметься на день його смерті.
    Нотаріус зобов’язаний приділити увагу викладенню волевиявлення заповідача так, щоб заповіт не містив виразів, які несуть у собі протиріччя.
    Як нараховується державне мито за оформлення спадщини?
    Якщо Ви оформляєте спадкові права в державній нотаріальній конторі, то відповідно до чинного законодавства Вам необхідно сплатити наступні платежі.
    Відповідно до ст.19 ЗУ «про нотаріат» за вчинення нотаріальних дій державні нотаріуси справляють державне мито у розмірах, встановлених чинним законодавством.
    Розмір ставок державного мита за видачу свідоцтв про право на спадщину і пільги щодо його сплати встановлені Декретом Кабінету Міністрів України «про державне мито» від 21.01.1993р.
    Так за видачу свідоцтва про право на спадщину стягується державне мито у розмірі, встановленому підпунктом «ж» - 0,5% суми спадщини.
    За видачу свідоцтва про право на спадщину на земельну частку (пай) одному з подружжя, батькам, повнолітнім дітям, онукам, правнукам, братам, сестрам, діду, бабі стягується державне мито у розмірі 0,1% суми спадщини, іншим спадкоємцям – 0,5% суми спадщини.

    Начальник управління юстиції Надія Коваленко
    Категорія: Юридична консультація | Додав: Admin (28.05.2009)
    Переглядів: 1883 | Рейтинг: 0.0/0 |
    Система Orphus


    Всього коментарів: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *:
    Форма входу
    Логін:
    Пароль:
    Пошук по сайту

    Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

    Корисне


    Опитування
    Останнє на форумі
  • БЕЗДЕПОЗИТНЫЕ БОНУ... >>
  • Наука и смысл жизн... >>
  • Статуси >>
  • Для Размышления на... >>
  • Яке пиво п'єте... >>
  • Випадкове фото з галереї
    Погода
    Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
    Курси валют
    Курсы валют на PROext
    Корисні посилання


    Статистика










                    

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net