Неділя, 21.04.2024, 13:40
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Наше місто
  • Кобеляцька міська рада
  • Місто Кобеляки
  • Історія міста
  • Розклад руху автобусів Кобеляк
  • Телефони міста (частина 1)
  • Телефони міста (частина 2)
  • Хто на сайті
    Онлайн всього: 27
    Гостей: 27
    Користувачів: 0
    Наші користувачі
    Всього: 3484
    Нових сьогодні: 0
    Нових учора: 0
    Нових за тиждень: 0
    Нових за місяць: 1
    Із них:
    Новачків: 1109
    Продвинутих: 2363
    Журналістів: 5
    Модераторів: 3
    Адмінів: 4
    Із них:
    Чоловіків: 2732
    Жінок: 752
    Наш сайт
    Новини: 16229
    Файли: 8769
    Цікавинки: 3279
    Картинки: 1814
    Анекдоти: 922
    Оголошення: 91
    Тести: 75
    Коментарі: 5557
    Форум: 555/31819
    Новини Полтавщини
    Зв'язок з адміном
    Написати листа адміністратору сайта

    Всі статті » Порада спеціаліста » Юридична консультація [ ]

    Категорії каталога
    Юридична консультація [34]
    Дитячий майданчик [14]
    Здоров'я [106]
    Підказка від Єви [14]
    Хочемо бути гарними і завжди молодо виглядати... Всі хочуть, але не всі знають як це зробити
    Як визначити суму, яку необхідно перерахувати до Пенсійного фонду підприємцю (фіксований податок, єдиний податок)

    Які зміни відбулися у сплаті страхових внесків для платників спрощеної системи оподаткування?

    Фізичні особи - суб’єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок), та члени сімей зазначених осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності та не перебувають з ними у трудових відносинах, з 1 травня 2009 року сплачують страхові внески у розмірі не менше мінімального страхового внеску.


    Як визначається мінімальний страховий внесок?

    Мінімальний страховий внесок – сума коштів, що визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір страхового внеску, встановлених законом на день отримання доходу.

    Враховуючи розмір мінімальної заробітної плати у 2009 році, мінімальний страховий внесок для зазначених осіб становить у:
    травні - червні – 207,50 грн. жовтні – листопаді – 215,80 грн.
    липні - вересні – 209,16 грн. грудні – 222,11 грн.

    Як визначити суму, яку необхідно перерахувати до Пенсійного фонду, адже частина страхових внесків вже перерахована Держказначейством?
    Щомісячна сума страхового внеску визначається підприємцем з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, яка згідно Закону України “Про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України “Про прибутковий податок з громадян” та Указу Президента України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва”, перераховується органами Державного казначейства України на рахунки органів Фонду у розмірі 10 та 42 відсотків відповідно.


    Чи є обмеження у сплаті страхових внесків?

    Особи мають право визначити для себе розмір страхового внеску, який перевищує мінімальний, але не може бути більший розміру страхового внеску, обчисленого від максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, оподатковуваного доходу (прибутку), загального оподатковуваного доходу, з якої сплачуються страхові внески.
    Оскільки, на сьогодні, максимальна величина становить 10035 грн, щомісячна сума самостійно встановленого внеску, з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, у 2009 році не може перевищувати 3331,62 грн.


    Чи визначені терміни сплати даних страхових внесків?

    Страхові внески сплачуються у строки, визначені частиною шостою статті 20 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а саме щоквартально, протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу, а саме:
    за травень та червень 2009 року – до 20 липня 2009 року;
    за липень-вересень 2009 року – до 20 жовтня 2009 року;
    за жовтень - грудень 2009 року – до 20 січня 2010 року.

    Що необхідно зазначати у платіжному дорученні при перерахуванні коштів на рахунки Пенсійного фонду?
    У платіжному дорученні платник повинен зазначати: прізвище, ім’я, по батькові, ідентифікаційний номер, місце державної реєстрації та період, за який сплачуються внески. За відсутності ідентифікаційного номера зазначається серія та номер паспорту.


    Хто контролюватиме сплату коштів?

    Звірку сум сплачених страхових внесків органи Пенсійного фонду зобов’язані провести не пізніше 31 січня року, наступного за звітним, та протягом 10 днів після її закінчення, про результати звірки повідомити платників.
    Платники, які за результатами цієї звірки мають недоїмку (несплачені страхові внески за попередній рік), зобов’язані сплатити її протягом 30 днів після отримання повідомлення.
    За умови дотримання таких строків повного розрахунку штрафні санкції та пеня за несвоєчасну сплату внесків не нараховуються.
    Облік сплачених страхових внесків здійснюється органами Фонду в особових рахунках платників на підставі наданих Державним казначейством України виписок у електронному вигляді.
    Персоніфікований облік внесків здійснюється органами Фонду на основі даних, одержаних від Державного казначейства України, та даних обліку.

    Чи повинні платники спрощеної системи оподаткування звітувати перед Пенсійним фондом?
    Звітність до органів Фонду зазначеними особами подається щорічно до 1 квітня наступного за звітним роком, за формою згідно з додатком 26 до Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України 19.12.2003 р. № 21-1, та зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 16 .01.2004 р. за № 64/8663.

    Рахунок управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі міста Чернівці № 256093013757 ВАТ «Ощадбанк України» МФО 356334.

    Зінаїда Гречанюк, заступник начальника управління – начальник відділу обліку надходження платежів Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м. Чернівці
    Категорія: Юридична консультація | Додав: Admin (10.06.2009)
    Переглядів: 1305 | Рейтинг: 0.0/0 |
    Система Orphus


    Всього коментарів: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *:
    Форма входу
    Логін:
    Пароль:
    Пошук по сайту

    Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

    Корисне


    Опитування
    Останнє на форумі
  • БЕЗДЕПОЗИТНЫЕ БОНУ... >>
  • Наука и смысл жизн... >>
  • Статуси >>
  • Для Размышления на... >>
  • Яке пиво п'єте... >>
  • Випадкове фото з галереї
    Погода
    Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
    Курси валют
    Курсы валют на PROext
    Корисні посилання


    Статистика










                    

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net