Пятниця, 07.05.2021, 05:54
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Наше місто
  • Кобеляцька міська рада
  • Місто Кобеляки
  • Історія міста
  • Розклад руху автобусів Кобеляк
  • Телефони міста (частина 1)
  • Телефони міста (частина 2)
  • Хто на сайті
    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Наші користувачі
    Всього: 3375
    Нових сьогодні: 0
    Нових учора: 0
    Нових за тиждень: 6
    Нових за місяць: 32
    Із них:
    Новачків: 1000
    Продвинутих: 2363
    Журналістів: 5
    Модераторів: 3
    Адмінів: 4
    Із них:
    Чоловіків: 2646
    Жінок: 729
    Наш сайт
    Новини: 16229
    Файли: 8769
    Цікавинки: 3279
    Картинки: 1814
    Анекдоти: 922
    Оголошення: 91
    Тести: 75
    Коментарі: 5076
    Форум: 549/31687
    Новини Полтавщини
    Зв'язок з адміном
    Написати листа адміністратору сайта

    Всі статті » Порада спеціаліста » Юридична консультація [ ]

    Категорії каталога
    Юридична консультація [34]
    Дитячий майданчик [14]
    Здоров'я [106]
    Підказка від Єви [14]
    Хочемо бути гарними і завжди молодо виглядати... Всі хочуть, але не всі знають як це зробити
    Чи припиняється право на аліменти у зв’язку з набуттям права власності на нерухоме майно?
    Статтею 190 Сімейного кодексу України (далі - СК) передбачено, що батьки (той з них, з ким проживає дитина, і той, хто проживає окремо від неї) з дозволу органу опіки і піклування можуть укласти договір про припинення права на аліменти для дитини у зв’язку із передачею права власності на нерухоме майно (житловий будинок, квартиру, земельну ділянку тощо). Такий договір нотаріально посвідчується і підлягає державній реєстрації. Також потрібно сказати, що якщо дитина досягла чотирнадцяти років, вона бере участь в укладенні цього договору.
    Слід наголосити, що на укладання договору потрібен дозвіл органу опіки та піклування – він має стосуватися як доцільності укладання договору взагалі, так і його умов, зокрема, щодо того, хто має бути набувачем за договором.
    Набувачем права власності  на нерухоме майно при укладенні такого договору є сама дитина або дитина і той із батьків, з ким вона проживає, на праві спільної часткової власності на це майно. У разі укладання договору про припинення права на аліменти для дитини у зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно той із батьків, з ким проживає дитина, зобов’язується самостійно її утримувати. Треба зауважити, що на майно, одержане за договором, не може бути звернено стягнення. Окрім цього, до досягнення дитиною повноліття одержане за договором майно може бути відчужено лише з дозволу органу опіки та піклування.
    Зазначений вище договір може бути визнаний недійсним або розірваним. Так, на вимогу відчужувача нерухомого майна суд визнає договір недійсним у разі виключення імені відчужувача як батька з актового запису про народження. У разі визнання договору недійсним у відчужувача відновлюється право на нерухоме майно. За позовом відчужувача нерухомого майна договір може бути розірваний у разі невиконання тим із батьків, з ким проживає дитина, обов’язку щодо її утримання.
    Але потрібно пам’ятати, що за ч.3 ст.190 СК укладення зазначеного договору не звільняє того з батьків, хто проживає окремо, від обов’язків брати участь у додаткових витратах на дитину. Такі додаткові витрати відповідно до ч.1 ст.185 СК можуть бути викликані як негативними обставинами (хвороба, каліцтво), так і позитивними (витрати на розвиток здібностей дитини). Розмір участі одного з батьків у додаткових витратах на дитину у разі спору визначається за рішенням суду.  Додаткові витрати можуть фінансуватися наперед, покриватися після їх фактичного понесення разово, періодично чи постійно.

    Категорія: Юридична консультація | Додав: Admin (29.05.2008)
    Переглядів: 802 | Рейтинг: 5.0/1 |
    Система Orphus


    Всього коментарів: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *:
    Форма входу
    Логін:
    Пароль:
    Пошук по сайту

    Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

    Корисне


    Опитування
    Останнє на форумі
  • Автовыкуп >>
  • Фотообои с абстрак... >>
  • Сериал >>
  • Алюминий >>
  • Наука и смысл жизн... >>
  • Випадкове фото з галереї
    Погода
    Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
    Курси валют
    Курсы валют на PROext
    Корисні посилання


    Статистика










                    

    Copyright EXO © 2021, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net