Понеділок, 29.04.2024, 20:24
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Наше місто
  • Кобеляцька міська рада
  • Місто Кобеляки
  • Історія міста
  • Розклад руху автобусів Кобеляк
  • Телефони міста (частина 1)
  • Телефони міста (частина 2)
  • Хто на сайті
    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Наші користувачі
    Всього: 3484
    Нових сьогодні: 0
    Нових учора: 0
    Нових за тиждень: 0
    Нових за місяць: 0
    Із них:
    Новачків: 1109
    Продвинутих: 2363
    Журналістів: 5
    Модераторів: 3
    Адмінів: 4
    Із них:
    Чоловіків: 2732
    Жінок: 752
    Наш сайт
    Новини: 16229
    Файли: 8769
    Цікавинки: 3279
    Картинки: 1814
    Анекдоти: 922
    Оголошення: 91
    Тести: 75
    Коментарі: 5565
    Форум: 555/31820
    Новини Полтавщини
    Зв'язок з адміном
    Написати листа адміністратору сайта

    Всі статті » Порада спеціаліста » Здоров'я [ ]

    Категорії каталога
    Юридична консультація [34]
    Дитячий майданчик [14]
    Здоров'я [106]
    Підказка від Єви [14]
    Хочемо бути гарними і завжди молодо виглядати... Всі хочуть, але не всі знають як це зробити
    Кров, яка рятує життя
    Щороку кількість дітей, які мають проблеми з кров’ю, збільшується. І якщо раніше мова йшла здебільшого про лейкози, тепер катастрофічно збільшується кількість злоякісних пухлин. Обійтися без дорогого лікування та донорської крові у цих випадках практично неможливо.

    Відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні має 20 ліжок, п’ять із них — онкологічні, а 15 — гематологічні, де лікуються діти, які мають пухлини крові і кровотворних органів, захворювання, пов’язані зі згортанням крові та порушенням імунітету. Загалом у відділенні опиняються всі діти, у яких виникають проблеми з кров’ю. На жаль, їх немало. Лише за шість місяців цього року тут проліковано понад три тисячі дітей.
    — Цього року ми виявили лише два “нових” лейкози, — розповідає лікар-гематолог відділення онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні Любов Краковян. — Це при тому, що раніше за рік виявляли 12-15. Але проблем, на жаль, менше не стало. Адже кардинально збільшилася кількість дітей із злоякісними пухлинами мозку, зорових нервів, нирок. Такі діти проходять інтенсивну терапію, після якої виникають проблеми зі згортанням крові. Щоб уникнути цього, проводимо сепарацію крові, тобто вводимо тромбоконцентрат.
    За словами Любові Іванівни, рідні дітей вдячні за будь-яку допомогу, адже лікування надзвичайно дороге. Мінімальна ціна за флакон препарату, який використовується — 100 гривень. Лікування гострого лейкозу лімфапласту, який дітьми легше переноситься, в середньому обходиться від 30 до 50 тисяч гривень за один протокол (повний курс складається з трьох протоколів тривалістю два місяці кожен). А от лікування по одному протоколу “дорослого” лейкозу, який зустрічається рідше, обходиться щонайменше у 100 тисяч. І це лише до пересадки кісткового мозку, без якої не обійтися.
    — Зібрати гроші на лікування, наприклад, у Києві батькам допомагають волонтери, — продовжує Любов Краковян. — Це небайдужі люди зі статками, які самі можуть надати фінансову допомогу та залучають до цього своїх знайомих. Не залишаються осторонь й інші. Якщо не можуть допомогти самі — беруть у лікарні дані конкретної дитини та прямують у численні фірми, просячи перерахувати кошти на рахунок чи оплатити чек з аптеки.
    Завдяки численним акціям, які проводяться спільно з різноманітними мас-медіа, до пунктів переливання крові звертається чимало донорів, які готові надати свою кров для допомоги дітям. Так, щороку працівники ВД “ОГО” на день народження газети “ОГО” здають кров, аби допомогти тим, хто цього потребує.
    Донора на тромбоконцентрат перевіряють надзвичайно ретельно. Першого дня він здає всі аналізи, другого — його дивляться вузькі спеціалісти. Лише після цього він лягає під апарат.
    — Повторно запросити цих донорів можна лише за два тижні, але хвора дитина не може так довго чекати, — наголошує лікар-гематолог Любов Краковян. — У нас було мало донорів з 4 групою крові. Зверталося багато людей з першою та другою групами, але ми вже використали всі запаси. Нам потрібно ще. Це, на превеликий жаль, бездонна бочка.
    Олексій КРИВОШЕЄВ
    Категорія: Здоров'я | Додав: Admin (23.09.2008)
    Переглядів: 533 | Рейтинг: 0.0/0 |
    Система Orphus


    Всього коментарів: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *:
    Форма входу
    Логін:
    Пароль:
    Пошук по сайту

    Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

    Корисне


    Опитування
    Останнє на форумі
  • Наука и смысл жизн... >>
  • БЕЗДЕПОЗИТНЫЕ БОНУ... >>
  • Статуси >>
  • Для Размышления на... >>
  • Яке пиво п'єте... >>
  • Випадкове фото з галереї
    Погода
    Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
    Курси валют
    Курсы валют на PROext
    Корисні посилання


    Статистика










                    

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net