Середа, 23.06.2021, 11:27
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
Меню сайту
Наше місто
 • Кобеляцька міська рада
 • Місто Кобеляки
 • Історія міста
 • Розклад руху автобусів Кобеляк
 • Телефони міста (частина 1)
 • Телефони міста (частина 2)
 • Хто на сайті
  Онлайн всього: 5
  Гостей: 5
  Користувачів: 0
  Наші користувачі
  Всього: 3437
  Нових сьогодні: 0
  Нових учора: 1
  Нових за тиждень: 7
  Нових за місяць: 40
  Із них:
  Новачків: 1062
  Продвинутих: 2363
  Журналістів: 5
  Модераторів: 3
  Адмінів: 4
  Із них:
  Чоловіків: 2698
  Жінок: 739
  Наш сайт
  Новини: 16229
  Файли: 8769
  Цікавинки: 3279
  Картинки: 1814
  Анекдоти: 922
  Оголошення: 91
  Тести: 75
  Коментарі: 5111
  Форум: 550/31696
  Новини Полтавщини
  Зв'язок з адміном
  Написати листа адміністратору сайта

  Всі статті » Порада спеціаліста » Підказка від Єви [ ]

  Категорії каталога
  Юридична консультація [34]
  Дитячий майданчик [14]
  Здоров'я [106]
  Підказка від Єви [14]
  Хочемо бути гарними і завжди молодо виглядати... Всі хочуть, але не всі знають як це зробити
  За двадцять хвилин до статевого акту (Прелюдія: бути чи не бути?)

  “Чи чув ти хоч що-небудь про прелюдію (попередні пестощі)?” – запитайте його якось, і я впевнена, що він замнеться й зволікатиме з відповіддю. І не тому, що не знає значення цього слова (словосполучення), а тому, що в його світлій голові зародиться думка: “А чому вона мене запитує про це?” Одне зрозуміло точно: раз є запитання, значить повинні бути й відповіді.

   

  Жінки менше налаштовані на прояв сексуальності, якщо в стосунках відсутні емоції,
  оскільки в них більша потреба в романтичній прелюдії перед сексом, аніж у чоловіків.
  Їм потрібні дотики, розмови, пещення, запевнення,
  так би мовити особистісні контакти перед тим, як перейти до сексу.
  Ширлі Зассман, сексолог

  Чомусь велика кількість людей – дорослих чоловіків і жінок – впевнена, що прелюдія якщо й потрібна, то тільки жінкам. І тому багато інформації в різноманітних джерелах, де жінки дорікають чоловікам за недостатні прояви уваги, навчають їх, забуваючи при цьому, що шия – жінка. Частіше саме від неї залежить “якість” сексуального контакту, хоча це прерогатива обох партнерів.

  Не дивно, що погляди статей на деякі речі в сексуальному житті різні, оскільки первинне природне покликання чоловіка, як це не банально звучить, запліднювати, а жінки – народжувати. Але розвиток цивілізації дозволяє нам після тривалої еволюції отримувати величезне задоволення від фізичного контакту. Фізіологічно на гормональному рівні (а обома статями керують різні гормони: у чоловіків – перевага в крові тестостерону робить їх мисливцем, у жінок – естрогени й прогестерони дозволяють бути сексуальними й ніжними) ми відрізняємося, тому й мислення в нас різне. І хоча теоретично більшість чоловіків знає про те, що бажано підготовити жінку до статевого акту, вони схильні все-таки не витрачати свої сили на попередні пещення. Чи не тому це відбувається, що певний час у нашому суспільстві нав'язувала думка про те, що чоловік не повинен бути ніжним (згадайте образливе прізвисько “дівчисько” в радянських кінофільмах). Втрачають у цьому випадку обоє, тому що жінка залишається незадоволеною сексуальним контактом, а чоловік тим, що не задовольнив жінку.

  Часто чоловіки чітко проводять межу між коханням і сексом, оскільки асоціюють кохання з ніжними почуттями, вдячністю, а секс – із природним бажанням задовольнити свою плоть. З одного боку це навіть на руку жінкам, тому що після проведеної ночі ви зможете зробити для себе висновки, як він до вас ставиться й чи можна розраховувати на цього чоловіка в подальшому житті. Але жінки найчастіше секс асоціюють із результатом певної емоційної близькості, набутої після тривалого часу інтимного спілкування, що супроводжувалося різними залицяннями: перегляданнями, обміном грайливими репліками, дотиками, пещеннями й поцілунками.

  За статистикою 62 % жінок і лише 16 % чоловіків вважають прелюдію важливою умовою для хорошого сексу. Недооцінка статевої прелюдії є найпоширенішою помилкою, що призводить до незадоволення в сексуальному житті пари. Саме любовна прелюдія здатна дати кожному з партнерів відчуття близькості й прихильності, якого так потребує кожен з нас. Прелюдією до статевого акту є обійми й поцілунки, ніжні пещення, що викликають сексуальну чуттєвість. Однак процес пробудження чуттєвості вимагає від партнерів ініціативи, винахідливості, терпіння й певних знань.

  Отже, слово “прелюдія” спочатку означало вступну частину до музичного твору. Тільки згодом це прекрасне значення перенеслося в галузь сексології й стало позначати важливу (вступну) частину перед статевим актом, що супроводжується взаємними пещеннями, погладжуваннями й поцілунками, тобто попередні ласки.

  За емоційними відчуттями прелюдія може бути навіть більш насиченою ніж статевий акт. Але вона важлива для партнерів, тому що фізіологічно чоловік швидше збуджується, а жінці треба більше часу для того, щоб досягти оргазму. Тому прелюдія вносить певний знак рівності в сексуальні стосунки пари: за цей час жінка збуджується, а чоловік трішки охолоджується. Таким чином, партнери перебувають у приблизно рівних умовах. Цікаво те, що сама себе жінка може довести до оргазму за кілька хвилин, а от партнерові для цього потрібно добре постаратися.

  Таким чином, прелюдія потрібна не тільки для жінок, але й для встановлення інтимного взаєморозуміння партнерів, а також для якісної чоловічої ерекції й обопільного задоволення сексуальним контактом.

  Скільки часу повинна тривати прелюдія?

  Одна моя знайома розповідала, що її чоловік після ознайомлення зі спеціальною літературою наскільки педантично поставився до самої прелюдії, що за тривалістю вона займала не менше години–півтори. Не дивно, що за такий тривалий час можна встигнути заснути й прокинутися до початку статевої близькості.

  Що стосується рекомендацій сексологів, то тривалість попередніх пещень може бути різною. Все залежить від обставин і темпераменту кожного з нас. Але згідно з дослідженнями, оптимальний час все ж існує – 15–20 хвилин. Ця цифра аж ніяк не надумана. Її визначили закордонні сексологи (з Великобританії) після того, як опитали значну кількість респондентів і вивели середній показник – 17 хвилин. Але на годинник, звичайно ж, поглядати в цей час не слід. Потрібний момент партнери повинні відчути.

  Що ж включає в себе прелюдія?

  Легкі дотики, поцілунки, обійми, погладжування, шепіт на вушко коханої/ого приємних слів – усе перераховане саме собою дуже приємне й дуже необхідне для виникнення сексуального збудження, оскільки готує обох партнерів до сексуальної активності, що буде потім.

  Хороші попередні пестощі ніби підводять партнерів до спільного знаменника – трішки сповільнюють жагу чоловіка й прискорюють жінку, синхронізуючи їхній підйом на пік збудження.

  Усі ми різні, тому методом випробувань і помилок ви знайдете потрібний шлях. Одне точно необхідно всім – це спілкування, адже вже сама розмова про те, кому й що подобається в ліжку (не зайвим буде з'ясувати думку прекрасної статі про улюблені пози й рухи), підготує фундамент для подальших дій.

  Не бійтеся бути банальними, але постарайтеся все-таки внести родзинку у ваші стосунки. При цьому не забувайте золоте правило: “Чоловік любить очами, а жінка – вухами”. Чоловікам не обов'язково в таких випадках розповідати про свої здобутки й досягнення на роботі, любовному фронті чи ж на риболовлі. Кажіть їй багато приємних слів. Нехай навіть це буде неправдою (хотілося б правди, звичайно). Але дайте їй зрозуміти, що вона чудова й робить все відмінно. Говоріть багато, жагуче, напівпошепки, добираючи ніжні слова зі зменшено-пестливими суфіксами (вушко, ручка, сонечко). Це додасть впевненості жінці, вона розкриється й довіриться вам. Жінкам, у свою чергу, варто постаратися відкинути сором’язливість. Прийміть як даність те, що чоловіку треба бачити. Не те, як ви ховаєтеся за подушкою або ковдрою, а вас, ваше красиве тіло, рухи губ, повік.

  Почніть із роздягання, але не поспішайте роздягнутися й лягти в ліжко. Звичайно, може бути непоборна пристрасть, коли обидва партнери вже підготовлені до сексу недавнім знайомством в екстремальній ситуації або ще якимись збуджуючими обставинами, викликаними викидом великої кількості адреналіну в кров. Але так не повинно бути постійно, тому що це скоріше нагадує перегони, а не романтичну ідилію двох закоханих.

  Повільно роздягайте (можна під легку музику), стоячи на ногах. Потім жінці бажано сісти на ліжко (диван, крісло), а чоловікові присісти перед нею. Таким чином він їй покаже, що відкритий і не прагне домінувати, а сам у той же час одержить безперешкодний доступ до всього тіла партнерки. Хоча в лежачому положенні пестощі теж дуже сексуально виглядають, але ця позиція буде сковувати рухи партнерів.

  Головна складова прелюдії – пещення, тому обіймайтеся, пестіть, цілуйтеся. Для жінки ніжність асоціюється з турботою, повагою, розумінням, тому при правильному підході розкриється навіть “найхолодніша” жінка, і секс ризикує перетворитися в гру без правил. Тобто ви зможете пробувати, експериментувати, не боячись, що партнерка чи партнер відмовиться від яких-небудь нововведень.

  Пестячи жінку, чоловік не повинен відразу приступати “до головного”. Не будьте настільки передбачуваним. Зробіть що-небудь, та не так. Залиште на якийсь час у спокої груди й геніталії. Розпочніть, наприклад, з волосся, погладьте по голові, з пальців рук, ніг, плечей, вух). Забудьте на якийсь час про інтимні частини тіла й про себе.

  Треба сказати про те, що під час прелюдії жінку дуже збуджують дотики статевого органа партнера, що перебуває в стані ерекції. Тому такі дотики “ненароком” будуть дуже збудливими і для жінки, і для чоловіка.

  Млосний погляд, важкий подих попередять вас про те, що ви обоє рухаєтеся в правильному напрямку. Але не поспішаєте. Повільно роздягайте й пестіть. Чим довше буде продовжуватися прелюдія, тим краще буде вам обом потім.

  Рухи повинні бути повільними, поступальними. Звичайно ж, цілеспрямованими. Чим довше “туди” буде діставатися чоловік, тим сильніше збуджена жінка.

  Гладьте живіт, опустіться нижче. Грайте. Робіть “наступально-відступальні” рухи. Наблизьтеся до зони бікіні. Саме тут чоловік і може визначити ступінь збудження жінки за деякими ознаками:

  • чутливість клітора – якщо жінка буде відсувати руку й викручуватися, намагаючись уникнути цього дотику, то вона ще не сильно збуджена;
  • виділення – мова йде про виділення секреції, які з'являються в жінки під час сексуального контакту. За їх кількість відповідають бартолієві залози. Вони розташовані всередині малих статевих губ. Виділення повинні бути напівпрозорими й без різкого запаху (саме це буде свідчити про здорове їх походження). Піхва й вхід до неї стають сухими із вражаючою швидкістю. Це станеться в тому випадку, якщо партнерка почне остигати, виділення змащення припиниться відразу.

  Якщо всі дії, зроблені парою, були правильними, то чоловік не тільки зможе одержати задоволення, але й побачити й відчути жіночий оргазм – одне із найбільш збудливих видовищ, що існує в природі.

  Не засмучуйтеся, якщо очікуєте одного результату, а ваш партнер/ка реагують на ваші дії інакше, не так, як ви планували. Головне: учіться не тільки слухати й дивитися, а почути й побачити.

  Чи потрібна прелюдія?

  Все залежить від того, що ви обоє очікуєте від цього зв'язку: одноразовий жагучий статевий контакт або тривале знайомство, що переростає в союз на довгі роки. Тому це питання вирішує кожна пара індивідуально, але ... чи потрібне слідчому попереднє розслідування? Чи потрібна спортсменові розминка? Чи потрібна викладачеві вступна лекція? Висновок напрошується один: без гарної плідної вступної частини не буде відмінного результату.

  Олеся Шкребтій

  http://www.lady-m.com.ua

  Категорія: Підказка від Єви | Додав: Admin (27.06.2008)
  Переглядів: 6975 | Рейтинг: 4.8/4 |
  Система Orphus


  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Форма входу
  Логін:
  Пароль:
  Пошук по сайту

  Рекомендуємо вам проводити пошук українською та російською мовами

  Корисне


  Опитування
  Останнє на форумі
 • Наука и смысл жизн... >>
 • Скины в Роблоксе. >>
 • Багажник на рейлин... >>
 • Сантехника >>
 • Сериал >>
 • Випадкове фото з галереї
  Погода
  Погода в Полтаве, Кобеляках, Новых Санжарах, Комсомольске, Кременчуге, Решетиловке, Козельщине
  Курси валют
  Курсы валют на PROext
  Корисні посилання


  Статистика


                  

  Copyright EXO © 2021, created by KING © 2007 Всі права захищені.
  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net