Пятниця, 26.04.2024, 09:18
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Модератор форуму: Нереклама, paliy  
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » ЦНОТА (З ким? Коли? А варто?)
ЦНОТА
ANGELДата: Четвер, 15.11.2007, 01:02 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 20
Репутація: 2
Статус: Offline
Втрата цноти - питання, яке цікавить багатьох дівчат. І хлопців. Коли варто зробити "ЦЕ"? З ким? Дочекатися кохану людину чи набратися досвіду з іншими? А чи варто поспішати? Безліч питань і в кожного свої відповіді. ..


ПРОСТО АНГЕЛ
 
GreyДата: Четвер, 15.11.2007, 19:17 | Повідомлення # 2
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Как сказать "НЕТ!"

1. Прими твердое решение заранее - до того, как ты угодишь в ситуацию, где нужно будет решать под давлением момента.
2. Избегай скуки. Подумай заранее, чем будешь заниматься на свидании, чтобы не спрашивать - Ну и что будем сейчас делать?
3. Лучше тусоваться в компании - меньше шансов, что ты займешься чем-то, о чем потом пожалеешь.
4. Не забывай, что такое настоящая любовь. Если тебе скажут - "Если бы ты любила меня, то..." - закончи фразу так - "Если ты меня действительно любишь - пододжи до свадьбы". Сразу станут ясны намерения твоего друга.
5. Ищи поддержки. Легче принимать важные решения, если рядом кто-то поддерживает твои убеждения. Спроси у мамы. Спроси у Бога. Они дадут тебе силы и мудрость, чтобы ответить "НЕТ!"





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
EVAДата: Вівторок, 20.11.2007, 23:46 | Повідомлення # 3
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
ЦІКАВА ТЕМА. РІЗНІ ДУМКИ, ПЕВНО, З ЦЬОГО ПРИВОДУ У ЛЮДЕЙ. ХТОСЬ ВВАЖАЄ, ЩО ЦНОТУ ТРЕБА РЕВНО БЕРЕГТИ ДО ШЛЮБУ, ІНШИЙ НАБИРАЄТЬСЯ ДОСВІДУ, ВТРАТИВШИ ЛІК СВОЇМ СЕКСУАЛЬНИМ ДОСЯГНЕННЯМ.
Я ВВАЖАЮ, ЩО КОЖНА ЛЮДИНА ПОВИННА САМА ДЛЯ СЕБЕ В ДУШІ ВИРІШИТИ - ЧИ ГОТОВА ВОНА. ЯКЩО ХОЧ ТРІШКИ ВІДЧУВАЄТЬСЯ НЕВПЕВНЕНІСТЬ - ВАРТО ЗАЧЕКАТИ ЗІ ВТРАТОЮ ЦНОТИ. ДУМАЮ, КОЛИ ТОЙ ЧАС НАСТАНЕ, ЛЮДИНА ВІДЧУЄ САМА, ЩО ТАК, САМЕ ТУТ, САМЕ У ЦЮ МИТЬ, САМЕ З ЦІЄЮ ЛЮДИНОЮ...[color=red]



Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
GreyДата: Середа, 21.11.2007, 07:03 | Повідомлення # 4
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (EVA)
ЩО ТАК, САМЕ ТУТ, САМЕ У ЦЮ МИТЬ, САМЕ З ЦІЄЮ ЛЮДИНОЮ

А потім через 5 днів вирішить - ой, ми не підійшли один одному "сєксуально", пошукаю я іншого, який підійде "по розміру"?





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
EVAДата: Середа, 21.11.2007, 16:24 | Повідомлення # 5
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Grey, ЯКЩО ТАК СТАНЕТЬСЯ, ЩО ЛЮДИ ЧЕРЕЗ ПЯТЬ ДНІВ ВИРІШАТЬ, ЩО НЕ ПІДХОДЯТЬ ОДИН ОДНОМУ, ТО ЦЕ МОЖНА НАЗВАТИ ПРОСТО ЛЕГКОВАЖНІСТЮ. Я ПОВТОРЮСЬ , АЛЕ НАПИШУ - КОЖЕН ПОВИНЕН ВІДЧУТИ СЕРЦЕМ ТУ ВІДПОВІДАЛЬНУ МИТЬ, КОЛИ ЗАХОЧЕТЬСЯ ВТРАТИТИ ЦНОТУ.


Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
GreyДата: Середа, 21.11.2007, 21:40 | Повідомлення # 6
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (EVA)
КОЖЕН ПОВИНЕН ВІДЧУТИ СЕРЦЕМ ТУ ВІДПОВІДАЛЬНУ МИТЬ, КОЛИ ЗАХОЧЕТЬСЯ ВТРАТИТИ ЦНОТУ.

В тому той біда, що дівчина відчуває цю мить серцем, а хлопець - яйцями!
Для неї важливі почуття, слова, емоції, а для нього - позбавитися ерекції кожного ранку та похизуватися перед однолітками кількістю зваблених дівчат.
Я вірю в любов чи кохання ( називайте як хочте ), але для мене логічна тільки така послідовність:
симпатія - закоханість - любов - шлюб - секс - діти.
Може повторюся, але в природі не існує сексуальної несумісності. Тому мотив про пошук "підходящого" партнера, це тільки аргумент, щоб звабити Вас. Клянеться в любові - хай одружиться, не згодиться - значить не любить! Амінь!





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ОксанаДата: Середа, 21.11.2007, 21:51 | Повідомлення # 7
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Quote (Grey)
А потім через 5 днів вирішить - ой, ми не підійшли один одному "сєксуально", пошукаю я іншого, який підійде "по розміру"?

Підбирають не "по розміру"!! підходить людина чи ні ? В сексі людина відкривається з іншої сторони: "особлива" ніжність, повага до жінки, відповідальність, впевненість..... тут все відверто, природно, чесно.
Інший етап "підходить чи ні?" - це коханий(-на) в побуті. Від пробудження і до ночі, звички, біологічні ритми, відношення до обов"язків, пов"язаних зі спільним веденням господарства.... Як позитивний досвід розглядаю в цьому випадку громадянський шлюб.
Стосовно головної теми,- втрата цноти це просте питання часу, головне не втратити здоров"я і повагу до себе.

 
GreyДата: Середа, 21.11.2007, 22:12 | Повідомлення # 8
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Оксана)
Інший етап "підходить чи ні?" - це коханий(-на) в побуті. Від пробудження і до ночі, звички, біологічні ритми, відношення до обов"язків, пов"язаних зі спільним веденням господарства.... Як позитивний досвід розглядаю в цьому випадку громадянський шлюб.

Та що ж ви так хреново-то одне одного в цих громадянських шлюбах підбираєте! Відкрийте очі - почитайте статистику останніх трьох років - і погляньте на КІЛЬКІСТЬ РОЗЛУЧЕНЬ! Ось показник Вашого підбору! dash





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ОксанаДата: Середа, 21.11.2007, 22:29 | Повідомлення # 9
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Grey,
Quote (Grey)
Ось показник Вашого підбору!

Я говорю насамперед про себе, з досвіду! я 8 років у зареєстрованому шлюбі, до цього був короткий громадянський. Можливо моя сім"я не зовсім "середньостатистична", але на період громадянського шлюбу припало 80% "сходження характерами". І саме тоді ми вирішували чи зможемо жити разом. І не "хреново-то " вирішили yes

 
GreyДата: Середа, 21.11.2007, 23:09 | Повідомлення # 10
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
1. Виключення тільки підтверджують правило! Ви щаслива - Вам повезло!
А для статистики 1 випадок - не достовірність. Нещасних, повірте, набагато більше!

2. Цікаво - скільки ви зустрічалися до слів "люблю", скільки часу пройшло від слів "люблю" до "........." і чи була на цей момент подана заява про шлюб або поставлені до відому батьки - ми любимо один одного і будемо братися?





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
EVAДата: Четвер, 22.11.2007, 00:30 | Повідомлення # 11
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Grey, не треба судити всіх під одну планку! Дарма ти говориш, що бути з людиною, з якою втратила цноту - то просто повезло. Не всі ж помиляються. Різні випадки бувають.
Звісно, не треба стрибати в ліжко, щойно "схотілось". Але до шлюбу цноту сьогодні не вбережеш - ми живем не в еру камяного віку.



Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
ANGELДата: Четвер, 22.11.2007, 00:50 | Повідомлення # 12
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 20
Репутація: 2
Статус: Offline
Колись, як я ще ходила до школи, то вважала, що збережу цноту до шлюбу, для свого єдиного і коханого чоловіка. Все сталося майже так, як і планувалося, але дещо не так... Я познайомилася зі своїм нареченим і дость довгий час ми з ним таки ходили лише тримаючись за руки. Але коли він запропонував мені одружитися і я зрозуміла, що у на с все серйозно і тільки з цією людиною я хочу бути до кінця життя, в нас і сталося "ТЕ", що я хотіла відкласти до першої шлюбної ночі. І не жалкую.
Звісно, я знаю про Божі заповіді і намагаюсь їх виконувати, тому згодна з Грєєм, що пробувати одного, другого, третього... пертнера не варто. Можна так і не знайти "свого розміру" Згодна в деякій мірі і з Муравкою, що спробувати секс до шлюбу варто. Сьогодні це не є дивиною. Але ж не з усіма підряд його пробувати, а лише з тим, хто стане твоїи чоловіком. Чи не так?
Принаймні, це моя думка.



ПРОСТО АНГЕЛ
 
GreyДата: Четвер, 22.11.2007, 06:59 | Повідомлення # 13
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (EVA)
Але до шлюбу цноту сьогодні не вбережеш - ми живем не в еру камяного віку.

Ви так кажете, наче вона лежить у вас десь на поличці і будь-хто може її взяти!

Quote (ANGEL)
Сьогодні це не є дивиною

Сьогодні не є дивиною і підлітки-педерасти, що втрачають також свою невинність під впливом тієї розпусти, яка потоком ллється на нас.
І не потрібно говорити, що це різні речі. Так що - це вже норма!

Громадянський шлюб - це сумнівання у своїх почуттях, спроба уникнути відповідальності у випадку невдачі, БЛУД!
Більшість живе до шлюбу статевим життям НЕ ПРОЖИВАЮЧИ разом - зляглися і розбіглися по своїх норах!





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
MuravkaДата: Четвер, 22.11.2007, 08:38 | Повідомлення # 14
Бувалий
Група: Продвинуті
Повідомлень: 239
Репутація: 13
Статус: Offline
Та що ж ви так хреново-то одне одного в цих громадянських шлюбах підбираєте! Відкрийте очі - почитайте статистику останніх трьох років - і погляньте на КІЛЬКІСТЬ РОЗЛУЧЕНЬ! Ось показник Вашого підбору!
А що там так і написано? "Оці чоловік П. та жінка Ю. жили в громадському шлюбі до весілля, і бачите вони розлучилися."
Я просто впевнена там так не написано і ви так само цього незнаєте, Грею, жили вони чи ні. А ця так звана кількість розлучень може бути якраз із за цого самого непідбору.

Добавлено (22.11.2007, 08:17)
---------------------------------------------
бо деяким то батьки такі я ви вперті не дозволяли то осуд сусідів зновуж таких як ви.

Добавлено (22.11.2007, 08:19)
---------------------------------------------
а так буває дуже часто, знаю сама, випробувано на собі.

Добавлено (22.11.2007, 08:38)
---------------------------------------------
А Якщо вам Грею секс тільки для того щоб робити дітей, зробив дитину чи дві за все життя, і на цьому закінчено сексуальне життя, то для цого "ума" великого не треба, це занятта для цього і створене, але так думали ще мабуть багато століть тому, і бачу деякі ексклюзиви залишилися і в наш час. Мені вас шкода, якшо ви невмієте отримувати від цього задоволення, а не тільки дітей. :p




Я люблю людей.

 
GreyДата: Четвер, 22.11.2007, 15:35 | Повідомлення # 15
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Muravka)
Мені вас шкода, якшо ви невмієте отримувати від цього задоволення, а не тільки дітей.

Ви знаєте, крім сексу людям дають задоволення наркотики, можливість набити морду сусіду, вкрасти у старенької бабусі велосипед, продати і напитися і т.д. Так що, треба всім цим займатися?
Ви молода і до Вас не доходить, що прийде час і Ви будете наказані за порушення Закону, якому тисячі років - а тоді буде пізно. Хто давав Вам право його порушувати. І те, що потім "на сковорідці" Ви кричатимете - Не виноватая я! - уже ніхто не буде слухати.
Зробили помилку - попросіть у Бога пробачення і мовчіть, а не агітуйте інших!
Припустіть ситуацію, що Ви закохаєтеся у хлопця, для якого питання цноти принципове, коли для нього розпуста прирівнюється до зради, а не до розваги і втіхи як у Вас.





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » ЦНОТА (З ким? Коли? А варто?)
  • Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net