Пятниця, 26.04.2024, 21:24
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Все про все » Психологія, філософія » Філософія (Добро і Зло)
Філософія
ХарактерникДата: Четвер, 29.11.2007, 23:35 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 12
Репутація: 3
Статус: Offline
Що в Вашому розумінні Добро а що Зло :(


"Богатство,власть,жена и дети
Нужны тебе на этом свете.
На тот и бедный и богатый
Уйдет один,без провожатых.
 
sashkoДата: Четвер, 20.12.2007, 15:26 | Повідомлення # 2
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Добро - це те, що говорить та робить Бог. Правду про те, що він говорить та робить, тобто про те що є добро можна дізнатись з Біблії. Також правду, але частково, про Його дії можна побачити в оточуючий нас природі, та в житті людей.
Зло - це все що протирічить сказанному та зробленному Богом.
Ну наприклад, Бог каже - Я єдиний Бог і інших Богів немає, а людина каже, що є інші Боги, або що Бога не має. Це є зло, бо це протирічить слову Бога.
Або, Бог говорить - не матюкайся, а людина матюкається, це теж зло.
Якщо ми хочемо мати добре, щасливе життя і хочемо самі робити та казати добро, то нам треба просто слухатись Бога, що Він нам каже робити.
При чому, хочу зазначити, що поняття добра та зла ніколи не змінюються, вони завжди були, є та будуть сталими. тобто істина, вона завжди одна і та сама. А змінюються лише наши уявлення про неї. Які можуть бути більш чи менш близькими до неї.
Є люди які стверджують, що мірилом добра та зла виступають саме вони. Тобто, що джерелом добра у Всесвіті є вони. Я таку думку не розділяю, хоча б по тій причині, що світогляд кожного з нас, наш погляд на речи, наше розуміння добра та зла міняється на протязі нашого життя не один раз. А такі зміни можуть відбуватися лише під дією зовнішніх чинників.
Ну наприклад.
Припустимо, що розум людини це вода у склянці. Просто чиста вода.
Для того щоб вона стала солодкою (людина стала доброю), або гіркою (людина стала паганою), треба аби цю воду посолодили, тобто кинули в неї сахар, якого до цього в ній не було, або підкинули перцю, якого в ній теж не було.
До тогож згадайте маленьких дітей, вони, коли народжуються ще не роблять ні добра ні зла. Лише по мірі того як людина дорослішає вона починає приймати з оточуючого світу (людей, суспільних відносин, природи, інших джерел інформації) чи добрє чи злє в своє сердце.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Четвер, 20.12.2007, 15:48 | Повідомлення # 3
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
1.
Quote (sashko)
До тогож згадайте маленьких дітей, вони, коли народжуються ще не роблять ні добра ні зла.

До якого віку? Коли 9-ти місячна дитина ударить Вас пальцем у око - Вам буде боляче! Так це ні добро ні зло?
2. Сусід вирішив застрелитися, а я украв у нього пістолет? Хто я - злочинець чи добродій?
3.
Quote (sashko)
Бог говорить - не матюкайся

Де?
4.
Quote (sashko)
наше розуміння добра та зла міняється на протязі нашого життя не один раз.

Маячня! Закон даний Богом незмінний для Всіх НАЗАВЖДИ! Без Закону немає поняття добра і зла!




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
oleksiy11Дата: Четвер, 20.12.2007, 16:44 | Повідомлення # 4
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Grey)
Сусід вирішив застрелитися, а я украв у нього пістолет? Хто я - злочинець чи добродій?

А як же неукради мабуть ви всетаки злочинець
Quote (Grey)
Закон даний Богом незмінний для Всіх НАЗАВЖДИ!

А як же око за око і неубий




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
sashkoДата: Четвер, 20.12.2007, 17:15 | Повідомлення # 5
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Вибачте, але я пропоную вам, Grey, більш уважніше читати мої пости.
Почну з останього

4
Quote
Quote (sashko)
наше розуміння добра та зла міняється на протязі нашого життя не один раз.

Маячня! Закон даний Богом незмінний для Всіх НАЗАВЖДИ! Без Закону немає поняття добра і зла!


В данному реченні я писав про НАШЕ РОЗУМІННЯ ЗАКОНУ, а не про сам ЗАКОН.
Різницю відчуваєте?
А про сам ЗАКОН я писав наступне (в тому ж пості):

Quote
При чому, хочу зазначити, що поняття добра та зла ніколи не змінюються, вони завжди були, є та будуть сталими. тобто істина, вона завжди одна і та сама. А змінюються лише наши уявлення про неї. Які можуть бути більш чи менш близькими до неї.

3
Quote
Quote (sashko)
Бог говорить - не матюкайся

Де?


Відповідь: в Еф 5:4, Кол 3:8. В цих текстах Павло, водимий Духом Святим згадує таке слово як "сквернословие", це стара форма сучасного для нас слова "матюки". Прочитайте ці тексти в контексті.
2
Quote
Сусід вирішив застрелитися, а я украв у нього пістолет? Хто я - злочинець чи добродій?
.
Ви колись замислювались над таким питаням, чому всеж таки люди натискують на курок і стріляються? Спробую дати початок відповіді. Ну по перше тому, що Бог не краде в них пістолетів. Він дає їм вільне право вибору. Це по-перше.
Тепер таке запитання. А чому багато людей взагалі не стріляються і навіть не мають думок до такого. Відповідь в тому, що, по-перше, вони змогли побачити в своему житті, що є Бог і тому є надія (різні люди, бачать це по різному) і від цього їм в житті краще. По-друге Бог сказав "Не вбивай" і вони йому повірили, що так робити не треба. Пропоную вам, Grey, розмірковувати далі над вашим запитанням?


Quote
1 До якого віку?

У кожної дитини він різний. Все залежить від того, в яких умовах вона народилася і проживає, яке її оточення. Також, наскільки спотворений її генотип.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Четвер, 20.12.2007, 17:58 | Повідомлення # 6
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
наше розуміння добра та зла міняється на протязі нашого життя не один раз

Ще раз повторюю - маячня! Життя людини змінюється один єдиний раз! Точка відліку - признання Іісуса Христа Богом. Все інше - словоблуддя.
Quote (sashko)
"сквернословие", це стара форма сучасного для нас слова "матюки"

"сквернословие" - стара форма сучасного "богохульство".
Звідки Павло знав, що "х**" - це матюк, а "цюцюрка" - ні?
Існують десятки мов, у яких взагалі відсутні поняття "нецензурна лексика".
Сучасні норми української мови вважають матюками всі слова і фрази, які містять неповагу до батьків. Тобто порушують 5-у заповідь.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Пятниця, 21.12.2007, 10:18 | Повідомлення # 7
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
"сквернословие" - стара форма сучасного "богохульство".

Вкажіть, будьласка, джерело (словник, енциклопедію, тощо) з якого ви взяли данне тлумачення цього слова.

Quote
Ще раз повторюю - маячня! Життя людини змінюється один єдиний раз! Точка відліку - признання Іісуса Христа Богом. Все інше - словоблуддя.

Знову ж таки. Саме життя не підтверджує вашу думку.
Розглянемо приклад. Для яскравости, запропоную приклад дикуна з племені Мумба- Юмба.
Він їсть своїх ближніх і вважає що це нормально. Потім приходить міссіонер з Європи та каже йому, що їсти собі подібних то зло. Дикун може прийняти цю звістку і перестане бути людожером. Потім йому розкажуть про те що вбивати людей взагалі погано. Він перестане приймати участь у війнах. Через деякій час (ну наприклад років через п'ять) він узнає,що брехати то є пагано. І він відмовляється від брехні. І так далі.
Та нарешті, Grey, згадайте самого себе, десять років назад, п'ять, рік тому, день тому назад. Чи завжди ви мали однакову точку зору на одні і тіж самі речи. Наприклад, ваше ставлення до політиків, до факту життя після смерти, до ваших друзів, сусідів, до паління та випивки, нарешті до самого Бога і до себе. Згадайте ваше ставлення, наприклад, до відміток в школі, наприклад десять років тому і зараз. Якщо ви отримували "2" як ви себе почували тоді. І,що ви думаєте тепер про ті двійки. А коли вам було 10 років, як ви відносились до покупки набору іграшкових солдатиків. А тепер виб з охотою їх купили? Чому? Я думаю всеж таки ваше сприйняття, ваші уявлення про життя і все що в ньому і по за ним, змінюється з часом. Ви ж жива людина. Адже тільки у трупів уявлення по добро і зло, про правильне і не правильне ніяк не змінюється.
А стосовно, пізнання Христа як точки відліку. То скажу вам так. Коли вам мама казала, що брехати то не красиво? Як по вашому взнати, що брехати то не красиво, то є пізнання того який є Бог?. Думаю так. В цей момент ми пізнаємо, що Бог не є брехуном. Потім вам розказали, що Христос вмер за вас. Ви дізналися, що Бог є любов. Через деякий час. Ви прочитали в Біблії, що Бог не хоче аби людина гнівалася на ближнього, злилася. Прсто в якийсь період життя, коли вам в перше розповіли про Христа, Біблію, спасіння у вас відбувся якісний стрибок в розумінні Бога (причому цей стрибок не єдиний в вашому житті). Але ж я сподіваюсь, що надалі пізнання Христа у вас не припинялось? Ви ж продовжуєте пізнавати про нього щось нове? Адже так



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Пятниця, 21.12.2007, 16:33 | Повідомлення # 8
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
1. Поганый, гадкий, мерзкий, пакостный, скверный; || нечистый по вере ( словник В.І.Даля ).
Скверна - це гріх, який виходить через уста, переповнивши серце.
Ви не відповіли на питання про нецензурну лексику.
2.
Quote (sashko)
Потім йому розкажуть про те що вбивати людей взагалі погано. Він перестане приймати участь у війнах.
Розкажіть мені тоді, хто такий капелан і що він робить у війську?
3.
Quote (sashko)
Адже тільки у трупів уявлення по добро і зло, про правильне і не правильне ніяк не змінюється

Після того, коли я прийняв Віру і мені оголосили Закон - мої поняття добра і зла стали незмінними! Раз і назавжди! Все! Людина не має права змінювати Закон!
4. Ви не відповіли на лист у приват? Чому?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).


Повідомлення відредагував Grey - Пятниця, 21.12.2007, 16:37
 
sashkoДата: Пятниця, 21.12.2007, 22:46 | Повідомлення # 9
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Поганый, гадкий, мерзкий, пакостный, скверный; || нечистый по вере ( словник В.І.Даля ).
Скверна - це гріх, який виходить через уста, переповнивши серце.

Grey, я підозрюю, що ви тлумачите не слово "сквернословие", а слово "скверный". Це різні по значенню слова.
Толковий словник Ожегова: сквернословие, -я, ср. - Речь, наполненная непристойными словами.
Раджу також набрати в пошуковці слово "сквернословие" и подивитись ссилкі.

Quote
Після того, коли я прийняв Віру і мені оголосили Закон - мої поняття добра і зла стали незмінними! Раз і назавжди! Все! Людина не має права змінювати

Стосовно того,що закон не змінний і ми не маємо права його змінювати - я звами абсолютно згідний. Я про це теж писав.Стосовно незмінності ваших і наших уявлень про Бога, закон та Христа пропоную, нам з вами, Grey, порозмірковувати над однією із заповідей Закону: "Не вбивай". Як ви розумієте цю заповідь? Які дії для вас є вбивством, а які ні?
Quote
4. Ви не відповіли на лист у приват? Чому?

Вибачте, я ще просто не заглядав в ЛС. Та збираюсь це зробити. Тоді обов'язково відповім вам.
Quote
Ви не відповіли на питання про нецензурну лексику.

Вибачте, якось не відреагував на це запитання зразу. Спробую відповісти, але пізніше. Зараз не маю часу.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Пятниця, 21.12.2007, 22:57
 
GreyДата: Пятниця, 21.12.2007, 23:23 | Повідомлення # 10
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
"Не вбивай". Як ви розумієте цю заповідь?

У моїх дочок на стіні висить листівка із заповідями. Читаю дослівно - 6. Не убивай ( не злись, не кричи, не ненавидь ). - вибачте за російську мову, ми нею користуємося вдома з певних причин.

Добавлено (21.12.2007, 23:23)
---------------------------------------------
Слово "сквернословие" состоит из двух существительных "скверна" и "слово".
При этом слово "скверна" имеет значение "грех" и не обязательно является нецензурным. Неприличным, "скверным" смыслом могут обладать и обычные слова, если они наносят оскорбления Богу или человеку. Не советую Вам использовать толковые словари, которые обработаны советскими идеологами - они извращают истиное значение как русских, так и, особенно, украинских слов!





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Понеділок, 24.12.2007, 13:19 | Повідомлення # 11
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Не убивай ( не злись, не кричи, не ненавидь ).

Так. Згоден з вами, що обізвавши людину, ну наприклад, накричавши грубо на неї, обматюкавши, можна вбити таким чином її. А як ще можна вбити людину? Взагалі якими способами можна вбити. Ну наприклад, куріння, або алкоголізм. А ще що на вашу думку вбиває людєй?



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Понеділок, 24.12.2007, 15:08 | Повідомлення # 12
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
Взагалі якими способами можна вбити

Вибачте, я - лікар, тому давати такі поради не можу!




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Понеділок, 24.12.2007, 18:26 | Повідомлення # 13
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
smile Ну, добре! Не буду штовхати вас на злочини. smile


Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
PsevdoNimBДата: Пятниця, 25.01.2008, 16:14 | Повідомлення # 14
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Quote (sashko)
Зло - це все що протирічить сказанному та зробленному Богом.Ну наприклад, Бог каже - Я єдиний Бог і інших Богів немає, а людина каже, що є інші Боги, або що Бога не має. Це є зло, бо це протирічить слову Бога.

sashko, чесно кажучи я не можу зрозуміти... чому інша думка про кількість богів вважається злом? Наприклад для мене все одно скільки їх там і де хто конкретно)) Я знаю, що Вища Сила є. І я дуже вдячний їй за те, що я хожу по Землі і можу бачити красу, геніальність та гармонію природи. І що ця сила дозволяє мені займатися улюбленими справами. І при цьому, я не порушую ніяких заповідей, нічого не краду, не вбиваю, пупом Землі себе на вважаю... Тобто в моїх думках і намірах точно немає негативу. То ж якщо я Бога називаю при цьому іншими словами, а не так, як написала інша людина (бо саме людською рукою написана Біблія), то хіба ж я злодій? )) В чому тут зло? ... якщо думати про благополуччя планети та всього, що на ній і поза нею...
А якщо б я взагалі про Бога не замислювався, та реально своїми діями та думками робив набагато менше зла, навіть ніж православний священник, то все рівно я був би злодій? Просто тому що хто не з нами, той проти нас? )
Якщо Бог і Аллах - це не одне й те ж, то що виходить.... майже третя частина всіх людей на планеті (мусульман) горітиме в аду? ))
Мені здається, що неважливо кому молитися - все це доходить до Вищої Сили, яка ні на кого не ображається (не треба Вищу Мудрість наділяти примітивними людськими амбіціями, ці амбіції б заважали створювати світ)
Мені так здається... вірити мені не треба! ))
Вірте своєму серцю.

 
sashkoДата: Понеділок, 28.01.2008, 12:05 | Повідомлення # 15
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Добрий день, ПсевдоНімБе! yes
Радий вас бачити в цій цікавій і незаслужено забутій темі!
Перш ніж почати відповідати на ваші цікаві запитання хочу аби ми дійшли з вами згоди в найсуттевішому.
Ви вірите в те, що істина одна? Що немає багатьох правд, а є тільки одна правда, а все інше то пусте?
Хочу почути вашу думку. А поки розповім свою.
Я вірю і знаю, що правда про будь яке явище, про будь який предмет може бути лише одна. Чому так, тому, що це очевидно!
Нарпиклад є декілька думок про якесь явище, поняття. Розглянимо таке поняття як кількість яблук в накритій корзині. Наприклад, між людьми стоїть таке питання: в корзині лежить одне яблуко чи більша кількість яблук, чи в корзині зовсім немає яблук? Одне, більше ніж одне, жодного?
Одна людина каже, що одне, друга людина каже що більше ніж одне, третя - жодного. Очевидно що правда лежить лише в одному з цих трьох варіантів. Не має такого, аби правдивими виявились бодай два з цих варіантів відповіді. Тобто не може бути аби в корзині, наприклад, не було зовсім яблук і в той же час було, скажімо, три яблука. Це очевидно! Ви згодні зі мною?
:)
р



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Понеділок, 28.01.2008, 17:35
 
Форум » Все про все » Психологія, філософія » Філософія (Добро і Зло)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net