Вівторок, 16.04.2024, 15:48
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама, paliy  
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » АБОРТ (Необхідність чи великий гріх?)
АБОРТ
SEKSIДата: Вівторок, 25.12.2007, 23:22 | Повідомлення # 16
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 406
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
Грею ви безнадійа людина і ваша аватара вам цілком відповідає

Ми всі на форумі відрізнаємся своєю оригінальністю й аваторами.
oleksiy11! Чому він безнадійний? Тому що думає не так, як загальна маса?



Любовь - это вам не просто так.
Любовью надо заниматься!
 
EVAДата: Вівторок, 25.12.2007, 23:30 | Повідомлення # 17
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Quote (Grey)
C'est la vie!

Grey
Таке життя. Правильно?



Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
ЛтаваДата: Середа, 26.12.2007, 03:26 | Повідомлення # 18
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 97
Репутація: 4
Статус: Offline
Досить спірне питання. Для початку потрібно знайти відправну точку.З якого моменту вважаємо початок нового життя? Потім питання бажанності появи дитини ( випадкова вагітність, матеріальне становище, спадкові хвороби, і нарешті - згвалтування). І останнє. Жінка це особистість , з правом самостійного прийняття рішення, чи біологічна машина для задоволення потреб і продовження чоловічого родовіду?
 
GreyДата: Середа, 26.12.2007, 07:11 | Повідомлення # 19
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Лтава)
Для початку потрібно знайти відправну точку

Існують стани, коли вагітність створює загрозу для життя майбутньої матері - тоді аборт неминучий. Незалежно від точки зору. Але я бачив не одну жінку, яка свідомо йде на ризик у такій ситуації.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
EVAДата: Пятниця, 28.12.2007, 00:13 | Повідомлення # 20
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Quote (Grey)
Існують стани, коли вагітність створює загрозу для життя майбутньої матері - тоді аборт неминучий.

В цьому випадку не можу не погодитись з Греєм!



Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
SEKSIДата: Пятниця, 28.12.2007, 00:19 | Повідомлення # 21
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 406
Репутація: 18
Статус: Offline
Я однозначно против!


Любовь - это вам не просто так.
Любовью надо заниматься!
 
sashkoДата: Пятниця, 28.12.2007, 12:50 | Повідомлення # 22
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Щодо права мати власну позицію.
Дійсно, кожен має право мати свою позицію. Ми маємо право робити власний вибір.
Дійсно, не можна гнобити когось, грубо з ним поводитись, якщо ми не згодні з думкою цієї людини.
Та, шановні.
Ми повинні мати не тільки наші власні позиції, свої відношення до того чи іншого явища, в данному випадку до абортів. Ми повинні, також знати, що ми відповідальні за свої слова. Кожен повинен з нас пам'ятати, що слова, які ми говоримо, впливають на інших людей, формують їх думку, а значить здатні змінити життя людей. Чи то в кращий бік , чи в гірший.
Слова які ми говоримо, можуть або принести комусь нещастя, горе, смерть, чи навпаки, радість здоровья, щастя.
Наприклад, якщо я говорю, що аборти це пагано. то знайдеться якась людина яка повірить мені. І аборту не зробить.
Якщо ж я кажу, що аборт - то є вихід із складної ситуації, то таж людина, може мені повірити також і зробить цей аборт. Хіба в житті не так буває?
Чи замислюємося ми з вами про наслідки слів які ми говоримо, чи готові ми нести відповідальність за ці слова.
Я звертаюсь наприклад до oleksiy11 з його постом №4.
Згоден з вами, що в такому суспільстві як наше, заборона абортів призведе до зростання кількості нелегальних абортів, або до збільшення кинутих на призволяще людей. Це все відбудеться по одній причині. Суспільство не бажає, в цілому, слухатись того, що говорить йому Бог. Адже проблема абортів - це комплексна проблема. І ми її ніколи не розвяжемо якщо будемо намагатись позбавитись тільки абортів. Адже аборт це не причина, а це вже наслідок. Бо ще є такі проблеми:
1 Вступ до статевих стосунків в занадто юному віці без оформлення шлюбу. Це лихо прийшло до нас чрез пропаганду розпустного життя яка ведеться через ЗМІ, а звідтіля в кругу однолітків. А Бог просто каже, не треба, то зло, лихо на ваші голови. Та люди не хочуть слухати Його. Краще подивитись телевізор з єротичними сценами, нам так хочеться. Тому багато ким з молоді стало вважатися, що секс в віці 14-18 років, то є круто. Їм просто промито мізки злі дядьки. А коли виявляється що вона вагітна, то опинившись перед фактом життевого тягаря відповідальності ці діти штовхаються до аборту. А Бог знову просто каже, не треба, то зло. Краще довіртеся мені. Та ми знову не хочемо Його слухатись.
2 В світі панує жадоба до грошей, кар'єризм, егоїзм в найрізноманітніших його проявах. Тобто зараз люди вважають, що треба жити для себе, а не для інших. Та Христос каже, то зло, лихо для вас і ваших дітей. Жертвуйте собою заради інших. Живіть для людей. В цьому щастя кожного з вас. Та нам байдуже до його слів. Занадто багато хоче. Тому люди і одружуються або і так собі без шлюбу займаються сексом не змиривши себе перед Богом і думаючи тільки аби їм було добре. А потім і виходить, вона завагітніла. А в неї гарна робота, можливість кар'єри, заграниці. Да і коханий може піти від неї якщо дізнається. А що ж тепер, втрачати все це благо заради підгузників та пелюшок. От і виходить потім живе скалічена і фізично і духовно. А в багатьох випадках, ще і бездітна. Скільки я такого надивився. А Бог то каже - не робіть цього, довіртеся Мені, Я завжди допоможу якщо звернетеся до мене. Не залишу Вас. Та ми не віримо.
3 Багато що ще. Усього не перерахувати.
Скажіть відверто, oleksiy11, самі собі, ви б хотіли аби ваша дружина коли небуть зробила аборт? Відповіли? А тепер замислитесь, про те, яку позицію вам треба висловлювати привселюдно.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
EVAДата: Пятниця, 28.12.2007, 23:09 | Повідомлення # 23
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Quote (sashko)
1 Вступ до статевих стосунків в занадто юному віці без оформлення шлюбу. Це лихо прийшло до нас чрез пропаганду розпустного життя яка ведеться через ЗМІ, а звідтіля в кругу однолітків. А Бог просто каже, не треба, то зло, лихо на ваші голови. Та люди не хочуть слухати Його. Краще подивитись телевізор з єротичними сценами, нам так хочеться. Тому багато ким з молоді стало вважатися, що секс в віці 14-18 років, то є круто. Їм просто промито мізки злі дядьки. А коли виявляється що вона вагітна, то опинившись перед фактом життевого тягаря відповідальності ці діти штовхаються до аборту. А Бог знову просто каже, не треба, то зло. Краще довіртеся мені. Та ми знову не хочемо Його слухатись.

Особливо багато молодих дівчат пропало в роки радянського союзу. Одна моя знайома розповідала, що у союзі сексу не було, тому багато дівчат пробували "запретний плод". А потім, щоб мами й тата не знали, позбувалися дітей. Уявіть, який це психологічний стрес!
А батьки, які є найрідніші люди на землі, відверталися в ттаих випадках, коли дізнавалися щось таке про свою доньку. Жах просто!
А юні дівчата все життя несли потім психологічний тягар дітовбивства. Думаєте, з них потім нормальні жінки виростали?




Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
ЛтаваДата: Субота, 29.12.2007, 08:37 | Повідомлення # 24
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 97
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (EVA)
що у союзі сексу не було, тому багато дівчат пробували "запретний плод".

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
А Ваша знайома не розповідала де бралися дітки при відсутності сексу?
Просто рівень моральності був іншим, дівчата "легкої поведінки" були виключенням а не правилом.
Доречі, вони не погано в подальшому облаштовували своє життя бо мали можливість і досвід запропонувати для чоловіків "родзинку".

 
sashkoДата: Неділя, 30.12.2007, 22:40 | Повідомлення # 25
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
Існують стани, коли вагітність створює загрозу для життя майбутньої матері - тоді аборт неминучий.

Любов яка діє через віру сильніша за смерть чи страждання.
У мене є подруга, яка майже на протязі всієї вагітності мала страшенний токсикоз (вона навіть не могла зробити ковтка води). Більше трьох місяців вона провела в лікарні. Із них досить тривалий час в реанімації. Ій ставили капельниці та кололи вітаміни, бо вона нічого, взагалі нічого не могла деякий час ні їсти, ні пити. Всі лікарі настоювали аби вона зробила аборт, інакше вона помре. Та вона відмовлялася від аборту, бо хотіла аби її дитина жила, бо вона любила свою дитину. За неї багато людей молилося тоді. Тепер її дівчинці три з половиною роки. Гарна, розумна дитина. Знає вже кілька псалмів на пам'ять.
Пам'ятаємо - любов сильніша за смерть та різні загрози. Бо Бог - є любов.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Понеділок, 31.12.2007, 07:00 | Повідомлення # 26
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sashko)
майже на протязі всієї вагітності мала страшенний токсикоз (вона навіть не могла зробити ковтка води)

sashko, вказана фраза з медичної точки зору повний абсурд! Повірте мені, як лікарю.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Понеділок, 31.12.2007, 20:05 | Повідомлення # 27
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote
sashko, вказана фраза з медичної точки зору повний абсурд! Повірте мені, як лікарю.

Тоді я брехун?
Воду вона не могла пити досить короткі періоди часу. А от їсти їй довгенько не моглося. Та токсикоз в неї був дійсно страшенний і довгий від початку, аж до восьмого. Перші 9 тижднів вона лежала в реанімації. А до 7 місяця включно, в неї була рвота.
Взагалі, скажу так, не варто нам зобмежувати життя лише своїм досвідом (нехай навіть професійним), своїми знаннями, можливостями.
Життя значно різноманітніше ніж нам може це здаватися.



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Понеділок, 31.12.2007, 20:12 | Повідомлення # 28
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
sashko, Я працюю лікарем 20 років - розкажіть цю казочку комусь іншому!
Токсикоз вагітних, що супроводжується блювотою самовільно припиняється з часу утворення плаценти - на 4-му місяці вагітності!




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Понеділок, 31.12.2007, 20:45 | Повідомлення # 29
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Можете залишатися при своїй точці зору.
Нехай буде гречка, аби не суперечка!



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Понеділок, 31.12.2007, 21:51
 
НерекламаДата: Субота, 19.01.2008, 23:20 | Повідомлення # 30
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Прикріплення: 7952097.jpg (34.2 Kb)



"Життя - це шанс на щастя."

 
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » АБОРТ (Необхідність чи великий гріх?)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net