Четвер, 18.04.2024, 10:21
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама, paliy  
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » АБОРТ (Необхідність чи великий гріх?)
АБОРТ
НерекламаДата: Субота, 19.01.2008, 23:21 | Повідомлення # 31
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
Прикріплення: 0613286.jpg (96.9 Kb)



"Життя - це шанс на щастя."

 
PsevdoNimBДата: Понеділок, 21.01.2008, 11:56 | Повідомлення # 32
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Коли іноді в компьютері якась програма мене запитує: "Ok? Abort? Ignore?"
То в мене серце кровью обливається, коли доводиться натиснути на "Аборт"
)))))

В тому випадку то для мене неприємна необхідність, бо мова не йде ні про чиє життя.

А реально робити аборт - то не відповідання за свої вчинки
і великий гріх руйнування природи.
Мені так здається.


 
EVAДата: Середа, 30.01.2008, 21:40 | Повідомлення # 33
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Інформашку тут знайшла по темі. Є над чим задуматись.

Непрофессиональные аборты убивают 70 тысяч женщин в год и 5 миллионов делают калеками

Около 70 тысяч женщин во всем мире ежегодно умирают от последствий абортов, выполненных непрофессионалами, либо проведенных в антисанитарных условиях.
Серьезные осложнения после таких абортов, ведущие к длительным или хроническим заболеваниям, фиксируются еще у пяти миллионов женщин.

Такие данные приводятся исследовании, выполненном американским Институтом Гаттмахера совместно со Всемирной организацией здравоохранения.

Согласно данным исследования, в период с 1995 по 2003 год общее число абортов в мире снизилось с 46 до 42 миллионов в год. В то же время доля нелегальных или проведенных в небезопасных условиях абортов осталась неизменной - около 50%.

Большинство абортов - около 35 миллионов - приходится на развивающиеся страны. На них же приходится около 97 процентов небезопасных абортов. В настоящее время во всем мире абортом заканчивается в среднем каждая пятая беременность, однако в различных регионах этот показатель существенно варьируется. Так, в странах Восточной Европы на каждые 105 абортов приходится всего 100 родов, тогда как в Западной Европе эти показатели составляют, соответственно, 23 на 100, а в Северной Америке - 33 на 100.

В Африке, где аборты законодательно запрещены в большинстве стран, на каждые 100 родов приходится 17 абортов.

По мнению авторов исследования, законодательный запрет на прерывание беременности не приводит к снижению абсолютного числа абортов. В частности, в Гане, где аборты з запрещены, а профилактика ВИЧ-инфекции построена на программе пропаганды воздержания от внебрачного секса, в 2003 году приходилось 54 аборта на 1000 женщин, что более чем в два раза больше, чем в США. Впрочем, как указывают критики, последние выводы основаны на весьма приблизительных данных, поскольку регулярный учет абортов в странах, где они запрещены, отсутствует.




Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
СкайДата: Субота, 01.03.2008, 16:29 | Повідомлення # 34
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 39
Репутація: -3
Статус: Offline
жінки ніколи не робіть аборт !


Я такий який я є ! )
 
xSALaMONZДата: Пятниця, 27.06.2008, 19:46 | Повідомлення # 35
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 315
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Скай)
жінки ніколи не робіть аборт !

Це єдине з чим я з тобою погоджуюсь!!!! :)



 
happysetДата: Пятниця, 27.06.2008, 20:18 | Повідомлення # 36
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 134
Репутація: 10
Статус: Offline
Це просто вбивство. Проте у житті жертва хоч має шанси захистити себе.(маю наметі дорослу людину), то аборт це найстрашніше вбивство, зним ніщо незрівняється :(



Життя потрібно прожити так, щоб іншим хотілось...
 
STALKERДата: Неділя, 27.07.2008, 15:37 | Повідомлення # 37
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 96
Репутація: 13
Статус: Offline
Я ВИСЛОВЛЮСЬ ТРОХИ ПО ІНШОМУ
АБОРТ як з релігійної так і з моральної точки зору -дуже погана річ
після некваліфікованого аборту дівчина вже може ніколи не мати дітей+мати кучу болячок
ТОму потрібно не боятись вагітності і провокувати викидні,а насам перед побалакати зі своїм хлопцем і саме головне з батьками -вони завжди підуть на зустріч і допоможуть,та і хлопець якщо дійсно кохае а не використовуе вас як тренажер теж зрозуміе цю ситуацію
Але е одне Але що коли при медицинському обстеженні виявиться що дитина народиться калікою
Моя думка хоч як це не жорстоко звучить - тут потрібен аборт
По статистиці тільки 8 процентів таких дітей нормально проходять адаптацію і так чи інакше пристосовуються для нормального життя в суспільстві
Навіть наведу приклад недавно їздив в гості до родичив в Київ у них сусідка із сином у якого хвороба дауна йому уже 14 років ,його матері лише 40 ,а навигляд літня жінка замучана ситуаціею-постае питання яке у нього буде подальше життя ?Без кохання, без майбутьнього -просто проживаньня день за днем у якому небудь інтернаті
ХОЧ у него і е брат ,але навіть зі сторони видно шо ДЛЯ НЬОГО це не потрібна обуза ,і після матері він не буде з ним нянчитись.
Кажу це все не для того щоб викликати чийсь гнів чи непорозуміння ,а для того щоб усі з розумінням підходили до занять сексом- використовували презерватив чи предохранялись від небажаної вагітності, бо 15 хвилин задоволення можуть перетворитись в муки на все життя.А при бажанні народити дитину слідкували за характером свого життя -КУРІННЯ І ПИЯТСТВО теж до доброго не доведе.



Имею Мнение Хрен Оспориш
 
EVAДата: Вівторок, 29.07.2008, 12:14 | Повідомлення # 38
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
STALKER, згодна з твоїми висловлюваннями на всі 100 %!
yes yes yes
От аби кожен замислювався над цим ДО, а не ПІСЛЯ того...



Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
RosTstaffДата: Пятниця, 29.08.2008, 19:32 | Повідомлення # 39
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 171
Репутація: 12
Статус: Offline
Аборты необходимы!!!!
Зачем рождать не желаемого ребёнка????
Родить человека который выростит моральным инвалидом?
Одумайтесь, в нас и так страна НЕПУГАНЫХ ИДИОТОВ
Каждый второй готов предыдущегоо зарезать.
Как может вырости нормальный человек если его всё время ущемляют во всём, или просто откажуться от него?
Интернаты переполнены, улицы кишат бездомными детьми которые живут в люках и нюхают клей, большенство згнывают не дожив до 20.
Говорите о гуманности но несмотрите вокруг себя.
Мне кажеться что вам пора как то снять свои розовые очки.
Или просто не стоит вам пытаться быть святыми и обсуждать таки темы!!!!

 
SEKSIДата: Субота, 30.08.2008, 14:00 | Повідомлення # 40
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 406
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (RosTstaff)
Или просто не стоит вам пытаться быть святыми и обсуждать таки темы!!!!

RosTstaff, ніхто тут не святий. yes
А обговорювати такі теми потрібно, щоб ти там не говорив.




Любовь - это вам не просто так.
Любовью надо заниматься!
 
RosTstaffДата: Неділя, 21.09.2008, 07:17 | Повідомлення # 41
Не дуже активний
Група: Продвинуті
Повідомлень: 171
Репутація: 12
Статус: Offline
Енто очень тяжолая тема для розмышленеия!!!!!
 
paliyДата: Понеділок, 22.09.2008, 19:54 | Повідомлення # 42
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Нічого в аборті немає страшного. У будь-якій хірургічній операції є багато ризиків, і фізичних, і моральних. У нас хоч спокійно до цього ставиться суспільство, а в католиків - це жах який злочин.


Сім-сім
 
PsevdoNimBДата: Понеділок, 22.09.2008, 23:40 | Повідомлення # 43
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Quote (RosTstaff)
Аборты необходимы!!!!

Ого, нічого собі *присвиснув*
Ума хватило трахатися без контрацепції - то треба "атвєчать за базар" ;)
А взагалі у зародка вже є душа, і хто знає, що з нею трапляється після аборту. Сумніваюсь, що щось хороше. Тобто аборт - це фактичне вбивство.

Quote (paliy)
У нас хоч спокійно до цього ставиться суспільство

У нас багато до чого суспільство ставиться спокійно ;) Більшість дій суспільства спрямовано проти природи і проти самих же людей звичайно. Тому трезвомислячим людям непросто: логічно, що в природі треба жити в гармоніі з природою, але в умовах соціуму, щоб не бути білою вороною, треба жити ще й в гармонії з соціумом (в ліс же не підеш жити). А закони природи і соціуму дуже часто протирічать одне одному. Тож доводиться розриватись на дві частини, щоб зробити вибір %)
paliy, І не вже ти вважаєш, що у суспільства є розум? ))) Думка суспільства - це те, що йому "впарили" СМІ. Кожен з нас - яскрава крапля свого кольору, але коли всіх змішати в одному котлі, то виходить бездумна сіра маса.

Хоча, я запросто допускаю ситуацію, що якби я опинився на місці жінки, якій необхідно зробити аборт, то можливо вчинив би, як і вона. Але при цьому б вийшло, що я не вмію відповідати за свої вчинки. І це не так невинно, як розбити комусь вікно і втекти, бо це антиприродній злочин. Від Бога не втечеш ;)




Повідомлення відредагував PsevdoNimB - Вівторок, 23.09.2008, 15:20
 
paliyДата: Вівторок, 23.09.2008, 13:57 | Повідомлення # 44
Професіонал
Група: Модератори
Повідомлень: 647
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (PsevdoNimB)
Quote (paliy)
Аборты необходимы!!!!

Ого, нічого собі *присвиснув*


Друже, уважно цитуй, бо комп’ютер інколи неправильно робить вибір. Це не мої слова.
Quote (PsevdoNimB)
paliy, І не вже ти вважаєш, що у суспільства є розум?

Нажаль, розуму в суспільства немає. Але мене особисто ця філософія не трогає, бо я дбаю про свої розум, знання, вчинки, поведінку тощо. А конкретніше щодо аборту, то для мене (маючого медичну освіту) це звичайна хірургічна операція.



Сім-сім
 
PsevdoNimBДата: Вівторок, 23.09.2008, 15:33 | Повідомлення # 45
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
paliy, вибач, я не додивився той глюк. Мабуть натиснув не на ту кнопочку цитувати.

Добавлено (23.09.2008, 15:33)
---------------------------------------------
Вже виправив той глюк :)

Quote (paliy)
для мене (маючого медичну освіту) це звичайна хірургічна операція

На жаль медицина дуже часто не є авторитетом. Вона дуже багато чого не може пояснити, а отже і не вміє багато чого лікувати. Наприклад, таку найважливішу річ як Душа, медицина взагалі не приймає до уваги. Так як і метафізичну сторону реальності, тонкі тіла (ефірне, астральне, ментальне та ін). А це конкретні і доведені речі. Без них ніяке життя було б неможливе, бо вони і є самі ознакою життя.
До речі, мене в дитинстві від припадків (після травми) вилікувала бабка-шептуха, а медики опустили руки. І вони дійсно і зараз би нічого не зробили, бо медицина сягає тільки у фізичну сферу світу. Тобто вона наполовину сліпа.

А можливо у якісь країні зарізати людину на столі також називають звичайною хірургічною операцією ;)


 
Форум » Зовсім приватно! » Про "Це"... » АБОРТ (Необхідність чи великий гріх?)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net