Пятниця, 29.03.2024, 16:30
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Про сайт » Адміністратору » Адміністрація міста діюча??????????
Адміністрація міста діюча??????????
initium2Дата: Понеділок, 24.11.2008, 23:42 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Щось я не зрозумів, адміністрація міста в тривалій відпустці, чи як? Не видно її діяльності пане адміністратор. %)


Лишь та - ошибка, что не исправляется.
 
AdminДата: Четвер, 27.11.2008, 12:48 | Повідомлення # 2
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Quote (initium2)
Щось я не зрозумів, адміністрація міста в тривалій відпустці, чи як? Не видно її діяльності пане адміністратор.

Вибачте, допомогти дуже нічим не можу... Моя справа давати людям висловлюватися, звертатися до наших "мужів", а от відповідати їх за себе я примусити не можу... залишається лише пізнавати самих політиків, з того чи готові вони на рівних відповідати за свої вчинки хоча б тут, на форумі, чи ж вони вважають за краще навіть в інтернеті не показуватися.

А що наші "предводителі" міста та району відвідують наш форум, то це точно будьте певні. Тут бувають люди навіть такі, за яких би я навіть і не подумав би що їх може зацікавити інтернет ресурси (наприклад у нас є кілька регулярних відвідувачів зі складу місцевого духовенства). Тож пишіть тут все, що хочете написати, виставляйте в народ ваші проблеми, обговорюйте чужі (певна річ в рамках цензури і морально-етичних норм) - ваші слова побачать ті, до кого вони звернені. А якщо від них відповіді не буде, то що ж... відповідатиме народ..(знову ж таки прошу цензурно :) ).




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
initium2Дата: Четвер, 27.11.2008, 16:22 | Повідомлення # 3
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за відповідь. Невірно зрозумів інформацію про адміністрацію міста, гадав, що там висвітлюється їх офіційна діяльність.


Лишь та - ошибка, что не исправляется.
 
AdminДата: Четвер, 27.11.2008, 16:37 | Повідомлення # 4
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
На сторінці адміністрації? Так висвітлюю буває і офіційну діяльність, але лишу ту, яку пропускають в інтернет (яку знаходжу в інтернеті). Ту, яку так просто в люди випускати не хочуть, можете знайти в статтях від газети. Вони з'являються в новинах ввечері у четвер чи зранку п'ятниці. Слідкуйте за новинами на нашому сайті і, я гадаю, знайдете для себе багато цікавого ;)


Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
mazepas2008Дата: Четвер, 27.11.2008, 21:47 | Повідомлення # 5
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Та всеж таки цікаво чим займається адміністрація міста. Шановний адміністраторе форуму, підкажіть на якому сайті можна почитати про їх діла.
 
AdminДата: Пятниця, 28.11.2008, 12:20 | Повідомлення # 6
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Ось кілька офіційних сайтів:
http://kob-mr.3dn.ru/ - сайт "місцевого виробництва"
http://www.adm-pl.gov.ua/kobel/ua - сайт "обласного виробництва"
http://oblrada.pl.ua/index.php - Полтавська обласна адмінстрація



Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
ШкарбанДата: Субота, 29.11.2008, 08:44 | Повідомлення # 7
депутат Полтавської обласної ради
Група: Продвинуті
Повідомлень: 113
Репутація: 6
Статус: Offline
Шановний Admin ! Чисто із цікавості. Чому я знову в категорії новачків?
 
AdminДата: Субота, 29.11.2008, 20:35 | Повідомлення # 8
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Щоб перейт в ранг "аматор" потрібно написати 100+ повідомлень. У вас тільки 85. Хіба було більше?


Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
mazepas2008Дата: Середа, 17.12.2008, 00:13 | Повідомлення # 9
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Шановний адмін! Щиро дякую за надані адреси місцевої вляди.

Добавлено (17.12.2008, 00:13)
---------------------------------------------
Шановний адмін! А де можна почитати про виконання міського та районного бюджетів. Відомо, що "бытие определяет сознание". Тому цікаво як розпоряджаються владні мужі коштами платників податків.

Про обласний баджет я зміг прочитати на сайті обласної ради, про міський бюджет в протоколах сесій загальні фрази. додатків з деталізацією куди і скільки направлено грошових потоків немає. А про районний бюджер взагалі нічого не знайшов. лише на сайті РДА є цифра , що до пенсійного фонду в районі за 9 міс. зібрано 27 млн. грн.
Допоможіть пролити гласність на використання бюджетних грошей.


 
AdminДата: Середа, 17.12.2008, 09:18 | Повідомлення # 10
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
НА жаль поки що наша місцева адміністрація до висот обласної не дійшла. Спробуйте задайте такі ж запитання на їхньому сайті, може вам там щось скажуть корисніше. А я поки що сам не знайшов докладів про бюджетні справи - не дається така інформація в народ. Лише так, шматочками, около та навколо... Але якщо щось таке помічу - обов'язково розкажу тут.


Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
mazepas2008Дата: Середа, 17.12.2008, 19:08 | Повідомлення # 11
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Шановний АДМІН, дякую за увагу. Надіюсь , що спільними зусиллями вдасться вияснити куди і на що витрачають народні гроші "властьимушие слуги народа". ІВони нам розказують про все що угодно: про голодомор, пташники, туалети, басейни і тд і тп. А про гроші-ТАБУ. evil
 
AdminДата: Середа, 24.12.2008, 09:38 | Повідомлення # 12
Батька сайту
Група: Адміністратори
Повідомлень: 529
Статус: Offline
Цим питанням вже задавалися відвідувачі нашого сайту, та й взагалі "на вулиці". Але на звіти перед народом настільки вже "поклали", що навіть на офіційній сторінці ради (http://www.adm-pl.gov.ua/kobel/ua) в меню сайту "Довідкова інформація - Відомості про закупівлі та державні кошти" нічого немає. Вірніше самої сторінки навіть немає. А навіщо його перед людьми звітувати ще там про щось?..

Зате в наших радах займаються цікавим хоббі! Не вірите? А ви зайдіть на вищезгаданий сайт і зверніть увагу на пункт меню "Запобігання ПОРЯВАМ корОпції". Вельми цікава сторінка мабуть... :D




Адмін перш за все - батька і бог, а потім вже читак і сволота:)

Навіть не приказка, а просто ЛОГІКА, яка у багатьох відсутня : Якщо адмін щось не робе, отже у нього є справи важливіші...

 
mazepas2008Дата: Середа, 28.01.2009, 23:33 | Повідомлення # 13
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Мабуть адміністрація міста не діюча! Був у третій школі, так там на перехресті лежить труп собаки, якому вже місяців 2-3, Невже ніхто не бачить. Подзвонив у комунхоз , попросив прибрати.
 
ДжиннДата: Четвер, 29.01.2009, 10:31 | Повідомлення # 14
Головний Трах-ті-бі-дох-альщик
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 19
Статус: Offline
mazepas2008, прибрали?


трах-ті-бі-дох
 
mazepas2008Дата: Середа, 29.04.2009, 21:31 | Повідомлення # 15
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 18
Статус: Offline
Незнаю. Іхатиму-подивлюсь.

Добавлено (06.02.2009, 21:10)
---------------------------------------------
Сьогодні був в районі редакції газети- трупа сотачки невидно, прибрали. Зеля цуцику-пухом.

Додано (14.04.2009, 23:06)
---------------------------------------------
Admin, виника проблема ізвлаштуванням дитини в садочок. Що чути про розширення кількості груп?

Додано (29.04.2009, 21:31)
---------------------------------------------
На роботі хлопці говорили, що міськрада планує встановити біля своєї будівлі відеокамери спостереження так як це зробили біля райвідділе міліції. Наскільки це правдива інфа?


 
Форум » Про сайт » Адміністратору » Адміністрація міста діюча??????????
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net