Пятниця, 19.04.2024, 22:45
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форуму: KING  
Форум » Флудерський Рай! » Просто Флуд » Кредити. Чи варто їх брати?
Кредити. Чи варто їх брати?
GreyДата: Пятниця, 04.01.2008, 18:56 | Повідомлення # 46
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Люба моя! Автор картини Boris Vallejo і у вирізі корсету зелена рука. Я просто думав, що Ви навмисне обрали собі такий символ, знаючи що там зображено.



"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
ОксанаДата: Пятниця, 04.01.2008, 19:03 | Повідомлення # 47
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
sashko, Ваша історія про авто в кредит - це виняток. Абсолютно не показовий приклад!

Таких прикладів із життя можна привести безліч, причому і на користь кредитів, і проти них.

Різниця лише в тому яку річ купляють в кредит, наскільки вона потрібна, як використовується і наскільки відсотки за користування кредитом згубно впливають на сімейний бюджет.

і приклади: проти - посудомийна машина, коли невистачає грошей на харчування., пральна машина за відсутності власного житла, просто готівка і т.д.
і за: комп"ютер чи авто для роботи ( добавка у зарплатні компенсує витрати на відсотки), а ще -можливість "негайного отримання бажаної речі" ( у випадку коли щомісячні платежі по кредиту не стануть тягарем для бюджету родини), на отримання освіти.


 
GreyДата: Пятниця, 04.01.2008, 19:24 | Повідомлення # 48
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Оксано, по-моєму суть не в тому корисні чи шкідливі кредити.
Суть у тому, який спосіб життя Ви обираєте. Коли змиряєтеся з кредитами, коли вони стають нормою Вашого життя - тоді це Зло.
Sashko дуже слушно говорить - живи по можливостях. Типовий приклад - у мене мобільний телефон уже давно, старої моделі, затертий - мені стає ніяково перед колегами по роботі, тоді я беру кредит і купляю "бомбу". Але ж старий працював краще - зато я потішив своє самолюбство.
Оце і є помилка - поставити свої амбіції вище своєї особистості, своєї людської гідності.
Особисто я не вірю жодній людині, яка говорить, що не візьме грошей в кредит на лікування своєї власної дитини. Повторюю - жодній, бо бачу людське горе і щастя практично кожен день.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
EVAДата: Пятниця, 04.01.2008, 20:10 | Повідомлення # 49
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Quote (Grey)
Оце і є помилка - поставити свої амбіції вище своєї особистості, своєї людської гідності.
Особисто я не вірю жодній людині, яка говорить, що не візьме грошей в кредит на лікування своєї власної дитини. Повторюю - жодній, бо бачу людське горе і щастя практично кожен день.

Цілком згодна з Греєм. Часто все залежитьб від ситуації.




Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
ЛтаваДата: Субота, 05.01.2008, 11:08 | Повідомлення # 50
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 97
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Grey)
Особисто я не вірю жодній людині, яка говорить, що не візьме грошей в кредит на лікування своєї власної дитини.

Колись я стверджував що ніхто і ніколи не поставить мене на коліна.
А заради рідних і коханих людей? Запитали мене.
І я зрозумів, що життя набагато складніше щоб говорити- НІКОЛИ.

 
EVAДата: Субота, 05.01.2008, 13:55 | Повідомлення # 51
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Quote (Лтава)
Колись я стверджував що ніхто і ніколи не поставить мене на коліна.
А заради рідних і коханих людей? Запитали мене.
І я зрозумів, що життя набагато складніше щоб говорити- НІКОЛИ.

Що іще раз доводить, що різні випадки в житті бувають.
Тож на думку спадає приказка: "Ніколи не кажи ніколи".




Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
ОксанаДата: Неділя, 06.01.2008, 18:10 | Повідомлення # 52
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 375
Репутація: 16
Статус: Offline
Шановні! кредити - це просто позика. Необов"язкова, ніхто до неї не примушує, не наполягає. Це не гріх і не протизаконна дія. Оброворювати кредит як явище надзвичайно складно, бо при вдалому використанні позики, або життєвій необхідності - це добре, невдалі або ж нерозумні використання кредитів можна обговорювати до безкінечності.
 
GreyДата: Неділя, 06.01.2008, 18:19 | Повідомлення # 53
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Оксана)
Це не гріх

На жаль, Ви помиляєтеся.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Понеділок, 07.01.2008, 09:24 | Повідомлення # 54
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Оксана писала
Quote
Оброворювати кредит як явище надзвичайно складно, бо при вдалому використанні позики, або життєвій необхідності - це добре, невдалі або ж нерозумні використання кредитів можна обговорювати до безкінечності.

Оксана, прошу вас прочитати ще раз уважно мій піст №9 на першій сторінці цієї теми.
Скажить, будь-ласка, чи є щось в ньому, з чим ви не згодні?

Quote
Типовий приклад - у мене мобільний телефон уже давно, старої моделі, затертий - мені стає ніяково перед колегами по роботі, тоді я беру кредит і купляю "бомбу". Але ж старий працював краще - зато я потішив своє самолюбство.
Оце і є помилка - поставити свої амбіції вище своєї особистості, своєї людської гідності.

Грей, гарні відповіді даєте, на мій погляд.
Вам запитання: Як по вашому, кредит - це рабство?



Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.
 
GreyДата: Понеділок, 07.01.2008, 14:59 | Повідомлення # 55
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
sashko, Ви, мабуть, пропустили повідомлення #39



"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
sashkoДата: Пятниця, 11.04.2008, 13:58 | Повідомлення # 56
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 384
Репутація: 8
Статус: Offline
Дякую, гарна відповідь.


Позика - то рабство!

Добавлено (08.01.2008, 14:22)
---------------------------------------------
24.12.2007 17:59 | RB.ru
Задолженность американцев по кредитным картам приобретает угрожающие масштабы

Судя по всему, Америка находится на пороге нового кризиса - на этот раз "карточного". Исследование Associated Press подтверждает: задолженность американцев по кредитным картам растет с пугающей скоростью. Если эту проблему не удастся решить, "карточный" кризис аукнется повышением ставок на международном рынке межбанковского кредитования. А это значит, что кредиты для россиян снова могут подорожать, говорят эксперты.

Масса американцев задерживают выплаты по кредитным картам. Уровень задержек приобрел угрожающие масштабы. Такой вывод сделали специалисты Associated Press.

Они изучили финансовые данные 17 крупнейших компаний, занимающихся кредитными картами. Вчера на сайте AP был опубликован отчет по этому поводу.

Общая стоимость кредитных счетов, просроченных минимум на 30 дней, в октябре подскочила на 26% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года и составила $17,3 млрд.

С наиболее пугающей скоростью возрастает число задолженностей от 90 дней и выше. Некоторые из крупнейших кредиторов страны, в том числе Advanta, GE Money Bank и HSBC - сообщили о 50%-ном повышении количества счетов, оплата которых просрочена на 90 дней и больше, по сравнению с прошлым годом.

В то же время число дефолтов - когда кредиторы, по существу, оставляют надежды когда-либо вернут свои деньги и списывают долги, выросло на 18%, составив в октябре почти $961 млн.

Печальный опыт Америки - другим наука

Еще недавно американцы радовались обилию возможностей широко использовать заемные средства. Их не пугала перспектива, что им всю жизнь придется жить в кредит. Расходы янки с 1981 года выросли в 4,5 раза, а уровень сбережений за этот же период сократился с 12% до 0%. В итоге - население стало не в состоянии выплачивать свои долги.

Экономисты говорят - причину кредитного кризиса надо искать в "головах" потребителей. С помощью кредитов большое количество товаров становятся доступными и очень трудно не заразиться шопингоманией.

Основатель консалтингового агентства Consolidated Credit Counseling Services Говард Дворкин сетует на то, что большинство американцев склонны воспринимать любой долг как пустяки. "Жажда потребителей, которые постоянно хотят, хотят, хотят, тратить, тратить, тратить - это сущность нашей нации, - сказал он. - Но в итоге за все приходится расплачиваться, и это может оказаться весьма болезненным процессом".

Масштабы кредитной задолженности в России пока что намного скромнее, чем в Америке. Но с каждым годом все больше россиян стремятся по максимуму потратить, чем отложить. Вывод из этого может быть только один: пора научиться не тратить сразу все, а инвестировать свободные средства. Тем более, что возможностей сегодня для этого предоставляется масса.

Светлана Зубкова

Добавлено (11.04.2008, 13:58)
---------------------------------------------
Нажаль, тему "Світова економічна криза" було знищено на цьому форумі, тому виставлю ссилочку по темі кредити в цій цікавій темці:
Фільм "Деньги - пирамида долгов".

Moneyofdept

Приємного перегляду.




Выслушаем сущность всего: бойся Бога и заповеди Его соблюдай, потому что в этом все для человека;
ибо всякое дело Бог приведет на суд, и все тайное, хорошо ли оно, или худо.


Повідомлення відредагував sashko - Вівторок, 08.01.2008, 09:49
 
Alex_VIDДата: Вівторок, 08.07.2008, 16:31 | Повідомлення # 57
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 550
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote
[Позика - то рабство!]

:)




 
ТумановаДата: Вівторок, 16.12.2008, 00:35 | Повідомлення # 58
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 32
Репутація: 5
Статус: Offline
Кредити гарно брати та важко віддавати.І з ними важко, і без них ніяк.Чи то данина часу,чи то данина моді.


"Час минає!" – звикли ви казати. Час стоїть – минаєте ви.
Талмуд
 
ОляДата: Пятниця, 13.11.2009, 13:28 | Повідомлення # 59
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 99
Репутація: 10
Статус: Offline
Є такий новітній термін-кредитна залежність. Психологи називають хворобою, рівно як ігроманію. Я особисто знала кредитнозалежних людей . Вони отримували кредити усіма "правдами та неправдами" з нездоровим азартом та в протидії зі здоровим глуздом: купували речі навіть такі, без яких можна було зовсім обійтись. Я б не хотіла опинитись на їх місці, адже фінал їх "улюблених ігор"- :'( Тому я вважаю, що будь-який крок в прийнятті рішень щодо подібних питань має бути ретельно обмірковано, згідно зі своїми фінансовими можливостями та з урахуванням можливих ризиків, як у всім відомому прислів'ї "Протягивай ножки по одёжке". Я гадаю, що кредити- тільки в разі крайньої необхідності.


Жизнь-это борьба и поле битвы- сердце человеческое.
 
Форум » Флудерський Рай! » Просто Флуд » Кредити. Чи варто їх брати?
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net