Пятниця, 19.04.2024, 14:29
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Нереклама  
Форум » Гуртожиток » Жилий сектор » Медпункт - Dr.Grey (Кімната № 4)
Медпункт - Dr.Grey
GreyДата: Неділя, 24.02.2008, 21:11 | Повідомлення # 91
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Спеціальність звучить "лікувальна справа" ( після закінчення лікувального факультету Харківського медичного інституту ), що дає право працювати будь-яким лікарем ( крім стоматолога ) після відповідної спеціалізації.
Спеціалізація на сьогодняшній день - "лікар загальної практики" ( після курсів і отримання сертифікату ).




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).


Повідомлення відредагував Grey - Неділя, 24.02.2008, 21:12
 
EVAДата: Неділя, 02.03.2008, 20:28 | Повідомлення # 92
Цікава особистість
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 33
Статус: Offline
Grey, цікаво, а чому Ви свій аватарчик змінили? ;)


Ніколи не жалкуй про те, що сталося.
Треба пам"ятати, що це вже сталося.
Жалкування про минуле лише сповільнює рух в майбутнє.
Треба відкинути всі думки й рухатися далі, як можеш.
 
LegionДата: Четвер, 27.03.2008, 17:33 | Повідомлення # 93
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 19
Репутація: 2
Статус: Offline
Каюсь, всі сторінки не читав :'( . Але...... Все ж, шановний доктор, частенько дітки просять рецептик від нещасливого кохання? Бо мене маленькі друзі доведуть питаннями чому я такий спокійний завжди.........
 
GreyДата: Неділя, 06.04.2008, 10:33 | Повідомлення # 94
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Як на мене - 1) дуже сумнівний титул, 2) ніколи не прагнув до нагород, 3) чужа оцінка мене мало цікавить.



"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
GreyДата: Неділя, 06.04.2008, 13:11 | Повідомлення # 95
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Нереклама, Ви хочете, щоб я теж творчо поглянув на себе, як дехто з форумчан. Далі цитата:
Я, Галімий, кончений синяк))Люблю самогонку...Пью її літрами...Мій псевдонім дали мені в дитинстві друзяки)))Корочи малЬчиГ-ульот)))АаааааааааГГГГГГИИИИИИИИИ))))))

Це, м"яко кажучи, смішно, а якщо серйозно, то плакати хочеться...





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
НерекламаДата: Неділя, 06.04.2008, 13:54 | Повідомлення # 96
Оберіг форуму
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1205
Репутація: 47
Статус: Offline
:D :D :D
Не плачте Грею, покажіть як треба, бо прикладу ж нема ;)



"Життя - це шанс на щастя."

 
GreyДата: Середа, 16.04.2008, 17:26 | Повідомлення # 97
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
З А К Р Ы Т О
ВСЕ УШЛИ НА ФРОНТ
Прикріплення: 5817940.jpg (2.2 Kb)




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).


Повідомлення відредагував Grey - Середа, 16.04.2008, 17:31
 
HeartlessДата: Середа, 16.04.2008, 22:08 | Повідомлення # 98
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Докторе, ваша скрінька не працює. До мене повертаються листи :(


... with the frozen heart and soul on fire...
 
GreyДата: Середа, 07.05.2008, 20:37 | Повідомлення # 99
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
В Україні пройде кампанія масових щеплень проти кору та краснухи

З 26 травня по 9 червня в Україні триватиме кампанія з масової імунізації проти кору та краснухи, у ході якої планують вакцинувати 9 мільйонів українців віком від 15 до 29 років.

Про це сьогодні на прес-конференції у Києві повідомив перший заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Микола ПРОДАНЧУК.

За його словами, щоб кампанія з масової вакцинації пройшла успішно, для цього необхідно зробити щеплення понад 95% осіб віком від 15 до 29 років.

“Тільки тоді ми можемо гарантувати нашим громадянам майбутнє без епідемій кору і краснухи. Це той захід, який має захистити і наше суспільство, і сусідні країни. Нагадаю, що Україна у 2006 році дала 83% від усіх випадків кору у Європі. Нині подібні кампанії планують у Швейцарії та Австрії”, - зазначив М.ПРОДАНЧУК.

Він також повідомив, що “в Україну вже завезено 9 мільйонів доз вакцини проти кору та краснухи, холодильні установки для зберігання вакцини, спеціальні шприци та упаковки для їхньої утилізації”.

У свою чергу, заступник головного санітарного лікаря Людмила МУХАРСЬКА зауважила, що “вакцинальну кампанію слід провести якнайефективніше та у якнайкоротші терміни”.

“Для цього у нас є усі можливості – уряд видав розпорядження щодо початку кампанії, мобілізовано усі структури МОЗ, задіяно понад 100 тисяч медичних працівників, у кожній поліклініці буде відкрито вакцинальний кабінет”, – повідомила Л.МУХАРСЬКА.

Відповідаючи на запитання щодо якості та безпечності вакцини, заступник головного санітарного лікаря зазначила, що “вакцина пройшла дуже серйозне дослідження в Україні, має кваліфікацію ВООЗ і її застосування регламентується законодавством України”.

У свою чергу, М.ПРОДАНЧУК наголосив, що “дана вакцина використовувалася в подібних кампаніях у інших країнах світу”.

“Її замовили також Швейцарія та Австрія для проведення аналогічних заходів”, - повідомив він. До того ж, “практика використання цієї вакцини на 30 мільйонах людей довела її безпечність”, - вважає М.ПРОДАНЧУК.

Медики закликали українців свідомо і відповідально поставитися до вакцинальної кампанії, позаяк йдеться про захист майбутнього покоління країни.

Як повідомляв УНІАН, в Україні розроблено національний план з елімінації кору та запобігання вродженої краснухи до 2010 року. У його рамках Міністерство охорони здоров’я навесні 2008 року проводить кампанію додаткової імунізації проти кору та краснухи. Вона пов’язана із потужним інфекційним сплеском хвороби у 2006 році - тоді на кір захворіло понад 46 тис. українців, 5 осіб померло. Якщо не провести додаткову вакцинацію, уже через 5 років в Україні буде понад 90 тисяч хворих, прогнозують фахівці.

Відтак, під загрозою може опинитися проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

На проведення щеплень з держбюджету жодних коштів не виділятимуть. Постачає вакцини, шприци та витратні матеріали на суму 5,3 млн. дол. ЮНІСЕФ.





"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).


Повідомлення відредагував Grey - Середа, 07.05.2008, 20:40
 
HeartlessДата: Четвер, 08.05.2008, 12:09 | Повідомлення # 100
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Любий докторе! Ви повернулися! :)

Я не дуже знаюся на медицині, але 2 роки тому у нашому місті вже була така акція. Я теж зробила щеплення.

Тож виникає слушне запитання - як часто треба їх робити? Може мені вже не треба? :( Хоча я вже доросла дівчинка, але все одно дуже боюся уколів :'(




... with the frozen heart and soul on fire...
 
GreyДата: Четвер, 08.05.2008, 15:56 | Повідомлення # 101
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Heartless, вибір між здоров"ям і хворобою - особиста справа кожного. yes
Протипоказання до щеплення - вагітність, а також після нього рекомендую утримуватися від вагітності 3-6 місяців.




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
HeartlessДата: Четвер, 08.05.2008, 22:39 | Повідомлення # 102
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Grey, читала та чула, що ця нова вакцина азіатська чи африканська, і вона прийшла до України як гуматінарна допомога, тобто безкоштовно.

Але вона для жителів України не підходить, для нас потрібна европейська вакцина, яка дорога, тому у Міністерстві охорони здоров'я вирішили зекономити.

Хоча ця азіатська вакцина не випробована. має безлічь страшних для здоров'я 4українця наслідків.

З острахом думаю, що буде, коли ця кампанія розпочнеться! Бо навчаюсь у вузі, і такі речі роблять принудительно, нікого не питаючи, а хто не зробив щеплення - грозяться відрахувати!
А я не хочу! Вважаю, що щеплення потрібні, але якщо вони не приводять до погіршення здоров'я!




... with the frozen heart and soul on fire...
 
GreyДата: Пятниця, 09.05.2008, 07:58 | Повідомлення # 103
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Heartless)
Хоча ця азіатська вакцина не випробована. має безлічь страшних для здоров'я 4українця наслідків.

1. Країна виробник - Індія. Сертифікати міжнародного стандарту бачив на власні очі.
2. Про які саме страшні наслідки Ви говорите, коли вакцина ще не застосовувалася в Україні? Чому для Австрії і Швейцарії вона підходить? Чи Ви більше довіряєте українським вакцинам?
3. А Ви хоч раз бачили наслідки краснухи у вагітних?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
HeartlessДата: Пятниця, 09.05.2008, 11:29 | Повідомлення # 104
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 326
Репутація: 12
Статус: Offline
Я більше довіряю європейським вакцинам.

На свої власні очі дивилася диспут чиновників з міністерства, які казали що треба робити щеплення цією вакциною, і наших завідуючий кафедрами доцентів та професорів, які повністю проти, бо ще нікола така вакцина не застосовувалась в Україні, що вироблена вона для Азії.

А коли задали питання чиновникам, чому саме ця вакцина з Індії, а не європейскька, вони відкрито заявили: "Розумієте, європейська дуже дорога, а ось з Індії безкоштовна, чому нам гроші тратити!!!"

Жах!

Добавлено (09.05.2008, 11:13)
---------------------------------------------
Якось не хочеться бути на місці тієї дівчинки, чка померла після щеплень БЦЖ :'(

Добавлено (09.05.2008, 11:29)
---------------------------------------------
Однако с позицией Минздрава согласны не все врачи. Некоторые из них считают, что вспышки этих болезней имеют свои циклы и неподвластны законам вакцинации.

– Именно поэтому в число прошлогодних заболевших попала часть привитых людей, – объяснила во время пресс-конференции УНИАН врач-педиатр поликлиники Ь 2 Днепровского района Киева Наталья Коломиец. – Массовая вакцинация не только не спасет от кори, а наоборот, может привести к плачевным последствиям. По моим подсчетам, побочные эффекты и осложнения, указанные производителями вакцины, могут создать угрозу жизни восьми тысячам людей, а здоровью – около двух миллионов!

Больше всего педиатра настораживает предостережение на упаковке с вакциной, указывающее, что прививку нельзя делать во время беременности. Кроме того, в течение 28 дней после вакцинации нежелательно зачатие ребенка.

- Это удар по генофонду Украины, – убеждена Наталья Коломиец, – Потому что привить хотят самую репродуктивную часть населения. Вирус кори и краснухи может находиться в организме человека всю жизнь, и вероятность передачи его от матери к ребенку велика. Кроме того, эти прививки могут привести к лихорадке, артралгии, энцефалиту, тромбоцитопении, анафилактической реакции... В нашей стране вакцинация обязательна и утверждена законом. Напрашивается мысль, что у кого-то существует большое искушение испытывать прививки на многомиллионной аудитории. В Минздраве утверждают, что отказаться от прививки можно, но нежелательно.

:(




... with the frozen heart and soul on fire...
 
oleksiy11Дата: Пятниця, 09.05.2008, 11:50 | Повідомлення # 105
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Heartless)
А коли задали питання чиновникам, чому саме ця вакцина з Індії, а не європейскька, вони відкрито заявили: "Розумієте, європейська дуже дорога, а ось з Індії безкоштовна, чому нам гроші тратити!!!"
Жах!

Heartless, ти напевне думаєш що гроші з неба падають?
Quote (Heartless)
Якось не хочеться бути на місці тієї дівчинки, чка померла після щеплень БЦЖ

Краще померти від кору та краснухи? shok




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

Повідомлення відредагував oleksiy11 - Пятниця, 09.05.2008, 11:51
 
Форум » Гуртожиток » Жилий сектор » Медпункт - Dr.Grey (Кімната № 4)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net