Четвер, 28.03.2024, 21:06
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Lubava  
Форум » Все про все » Пресогляд » Росія розпочала відкриту агресію проти Грузії
Росія розпочала відкриту агресію проти Грузії
premiumДата: Середа, 13.08.2008, 11:20 | Повідомлення # 46
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (Дмитро)
Україно, як ти далеко від Бога, і як близько до Росії...
це правда dash



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
STALKERДата: Середа, 13.08.2008, 11:53 | Повідомлення # 47
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 96
Репутація: 13
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
Десь чув що накази пор надання назви (чи перейменування незнаю точно) Севастополю і Херсону були доставлени не по адресу, а насправді містом слави російських моряків мав стати Херсон

Ну то вже діло 10 хто повинен був стати ,а хто став.
Ти до речі Льош повинен знати що і героя отримували в основному росіяни та українці,а от інші народи зокрема кавказці їх чомусь отримали мало- хоча на поданні серед кавказької національності було багато героїв.
А тобі ПРЕМІУМ СКАЖУ-у мене своя думка у тебе своя,так шо нефіг мені її навьязувати і ліпить мінуси ,якщо я не думаю так як ти-ТАК ЩО ТРИМАЙ ОБРАТНО devil
До речі у мене в Росії багато родичів і друзів drinks і це такі самі прості люди як і ми з вами .А от те шо нам навьязують політики і доводить до братовбивства
suicide



Имею Мнение Хрен Оспориш
 
premiumДата: Середа, 13.08.2008, 12:33 | Повідомлення # 48
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (STALKER)
Ти наверно з гор спустився,я кажеться казав КОЛИ ДЕ І КИМ був оснований Севастополь,а не обсуждав тут с тобою історію землі на якій його збудували.Може там до Херсонеса ще хтось жив та їх повибивали щоб основати те місто,а до них вообще динозаври жили-ТАК чия земля?А зараз вона вообще українська.А якщо тобі так подобаються грузини то їдь туди найманцем-та вбивай своїх словян,а то тебе послухати так Ти ярий противник Росії-може ТИ бендерівець? .А може ТОБІ до НАТО хочеться-так я наприклад противник НАТО.Я не захищаю Росію ,але і не відхараскуюсь від неї -томущо і Білоруси і Росіяни і МИ усі вилізли з одного болота-КИЇВСЬКОЇ РУСІ,ну правда окрім западної України ,її преднали насильно-там більше виходців з поляків, руминів, молдаванів.А то політики колотять кашу і навьязують нам свое све використовують набиваючи свої кишені,а ми як останні лохи друг друга повбивати ладні.А вони потом коньячок пьють і щиро посміхаються-мол ми для Вас для народа стараемось. А забулась ПОМАРАНЧЕВА РЕВОЛЮЦІЯ -коли гризлись наче звірі друг з другом,БО я за ЯНУКОВИЧА а ти за ЮЩЕНКА.Бо то не нам треба гризтись,а подивитись глибше і задати собі пару питань- А кому це вигідно,А хто розвалив СССР і тепер методично сваре братні народи,А хтож у нас так хоче світового панування що аж із шкури пнеться і навьязуе усім свою демократію.

Хто звідки виліз (чи спустився) я зараз розкажу.
З датою заснування зрозуміло, обрізали історію по самі помідори, ви якби могли, сказали б, що Київ заснували в 1654 році. Херсонес стояв вже тисячу років на місці Севастополя, а фіно-угри ще ловили жаб в московських болотах. Ну це таке, їсти треба було щось. Коли Володимир Великий (Київський великий князь) хрестився в Корсуні, фіно-угри на території майбутньої московії, тільки приступили до вивчення польської мови, носіями якої були вятичі, які прийшли з Польщі. Не знаю з чого ти взяв, що росіяни є слов'янами, але 98% території РФ не має відношення навіть до цієї невеликої купки сло'ян-поляків, які змішались з фіно-уграми. Якби ж то засвоїли польську мову слов'ян, так ні, їм більше сподобалась болгарська (тюркіти) мова. А західні українці є нащадками слов'янських народів волинян і хорватів, тому тут взагалі нема до чого придертись.
Щодо НАТО. Так, я хочу, щоб Україна приєдналась до найрозвинутіших країн Європи і до 6 слов'янських країн, щоб не залишитись сам на сам з азіатською кровожерливою дичиною.
Звичайно, що я Бандерівець, і союз проклятий, на совісті якого десятки мільйонів трупів, я допомагав валити.
А от народи сварить Росія, це в неї в крові, заграбастати чим побільше чужої землі.

Добавлено (13.08.2008, 12:33)
---------------------------------------------

Quote (STALKER)
А тобі ПРЕМІУМ СКАЖУ-у мене своя думка у тебе своя,так шо нефіг мені її навьязувати і ліпить мінуси ,якщо я не думаю так як ти-ТАК ЩО ТРИМАЙ ОБРАТНО
Ти мінус получив не за думку, а за брехню про західних українців.



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)

Повідомлення відредагував premium - Середа, 13.08.2008, 12:28
 
STALKERДата: Середа, 13.08.2008, 14:51 | Повідомлення # 49
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 96
Репутація: 13
Статус: Offline
Quote (premium)
Хто звідки виліз (чи спустився) я зараз розкажу. З датою заснування зрозуміло, обрізали історію по самі помідори, ви якби могли, сказали б, що Київ заснували в 1654 році. Херсонес стояв вже тисячу років на місці Севастополя, а фіно-угри ще ловили жаб в московських болотах. Ну це таке, їсти треба було щось. Коли Володимир Великий (Київський великий князь) хрестився в Корсуні, фіно-угри на території майбутньої московії, тільки приступили до вивчення польської мови, носіями якої були вятичі, які прийшли з Польщі. Не знаю з чого ти взяв, що росіяни є слов'янами, але 98% території РФ не має відношення навіть до цієї невеликої купки сло'ян-поляків, які змішались з фіно-уграми. Якби ж то засвоїли польську мову слов'ян, так ні, їм більше сподобалась болгарська (тюркіти) мова. А західні українці є нащадками слов'янських народів волинян і хорватів, тому тут взагалі нема до чого придертись. Щодо НАТО. Так, я хочу, щоб Україна приєдналась до найрозвинутіших країн Європи і до 6 слов'янських країн, щоб не залишитись сам на сам з азіатською кровожерливою дичиною. Звичайно, що я Бандерівець, і союз проклятий, на совісті якого десятки мільйонів трупів, я допомагав валити. .

Значит ти хочеш сказати що в Росії живуть одні азіати :D Аякже князівства розкидані по території теперішньої Росії з центром у Киеві , як же ота вікова мішанина крові ,ПЕРЕСЕЛЕННЯ ХАЙ І НАСИЛЬНЕ УКРАЇНЦІВ ДО СИБІРУ,чи то уже не наша кров, а азіатська.По твоїх словах я не повинен общатись зі своїми родичами,бо вони росіяни а значить- вороги?
До речі голодомор і репресії були з подачі СТАЛІНА ,БЕРІЇ та тодішнього руководства і мені навіть казати не потрібно якої вони були нації .
Quote (premium)
А от народи сварить Росія, це в неї в крові, заграбастати чим побільше чужої землі.

Тільки не треба казати Росія -російський уряд і політики от тут я згоден,а не російський народ.Тільки неможу зрозуміти якого біса український уряд суне свого носа усюди, для початку кращеб навели порядок усебе дома.
Quote (premium)
Ти мінус получив не за думку, а за брехню про західних українців.

Західноукраїнські землі були у складі Польщі, Румунії, Чехословаччини ,а ранійше австроугорьської імперії
І були завойовані та стали територіею України(тоді Окраїни,або Малоросії),а потім знову втачені
Получаеться шоб було все по правилах треба західну Україну віддати Європі,а Донбас Росії,Крим татарам ну там іще по мелочам і від нашої держави залишиться пару областей.Політики довели до того що у Нас навіть едності чи ідеології общої немае ,на відміну від Росії та Америки,кожен тягне одіяло на себе- НУ ОТ ЯК МИ З ВАМИ ЗАРАЗ ладні розірвати друг друга
А мова -хто може сказати де вона найчістійша ?в центрі -суржик ,на сході в основному російська,а на заході так іноді і зовсім багато незрозумілих слів
ось по цій ссилкі можете почитать звідкіля взялась Західна Україна http://uk.wikipedia.org/wiki/Західноукраїнська_Народна_Республіка
Так що не потрібно так критично "брехав"-помилився назвавши не словьянами
І для прикладу візьмемо відношення українців до надання "Героїв України" бійцям ОУН-УПА
Тут знову буде два табори,а чому не можна як у Польші потиснути друг другу руки,зарити отой тупор розбрату- Та іти разом одніею державою до свого майбутнього.
Та на жаль такого не буде ніколи ,бо не вигідне політикам і керівництву країни -поки буде розбрат, доти у них у кожного буде свій електорат.Тож постійно буде навьязуватись нам їхне мислення ,та так хитро що ми будем думати ,що воно наше!!!!



Имею Мнение Хрен Оспориш
 
PePeL-soNДата: Середа, 13.08.2008, 15:13 | Повідомлення # 50
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Почали за здоров"я, закінчили за упокой..... dash
НА мою думку в цій ситуації не праві Грузини....Це доводить їхня жостокість по відношенню до Осетинців....От де справжні тварюки, які масово "косили" мирний народ(в т. ч. дітей і жінок)....



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
STALKERДата: Середа, 13.08.2008, 15:54 | Повідомлення # 51
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 96
Репутація: 13
Статус: Offline
Quote (PePeL-soN)
Почали за здоров"я, закінчили за упокой..... НА мою думку в цій ситуації не праві Грузини....Це доводить їхня жостокість по відношенню до Осетинців....От де справжні тварюки, які масово "косили" мирний народ(в т. ч. дітей і жінок)....

Згоден на всі 100



Имею Мнение Хрен Оспориш
 
oleksiy11Дата: Середа, 13.08.2008, 20:36 | Повідомлення # 52
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (STALKER)
для прикладу візьмемо відношення українців до надання "Героїв України" бійцям ОУН-УПА
Тут знову буде два табори,а чому не можна як у Польші потиснути друг другу руки,зарити отой тупор розбрату- Та іти разом одніею державою до свого майбутнього.
Та на жаль такого не буде ніколи ,бо не вигідне політикам і керівництву країни -поки буде розбрат, доти у них у кожного буде свій електорат.Тож постійно буде навьязуватись нам їхне мислення ,та так хитро що ми будем думати ,що воно наше!!!!

Золоті слова!!!! yes

Quote (PePeL-soN)
НА мою думку в цій ситуації не праві Грузини....Це доводить їхня жостокість по відношенню до Осетинців....От де справжні тварюки, які масово "косили" мирний народ(в т. ч. дітей і жінок)....

Повна маячня. Люди ви згадайте чому на території Грузії знаходилися ворожі їм війська. що вони там робили???




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

Повідомлення відредагував oleksiy11 - Середа, 13.08.2008, 20:37
 
PePeL-soNДата: Четвер, 14.08.2008, 08:11 | Повідомлення # 53
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
що вони там робили???

Контролювали ситуацію(намагались).....А грузини внаглу косили мирний народ......... B)



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
oleksiy11Дата: Четвер, 14.08.2008, 10:14 | Повідомлення # 54
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (PePeL-soN)
внаглу косили мирний народ

Якщо цей "мирний" народ мав російське громадякство то честь їм (Грузинам) і хвала yes




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
PePeL-soNДата: Четвер, 14.08.2008, 10:20 | Повідомлення # 55
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Quote (oleksiy11)
Якщо цей "мирний" народ мав російське громадякство то честь їм (Грузинам) і хвала

Жестокий ти.... B) dash



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
oleksiy11Дата: Четвер, 14.08.2008, 10:50 | Повідомлення # 56
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Кум - підлий ворог!!! Мало того що приходить коли хочеть, жре і п'є що хочеть так ще і діти на нього схожі....
РиСи Росія то кум а Осетія то діти :D :D :D




Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
PePeL-soNДата: Четвер, 14.08.2008, 10:58 | Повідомлення # 57
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
oleksiy11, виходячи з твоїх слів можна зробити висновок, що Грузини розпочали відкриту жорстоку агресію проти Росії....Просто в голові не вкладується, як можна беззахисний народ стріляти в притул і давити БТРами??!!....Це дуже і дуже схоже на варварство просто напросто(((( %)


Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
LubavaДата: Четвер, 14.08.2008, 12:09 | Повідомлення # 58
Журналіст
Група: Модератори
Повідомлень: 46
Репутація: 7
Статус: Offline
Фух. Перечитала всі повідомлення. Ви бачите, що навіть невеличка дискусія на сайті поділила людей на два табори. Кожен має свій погляд, свої амбіції... От тільки, вибачте, хто нас питатиме?
Не питав Ющенко, як поїхав до Грузії, говорячи, що Україна з ними. Чи може питав? Може зробив референдум на тему : Хто ж правий, шановні українці, у цьому конфлікті? чи На чию сторону, дорогенькі, пристанемо?
Та не питав і питати не буде. Не цікавитимуть наші думки владу і тоді, коли почнуть кидати бомби на Крим, аби його не віддати.
Не питатимуть і у жителів Криму (хоча для більшості кримчан мир важливіше ніж амбіції), і до одного місця їм наші думки і дискусії.
Чи може ви гадаєте, росіяни раді війні? Особливо матері тих солдат, які вже загинули. І загинули просто так. Бо їх теж не питали, а віддавали наказ - вбивати.



Найбільша помилка вважати, що ти ніколи не помиляєшся.
 
PePeL-soNДата: Четвер, 14.08.2008, 12:20 | Повідомлення # 59
Барабаніст
Група: Продвинуті
Повідомлень: 1434
Репутація: 32
Статус: Offline
Quote (Lubava)
Особливо матері тих солдат, які вже загинули. І загинули просто так. Бо їх теж не питали, а віддавали наказ - вбивати.

100000000%



Жизнь ублюдкам отравляя, КиШ не сдохнет никогда!!! Король и шут forever!!!




 
premiumДата: Четвер, 14.08.2008, 12:51 | Повідомлення # 60
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (PePeL-soN)
Почали за здоров"я, закінчили за упокой..... НА мою думку в цій ситуації не праві Грузини....Це доводить їхня жостокість по відношенню до Осетинців....От де справжні тварюки, які масово "косили" мирний народ(в т. ч. дітей і жінок)....

А ти читав тему про зруйнований Цхінвалі? Росія перебільшує число жертв в 100 раз!!! А про геноцид в грузинських селах навколо Цхінвалі глухо. Грузини нормально ставились до осетинів, а ті превели на свою землю орду російську і з того моменту почалась різня.

Добавлено (14.08.2008, 12:51)
---------------------------------------------

Quote (Lubava)
Чи може ви гадаєте, росіяни раді війні? Особливо матері тих солдат, які вже загинули. І загинули просто так. Бо їх теж не питали, а віддавали наказ - вбивати.
Матері то ясно, проти. А пересічни росіянин упивається війною. Почитайте тільки блоги, скільки там ненависті і агресії.



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
Форум » Все про все » Пресогляд » Росія розпочала відкриту агресію проти Грузії
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net