Пятниця, 19.04.2024, 10:47
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Lubava  
Форум » Все про все » Пресогляд » Росія розпочала відкриту агресію проти Грузії
Росія розпочала відкриту агресію проти Грузії
premiumДата: Пятниця, 08.08.2008, 15:46 | Повідомлення # 1
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
До Південної Осетії з боку Росії вводиться важка бронетехніка. Танки, бронетранспортери й БМП входять до Осетії через тунель Рокі.

Авіація РФ завдала бомбового удару по Карельському району регіону Шіда Картлі. Про це повідомили грузинські ЗМІ.

За їх даними, в атаці брали участь три літаки, ймовірно Су-24. Водночас телеканал «Рустави-2» повідомляє про чотири літаки, що залетіли з боку Росії, які скинули бомби на місто Горі. За інформацією ТБ, один з літаків було збито грузинськими військами.

Тим часом Грузія почала вводити до Осетії підрозділи, сформовані з резервістів.

За інформацією з Тбілісі, два батальйони резервістів грузинських збройних сил попрямували в зону грузино-осетинського конфлікту з бази в Кутаїсі. Ще один батальйон формується в Тбілісі прямо перед будівлею мерії.




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
ДжиннДата: Субота, 09.08.2008, 10:43 | Повідомлення # 2
Головний Трах-ті-бі-дох-альщик
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 19
Статус: Offline
Щось я нерозумію %) у мене протилежна інформація. Грузія перша почала віськові дії на тереторії Осетії, з їх слів для відновлення Конституційного ладу. Кому вірити?? dash


трах-ті-бі-дох
 
premiumДата: Субота, 09.08.2008, 17:50 | Повідомлення # 3
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Вірити своїм очам! По всіх каналах показують російську армію на території Грузії, а не навпаки!

P.S. Пд. Осетія - це територія Грузії, яка окупована, російськими бандами ще на початку 90-х.




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
SamoswalДата: Субота, 09.08.2008, 18:34 | Повідомлення # 4
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (premium)
яка окупована, російськими бандами ще на початку 90-х.

Окупантів називають миротворцями. Зараз в Пд. Осетії убивають і мирних жителів, а наскільки відомо, то велика кількість мешканців Осетії, мають російське громадянство. Мєдвєдєв заявив, що не допусте, як гарант конституції, вбивства російських громадян. І більш того 10 російських вояків вже постраждали. Я не розумію грузинське керівництво, чому вони так хочуть продовжити кровопролиття! Це все заради території? Чому вони пригрозили Росії війною, якщо ті війська введуть? Для Росії цей конфлікт на руку, бо в них з грузинами давно вже відношення не ті, а от Грузії, на мою думку, ні. На чию вони підтримку розраховують?




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen
 
premiumДата: Субота, 09.08.2008, 19:48 | Повідомлення # 5
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (Samoswal)
Quote (premium)
яка окупована, російськими бандами ще на початку 90-х.

Окупантів називають миротворцями.



Самому не смішно? Ви б хотіли, щоб такі миротворці зайняли Кобеляки? :(



"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
ДжиннДата: Субота, 09.08.2008, 21:11 | Повідомлення # 6
Головний Трах-ті-бі-дох-альщик
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 19
Статус: Offline
premium, скажи будь-ласка чому самі постраждалі осетинці розказують в відеозйомках що напад був зі сторони Грузії? І розказують що після авіаудару Грузинські військові ходили і добивали залишившихся. І поясни заяву Саакашвіллі про відновлення Конституційного ладу, силовим методом.
Хочу сказати що я противник Росії, і росіянам я теж невірю, що вони білі і пушисті. Але факти покищо ненакористь Грузії.
А ти я бачу більше слухаєш коментарі до відеороликів. (Це тільки коментар там можна сказати різне і звинуватити будь-кого)
а от відеофакт треба аналізувати що показують і кого показують. Якщо розмірковувати по логічному то вигідніше початок конфлікту звичайно Росії. Але..... в нашому житті незавжди все робиться логічно. Грузинам я теж невірю як і росіянам.
Ще цікаво одне що Росія кругом по всих канал прохає Грузію припинити конфлікт і сісти за стіл переговорів, а де ж заяви Грузії хоча б про прохання допомоги чи чогось подібного. І чому продовжують вогонь по мирному населенню ненадаючи їм зеленого коридору для відходу біженців, в цьому точно логіки немає абож Грузії насрати на мирних жителів.



трах-ті-бі-дох
 
premiumДата: Субота, 09.08.2008, 23:35 | Повідомлення # 7
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Не знаю, хто почав першим стріляти цього разу, але це не має значення, адже воєнні дії ведуться на території Грузії між російськими і грузинськими військами. Звичайно жорстоко бомбити населенні пункти, але що робити, коли там засіла російська банда і вже роками розпоряджається грузинською територією, як своєю? Особисто я чув переважно заклики Грузії про припинення вогню. Можливо Ви дивитесь лише російські канали? То там дійсно все дуже гарно зрежисовано у вигідному руслі, але навіть з російських репортажів видно, що раша виступає там окупантом. Грузія припиняла вогонь і давала можливість вийти мирному населення.
І відеофакт всюди один - раша воює на території Грузії.

Добавлено (09.08.2008, 23:35)
---------------------------------------------
:( :( :( Бачу в Кобеляках присутнє лише московське телебаченняя.




"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
PsevdoNimBДата: Субота, 09.08.2008, 23:53 | Повідомлення # 8
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
лінки на сайти, які дають більш-менш достовірну (не-російську) інформацію про російсько-грузинську війну http://petlura.poltava.ua/content/view/112/1/lang,ukrainian/
 
ДжиннДата: Неділя, 10.08.2008, 00:44 | Повідомлення # 9
Головний Трах-ті-бі-дох-альщик
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 19
Статус: Offline
premium, інтернет Московським не може бути. Тут можна знайти інфомацію від будь-кого. І навіть в Росії всих журналістів не купиш, не вистежеш, не залякаєш. Тому треба читати і брати до уваги ВСЕ.
PsevdoNimB, Смішно виглядає така інфа з цього сайту (У зв'язку з Грузинсько-Російською війною адміністрація сайту petlura.poltava.ua вирішила публікувати лінки на сайти, які подають збалансовану інформацію про конфлікт. Сьогодні це дуже важливо.)
Адміністрація сайту називає збалансованою інформацію яка надходить тільки з Грузії абож з українських сайтів політичного спрямування. Хіба це збалансована, коли представлена інформація однієї сторони конфлікту? А сайт доречі вже відкрито став на сторону Грузії. Це обєктивно? Це збалансовано? І як можна вірити в достовірність такої інформації.
Ще раз скажу premium, я не на боці Грузії і не на боці Росії. Я на боці України. І вважатиму інформацію більш менш правдивою отриману не від Росії чи Грузії а хочаб від міжнародних експертів і комісій які вивчивши ряд свідчень і документів зможуть зробити висновки хто на кого нападав. І якщо це станеться то не скоро.
Я наприклад неготовий в даній ситуації звинувачувати якусь із сторін, бо багато чого незнаю. А як ви робите свої гучні висновки? Ви ж володієте лише 5% видимої інформації яка просочилася до вас з НЕДОСТОВІРНИХ джерел.
Так я передивився сотні жахливих фото і відео але з них незрозуміло ХТО АГРЕСОР.

Уявіть ситуацію Крим. Татари і Росіяни заколотили сепаративний конфлікт. І вирішили приєднатися до Росії. Українська влада щоб усмирити сепаратистів і зберегти цілісність вирішує ввести війська щоб навести порядок. Це з першого разу невдається. Спроба друга, третя. У військових вривається терпець і перегнушви палицю, навмисно чи ні, зачипили не тільки сепаратистів а і війська Росії які базуються в Криму. Дії Росії я думаю себе довго чекати незаставлять. Вони дають у відповідь.
Що далі? Хто винен? Хто має зупинитися першим?
Звичайно згідно міжнародних домовленостей Росія немає права втручатися у внутрішні справи України. Але вони мають повне право захищати своїх громадян згідно Конституції і зновуж таки згідно міжнародних домовленостей. А росіян в Криму придостатньо.

Я повторюся я нікого не захищаю. У Росії гріхів багато. Більше аніж у Грузії. Але хто винен що війна розпочалася??????????
Я вважаю винними, покищо, керівництво ОБОХ держав.




трах-ті-бі-дох
 
oleksiy11Дата: Неділя, 10.08.2008, 06:52 | Повідомлення # 10
Професіонал
Група: Продвинуті
Повідомлень: 615
Репутація: 15
Статус: Offline
Незнаю чи хто помітив що на передодні конфлікту деякі сайти прям майоріли статейками мол "Грузія озброюеться до зубів"



Звiдкiль вiтри iсторiї гудуть-
Чито iз Заходу, чи просто десь iз Сходу?
Iз Кобеляк гудуть,
Iз Кобеляк гуде той вiтер неспокiйний.
Колись вiн сам за все промовить слово,
Колючий, неминучий i постiйний

Skype - olekciy11

 
SamoswalДата: Неділя, 10.08.2008, 10:32 | Повідомлення # 11
KinoMEN
Група: Продвинуті
Повідомлень: 2318
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (premium)
Не знаю, хто почав першим стріляти цього разу, але це не має значення

shok shok shok
Як це не має значення?
Quote (oleksiy11)
Незнаю чи хто помітив що на передодні конфлікту деякі сайти прям майоріли статейками мол "Грузія озброюеться до зубів"

Я гарячо обговорюю цю тему і на інших ресурсах. Знаєте які думки у деяких наших російських сусідів, що наступними повинні бути Україна і Естонія! shok Нас вони не дуже люблять. І пов"язують з Америкою. Деякі вважають, що ми на порозы 3 світової. Думки різні.




I'm the best damn thing that your eyes have ever seen
 
STALKERДата: Неділя, 10.08.2008, 12:01 | Повідомлення # 12
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 96
Репутація: 13
Статус: Offline
Якщо зазирнути до історії то ні Осетія ні Абхазія ніколи не були грузинською територіею "фактично"- просто у свій час їх приеднали насильно до Грузії ,так само до речі як і Чечню до Росії.А КРИМ так вообще Хрущов подарував Україні,а Сталін у свій час усіх кримських татар депортував з території Криму,так шо получаеться що і Крим може захотіти стати республікою незалежною від України-І ЩО ТОДІ РОБИТЕМЕ УКРАЇНСЬКА ВЛАДА?.Конфлікти на Кавказі були постійно правда не без участі Росії,а все томущо там НАФТА і дуже великі запаси.А ВИ помітили Що Саакашвілі про аресію росіян при зверненні до народу промовляв англійською,а прапори Евросоюзу по заду конференс залу-Грузія не входить до Евросоюзу(а по статуту ЕВросоюзу країни можуть розміщувати прапор Евросоюзу біля державного, коли входять до нього або на зустрічах круглого столу з участю перших осіб Евросоюзу) Так що моя думка неабиякий завуалеваний вплив на конфлікт мае США


Имею Мнение Хрен Оспориш
 
ДжиннДата: Неділя, 10.08.2008, 12:52 | Повідомлення # 13
Головний Трах-ті-бі-дох-альщик
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 19
Статус: Offline
STALKER, 100% Америка і тут свої роги вмочила!


трах-ті-бі-дох
 
premiumДата: Неділя, 10.08.2008, 13:05 | Повідомлення # 14
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 488
Репутація: 12
Статус: Offline
Воєнні злочини Москви


"Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову" © Ліна Костенко Посміхнись :)
 
ДжиннДата: Неділя, 10.08.2008, 13:11 | Повідомлення # 15
Головний Трах-ті-бі-дох-альщик
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 19
Статус: Offline
premium, незрозумів тебе. Що це доводить? Я бачив це давно і набагато більше. Але....
Ти так і не відповів на повідомлення: Дата: Неділя, Сьогодні, 00:44 | Повідомлення # 9



трах-ті-бі-дох
 
Форум » Все про все » Пресогляд » Росія розпочала відкриту агресію проти Грузії
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net