Пятниця, 19.04.2024, 14:16
Привіт Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід Головна сторінка      Вхід      Написати нам
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: ivan  
Форум » Все про все » Компьютери та ПЗ » Операцыонная система Windows XP (Проблемы, новые версии, обновления.)
Операцыонная система Windows XP
PsevdoNimBДата: Субота, 23.02.2008, 23:18 | Повідомлення # 46
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Оксана, я не в такій навороченій організації працюю, де комп'ютери гідні того, щоб на них поставити вісту :) Тому я просто не знаю, як буде працювати 1С. В нас такі дрова, що ще на деяких вінда98 стоїть, бо більше не потягнуть. Жлоби при владі (керівництві)
 
sharegenДата: Неділя, 24.02.2008, 15:21 | Повідомлення # 47
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Ну, ребята вы даёте никто, я вижу, толком не изучал работу ОС Vista одни упрёки.
Ну, так ли уж она плоха? Не думаю, что специалисты с Microsoft даром едят свой хлеб.
Вот давайте разберёмся, что такое Vista? В переводе с англ. перспектива, развивающийся, значит её время только настаёт но ещё не пришло, тоесть оперативка не реализовала себя на 100% она в будущем ещё может себя показать и будет востребованной.
Что касается глюков, да действительно они есть, но ведь в XP до SP-ов их было не меньше. В Vista, как правило, глючит на слабых компах ОБНОВИТЕ ЖЕЛЕЗО, по требованию (2 Гбайт памяти или больше, современная видеокарта и двуядерный процессор), и много глюков исчезнет, и будет работать полноценно звуковуха, TV тюнер, и.т.д. Вот пердставте вы сунули XP в слабенький комп где с трудом себя комфортно чувствует Windows 98 и что будет глюк на глюке. Так вот, всё зависит на какое железо вы её ставите, я конечно против того что Microsoft Висту пиарит суя её во все подряд компы и ноутбуки, вот и имеем, что пользователи слабеньких буков просят переставить Висту на Windows XP.
К производительности вообще надо смотреть скептически, к примеру, если взять два компа с одинаковым железом и оперативной системой, протестировать 3DMark–ом то производительность их буде не одинаковой. Слишком много факторов может влиять на производительность: от самого производителя материнских плат, видеокарт, процессоров до качества сборки самого системника.
Что касается оперативки так вот, из собственного опыта, купил системник с установленной Windows XP с обновлениями2007г. корче со всеми пантами разделанную под Vistu вообщем протестировал его 3DMark®06 раза три выдал ~ 4750. Посмотрел в инете вроде неплохой результат, и в магазине, где я покупал системник, сказали, что это очень сильный показатель и для персоналки лучшего не добиться, если конечно не выложить круглую сумму. Поставил Crysis, как известно игра требует много ресурсов и хорошую видео карту, игрушка пошла только на средних установках кроме звука и ещё каких то незначительных примочках. После установки Windows Vista x86 протестировал, тем же 3DMark®06, получил результат 5100, Crysis не ставил, так как Vista имела один глюк связанный с explorer.exe на форума вычитал, что эта ошибка встречается только на ранние приобретенной оперативки и 32-х битной. Вот как раз она и появилась у меня через месяц после её выхода, да и скачал её Мулом, так что собой надёжности я и не ждал. Сейчас у меня стоит Vista 64бит, железо поддерживает, 3DMark®06 приэтом выдаёт 5360, Crysis играю не на высоких, а на максимальных параметрах, чем и наслаждаюсь, глюков
в принципе нету, все программы что стояли на Windows XP без проблем стали на Windows Vista. А вот тут ещё новость - Международная организация, контролирующая доступ и протоколы Интернет 11.02.2008 начала регистрацию доменов привязанных к адресу IPv6, так что адресное пространство IPv4, который потенциально не может обеспечить всех желающих адресами в недалёком будущем может уйти в историю. А IPv6 как мне известно XP нету, если конечно в SP3 не подгонят.

 
PsevdoNimBДата: Неділя, 24.02.2008, 18:25 | Повідомлення # 48
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Quote (sharegen)
ОБНОВИТЕ ЖЕЛЕЗО

sharegen, дякую за цінну пораду :D
Справа в тому, що мене ВСЕ влаштовує під ХР абсолютно (для конкретно моїх потреб і вимог до компа)
Pentium4 2.6, 1.5Gb ОЗУ
А під вісту все, що мені потрібно, не працює. От і все :)

 
B@SSMANДата: Понеділок, 25.02.2008, 10:20 | Повідомлення # 49
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 368
Репутація: 11
Статус: Offline
А чому ніхто не згадує про Пінгвіна?


. .или что-то случилось, или одно из двух. .

 
perekosДата: Понеділок, 25.02.2008, 11:44 | Повідомлення # 50
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
B@SSMAN, А чого про нього згадувати. Дома великого смисла ставити нема - софта, а особливо ігр малувато, та й на роботі всі програми під вінду заточені. Хоча мені суська подобається, особливо їх десята серія, робиться з заточкой на графу і мультимедіа - хоча ресурси жре теж нехило.
Непогані є й серверні версії, хоча на практикі ніде і застосувати. :( Так, щось подивишся бува і на полку.

Добавлено (25.02.2008, 11:44)
---------------------------------------------

Quote (Оксана)
а як 1С працює на Вісті?

А от цього навіть не скажу, ніколи в 1С не пересікався kiss



 
GreyДата: Понеділок, 25.02.2008, 21:11 | Повідомлення # 51
Лікар
Група: Продвинуті
Повідомлень: 874
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (sharegen)
Сейчас у меня стоит Vista 64бит

Ліцензійна? І скільки це задоволення сьогодні коштує?




"Вера же есть осуществление ожидаемого" (Евр 11:1).
 
B@SSMANДата: Вівторок, 26.02.2008, 08:37 | Повідомлення # 52
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 368
Репутація: 11
Статус: Offline
perekos, про ігри згоден, а з іншим - ні. При великому бажанні можна вивчити програмування, скачати тексти ядра і ваяти як угодно, під любі задачі. Теж саме і з софтом . .
До речі, 1С можна поставити на пінгвіна.



. .или что-то случилось, или одно из двух. .

 
perekosДата: Вівторок, 26.02.2008, 11:56 | Повідомлення # 53
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (B@SSMAN)
При великому бажанні можна вивчити програмування, скачати тексти ядра і ваяти як угодно, під любі задачі. Теж саме і з софтом . .

Це все так - але кому потрібна гола теорія без застосування на практикі :(

Quote (Grey)
Ліцензійна? І скільки це задоволення сьогодні коштує?

тут все залежить від версії, в компасовському прайсі:

OEM Windows Vista Business Rus - 769,02
OEM Windows Vista Home Basic Rus - 396,00
OEM Windows Vista Starter Edition Rus - 238,20
OEM Windows Vista Ultimate Rus - 1236,72
іших версій навскидку не скажу - потрібно шукати, а ліньки. Для порівняння
OEM Windows XP Home Edition Rus - 398,88
OEM Windows XP Professional Rus - 855,06

Добавлено (26.02.2008, 11:56)
---------------------------------------------
спецвузавтоматика:
OEM Windows Vista Starter 227,00 грн.
OEM Windows Vista Home Basic 394,00 грн.
OEM Windows Vista Home Prem 702,00 грн.
OEM Windows Vista Business 761,00 грн.
OEM Windows Vista Ultimate 1 231,00 грн.
Дивно, але ніде не нахожу в прайсах ентерпрайз версії shok
OEM Windows XP Home Edition Russian 394,00 грн.
OEM Windows XP Professional Rus 770,00 грн.




 
PsevdoNimBДата: Вівторок, 26.02.2008, 13:26 | Повідомлення # 54
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Quote (Grey)
Ліцензійна? І скільки це задоволення сьогодні коштує?

Невже в нашій країні є юзери, які вдома ставлять щось ліцензійне? )))
Це тільки чайники-багачі так можуть поступити ))
Я вже понад 10 років возюся з компами. Ніколи нічого ліцензійного не бачив (вдома, не на роботі) і чудово себе відчуваю при повній наявності всього потрібного для мене софта :)

Добавлено (26.02.2008, 13:26)
---------------------------------------------

Quote (ivan)
PsevdoNimB, perekos, почитайте. Вам буде цікаво

ivan, дякую :)
Я і так здогадувався, що віста - ацкій ацтой ))
Дик нє пєрвий год замужем. ))) Своїм очам навчився вірити.

 
M@VEK_L1M1TДата: Вівторок, 26.02.2008, 13:33 | Повідомлення # 55
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 363
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (sharegen)
Ну, ребята вы даёте никто, я вижу, толком не изучал работу ОС Vista одни упрёки.

Ты вобще сам то хоть чтото знаеш о висте или так нарыл в инете инфу скопировал и МОДНЫЙ!!!??



День-это маленькая жизнь, и надо прожить ее так, будто ты должен умереть сейчас, а тебе неожиданно подарили еще сутки.(*)
 
perekosДата: Вівторок, 26.02.2008, 15:47 | Повідомлення # 56
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (PsevdoNimB)
Я і так здогадувався, що віста - ацкій ацтой ))

Quote (M@VEK_L1M1T)
Ты вобще сам то хоть чтото знаеш о висте или так нарыл в инете инфу скопировал и МОДНЫЙ!!!??

Зря ви так. %) В мене наприклад на домашньому залізі віста значно стабільніша за ікспішку, особливо це касається відюхи. якщо залізо не позволяє, то одне діло, а так після 2 гіг оперативки різниці в швидкості роботі не наблюдаю, а глюків на порядок нижче. Думаю, що ще трохи і на нове залізо ікпішку з бубном прийдеться запихати :D

Добавлено (26.02.2008, 15:47)
---------------------------------------------
Ви спочатку всповніть роки 2000 - 2001, яка ікспішка була без сервіспаків shok . Всі кричали, що 98-та краще і набагато швидше - і де тепер вона? :D




 
PsevdoNimBДата: Вівторок, 26.02.2008, 17:02 | Повідомлення # 57
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 444
Репутація: 28
Статус: Offline
Quote (perekos)
В мене наприклад на домашньому залізі віста значно стабільніша за ікспішку, особливо це касається відюхи. якщо залізо не позволяє, то одне діло, а так після 2 гіг оперативки різниці в швидкості роботі не наблюдаю, а глюків на порядок нижче.

yes це дуже добре! Я тільки радію гарним речам (якщо комусь гарно)!

Але по статистиці віста вважається "провалом 2007 року"

А ХР в свій час шугалися по простій причині: занадто принципові зміни. Юзери звикли до легкої ї прозорої вінди98, знали вже її на зубок, як і звикли до ФАТ, доступної з ДОСа. Зміна стереотипу завжди проходить складно.
А віста зберегла принциповість ХР. Тільки якось незрозуміло і неоправдано щодо кількості сумнівних файлів та зовнішніх навертів. Для геймерів це мабуть таки гарна система (але в мене навіть ігрушки глючили під вісту: Battlefield2, Ил2)... і може ще для 3-д дизайнерів. Але я спілкуюсь з людями мого профілю (музичного), то ніхто на вісті не працює.
взагалі то більшість на маках....


 
M@VEK_L1M1TДата: Вівторок, 26.02.2008, 17:06 | Повідомлення # 58
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 363
Репутація: 10
Статус: Offline
perekos, да может в чом то ты и прав, но сичас не все могут позволить себе тачки чтобы Visty потянуло, у меня например слабенький ну смотря на новые 4 ядерные технологии, так что XP FOREVER покачто, а када 4 ядерные станут дешевле и появятся еще больше ядер тода уже все на висту переидут, а XP останетса как сичас у нас 98.


День-это маленькая жизнь, и надо прожить ее так, будто ты должен умереть сейчас, а тебе неожиданно подарили еще сутки.(*)
 
sharegenДата: Середа, 27.02.2008, 04:11 | Повідомлення # 59
Новачок
Група: Продвинуті
Повідомлень: 56
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Grey)
Ліцензійна? І скільки це задоволення сьогодні коштує?

Посмотри на мой аватар. Никогда лицензией не пользовался, и Microsoft про это не знал, до этого времени, :D но, судя поста №53 (perekos) она стоит прилично - у меня стоит Vista Ultimate Rus на меньшую версию не согласился и вам не советую, уж как и брать так лучше по полной.
Quote (M@VEK_L1M1T)
Ты вобще сам то хоть чтото знаеш о висте или так нарыл в инете инфу скопировал и МОДНЫЙ!!!??

Всё писал из собственного опыта и с головы, если бы с инета указал бы ссылку, а четыре ядра на сегодняшний день и нечем нагрузить, разве что Vienna^ой. А так панты, у маго компа четыре ядра и что…?
Но к XP я не вернусь, надоели деревянные ярлики и тупые однообразные окна, лучше... и что бы переставить Висту делов то на 20 минут, ну с вордами, шопами, принтерами и т.п. - час, а XP ? Полдня как минимум, да и с DreamScenes трудно растатся.
Прикріплення: 9359666.gif (3.7 Kb)

 
perekosДата: Середа, 27.02.2008, 10:34 | Повідомлення # 60
Досвідчений
Група: Продвинуті
Повідомлень: 341
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (M@VEK_L1M1T)
да может в чом то ты и прав, но сичас не все могут позволить себе тачки чтобы Visty потянуло

та на всі компи, які куплялись за останній рік її можна сміливо ставити, даже на офісні :) - залізо повинне дозволяти. В мене наприклад проц далеко не крутий - АМD 64 3500+, такого і в продажі вже не знайдеш давно :D. Щас більш критично об'єм оперативки ну і відюха для геймерів. Системник під вісту по мінімуму буде стояти в гривнях до двох тисяч

не полінюсь подивитись в праси :)
наприклад:
AM2 ASUS M2N-E,NVIDIA nForce570Ultra - 564
AMD Athlon 64 X2 4000+ - 388
DIMM DDR2 1GB PC2-6400, Samsung original - 180 * 2 = 360
Sapphire HD2600XT 256MB DDR2 - 545
160.0GB Western Digital (SATA2,NCQ,7200rpm,cache 8MB) - 346
+ корпус, клава і криса нехай 300

підсумок 2503 грн - офісний нехилий комп далеко не по мінімуму по прайсу дорогущої і тришкури-дерущої спецвузавтоматики, на дешевших фірмах десь 300-400 дерев'яних можна зрізати легко. Даже під таке залізо різницю в роботі між вістою і ікпішкою буде не ощутима (хіба, що друга глючитиме більше) :D звичайно це стосується общих задач, а не спец софта, заточених під щось конкретно.

Добавлено (27.02.2008, 10:34)
---------------------------------------------
На такому офісному компі то й же Crysis ітиме на середніх настройках без напряга B)




 
Форум » Все про все » Компьютери та ПЗ » Операцыонная система Windows XP (Проблемы, новые версии, обновления.)
Пошук:

Найтоваристські Останні зареєстровані Найпопулярніші
  • Samoswal
    Повідомлень - 2318
  • Професор

  • Яночка
    Повідомлень - 1676
  • Майстер

  • Маринка
    Повідомлень - 1610
  • Майстер

  • PePeL-soN
    Повідомлень - 1434
  • Кандидат в майстри

  • Нереклама
    Повідомлень - 1205
  • Кандидат в майстри

  • Grey
    Повідомлень - 874
  • Професіонал

    BoldikuFFs
    Зареєстрований - 16:56

    Numizmatofff
    Зареєстрований - 13:49

    Martinezz9
    Зареєстрований - 18:36

    DalmatovDCP
    Зареєстрований - 08:12

    RLtdrich4
    Зареєстрований - 14:49

    RLtdrich
    Зареєстрований - 14:45

  • Нереклама
    Репутація - 47
  • Кандидат в майстри

  • Samoswal
    Репутація - 36
  • Професор

  • Маринка
    Репутація - 36
  • Майстер

  • EVA
    Репутація - 33
  • Досвідчений

  • PePeL-soN
    Репутація - 32
  • Кандидат в майстри

  • Яночка
    Репутація - 31
  • Майстер

    Популярні теми
    Корисні посилання
    Міні-чат
  • Рахуємо до мільйона!>>

  • Яку пісню(виконавця)Ви сл...>>

  • ЩОДЕННИК>>

  • Асоціації>>

  • Кіноман>>

  • Я ХОЧУ!!!!!!>>

  • Повторялка>>

  • Казка в три слова - гра>>






  •                 

    Copyright EXO © 2024, created by KING © 2007 Всі права захищені.
    Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. У разі передруку матеріалів посилання на exo.at.ua обов'язкове. З питань співпраці пишіть на e-mail: Exo-site[а]bigmir.net