Всього: 3486 Нових сьогодні: 0 Нових учора: 0 Нових за тиждень: 0 Нових за місяць: 0 Із них: Новачків: 1111 Продвинутих: 2363 Журналістів: 5 Модераторів: 3 Адмінів: 4 Із них: Чоловіків: 2733 Жінок: 753
10 квітня працівниками Новосанжарського райвідділу було порушено дві кримінальні справи за статтею 185 частина 3 «Крадіжка з проникненням». Причиною для цього стали заяви від жителів вулиці Жовтневої та провулку Слюсарного. В нічний час невідомі особи, зламавши замки, викрали за вказаними адресами два скутери – «Сузукі-Летс» та «Хонду-Діо». За тиждень під час проведення дільничними інспекторами міліції оперативних відпрацювань стало відомо, що громадянин К., житель селища, нещодавно придбав… один з викрадених скутерів. Подальше було, як говорять, справою техніки. Міліціонери швидко розшукали продавця скутера. Ним виявився такий собі Р., мешканець села Дубина. Як з’ясувалося, він нещодавно придбав цей скутер у жителя Нових Санжар В. Так правоохоронці, власне, і вийшли на людину, що скоїла крадіжки. В будинку громадянина В., 1968 р.н., міліціонери знайшли інший скутер у розібраному стані – «продавець» готував його до перефарбування. Тепер на крадія очікує суд, за його вироком В. може отримати строк терміном від 6 до 8 років позбавлення волі. Власники викрадених скутерів надзвичайно вдячні дільничним інспекторам селища за оперативний розшук і повернення їх транспортних засобів. До всіх інших власників скутерів працівники райвідділу звертаються з проханням: не залишайте своїх «залізних коней» без нагляду, незамкненими – цим ви самі допомагаєте злочинцям заволодіти вашим же майном. Схожі прецеденти вже мали місце в селищі – один з жителів Нових Санжар лишив щойно придбаний скутер під дверима одного із розважальних закладів на цілих шість годин, а коли вийшов із кафе, то транспортного засобу і слід захолов.
Володимир Паршевлюк, кореспондент газети «ЕХО» в Новосанжарському районі, тел. 8(099)956-02-08 http://exo.at.ua/
Проблемою номер один, яка не дає Україні розвиватись, а народу жити заможніше, є тотальне хабарництво і корупція, що пронизують усі рівні влади. Є така російська поговірка « Не пойман не – не вор» Сьогодні вона вже дещо застаріла і вимагає перефразування (принаймні в Україні) «Зловлений – злодій, але відкупився) За фактами далеко ходити не потрібно, візьмемо, наприклад, будь-яку справу із тих які нагромадилися у слідчого УБОЗУ, і яка була направлена до розгляду в суд, наприклад, в «Октябрський» у місті Полтаві, але успішно була провалена, з фразуванням: закрити провадження «у зв’язку відсутністю в його діях адміністративного порушення). Ось, наприклад, Постанова яка розглядалася 16 серпня 2010 року « про притягнення до адміністративної відповідальності Головка Сергія Івановича» сільського голови села Руденківка Новосанжарського району. До речі Октябрський суд у місті Полтаві (в колі юристів) вважають найбільш корумпованим. Так ось, згідно із протоколом слідчого УБОЗУ: Для будівництва водогону в с. Мар’янівка, головою Руденківської сільської ради Головком Сергієм Івановичем,був укладений договір на виконання робіт та послуг від 01.06.2010 року з ПП Муха Р.О. на загальну суму 100000 грн… Згідно акта приймання виконаних підрядних робіт за червень 2010 року дані роботи були виконані підрядником ПП Муха на загальну суму 37213 грн. В акті виконаних робіт зазначені роботи – розробка ґрунту у відвал екскаваторами, розробка ґрунту вручну, засипка траншей, планування площ бульдозерами, тобто виконання робіт за допомогою техніки, яка відноситься до будівельних робіт. ПП Муха на виконання відповідних робіт не має ліцензії, од же не мав права на здійснення даного виду робіт, і сільський голова знав про це бо усі інші роботи виконувались фірмами які мають відповідні ліцензії. У господарської діяльності Сергія Головка уже давно простежуються преференції щодо співпраці саме з цим бізнесменом. Отже уклав дану угоду він усвідомлюючи, що здійснює корупційні дії, але відважився на те, бо мабуть знав, що якщо справа дійде до суду – там і відкупитися можна.