Всього: 3486 Нових сьогодні: 0 Нових учора: 0 Нових за тиждень: 0 Нових за місяць: 1 Із них: Новачків: 1111 Продвинутих: 2363 Журналістів: 5 Модераторів: 3 Адмінів: 4 Із них: Чоловіків: 2733 Жінок: 753
Можливо, читачі «ЕХО», вони ж телеглядачі, користувачі Інтернетом, коротше кажучи – споживачі інформації, помітили однозначну тенденцію в сьогоднішніх українських ЗМІ. Особливо в електронних, тобто на телебаченні. На всіх телеканалах в інформаційних випусках ведучі дружно голосять про кризи, епідемії, аварії та інші страхи. Звичайно ж, робиться це все зовсім не випадково. Таким чином українцям нав’язується, вбивається в підсвідомість усвідомлення власної нікчемності, безсилля і страху. Мовляв, сиди, «маленький українцю», біля телеекрану і не рипайся. Он економічна криза вирує, свинячий чи ще якийсь скотячий грип всіх косить. Ще й київський мер співає. Кінець світу та й годі. До ранку дожити – і то втіха. Крім жахливих новин, телебачення ще поштує всіх безкінечними серіалами та політичними ток-шоу. Ну, про серіали говорити не буду. Щоб не образити велику частину наших читачів. А ось ток-шоу… Зізнаюсь чесно, вже більше року не дивлюсь у повному обсязі жодного з них. В крайньому випадку переглядаю склад учасників і… перемикаю. Одні й ті ж люди на екрані. І це теж робиться свідомо. З одного боку – нав’язують комплекс неповноцінності, з іншого – демонструють одних і тих же рятівників. Хоча насправді вже не рятівники, а винуватці. А ось тих, хто насправді може врятувати, запропонувати щось нове, альтернативне, вперто ігнорують. А вони ж є. Насправді альтернатива є завжди. І кризі, і бездарним політикам-«рятувальникам», і навіть якомусь напів’язичницькому святу під назвою «гробики». Не буду дуже заглиблюватись у теоретичні роздуми. Наведу приклади з нашого редакційного життя. Не дивлячись на кризу, свинячий грип, можливу коаліцію між Партією регіонів та БЮТ, «гробики», редакція «ЕХО» створила власну футбольну команду. Перше тренування ми провели саме у минулі вихідні. Так, на цвинтар, до могил рідних, сходили всі. А пообіді вже грали у футбол. Кощунство? А що, жерти горілку біля могил рідних і ставити стакани з тим же зіллям на святих місцях - це краще? Чи це ознака святості? Спитайте про це у священиків. Крім того, можливо хтось вже помітив, що тижневик «ЕХО» збільшив кількість сторінок. Тепер їх у нас 44, і це без будь-якого збільшення ціни. От вам і криза. Як виявляється, її можна долати навіть не деручи три шкури з ближнього свого. Так що не вірте всьому, що вам кажуть про кризу, свинячий грип та псевдорятівників. Альтернатива всьому цьому є. Потрібно лише власною головою думати.
А щодо нав'язування нашому народу песимізму і страху перед завтрашнім днем так це вигідно будь-якому політику - людьми тоді легше керувати, коли вони бояться всього на світі.
Що стосується інформаційного негативу : зараз проводиться інформаційний (поряд з іншими) геноцид українського народу, мета якого сіяти песимізм, страх, зневіру, деградацію, збочення, шкідливі звички, цинізм, агресію, паранойю... Це несосується "Ехо", в якій можна прочитати про зовсім протилежне вищенаписаному. Бажаю нашій газеті процвітання!